Opinie o Envun Paweł Janoszek w Krzepice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Envun Paweł Janoszek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Envun Paweł Janoszek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Envun Paweł Janoszek w Krzepice

Niestety mało obiektywne te opinie. Jednak to normalne bo zadowoleni nie maja czasu chodzić po takich portalach i pisać opinii bo po co? Dodatkowo serwis sam w sobie jest podatny na manipulacja bo jedna osoba może tworzyć tysiące pozytywnych jak i negatywnych opinii pod rożnymi nazwami co już jest sprzeczne z rzetelnością. Co do pracy to na pewno trzeba pracować i głównie ludzie za to są rozliczani. Stawki w okresie próbnym nie są za wysokie, po 3 miesiącach jak ktoś pisał to jest raczej 16+ ale niestety dokładnie nie wiem jaki jest górny pułap ale podobno można jeszcze trochę do tego dodać. Czy są zwolnienia? TAK są ale chyba głównie w ciągu okresu próbnego po tym okresie chyba już takie nie występują. Atmosfera jak to wszędzie raz lepiej raz gorzej ale ogólnie w mojej opinii nie jest źle.

Grażynka
@stara gwardia

To prawda, kilku pracowników z 10 - letnim stażem odeszło. Pracuję teraz z jednym z tych Panów. Jesli to co opowiada o tej firmie jest choćby w jakiejś części prawda, to nie dziwię się że zrezygnowal. Pozdrawiam

Agata

Ktoś napisał, że te podane stawki tutaj to już są z tymi dodatkami. A jak ktoś ich nie ma, to ma jeszcze mniej. A czy ktoś mi może wyjaśnić, od czego są zależne te benefity? Początkujący ma w ogóle szansę na cokolwiek poza podstawą? A ktoś tu napisał że nic nie ma

Larysa
@Zadowolony

I jak firma zareagowała na Twoje odejście, poszli Ci na rękę? Może próbowali Cię zatrzymać, dając jakąś lepszą stawkę? Te bony, o których tu piszesz to gdzie mieliście do wykorzystania i na jakie kwoty je dostawaliście? Premie mieliście co miesiąc czy co kilka miesięcy?

Agata

Mirek
@Agata

Cóż jakby to ujać.. Te " benefity" jak to napisałaś, najczęściej zależały od owocnej współpracy z kierownictwem. Nowy pracownik za moich czasów nie był wliczany do akordu więc jego stawka była sporo niższa. Dopiero po okresie próbnym można było liczyć na większe zarobki, lub zwolnienie. Po przekształceniu firmy w spółkę nastąpiły zmiany, w wypłatach i moje odejście, więc nie wiem jak to wygląda dzisiaj.

Lilka
@Mirek

Na czym miałaby na współpraca polegać, znasz konkrety? Ile trwał ten okres próbny, standardowe 3 miesiące? Ciekawa jestem jak bardzo po nim zmieniała się kwota wynagrodzenia. Jak teraz wyglądają pensje?

Emil Nowy wpis
@Mirek

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Głownie na tartaku. Obecnie mieszkam i pracuje w UK.. Nie zgadzam się z większością negatywnych opinii. Firma świetnie prosperującą i ciągle się rozwija. Konkurencyjne zarobki. Dobre warunki w miejscu pracy (mam na myśli tartak). Hala w pełni zautomatyzowana i ogrzewana. Plac na którym jest magazynowane drzewo utwardzony.Do tego bogaty i nowoczesny park maszynowy. Jeden z najnowocześniejszych Tartakow w Polsce. Kierownictwo co prawda wymagające ale i sprawiedliwe. Serdecznie polecam pracę w tej firmie.

Felix Nowy wpis
@Emil

Gdy piszesz o konkurencyjnym wynagrodzeniu, to aż mnie ciekawi, czy jesteś w stanie podać kwotę, zamiast słownego opisu? Jestem też ciekaw, czy zdarza się, że firma pomaga ludziom zdobywać nowe uprawnienia, na przykład na wózki widłowe?

