Gorbrex machinery trade sp.z o.o.

Częstochowa

Opinie o Gorbrex machinery trade sp.z o.o.

andrzej

........to aż tak źle? a jak z pracą? jakie warunki?

ostrozny

uwaga na ta firme i dla osob ktore sie chca zatrudnic i dla firm ktore chca cos kupic. warunki pracy i slownosc odstaje od standardow, warto zaoszczedzic sobie nerwow i czasu

Maja

@Malyrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Gorbrex machinery trade. Chętnie dowiemy się jak teraz wygląda sytuacja w firmie. Na jakie warunki mogą liczyć jej pracownicy?

Magr
@Maja 24.03.2017 10:13

W tej chwili z tego co wiem z pierwszej ręki, działu handlowego nie ma... pracuje tylko prezes z żoną i Kasia z recepcji. To cały office. Reszta to chłopaki na warsztacie. Jeden z pracowników powiedział, że sprzedaży nowych maszyn już praktycznie nie ma, pozostały tylko używane.

mariusz

No to jak widać można bez problemu współpracować z pracodawcą. Też słyszałem, że Gorbrex machinery trade sp.z o.o. jest naprawdę w porządku, można i coś wynegocjować i się z nimi po prostu zwyczajnie dogadać

Maly

Ja tam nie narzekam a umowę od razu dostałem.

Maly

Ja tam nie narzekam a umowę od razu dostałem.

stażysta

Jak ja się cieszę, że wypowiedzieli umowę o staż. Pracowałem kilka ładnych lat w innych firmach i miałem nieposzlakowaną opinię. A tu w ciągu miesiąca zarobiłem 3 nagany i to za rzeczy, których się zupełnie nie spodziewałem: - za spanie w pracy (czyli zgodnie z zasadami odbywania stażu oczekiwanie aż opiekun przydzieli robotę) - za słuchanie radia zamiast czytania tego co zlecono (przeczytałem co mi zlecono, a że radio gra przez 8 godzin no to i słuchałem) - za zostawienie narzędzi na stanowisku pracy (zostawiłem koleżance by nie musiała sama przynosić - zgodnie z regulaminem powinienem sprzątnąć a ona niech sobie sama przyniesie). Jeśli miałbym jednym zdaniem wyrazić swoją opinię o tej firmie to nasuwa mi się skojarzenie: GORBREX = ARBEIT MACHT FREI (oczywiście z wielkim szacunkiem dla ofiar)

porazka

chlopie, szkoda zycia, daj sobie spokoj, zmarnujesz czas ktorego ci nikt nie odda, ta firma to niestety porazka pod kazdym wzgledem, kasy, rozwoju, kultury ...

kumus

No może coś w tym jest nie tak bo szefostwo jest za uczciwe i wszystkich zatrudnia na umowę o prace a nie na śmieciówki, ostatnio nawet przyjęli jakąś sekretarkę bez wiedzy i doświadczenia i również zaoferowali umowę o prace no i ... polegli;( kobita kiepska noo ale ponoć z rodzinki się okazała a my musimy na takich robić

mama

no oczywiście, to ze ciagnie się w ogole ta dyskuje to znaczy ze cos jest nie tak, zadowoleni pracownicy na takie strony w ogole nie wchodzą ... pracowałem w kilku miejscach i to niestety było najgorsze pod każdym wzgledem

pocomito

Przecież te posty wychwalające ten interes pisze tylko szefostwo... Więc bez komentarzy.

magus

tia pewnie, ciekawe więc dlaczego najlepszy serwisant od was uciekł?????

jULEK

nIE

obserwator

Z tego co widać i słychać to zatrudnieje jest tam stałe. Od wielu lat widzę te same osoby w tej firmie. Podejrzewam, że środowisko może byc sterylne, co powoduje że nowi pracownicy mają trudność z asymilacją. A fachowców to mają, co może powodować brak chęci do szkolenia młodego narybku... Dzisiaj już nikt nie ma na to czasu. Jesteś ambitny to walcz, tak jak my to robiliśmy ...

ex-worked

Szerokim łukiem

powodzenia

Następny rozgoryczony, tylko jedynymi najlepszymi handlowcami w tej firmie, którzy zarabiaja na Wszystkich to Szefostwo. Jak jesteś taki dobry, to po co szukasz zatrudnienia? Załóż własną firmę i skończy się twoje marudzenie ....

pracowalem

pracowalem i moge powiedziec ze to strata czasu, nawej jak jestes bez doswiadczenia to szukaj gdzie indziej, bo tutaj nic sie nie nauczysz i nic nie zarobisz

sader

@ ted owszem człowiek nie po to sie uczy zeby potem tyle zarabiac ale tez bez przesady co do wymagan! Jak jestes poczatkujacym to nie powinienes marudzic bo ja mam 2500 brutto ! a jak z doswiadczeniem to przynajmniej znasz własną warttosc i sam szukasz pracy dotad az warunki beda odowiednie dla Ciebie. a nie tylko dla pracodawcy.

