Direct4Energy Sp. z o.o.

Opinie o Direct4Energy Sp. z o.o.

Dawid

Fantastycznie rozwijająca się firma w trudnych czasach. Stawiają na rozwój całej firmy przede wszystkim na rozwój pracowników. Świetna ścieżka kariery, duże zarobki.

Ewelina
@Dawid

W jaki sposób można się tutaj rozwijać skoro firma na to stawia? Są jakieś regularne szkolenia pracownicze? I czy jest możliwość żebyś podał jakieś poglądowe kwoty wynagrodzenia? Chce się zorientować czy warto zmieniać mi prace

@Ewelina

Tak mamy regularne szkolenia pracownicze każdego dnia. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to na pierwszym dostępnym stanowisku czyli doradca klienta biznesowego zawiera się ono w przedziale 5-10 tys zł netto miesięcznie

Natalia

Firma uczciwa, zarobki również wysokie - w innej pracy nie osiągalne, nigdy w żadnej tyle nie zarobiłam. Można się rozwijać i awansować, a kadra zarządzająca dba mocno o pracowników! Polecam ????

Nie polecam pracy zarówno u Pana Jarosława, Tomasza, Agnieszki, głównie praca jest na umowę zlecenie, która jest skonstruowana tylko na korzyść zleceniodawcy, latanie po mieście zbierając kontakty, (tworząc im bazę na przyszłość, bo przecież za 3-4 miesiące przyjdą kolejni). Treningi motywacyjne pff, podsumowania pożal się i porównywanie się do wielkich mówców. Aa i najlepsze wahania nastroju powyższych ludzi ;) Dodatkowo oni zawsze mają racje i komentują: ja mam pieniądze a Wy.. Dodam jeszcze że śmieszna jest przepychanka 2 firm A..o i I...gy, i te wizytówki. Współczuję sobie że pozwoliłem się tak traktować. Aaa i pamiętajcie dużych klientów i tak załatwiają Menadzerzy ;D Taka polityka że się tego nie tyka, Zdecydowanie nie polecam.. Teksty najlepsze: nie negaćcie się ;) Manipulacja Trzeba jak najszybciej uciekać, Aaa i przyznawanie sobie nagród za najlepszego trenera i tak wygrywa wszystko ; Traktowanie jak domokrążców.

Już niezainteresowany

szkolenia sprzedażowe o wartości 20 000 ,oraz zarobki od 5 000 zł i więcej ale czytając opinie to sobie daruję

1edc

brzmi prawdziwie

Maciek

Pracuje od października 2021. Atmosfera super. Szkolenia codziennie. Wynagrodzenie terminowo. Jak na te zarobki to świetna i lekka praca. Dużo swobody co może dla niektórych jest problemem. Przełożeni pilnują żeby nowa osoba miała wynagrodzenia. Sprzedajemy prąd i gaz. Żadnej fotowoltaiki. Nie zamieniłbym tego na żadną inną pracę…!!! Po 3 miesiącach zarobiłem ponad 10 000!!!

Szymon
@Maciek

Serio, 10000 po 3 miesiącach. Na jakich stanowiskach można tyle zarobić?

Panie Marku po 3 miesiącach 10 tyś miesięcznie

Irena
@Jarek

To jest jakaś stała podstawa netto czy w tym zawierają się jakieś prowizje?

@Irena

Pani Ireno jest to wynagrodzenie prowizyjne, po więcej szczegółów zapraszamy do któregoś z naszych oddziałów na rozmowę rekrutacyjną

Trener Sprzedaży

Wszystko dla mnie zrozumiałe. Umowa zlecenie, albo własną działalność, wynagrodzenie tylko prowizja, bez podstawy. Nie jest to zdecydowanie to czego szukam.

Dyspozycyjność, gotowość do nauki produktu, doświadczenie zawodowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Jarek

Dzień dobry Umiejętności są weryfikowane na rozmowie kwalifikacyjnej, natomiast proszę pamiętać ze nie wymagamy doświadczenia od kandydatów

Renata
@Jarek

Okej, są weryfikowane te umiejętności na rozmowie kwalifikacyjnej, ale w jaki sposób? Jaki test? Zadanie? Czy po prostu papierki, które to potwierdzają?

Agnieszka S

Do pracodawcy: Macie Państwo wiele ogłoszeń do sprzedaży, z czego wynika rozbieżność w podawanych prowizjach?

@Agnieszka S

Dzień dobry Prowizje są identyczne dla wszystkich, rozumiem że chodzi o widełki podawane w różnych ogłoszeniach, tutaj doprecyzujemy aby nie było rozbieżności, dziękuję za zwrócenie uwagi

Wanda
@Agnieszka S

Jaka rozbieżność? O co chodzi?

@Wanda

Chodzi o ogłoszenia w SM, w tym przypadku grupy typu "praca" na Facebook

Ewelina
@Agnieszka S

to tam można znaleźć wasze ogłoszenia czy gdzieś jeszcze są?

@Ewelina

Nie jestem pracodawcą :)

Irena

A tu w umowie co jest według Ciebie nienormalnego?

Milan

W 2 lata osiągnąłem w tej firmie bardzo wysokie stanowisko startując od zera. Pieniądze które można tu zarobić są nieosiągalne w konkurencji. Rozwój kompetencji pozwolił mi spełnić marzenia. Teraz pomagam spełnić marzenia swoim partnerom biznesowym. Nie nazwałbym tego pracą, raczej projektem życia.

