Opinie o Linter Mining Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Linter Mining Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Linter Mining Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linter Mining Sp. z o.o. w Wodzisław Śląski

Max

Chłopaki z firmy linter mam pytanie czy ten (usunięte przez administratora) miedzi dalej pracuje na Szczygłowicach jeeli tak to zaraz tym sie bardzo zainteresuje od związków po dyrektora zrobie wszystko aby był zwolniony.

Ryluś
@Max

Co ty tak wkoło z tą miedzią? Moze sam kradniesz i sie boisz konkurencji? Daj juz spokoj

Kiero
@Max

Uwarzaj bo mozesz (usunięte przez administratora)dostac za donoszenie.Jestes donosicielem i wszystko zrobisz zeby sie podlizac

Rolo

A kiedy kartki? Bo to ze nic nigdy nie daja na zadne swieta to przywyklem ale juz 20 stego a nasze kartki,za przepracowany miesiąc gdzie?

@Rolo

No właśnie kiedy będą bony??? Jaja sobie robią czy co

Żona Górnika

Jak to możliwe że za taką samą liczbę godzin i weekendów mąż w październiku zarobił 4000, a w grudniu 3300???!!! (usunięte przez administratora)

liter

na której kopalni?

jaki
@Żona Górnika

Bo oni tam w Lajtnerze w Wodzisławiu kombinują. Jesteście młodzi uciekajcie z tej firmy. Na powierzchni tyle zarabiaja

@liter

Na Szczygłach to samo sanki od 500 do 1000 różnicy na wyplatach.

Ciepły
@Pit

A na Pniówku solidnie, od czerwca 4,3-4,5k :)

Johny
@Żona Górnika

Może komornik wam siadł na konto ?

Deb
@Ciepły

Chyba z wszystkimi weekendami gamoniu..

Wkurzona
@Żona Górnika

Tez sie zastanawiam.. moj maz za te same weekendy i godziny mniej niz zawsze 1200. (usunięte przez administratora). I nie. Nie mamy komornika.

@Wkurzona

My też nie mamy komornika... Chore co to za firma... (usunięte przez administratora) i nic więcej... Mąż już zalatwia pracę w innej firmie.

@Johny

Nie nie mamy ay żadnego komornika!!!!

Tado
@Żona Górnika

Jestescie mlodzi macie szanse pracy w innych lepszych firmach a nie w Lajtnerze.Ci (usunięte przez administratora) Bogobowicz daja ogloszenia teraz do pracy.Niech sami (usunięte przez administratora)

Hanys z swd

Jesli przrobie w linerze 25 lat. A robie juz 11. To ile emerytury bede mial. Za prwce w firmie 25 pod ziemia

liter
@Hanys z swd

A co my są ZUS że mamy wiedzieć?

@Hanys z swd

Wielki (usunięte przez administratora) Zadzwoń sobie lepiej do ZUS czy Ci w ogóle szychty dołowe piszą hahaha

Mokry
@Pit

Płacą, na tym polu nie można im niczego zarzucić.

Goornick
@Hanys z swd

25 metrów pod ziemią to nie tak dużo;)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Linter Mining Sp. z o.o. na stanowisko DOZÓR ELEKTRYCZNY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
Ordynator

Witam. Jakie na pasku pisane macie szychty, chodzą słuchy ze piszą 1.1

ryl
@Ordynator

Pasek w linterze to enigma, nikt Ci prawdy nie powie

Mark
@ryl

Nie długo barbórka Ciekawe ile dostaniemy kasy

Znawca
@Mark

Zamiast Barborki zaoferują przyjście na konserwację :d

Gołąbek
@Mark

Jak co roku czyli nic. Możesz wziasc berga z odstawy hehe. A co do miedzi to co to kogo obchodzi kogo i za co kiedys zwolnili. A jak ktos malo zarabia to sobie dorabia do wyplaty

Rado
@Znawca

Klecho do roboty a nie w ciula grać nierobie

Znawca
@Rado

Jak chcesz to sobie sam idź w Barbórke do roboty. A do klechy mi jeszcze daleko gościu kolorowy

Krupniok

Witam, na jaki zarobek moze liczyc elektromonter na kwk Szczyglowice?

Robert
@Krupniok

Wypłata to jest jak lotto. Będziesz miał dobra jak dobrze trafisz :]

Eldo rado

Na 1950 z 6 weekendami hahahaha

Karol
@Krupniok

Zależy ile miedzi wywieziesz...