Zadowolony Nowy wpis
@Emil

Oczywiście zgadzam się z Tobą. Też pracowałem w tej firmie ale niestety musiałem się zwolnić. Firma bardzo przyjazna pracownika. Praca fajna miła przyjemna, brak nerwów można sobie spokojnie pracować popijając kawkę. Zarobki bardzo dobre.. powiedziałbym nawet lepsze jak w stolicy. Wiele różnych profitów takich jak darmowe obiady dla załogi , bony, karty na rekreację np pływalnie, talony na zakupy spożywcze, dodatki socjalne, premię uznaniowe, premie wydajnościowe, paczki dla dzieci na mikołaja, paczki na święta, prezenty na dzień kobiet i wiele innych aż trudno zliczyć. Hala produkcyjna zautomatyzowana, cały nowy sprzęt, oczywiście w pełni klimatyzowana. Latem aż nie chce się wracać do domu. Zachowanie kierownictwa na najwyższym poziomie uczciwość, szczerość, tolerancja. Polecam zakład. Pracując tutaj poznasz co to jest prawdziwe zycie Polaka.

Larysa Nowy wpis
@Zadowolony

Lucy

Szukałam jakiejś pracy dla siebie i na stronie firmy nie ma ogłoszeń, jest tylko jakiś kwestionariusz ogłoszeniowy. Do kogo to trafia? HR dostaje wypełniony kwestionariusz i decyduje, jaką ofertę pracy, na jakie stanowisko zaoferować? I ile czasu firma ma na to, aby odezwać się do takiej osoby? Ktoś się w ten sposób zatrudnił?

Czy Envun Paweł Janoszek zatrudnia studentów?

Xxxxxx
@Anonim

Zwalniaja nawet takich co mają na stałe umowy!

Najemnik
@Xxxxxx

Dziwne chcą ludzi do roboty, ogłoszenia są a zwalniają?

@Najemnik

Bo tak normy są przez nich wyśrubowane ze nie do osiągnięcia. Gdzie kiedyś robiło 12 osób na optymarce, teraz to ma zrobić 8,9 osób. A stawki idą w dol

@Xxxxxxxxx

Jak ktoś przychodzi pod wpływem % to na co liczy taka osoba? w dodatku przyjeżdża do pracy samochodem i to jest ok? Wiem że trochę osób zostało zwolnionych w tamtym roku przez COVID, a ja musiałem siedzieć dwa miesiące w domu :( Ale tamten rok był szalony i mam nadzieje że w tym roku już nie będzie takich rzeczy. Są tu ludzie którzy pracują od początku czyli 8 lat i jakość pracują i nie uciekają. Polecam przyjść i samemu sprawdzić bo jedni chwalą inni narzekają, a tu głównie piszą ci niezadowoleni ;)

@Anonim

A skąd pewność że ktoś był pod wplywem%? Czyżby kierownik lub brygadzista kazał dmuchać pracownikowi? Przecież sprawdzić czy ktoś jest pod wpływem,może sprawdzić policja. No chyba że była policja

Kox
@Xxxxxxxxx

To jest Envun , tu jest wszystko możliwe

Ja wiem

Jakie bezpieczeństwo? Niesprawne wózki widłowe to bezpieczeństwo? A tak wogole prawko może mu policja zabrać jak go zatrzyma wypitego, a nie ze ktoś coś powie! Więc zastanow się co mówisz! A czy legalne jest dmochanie w alkomat jak każe kierownik?????

Kkkkk
@Ja wiem

Osobiście jak nie mam nic na sumieniu to ja tam mogę dmuchać w alkomat ale oczywiście istnieje prawo odmowy ale zaden bohater jeszcze tego nie zrobił Internet to wszyscy mądrzy żeby pyskować i psioczyć a jak przychodzi co do czego to łeb w dół i nikt nic nie mówił Nie piszcie tu o legalności czy o tym jakie mają prawo. Jedno jest pewne ktoś chce pracować to będzie pracować i tyle w temacie

Łucja
@Anonim

Wiesz, opinia nie musi być obiektywna, chodzi o odczucia i doświadczenia pracowników, które często są subiektywne i jest to okej. Napisałeś tylko o wynagrodzeniu praktycznie i o atmosferze, że jest taka sobie - raz gorsza, raz lepsza. To jakie są plusy zatrudnienia w Envun w takim razie? Bo to, że pracownikom trzeba zapłacić, to raczej nie jest plus.

stara gwardia
@Anonim

już i starzy podochodzili bo nie wytrzymali tego dziadostwa

Grażynka
@stara gwardia

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Envun Paweł Janoszek? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mira

Na gratce rok temu była oferta dla sortowacza złomu. Może ktoś wie z drogi pantoflowej czy nie ma jakiś przyjęć? Ogólnie warto podesłać CV? Pomagam facetowi znaleźć jakąś pracę w tych właśnie okolicach. Nie rozumiem za bardzo zdziwienia w wątku, że zdarzają się zwolnienia po okresie próbnym. Jeżeli ktoś się nie sprawdza to właśnie po to okresy próbne. Po 3 msc próbnych jak lecą kolejne umowy? Po jakim czasie można dostać UoP na czas nieokreślony?