Jak długo trwa proces awansu w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Jarek

Szybkość awansu jest uzależniona od zaangażowania się przez osobę, pierwszy stopień awansu można osiągnąć już po 2 pełnych miesiącach pracy. Zapraszamy na rekrutację i tam szerzej omówimy stopnie i kryteria na awans

Emilia
@Jarek

Szybko, i na jakim stanowisku tak? W ogóle jak tam ta hierarchia stanowisk przedstawia się?

Justyna sz

Witam pracuje od września 2021 w firmie lecz w innym oddziale jestem mega zadowolona z pracy szkolenia na wysokim poziomie zarobki super możliwość rozwoju i awansu już w pierwszych miesiącach pracy. Także ja polecam tu pracę

Emilia
@Justyna sz

Można wiedzieć czy to stanowisko odnośnie którego szukam info? :) Jakie ogólnie pozdrawiam

Justyna

Współpracuje z firmą 6 miesięcy. Pierwszy awans po 2 miesiącach pracy. Pierwszy raz od 6 lat mam okazję pracować w formie, w której w jasny i klarowny sposób jest określone co mam zrobić aby osiągnąć dany szczebel. Robisz, awansujesz. Wszystko zależy od zaangażowania. Fantastyczna atmosfera. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest to miejsce, w którym zmieniamy swoje życie, spełniamy marzenia, ale przede wszystkim się rozwijamy. Pomoc od samego początku oraz wsparcie.

Czy Direct4Energy Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jarek

Każdego dnia podnosimy kwalifikacje nas wszystkich poprzez szkolenia i coachingi. Dla osób które chcą podwyższać kompetencje na jeszcze wyższym poziomie mamy Akademie z bardzo skutecznym Robertem, osoby po kontakcie z nim zwiększają swoje zarobki o 30 procent i wiecej

Renata
@Jarek

Jeśli jest tutaj mowa o zarobkach to powiesz ile można dostać na starcie? :)

@Renata
@Renata

Na starcie 3-5 tyś netto w zależności od zaangażowania w projekt oraz chęci uczenia się

Halina
@@Renata

To juz jakaś dobra kwota na start. Czy po powiedmzy roku i dobrze wykonywanej pracy jest szansa na jej wzrost do powiedzmy 5-7 tys netto?

@Halina

Tak jak najbardziej możliwe jest 5-7 tyś netto, bardzo dużo zależy od zaangażowania w projekt :-)

Agnieszka

Współpracuje z D4E dokładnie równe 3 lata. W sprzedaży jestem od 15 lat, zawsze z wynikami najlepszymi w każdej firmie i dopiero ta firma .... Firma Direct4energy dała mi jako jedyna na rynku szkolenia na takim poziomie, ze wiedzę która posiadam jest nieoceniona. Firma Direct4energy to przede wszystkim szansa na lepsze życie. Właśnie dzięki D4E spełniam swoje marzenia i pozbyłam się wszystkich problemów. Każdy kto zaczyna w tej Firmie karierę zaczyna od początku na identycznych warunkach, jest traktowany tak samo. Każdy ma prawo głosu i swojego zdania. Ta firma to : 1.rozwój 2.atmosfera 3.pieniądze Pan Jarosław F. jest dla Mnie idealnym szefem, rzadko spotyka się tak wspaniałego, rzetelnego uczciwego pracodawcę. To prawda-Moja prawda

Iza
@Agnieszka

Bardzo się cieszę, że masz tak dobre doświadczenia oraz zdanie o pracy w Direct4Energy. Firma, która zapewnia odpowiednią atmosferę, wynagrodzenie oraz daje szansę na rozwój jest bardzo ceniona na rynku. Czy w takim razie trudno dostać się do firmy, która zapewnia tak wspaniałe warunki pracy?

Agnieszka
@Iza

Szanowna Pani Mi tez dano kiedyś szanse.. Potrzebujemy konkretnych ludzi do działania A nie zwykłych pracowników.. Nawet jeżeli jest mowa o pracownikach to My nazywamy ,, współpracownik ,,:) Jeżeli osoba jest pracowita, dajemy szanse. Oczywiście wygląd, kultura osobista oraz zapał do pracy jest potrzebny. Zapraszam do kontaktu Pozdrawiam serdecznie

Słońce Peru
@Agnieszka

Wspópracownik, nie pracownik. Tak, bo to prawdopodobnie znaczy, że zatrudnienie na umowie śmieciowej

Malwina

Do pracy w Direct4energy przyszłam kilka lat temu, nie mając w ogóle pojęcia o sprzedaży. Przez te lata zmieniłam swoje życie o 180 stopni, w tą pozytywna stronę i nadal zmieniam. Mam przyjemność współpracować z tą firmą po dzień dzisiejszy. Z firmą, która pokazała mi, że można bawić się pracą, przebywać ze wspaniałymi ludźmi, którzy zawsze służą pomocą, a przede wszystkim z firmą która daje mi potężne możliwości rozwojowe, oraz pomaga spełniać wszystkie marzenia. To wyjątkowe, magiczne miejsce, gdzie najważniejszy jest człowiek i to czego on pragnie i do tego was zapraszam i naprawdę polecam.

Treningi motywacyjne to forma szkoleń w tej firmie ?

Sales Manager

Dzień dobry Szanowna Pani proszę o kontakt z zarządem firmy ponieważ jestem bardzo zaskoczony tak niekorzystną i stawiającą w złym świetle opinię na temat naszej firmy, chciałbym wyjaśnić osobiście to o czym Pani pisze w swojej wypowiedzi, proszę o kontakt pod adresem email: biuro@direct4energy.pl, z wyrazami szacunku Jarosław Fabiański

Zostaw merytoryczną opinię o Direct4Energy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Direct4Energy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Direct4Energy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 55 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Direct4Energy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Direct4Energy Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Direct4Energy Sp. z o.o.