GORBREX

Obecnie szukamy osób do: - Serwisu maszyn : elektroników i programistów CNC z doświadczeniem przyjmujemy natychmiast!! - Sprzedawców - Szkoleniowców - Elektryków - Mechaników CV prosimy kierować na e-mail: agnieszka@gorbrex.pl Dziękujemy za kontakt.

Jacek

Nie jestem pracownikiem firmy ale w zakładzie gdzie pracuje jest w tej chwili duży zespół z Gorbrexu który montuje maszynę. Mam też częsty kontakt z szefem firmy i mogę z czystym sumieniem wydać o nich dobrą opinię. Pracownicy naprawdę na wysokim poziomie zawodowym, bardzo profesjonalni i nikt nie wygląda na oszukiwanego czy lekceważonego jak to czytam w niektórych opiniach. Mam wrażenie że te negatywne opinie są wynikiem frustracji pracowników, którzy z różnych względów musieli opuścić firmę. Mam u siebie również takie przypadki w firmie i nie jest to nic nowego, szkoda tylko że tak chętnie kierujemy się emocjami i piszemy takie rzeczy.

Jeśli umiesz czytać, to chyba widać że dobrze się tu pracuje! Co tu dużo komentować jakieś " mąci wody z konkurencji "? Co się nie napisze, to i tak to podważają....Po co dyskutować z ciagłymi anonimami... Więc lepiej samemu się przekonać.

obserwator

No właśnie chyba ja mają, jeśli konkrencja próbuje ją popsuć ?

bono

"może konkurencja chcę zasiać jakiś ferment w Gorbrexie albo ktoś po prostu chce im popsuć w taki sposób reputacje" - żart roku :))) Najpierw btą REPUTACJĘ trzeba mieć, żeby ją popsuć

roki36

Dziwne, bo załoga w tej firmie jest ciągle ta sama od kilku lat. Kto właściwie pisze te posty?

G.R.O.B.E.X

Nie polecam!

@G.R.O.B.E.X 08.04.2014 11:08
Nie polecam!

Pracowałam i również nie polecam.

pełnia

Hej dno! Sam jesteś dno, bo ci w życiu nie wyszło :) Co szukasz znowu pracy?

dno

Firma dno

doogie

Zgadzam się z przedmówcą. Nie polecam.

porazka

Firma porazka, ostrzegam przyszlych pracownikow, szefostwo nieslowne, problemy z plynnoscia finansowa. Nie znaja swola uczciwosc.

lie

Ta firma jest jak matrix, jedna wielka sciema ...

twardy

wyplacaja kiedy chca, komu chca i ile chca, wlaczajac w to klientow i firmy wszelkiej masci ktore sie z nimi zetknely. radzilbym uwazac, pieniedzy duzo nie stracisz, ale stracone nerwy i upokorzenie nie sa tego warte.

kultura

nie polecam. chyba ze lubisz sie zadreczac, i robic za darmo. stracic zdrowie, zestresować sie i zostac wplatanym w brudne interesy szefa ktory nie potrafi sie wyslowic, ale za to niezle mu idzie na silowni ;)

ania

Dziwie sie ze firma Gorbrex jeszcze dziala. (usunięte przez administratora) Polskie prawo jest do kitu.

porazka

z tych opinii widze ze telenowele by można spokojnie nakręcić :) ale przejdzmy do rzeczy: nie slowni, w pracy nie nauczysz się niczgo. Chyba ze kombinatorstwa ale tego zakladam nauczyles sie w szkole. a chocbys dobrze kombinowal to szefostwo cie i tak przekreci. omijac z daleka, same klopoty z ta firma.

Adam C

Pani Agnieszko, jak już tak wymieniamy się komplementami choć i nie tylko...:) to mogę Panią zapewnić, że od początku pracując u Państwa nie miałem wątpliwości, że jest Pani inteligentną kobietą a Pani mąż ma z kolei wyjątkową \"smykałkę\" do robienia pieniędzy. Ponadto pewnie i dalej pracowałbym sobie w Gorbrex\'ie, bo mnie akurat znowu aż tak \"strasznie\" nie powiem żeby było, wręcz przeciwnie, ale sama Pani wie, że przynajmniej ze dwa trzy razy bardzo nie w porządku wobec mnie Pani ostatnio postąpiła odzywając się w niestosowny sposób lub zmieniając wcześniej zadeklarowane wspólne ustalenia. Pisze Pani, że miałem odwagę się podpisać otwarcie,a tak naprawdę to żadna sztuka jeśli człowiek ma czyste sumienie, za to właśnie Pani brakuje czasami po prostu odwagi powiedzieć wobec podwładnego Pracownika zwykłego słowa \"przepraszam\". Również życzę Pani dalszych sukcesów a teraz zwłaszcza udanego porodu i zdrowego dziecka. Adam Chudziński