Max

Jeżeli ten (usunięte przez administratora) który chodzi za przodowego na zmiane Malcherczyka dalej będzie pracował to w tej firmie na Szvzygłowicach dobrze nie będzie myśle że Wodzisław już nie długo się o tym dowie i zrobi z tym panem porzadek

Max

Jak może na szczygłowicach w Linterze robić ktoś kto był zwolniony za kradzież miedzi pod kopalniom mało tego to chodzi za przodowego do mnie na zmiane u sztygara Malcherczyka będę zmuszony zadzwonić do BHP na kopalni i powiadomić firmę Linter.

Gołąbek
@Max

Jak krasc to ino ropa z maszyny hehe

Boris beker
@Max

Uwaga uwaga na pochylni 60tej zginęło 20kg miedzi.

Karol

Na górze róże, Obok paprocie, Ile zarabiasz, w tejże robocie?

Gornik1973

Najlepiej usuwaja treść bo prawda kole w oczy kartek już za czerwiec i lipiec nie ma będą może w sierpniu ja dałem pozew do sądu i PIP-u o nie przeszczega nie kodeksu pracy oraz nie wypłacane należności na czas też poinformowałem PIP żeby wzięli wyciąg zjazdów przez dane osoby które robią na okrągło przez 30dni na miesiąc niech LINTER dostanie znowu karę radzę zmienić firmę bo tu przyszłości już nie będzie będzie tylko plajta

@Gornik1973

Wlasnie,co z kartkami za czerwiec? Jest juz po 20stym lipca i cisza?

Gornik1973
@Ryl

Będą podobno 10 sierpnia

@Gornik1973

A nie wiesz czemu tak pozno?

RYL
@Ryl

Prezes na wczasy potrzebuje a tak serio to utopii pieniądze w kopalni soli i dla tego nie ma pieniędzy na kartki trza zrobić sąd grupowy i ich podać do sądu jak ten Gorniku1973 a nie trzasc gaciami nie ta firma będzie inna choćby BUMECH

Stacho
@Gornik1973

Przelozony Lintera w Wodzislawiu Sl jest byly ksiadz smiechu warte.Co to ze dziadyga

Wypłaty kiedy

Hej płacili już?

@Wypłaty kiedy

Mam PKO i dalej nie ma wypłaty.

Wypłata kiedy
@Borynia00

Ciekawe kiedy będzie, czy dzisisj

Bolek
@Wypłaty kiedy

Jak teraz wyglądają wypłaty za czarne dniówki ?

Rylątko
@Wypłata kiedy

A kiedy ma byc jak jutro dziesiaty. Zawsze jest 9tego jak dziesiaty wypada w weekend. Co wy dwa dni robicie w linterze. Robie tu pare lat i zawsze tak bylo

Górnik, kurs na Przenośniki zrobiony. 5czerw, 3560zl wypłaty. Szału nie ma

Boryniok

To cię (usunięte przez administratora). Ja z 6 czerwonymi 4300

Haha
@Boryniok

Ale wy jesteście (usunięte przez administratora)???? takie wypłaty powinny być ale bez czerwonych dniówek. A w biurze siedzą i się śmieją (usunięte przez administratora)

@Boryniok

Wiem, ale dopiero jak pasek do ręki wezmę to zrobię dym

Boryniok
@Pit

Zrób zrób. Za zeszły miesiąc z 7 czerwonymi miałem 4800. Jak oni to liczą nikt nie wie.

Jo z 5 weekendami 3700 zł, złodzieje jutro jada na Maja

Rylątko
@Boryniok

Klecha uwalil wszystkim. Z 5cioma 4tys masakra jakas i lepiej nie będzie. Ponoc uwalone za rewierantow i bumelantow . A co my,ktorzy normalnie pracujemy możemy za to ze ktos jest chory. (usunięte przez administratora)

Nikodem

Fajna firma, moja praca na dole nie jest trudna bo: Leżę sobie, nic nie robię, urobek się sypie, Ty stary typie ???? Polecam w 100%

Szczygieł

Wszyscy wiedzą jak jest którzy pracują. Wypłaty kiepskie. Nawet Ci którzy zasuwają po 5-7 czerwonych nie dostają tyle ile powinni wg umówionych na „gębę” pieniędzy. Każdy miesiąc to loteria wynagrodzenia... i rozczarowanie... Niestety. Motywacji do pracy zero