Katarzyna

Ile tu można teraz zarobić na stolarni? Bo w jakiejś starej ofercie znalazłam widełki od 3 500 do 4 000 zł i ciekawa jestem czy coś się zmieniło. Poza tym czy atmosfera u was w porządku na ten moment? Dajcie znać, bo mąż szuka lepiej płatnej pracy.

Kluczowy
@Katarzyna

3500/4000 to maja starzy pracownicy i to szału nie ma jak na taki zapierdziel. Po 8h czujesz się jak po 12 w innej pracy. Atmosfera nigdy w porządku nie była i raczej nigdy nie będzie. Słowo przewodnie produkcji to „Mało… wasza wina „

Justyna
@Kluczowy

Ta podana tu stawka to brutto? Netto? I czy do tej kasy dochodzi coś jeszcze? Konkretnie to mam na myśli benefity. Są jakieś dodatki pracownicze? Np. pakiet medyczny albo bony na wyprawkę szkolną jak się ma dzieci?

@Justyna

Stawka netto. Benefity hahahhha. Przepraszam za śmiech ale no nie da się powstrzymać. NIE NIE MA ŻADNYCH BENEFITÓW.

@Justyna

Ta stawka to już z dodatkami, a kto ich nie ma to ma mniej.

Edward
@Kluczowy

Potwierdzam, natężenie pracy jest dość spore... Jest też duża presją psychiczną.. Ciągłe naciski ze strony kierownictwa typu : "szybciej, mało, więcej itp.." A gdy zbliża się wypłata okazuje się że zarobiłes mniej niż miesiąc temu, bo pracowałes zbyt wolno i mało wydajnie????

Rocco Siffredi

Wiadomo, że wszystkie negatywne opinie wystawiają pracownicy aktualnie pracujący w Envun i prawda jest taka, że nie znajdziecie lepszej pracy i płacy

Maniek
@Rocco Siffredi

Ja się zwolniłem i znalazłem lepsza pracę w okolicy! Więc głupot nie gadaj ze to najlepszy zakład pracy.

Lukasz
@Rocco Siffredi

A te pozytywne wystawia biuro? Może kierownik produkcji?!

Karol
@Lukasz

Nie zdziwiłbym się jakby to był kierownik

@Rocco Siffredi

Pracowałem kilka lat. Odszedłem i odetchnąłem. Atmosfera w firmie toksyczna, pełno kłamstwa. Zarobki bez szału, nie wyróżniają się w stosunku do okolicznych firm.

Były
@Adam

Zgadzam sie z przedmówca. Moze i fajnie 8h i do domu ale wytrzymac 8h w takiej atmosferze graniczy z cudem. Co do wypłat cudów nie było i na ostatniej mojej prostej w firmie to bardziej bylo obcinane jak dokładane. Chory akord na który praktycznie nie ma wpływu to że zrobisz więcej. Nie doliczysz sie nigdy.

Honorata
@Adam

A co tak finalnie przekonało Cię do odejścia? Co było taką kropką nad i, że dobra już teraz koniec, odchodzę.

@Honorata

Tak finalnie... Hm... Powodów było wiele. Z perspektywy czasu myślę, że takim ostatecznym impulsem do zmiany pracy było to, ze nie mogłem pracować na poziomie takiej wydajności jakby to sobie życzył Kierownik. Generalnie zmiany nie żałuję. A zawsze miło wspominam osoby z którymi pracowałem w Envunie. Pozdrawiam

@Adam

Czyli przerost wymagań? Ciekawe ile jeszcze osób odeszło z tego samego powodu i czy aktualnie wciąż się tu tyle od ludzi wymaga? Oceni ktoś?

@Adam

Ja też muszę przyznać , że odetchnęłam ;) Teraz po kilku miesiącach stwierdzam , że może być lepiej ! Nie ma tego złego , co by na dobre nie wyszło;) Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w innej pracy;) A do obecnych pracowników ... Szanujcie się , a będzie Wam lepiej !