Pan

absurd - 2012-08-21 16:38:33 Myslalem ze takie absurdy jak w tej firmei to tylko w filmach sie moga wydarzyc. Brak poszanowania i jakichkolwiek zasad to dzien powszedni. Pracownik jest traktowany ponizej wszelkiej krytyki. Zastanow sie trzy razy zanim pojdziesz tam do pracy. A w sumie jak juz pojdziesz to i tak sie spotkamy na tym forum, bo gdzies bedziesz sie musial wyzalic ze tak sie dales nabrac :))Zgadzam się w 100% !

absurd

Nexus

Żenująca wypowiedź!

gość

Ja już trochę przeżyłam na tym świecie i wiem jedno. Żeby utrzymać się na rynku i tworzyć miejsca pracy trzeba być taką osobą jak własciciele firmy GORBREX. A jeśli nie wierzycie załóżcie swój biznes i pokażcie, co potraficie. Pisać samo zło na czyjś temat to każdy potrafi, ale stworzyć w kryzysie miejsca pracy to tylko ludzie ambitni, wyjatkowi i pracowici. Zastanów się jeden z drugim co piszesz. A na twoim miejscu to bym im pogratulował,że z niczego stworzyli, aż tyle. Pozdrawiam i życzę powodzenia w tym trudnym dla nas przedsiębiorców czasie.

szkodagadac

Nie ma co się rozpisywać. Firma jest nieprofesjonalna pod każdym względem. Nie słowna. Pewności nie masz nawet jeśli coś jest na papierze. (usunięte przez administratora) W innym przypadku omijaj szerokim łukiem.

pracownik5

Włosy dęba stają!!! Ktoś strasznie chce popsuć opinie tej firmie!!! Czyżby konkurencja? Co za głupoty!!!

truth

Prawda w oczy kole

sfora

skoro ją polecasz, dlaczego nie podpisujesz postu imieniem i nazwiskiem??

przestroga

uwaga na ta firme, jak chcesz sobie zepsuc cv, stracic nerwy i czekac miesiacami na pieniadze to jest to praca dla Ciebie :) (usunięte przez administratora)

Niesłychane opowieści :D

Wszystkie pozytywne opinie to jedna wielka bajka. Na ogół większość ludzi , która pracowała w tej firmie to są bardzo sympatyczni, kulturalni i wykształceni ludzi, w przeciwieństwie do osób( usunięte przez administratora ) Wyjątkiem są Ci co donoszą… aby mieć lepsze względy i korzyści. Rotacja jest duża ponieważ ( usunięte przez administratora )… Czytajcie je uważnie ponieważ w większości nie pokrywa się to z tym co ustalone zostało podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Szkolisz się sam! Obowiązków za trzech i ciągle wmawiają Ci ,że za mało robisz. Słownictwo pewnych osób do swoich pracowników jest obelżywe! Jeżeli ktoś chce pracować w tej firmie to skórę musi mieć jak nosorożec !!!

mimi

Firma całkiem spoko - ludzie sympatyczni, poza paroma wyjątkami - ale to jak w każdej firmie;) Jedyne czego brakuje to dobrego wprowadzenia w dokładną pracę firmy. A po prostu prawda wygląda tak, że mimo dobrych kwalifikacji nie każdy sprawdza się w takiej pracy i właśnie dlatego jest okres próbny, żeby się przekonać o tym - czy komuś odpowiada tam praca czy nie i z drugiej strony wygląda to tak samo - czy pracownik spodoba się pracodawcy, prawda?

miki32co tam jest ne tak?

zaoferowali mi prace co tam jest nie tak skoro nie polecasz?

ala34

chce zatrudnic sie w tej firmie co jest nie tak u nich?

anonimXXX

jestem w szoku opiniami zapewne bylych Kolegow bo kolezanki byly inteligentne i pracowita:(

dzis w Firmie byl poruszony temat ze takie bzdety jacys anonimowi byli współpracownicy (bo w naszj firmie nikt nie jest traktowany jako robol) zamieszczaja bzdury w necie. BZDETY JA POLECEM TA FIRME ludzim ambitnym !!!!

Zostaw opinię o Gorbrex machinery trade sp.z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorbrex machinery trade sp.z o.o.