Bemben

Ile na start można dostać w linter

Jarek
@Bemben

Pierwszy miesiąc z racji tego żenie będzie cały przepracowany - 1800-1900 zł bez dni weekendowych. Za przepracowany cały miesiąc dostaniesz 2600, za przepracowany miesiąc z 3 dniami weekendowymi 3200-3300, za pełny miesiąc ze wszystkimi dniami weekendowymi w okolicy 4800. Mówimy o odstawie

@Jarek

Netto tak a na Knurów, Szczygłowice są teraz przyjecia

@Bemben

A gdzie papiery złożyć Wodzisław

@Jarek

Ile dostanę na Szczyglowicach z czerwonym. Na zmianach ?

Praca

Witam jak sytuacja w linterze ? Chciałbym się przyjąć do firmy górniczej w której są lżejsze prace. Do przodka się nie nadaje. Prosiłbym o jakieś propozycje firm. Pozdrawiam

Kartka

Jaka jest wysokość bonu żywnościowego?

Górnick
@Kartka

30-34 PLN za szychtę. Wychodzi ok 700-800 na plus do wypłaty.

Piter

Kto dostaję 34zl

Red
@Piter

Ci dostają co w przodku pracują. Ale oni to z wypłaty otrącają. Ciekawe czy klech dostaje bony

Górnick
@Red

Przy wypłacie z szóstką z przodu bony są tylko miłym dodatkiem. Pewnie nie dostaje, bony są tylko za zjazd.

Maniek

Zaco masz 6 ? Za walenie konia

Red
@Górnick

Ten klech powinien codziennie z rana WP.... ról dostać może by się do roboty wzioł. A nie w ciula grać

Czy są przyjęcia do Lintera? Albo jakieś oficjalne info kiedy będą?

@Adam

Lepiej daj sobie spokój z Linterem to firma podwórkowa więc płacą ile chcą.Np z 4 weekendami zarobisz 10zł więcej jakbyś miał 3 weekendy.Śmiechu warte.Teraz ci powiedzą że kryzys i będziesz robił łopatą za 2 tyś pod ziemią śmiechu warta ta firma a młyn nie samowity ludzie przychodzą i odchodzą to kierownik mówił że oni słabo płaca i ma tego dość i odszedł.Szkoda zdrowia i czasu aby tam się do Lintera przyjmowac

@Seba

Jak nie Linter to gdzie? Jakie godne polecenia firmy górnicze? Myślałem o GZUGu ale tam też odradzają.

@Seba

Zgadzam się. To nie jest ten Linter co kiedyś. Na początek jak zaczynasz przygodę z górnictwem to jesteś chłopaczkiem od łopaty. Rzucają cię do pomocy obsługantom albo do czyszczenia pod taśmami. Zapier...sz na łopacie za 2000-2800 zł. Narobisz się jak dziki wół i ch..j będzie cię strzelał jak będziesz widział że zarobisz 1500 mniej od kolesia który siedzi na obsłudze i ch..ja robi albo pije ze sztygarem. Do tego będziesz słuchał darcia mor.dy sztygarow ich mądrości zyciowych, rad, a w większości to głąby maksymalnie po technikum lub kursach. Odpuść Lintera, odpuść kopalnie bo to branża bez przyszłości. Linter też nie otworzy ci drzwi do SiGu a już tym bardziej do JSW. Mają niepisaną umowę o niezatrudnianiu pracowników z Lintera bo ludzie im spieprza.ali i nie było kim robić.

Górnik74
@Adam

I to jest pierwsze dobre pytanie - "jeśli nie Linter to jaka inna firma ?". Nikt Ci na to nie odpowie, bo negatywne opinie piszą tu wyłącznie kolesie beż żadnego doświadczenia i rozeznania na górniczym rynku pracy. Prawda jest taka, że w Linterze do niedawna zarabiało się DUŻO LEPIEJ, niż na adekwatnym stanowisku pod PGG. Nie nadrabiali tego nawet barbókami i czternastkami. Żadna ( może oprócz AZIS ) firma nie jest tak stabilna. BZUG górnikowi na przodku przy normalnym postępie płaci 3500-3700, Linter 5000-6000. Serio coś jeszcze trzeba dodawać ???