Optymarka
@Marta Trojak

Masz rację , to jest priorytetem szanowanie jeden drugiego czego tam do nadal brak :(

Witam wszystkich. Chciałbym zasięgnąć opinii na temat tej firmy. Mieszkam w Krzepicach od niedawna i poszukuje stabilnej pracy. Proszę o pomoc. Po przeczytaniu starszych komentarzy mam duże wątpliwości..

@Marek

Hej, a co konkretnie chciałbyś o nich wiedzieć? Tak może będzie łatwiej komuś odpowiedzieć na konkretniej zadane pytanie, bo trochę zbyt ogólnie to ująłeś. ;)

@Magdalena

Może i troszkę ogólnie, ale chciałbym też jakichs ogólnych informacji.. Czy atmosfera naprawdę jest aż taka tragiczna, że trzeba o tym w internecie się rozpisywać? Po przejrzeniu tego forum ciężko coś stwierdzić...

@Marek

Pracowałam 2 lata i 3 msc. Obecnie nie pracuje , ponieważ z dniem wygaśnięcia mojej umowy pracodawca nie przedłużył mi na czas nieokreślony. (Dowiedziałam się cztery dni przed wygaśnięciem) Polecam pracę w tej firmie, ponieważ pracodawca jest wypłacalny , pieniądze są nie małe i zawsze na czas. Pracujesz legalnie 8 godzin , weekendy są wolne. W wakacje zakład stoi dwa tygodnie i można śmiało planować urlop. Pracodawca dba o to aby pracownik miał odpowiedni roboczy ubiór ,, który otrzymujemy dwa razy do roku. Dodatkowo ręczniki. Szatnie damskie są bardzo ładne , po remoncie można korzystać z prysznicy. Jest stołówka . Praca jest monotonna , dość ciężka. Bardzo ważna jest psychika. Trzeba mieć mocną psychikę i umieć grać aby się tam utrzymać . Narzekają na kierownika niestety ja do niego nic nie mam ...myślę , że za to nie pracuje . Dziękuję tym którzy pomogli mi tam przetrwać i tym którzy nadal są . Śmiało możesz aplikować może Ci się uda . Pozdrawiam i daj znać jak jest ;)

@Marta Trojak

ja pracuje 5 lat i jakoś ciuchów 2 razy w roku nie widziałem więc nie wprowadzaj ludzi w błąd , pozdrawiam :)

@:)

A możliwe, żeby każdy miał inaczej czy 100% sprawiedliwie tu jest?

@:)

Najpierw się normalnie podpisz , a później pogadamy.

@:)

Może najpierw się podpisz ? Bo nie wiem z kim mam przyjemność?

Myszka z pola

I co tam w envunie?

Świr

sam niebawem podejmuję pracę w tej firmie. Ciekawi mnie na ile te opinie są prawdziwe a ilu napisało tu nierobów?

Iwonka
@Świr

Sam jesteś nierobem. Powodzenia w nowej pracy

Mamlas
@Świr

Według mnie praca ok kierownik brygadziści też ok. Czasem mają humory ale da się przezyc

Lisek
@Świr

I jak praca, chwalisz sobie, możesz coś powiedzieć więcej?

@Lisek

Już Ma dość,jest na chorobowym Szybko wysiadl

Lisek

Ale to aż taki zapieprz czy lenistwo?

Jeżyk z lasu

A ogólnie da się tam wytrzymać czy raczej kiepsko. Napiszę ktoś ogólnie jak wychodzi na koniec miesiąca czy temat tabu, ludzie w porządku?

Yyyyy

a może zwiększają zatrudnianie?

@Yyyyy

Tak, zwiększają już kilka lat i lipa

Obiektyw

Według mnie jak komuś zależy na pracy, to będzie pracował, praca pod dachem, 8h, zarobki porównywalne do firm w okolicy.. Wiadomo jak ktoś jest młody prosto po szkole to spodziewa się po pracy nie wiadomo jakich kokosów, jak ktoś przy kostce albo na budowie pracował to narzekać nie będzie, bo wie że może być gorzej.. Jak komuś tak bardzo praca nie odpowiada to zawsze może 10h przy kostce i +30 stopniach pracować, a w okresie zimowym siedzieć na wolnym..

Mariusz
@Obiektyw

@Obiektyw to poczekaj aż przygrzeje w lato i będzie 36 stopni na hali i zobaczymy czy będzie tak fajnie jak mówisz.

