Opinie o Ecoport Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ecoport Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ecoport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecoport Sp. z o.o. w Częstochowa

Na jakie benefity można liczyć w Ecoport Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Najniższa krajowa plus do 1000 do ręki

Monika Nowy wpis

Oj napisaliście, że firma nie przestrzega BHP, zdarzają się również problemy z otrzymaniem odzieży roboczej. Z komentarzy wynika, że praca do lekkich nie należy, dlatego zastanawiam się, czy dochodziło już do jakichś wypadków? Jeśli tak, czy pracownik który uległ wypadkowi mógł liczyć na wsparcie firmy?

Sibul Nowy wpis
@Monika

Firma ekoport to nie ciekawe miejsce cały czas rozmowa z szefem i straszenie że zostaniesz zwolniony niby dobrze pracujesz ale masz robić normę i ponat normę ile byś nie zrobił jest mało . Co do premi są ale musisz być wybitny w tym co robisz inaczej klapa nie dostaniesz nic . Można by było pisać dużo na temat tej firmy i otym co się dzieje ale szkoda słów jednym słowem musisz robić dużo bardzo dużo i liczyć na jałmużnę w postaci premi gdzie ja odbierasz i tak słuchasz jaki to jesteś kiepski i że będziesz musiał szukać innej pracy jak twoje wyniki nie będą lepsze . Co do ekipy spoko nie ma co nazekac reszta to (usunięte przez administratora) . ????

Johny

Niech będzie pochwalony. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Częstochowy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Ecoport? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Johny

@Johny

Dzień dobry Johny. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to doradzam firmę Aircom Automotive z Gliwic. Pracownicy (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie obiady przez apkę, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Życzę powodzenia! Monika.

Robert
@Monika

Szanowna Pani Moniko. Jako ekspert w dziedzinie żywienia pracowników dodam kilka zdań od siebie. Firma Aircom Automotive, o której Pani napisała w poście używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Praca
@Robert

Wszystko fajnie że sobie reklamujecie swoje pierdoły ale pytanie było o ecoport i z Częstochowy a nie jakieś badziewie z Gliwic.

Wojtek

Macie na początku orgaznizowane szkolenie bhp?

gacy
@Wojtek

Wita. Aktualnie pojawiła się oferta pracy na taśmę w Ecoport. Czy ktoś z obecnie pracujących może napisać czy warunki pracy się poprawiły, czy praca zmianowa, jakie zarobki na okresie próbnym? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ecoport Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
abc

@Haha serio? czyli generalnie bezpieczeństwo dla pracownika żadne... ?

Pampers w czoło

Firma zajmuje się recyklingiem urządzeń elektronicznych. Pozyskuje magnesy oraz płytki z dysków twardych. Na początku pracownik przydzielany jest w jeden kąt szopy na magnesy. Norma to 70 kg magnesów. Jeśli nie wiesz gdzie podwadzić itd to może uzyskasz z 40 kg kosztem zniszczonych rąk, brakiem możliwości zginania ręki. Jak już masz te 50 kg po dwóch tygodniach bo będziesz bił się o dyski z najcięższymi magnesami z innymi pracownikami. Szef przydzieli cię na płytki bo jesteś za słaby. Praca lżejsza ale tutaj norma to 700 kg. Da się to zrobić, chociaż ręcę też odpadają. Jednak po tygodniu zabraknie "towaru" wtedy szef przydzieli cię na "taśme". Wybierasz dany metal i odrzucasz. Praca polega na machaniu rękami i staniu 8 godzin w miejscu. Można rozpocząc kariere rapera zdobywając takie doświadczenie. Jednak po tygodniu zabraknie również "towaru". Wtedy oddzielasz puszki od tego co oprócz puszek wrzucają ludzie. Pozyskujesz czyste aluminium, które dostarcza Remondis wraz z innym sztynksem Gdy dostaniesz kupą z pampersa w czoło bo przecież taśma jest na najwyższych obrotach i rwiesz na siłe reklamówke to najwyżej się zrzygasz i będzie śmiesznie. Jednak zdarzają się też strzykawki itd. Oto ścieżka kariery gdy nie łamiesz palców i nie liżesz tyłka starym pracownikom by pokazali ci gdzie nie trzeba walić młotkiem a można podwadzić śrubokrętem. Można dostać bonus w postaci HIV i HCV za 2200. Tak więc w Ecoporcie może być "pozytywnie". Robisz to w zwykłych rękawiczkach szmaciakach, których i tak podczas mojej "kariery" nie było prawie 2 tyg. Pupilki szefa liczą ile razy idziesz siku i ile "darmowych" napojów wypiłeś. Szef nie zawsze wypłaca premie z tego co rozmawiałem z pracownikami. Chyba z tego opłaca "orenżadki". BHP? Zapomnij. Puszki wrzucane są z wielkich worków do leja. Jak wrzuca się te puszki? Stając na wózku trzyma się worek a Seba podnosi cię pod dach i wsypujesz z rozkroku. W zime pizdzi tam gorzej jak na dworcu w Kielcach. Latem podobno ludziom krew z nosa leci bo blacha sie nagrzewa do czerwonosci. Pył, hałas itd. Szef chwali się że jest lżej jak w Brembo. Niech idą do Brembo to zobaczą. No akurat porównując te dwa zakłady to Ecoport to szopa z trzeciego świata. 80% pracowników mówi o odejściu z tego miejsca. Z 20% nie rozmawiałem na ten temat. Omijać z daleka.