@Adam

ZOK,Carbon,Gorbud,Pbsz,JPRG,Mikron i jeszcze firma ktora montuje rury W najgorszym wypadku PRS

@Górnik74

Gościu (usunięte przez administratora) wypisujesz bzdury Jak mało który..Jestes chyba z dyrekcjji Z Lintera Znam doskonale te firmę emerytów w dozorze ktorzy ciula roba a tylko ludzi poganiaja np emeryt Miły z Zofiówki

@Górnik74

Mandralo napisz lepiej jaką ci stawkę dali na umowie 2,600 zł haha.W Lidlu kobiety na początek maja 3,050zł

@Seba

Nazwiskami to ty lepiej nie syp bo możesz mieć problemy, ale to prawda. Dozór na Boryni leci w kulki, wyjeżdża z ciepłotą, nowych pogania, śpi pokątnie i chleje na potęgę.

@Górnik74

Jesteś nie na bieżąco. W Linterze z dwoma weekendami dostaniesz 2200. Znajomy za pierwszy miesiąc pracy w BZUGu bez doświadczenia też z dwoma weekendami dostał 2900. W GZUGu też lepiej zarabiają bo z 4 weekendami mają 4400 a jak pocisną cały miesiąc to 7-8 na przodku. Pytania?

A ktoś wie gdzie teraz przyjmują na 100 procent

@Misio

BZUG rusza z przyjęciami w maju. Carbon przyjmuje od ręki na Knurów i Szczygłowice ale trzeba mieć górnika.

@Misio

GZUG na dzień dzisiejszy bardzo niepewny ze względu na sytuację w PGG. Na Pniówku mają być małe czystki. Mają wywalać lebrów i tych co mają dużo L4 i brać ludzi do SiGu.

edgar
@Adam

Chłopie ta firma to pożal się nie polecam nikomu jej, no jedynie emerytom mogę ją polecić bo im się tam opłaca robić ale zwykłemu pracownikowi co chce zarobić odradzam.Tu niema szans na dobry zarobek a wiesz dla czego bo tu czy coś umiesz i zrobisz to cię i tak potraktują jak takiego co leży i nic nie robi.A taki emeryt dostanie 2300 zł do ręki (usunięte przez administratora) Ciekawe czy skarbówka i ZUS o tym wiedza myślę że nie bo by się im do tyłków dobrali już dawno.Szczerze to z 6 lub 7 weekendami to 4500 zł śmeszne pieniądze to prawie cały miesiąc jesteś w pracy.Ale tu są tacy co piszą że dużo zarabiają robisz cały miesiąc a rodzina po czasie jak gościa cie traktuje w domu.Wtej firmie na tym to polega robisz jak wół a guzik z tego masz,oczywiście prezesik i jego wspulas wice pr. to mają bo my na nich tyramy.

@Jan

Ty gościu Linterski mnie nie strasz Prawdę trzeba oisać.Żeby ludzie wiedzieli.Na Boryni dozór jest ok

@edgar

Prawda taki jest Linter nareszcie dobrze napisane

@Seba

Ja cię wcale nie straszę. Ja się tylko uprzedzam jak kolega kolegę. Ja rozumiem że ktoś może być wkurzony bo ja też często jestem i otwarcie napisałbym nazwiskami kto jest chu.em, kto chleje, kto kapuje ale tego nie robię bo na to są paragrafy i można sobie narobić na prawdę sporych problemów. Chyba że kolega śpi na pieniądzach i ma mnóstwo wolnego czasu na latanie po sądach.

haha
@Górnik74

ty kolo przestań pisać (usunięte przez administratora) gdzie tyle płacą ci w linterze, to gdzie ja robię i tyle na oczy nie widziałem, a robię tu już 6 lat i na stanowisku górnik, cieśla, przodowy i sanitariusz jak widzisz mam dodatki też i dniówek nieraz miałem 29 w miesiącu z 10 -cioma świątecznymi i tyle nie zarobiłem.To nie pisz ludziom głupot za tyle dniówek miałem 5.600 zł to uważasz że to dużo? I transport do przodka plecówa ringów i zero kasy za tą robotę tylko z obsługi przenośników ci zapłacą.Taka prawda o tym linterze.

@Wojtek

A kiedy do sigu będą przyjęcia ktoś wie

@Misio

Mają ruszyć jak uspokoi się obecna sytuacja, ale bez wtyczki w związkach niestety nie wejdziesz.

@Jan

Pij do Lintera Gościu prawde trzeba napisać.Aby tacy ludzie emeryci nie wyrzywali sie na ludziach.Linter wszędzie ma problemy ta firma nie jest lubiana przez dozôr kopalń.