Ryszard

Jak tam wam się pracuje, może ktoś powiedzieć?

Pablo

Jak wam się podoba praca?

Aż tak źle.?

Kierownik
@Pablo

Nie ma lepszej firmy w okolicy, która oferuje tak świetne wynagrodzenie za 8h pracy dziennie

@Kierownik

A tak na poważnie, bo widzę sporo złych opinii i chce się zorientować czy jest aż tak źle.

Maciek
@Kierownik

Świetne wynagrodzenie?? Ktoś sobie chyba jaja robi albo naprawdę pisze to kierownik produkcji hahaha ..

Żilbert
@Maciek

Dobre wynagrodzenie miła atmosfera w pracy narzekanie tutaj nie na miejscu

Szybki
@Żilbert

Jeśli 14 zł dla ciebie to dobre wynagrodzenie!

Tony
@Szybki

A praca po ile godzin i od której do której?

Skowronek
@Tony

8 godzin , aktualnie 3 zmiany

Tony
@Skowronek

A robota ciężka do ogarnięcia?

Skowronek
@Tony

Jest do ogarnięcia ale ciężko , cały czas zapieprz

Wróbelek
@Skowronek

Słyszałem, że nie jest to stała praca, lubią zwalniać młodych i obcinać stawki czy to prawda?

Wanda
@Żilbert

Cześć, a czy w firmie można liczyć na jakieś dodatki lub premie? Zastanawiam się też czy stawka na start jest taka sama jak i później czy może rośnie wraz ze stażem pracy. Odpowiesz? Bo jest to dość istotna kwestia.

Mariusz
@Wanda

Na start przez 3 miesiące 14 zł a potem jak już wylosuje koło fortuny

Mietek
@Mariusz

Jak wylosuje koło? czyli dużo lepiej niż 14 czy porównywalnie ? To ma znaczenie

Mietek
@Mietek

@Mariusz 16 zł to nie wiem czy tak dużo lepiej ????

La casa

A z tego co mi wiadomo to nie ma tam najgorzej. Zarobki też nie są złe jak na polskie realia. Zresztą wszystkim się nie dogodzi a pewnie co druga osoba wystawiająca tutaj opinie chciałaby hajs za leżenie i patrzenie w TV. Wiadomo czasami wnerwia robota jak każda inna ale do brygadzistów czy kierownika większych zastrzeżeń ja osobiście nie mam. Do szefa zresztą też. Suma sumarum wg mnie praca spoko i ludziska też w porządku

@La casa

Jaka stawka na godz?

La casa

Ale jak się jest (usunięte przez administratora)i leniem to czego oczekiwać ????

Plan B

Optymalna jak na panujące warunki w polskich zakładach. Poza tym nie ma czegoś takiego jak gnębienie. Ogólna atmosfera na plus. A to że szef narzeka ... To każdy narzeka. Nie znam takiego co by chodził i się chwalił ze jest kolorowo. Powiem tak jak ktoś chce pracować to będzie pracował i raczej powinien być zadowolony

Boguś

To jest aż tak źle? Szukam pracy stabilnej a tu takie opinie... Możecie coś więcej powiedzieć?

Generalnie praca ciężka. System 1/2 lub nawet 3 zmianowy. Warunki kiepskie w szczególności na Tartaku.

Mis

Stawki najniższa krajowa. Praca na 2 zmiany. Chyba że tartak jak są ludzie to na 3 zmiany. Praca ciężka i w zimnie. Jak jest mniej pracy przychodzisz do pracy wołają do biura i dziękują,czyli zwalniaja.

Duduś

Jakie stawki na produkcji, po ile godzin, jaki system zmianowy? Z góry dziękuję za informację :)

@xxx co to znaczy praca od gwizdka do gwizdka?

Niedźwiedź

Tak jak napisał mój poprzednik, praca od gwizdka do gwizdka. Przerwiesz prace 2 minuty wcześniej to na zebraniu ci powiedzą że przez to stawki są mniejsze bo metrów mniej. W każdym miesiącu urywają z akordu żeby na koniec roku rzucić (usunięte przez administratora)"premi" na święta.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Envun Paweł Janoszek - Krzepice

• Jak się pracuje w Envun Paweł Janoszek?

Zobacz opinie na temat firmy Envun Paweł Janoszek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Envun Paweł Janoszek?

Envun Paweł Janoszek
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Przemysłowa 15
    42-160 Krzepice