Halina
@Pampers w czoło

Dzięki za obszerna opinie. Nie wygląda to zachęcająco, ale napisz jeszcze ,proszę ,czy przy takich trudnych warunkach pracy, pracownicy są dodatkowo ubezpieczeni na wypadek sytuacji o których piszesz? I czy opieka medyczna jest gwarantowana?

Haha
@Halina

O tak opieka medyczna jest w szpitalu, na miejscu jedynie apteczka pierwszej pomocy...aaa i jak coś Ci się stanie to wiadomo w pracy cie nie było. Tak to wyglądało

Od czego tu zacząć ? Bo jest tego dosyć dużo ... Może od góry ... Szef w porządku ? Na wstępie się żali , jak to go ludzie w bambuko nie ustawiają , jaki to On nie był dobry i tak mu odpłacili , co mnie to obchodzi ? ... Śmieszne , Bardziej chytrego i bezwzględnego człowieka nie znam. 3 tys zł na rękę ? Musisz być nadzwyczajnie szybki i ugodowy . Wspomnę o warunkach ... TRAGEDIA. (usunięte przez administratora) , pył ,hałas , wózki widłowe na hali i jeżdżące obok ciebie (na gaz) wszystko tam się psuje , jedna Łazienka która jest wiecznie zajęta (ludzie sikają na dworze ), pracuje tam okolo 30 osób . Jest kilka stanowisk , PŁYTKA (to jeszcze znośne ale NORMY są najważniejsze .Ty i twoje ewentualne niemożności się nie liczą ) TAŚMA (tragedia , pył i dzwoniący hałas, cały dzień w jednym miejscu ) ogólnie nie polecam ani latem (gorąco , sa niby wiatraki ale co to daje ? Metalowy budynek niczym nie odizolowany jest kiepski zawsze, przy deszczu pada na głowę ) ani zima ( dziury w tym budynku są takie , że idzie zdechnąć z zimna , jest niby JEDNA DMUCHAWA NA CALY ZAKLAD , ALE TRZEBA BYLO BY SOBIE CHYBA SAMEMU KUPIC TA ROPE , CHYTRUSKOWI CHYBA SZKODA (ręce odmarzaja)zwyczaje panujące na wstępie to jest hit , najpierw śmieciowe umowy (ze dwie lub trzy) później to już (według nich jakiś zaszczyt ) umowa o pracę ... Z tym że przy tej umowie trzeba podpisać pusta kartkę , która jest ich zabezpieczeniem , gdybyś chciał zachorować (tam nie wolno, L4 kończy się zwolnieniem ) . Przy umowie na stałe daje do podpisania że zżekasz się odprawy :-) (ja nie dotrwałem , ale informacja z pierwszej ręki) no nic nie ma na stronę pracownika , ma tylko robić i o nic nie pytać . Są też pozytywy , ja trafiłem na fajnych ludzi , z którymi dało się pożartować , pozdrawiam Rafała , Daniela ,Krzycha :-) przerwy dwie fakt (o ile się wyrabiasz ) napoje słodkie są , tyle że nie za darmo . Chytrusek obcina każdemu premie systematycznie (a to niby zapomina , a to jest na tyle dużo towaru że nie zapłaci , bo za dużo by wyszło )więc można uznać że sobie każdy kupuje . Wspomnienia zostaną nie za fajne (nie przedłużył umowy w grudniu, a wiedział że mam rodzinę ,małe dziecko, (usunięte przez administratora) i to przed świętami jeszcze...) Sumując to wszystko , czas stracony , traktowanie chamskie , możliwości kiepskie , wypłata na czas (to jedno mi się podobało) i ogólny klimat spoko , w zależności gdzie trafisz oczywiście .Nie polecam tego miejsca nikomu , idź gdzie indziej bo przyszłości tam nie ma , a niesmak pozostanie na długo .

@Paweł

Ta firma znajduje się na PODKOLEJOWEJ , nie Równoległej . Pomyłka

maiki76

Rozbieranie twardych dysków z komputera wczesniej niestarannie uciętych w poowie ciężko wykręcające się srubki za pomocą śrubowkrętarek elektrycznych nie jest łatwo jak dla mnie praca dla ludzi hardcore łapska można pokaleczyć na + powiem tak spoko ludzie i szef jest ok wypłacalny tylko że w ogłoszeniu mówi co innego a na rozmowie proponuje okres próbny bo sam zdaje sobie sprawę ze robota jest ciężka słowo akord zamienione jest tutaj na kilogramy czyli jeden CH.....J po okresie 3 dni dostałem opiepsz od szefa że się nie wyrabiam a dał mi 2 tygodnie na załapanie co i jak ogólnie na zime nie proponuję być może mozna zarobic nawet 3000zł na rękę ale całokształt eliminuje tą pracę w moich oczach i nie jestem lezerem kasy za darmo nie biorę. Moje sugestie dla Ecoport Sp. z o.o.: wszystko ok poza wyscigiem szczurów mam na myśli kasę nie chodzi o pracowników ale o pana panie właścicielu bo kazdy chce zarabiać ale żeby kosztem czyjegoś zdrowia itp? kasa to nie wszystko takie moje motto na drogę. Lubię atmosferę w Ecoport Sp. z o.o. za: darmowe napoje i 2 przerwy

Zostaw merytoryczną opinię o Ecoport Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Ecoport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ecoport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ecoport Sp. z o.o.
  • Równoległa 59B