@Jan

Gościu to czekamy .I nie pisz bzdur bo kontrola tam wejdzie i ten Linter zamkna

@Seba

Nie ja jestem od tego aby pilnować komuś pracowników a tym bardziej firmy. Chyba widzą kogo zatrudniają? Guzik mnie obchodzą kontrole w tej czy innej firmie i to czy ją zamkną czy nie. A kontrole? Pokaż mi jedną która coś w górnictwie czy jakiejś firmie górniczej coś zmieniła. Zawsze wszystko ładnie przykryte, ukryte, wybielone a po (usunięte przez administratora) dostawał nie ten co powinien.

@Jan

Czyli narazie nie ma co liczyć na przyjęcia gdziekolwiek na kopalnie? Niestety z linter się zwalniam i szukam nowej jako elektryk pomoc dolowa

@Misio

Ja też szukam pracy no i lipa jak na razie . Takie pytanko czemu się zwalniasz , długo już tam robisz bo właśnie myślałem zeby wysłać CV do Lintera ale po opiniach to raczej zrezygnuje.

red
@tcm

Kolego jak chcesz być (usunięte przez administratora) za psie pieniądze to zapraszamy do lintera tylko póżniej nie płacz tu, że nikt cie nie ostrzegał zapraszamy przekonasz się na własnym doświadczeniu.Pozdro

@tcm

Za psie pieniądze nie będę robić. 2 miesiące i szukam dlstego pytam wiem że do carbon przyjmują na Knurów ale górników

@red

Dobrze wiedzieć bo wiesz pytam się żeby nie wejść w (usunięte przez administratora) Znajomy twierdzi że jest tam ????

Nigdzie nie przyjmują przez to (usunięte przez administratora) Teraz

Carbon przyjmuje na 100% ale na Knurów i Szczygłowice

Dzwoniłem wczoraj do nich i nie przyjmują mi powiedzieli na razie

Dzwoniłem wczoraj do nich i nie przyjmują mi powiedzieli na razie

Misio

To dziwne ja dzwoniłem pod ten numer i mi powiedziała że nie. Zadzwonię w poniedziałek

@Misio

Daj znać co i jak . Carbon szuka ale trzeba mieć kurs górnika .

Rado
@Seba

To wolę chleb ze smakiem jeść i cebulą jak tam w tym Linterze się przyjmować i robić na dozór emerytów

@tcm

Nie przyjmują dzwoniłem nikt nie odbiera wysyłają SMS z automatu że nieaaktualne narazie. Więc nigdzie nie przyjmuja

@Mirek

Nie przyjmuje bo dzwoniłem i nieaktualne

Bodzio
@Jan

Jakby ci z dozoru byli spoko to nikt by na nich zlego nie pisal.Ale wyrzywac sie, pilnowac,poganiac,straszyc jak ten Mily emeryt z Zofiowki to trzeba takich ludzi odstawiac albo do lopaty a nie do dozoru nieroba

@Bodzio

To prawda dobrych ludzi trzeba szanowac a zlych tepic na kazdym kroku.Oni musza wiedziec ze nie warto dokuczac gornikom

Edi
@Bodzio

Halo pracowałem z takim o takim nazwisku na Czechach nie za bardzo on do pracy

olo

Są przyjęcia

KACPER

Witam, jest opcja pracy?

dudu

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje. Może jednak wina leży po stronie pracowników bo firma ogólnie jest dobrze oceniana.

kolo
@dudu

Haha bzdury wypisujesz o tej firmie.Oni przyjmuja wszystkich.Zobacz ilu ludzi odchodzi a ilu sie przyjmuje.To firma podworkowa nie lubiana przez dyrekcje kopaln

...

Jak wypłaty?

@...

3 weekendy i święto i 3200 ja (usunięte przez administratora)

@Borynia00

Ja podobnie. Jak zwykle obiecanki kierownictwa że będzie lepiej można włożyć między bajki.

Gornik
@Borynia00

Żona w Lidlu zarabia 2,900 zł. Ciekawe ile zarabia ten ksiądz z Wodzisławia. Ten nierób ????????

Zostaw merytoryczną opinię o Linter Mining Sp. z o.o. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Linter Mining Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Linter Mining Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Linter Mining Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 17 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Linter Mining Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 295 ocen.
  • 1 Maja 16 F
    44-300 Wodzisław Śląski