Opinie o Starion Poland Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Starion Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Starion Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Starion Poland Sp. z o.o. w Biskupice podgórne ( wrocławia)

inżynier

Żenująco niskie wynagrodzenie jakie oferowane jest na stanowisku nżyniera jakości. Na poziomie kasjera w markecie, dosłownie! A wymagania, że ho ho. Już dawn (może z 15lat temu) nie spotkałem się z takim wyzyskiem.

odp
@inżynier

z tego co widze to firma nigdy nie szukała inżyniera jakości???

Franek
@inżynier

A może Twoja widza inżynierską jest na poziomie kasjera z biedronki i to dlatego taka propozycja? Z tego co wiem jak ktoś coś potrafi to mu płacą.

Radosna
@inżynier

Zgadzam się wyzysk jest ale umowa na okres próbny to tylko miesiąc czasu,nie doceniają ludzi którzy chcą pracować a mało tego (usunięte przez administratora) ludzi w ogłoszeniu bo nie piszą że to praca tylko na krótki czas, żenująca jest stawka inżyniera jakości i wymagania straszne wyzysk i jeszcze raz wyzysk

Radosna
@odp

Szukała i szuka nadal tak jak pisałam to są okresy próbne na miesiąc czasu i praca też na miesiąc czasu i szukają dalej osoby na te stanowisko a wypłata to mała żenująca

Tajfun

Pracowalem w tej firmie ponad 2 lata i mogę powiedzieć że firma ma ogromny potencjał. Fantastyczna atmosfera, duże możliwości rozwoju, dobre pieniądze. To tej pory żałuję że odszedłem ale cóż...

Maniek

U nas to koreance (usunięte przez administratora) się z Ukrainkami az trzeszczy. Jeżdżą po nie do ich wiochy rozpusty Baranowic i zabierają w ustronne miejsca. Tu to jest rozwinięte (usunięte przez administratora) w tej firmie. Ktora wiecej da i lepiej to ma dobrze w firmie.

UR

Utrzymabie ruchu- odradzam. Poziom maszyn, technologii oraz ich zabezpieczeń jest żenujący, wszystko koreańskie, nie ważne jak byleby działało. Brak rozwoju, kierownik UR dba tylko o swój interes byleby było zrobione a rozwój pracownika go totalnie nie interesuje. Brak szkoleń zewnętrznych. Jedyne plusy w zespole to fajna atmosfera i organizacja pracy. Brak ambitnych projektów usprawnień i modyfikacji automatyki, jedynie monotonne zmienianie zużytych części tworzenie instrukcji i konserwacja. Praca dobra jedynie zaraz po studiach by złapać doświadczenie. Chyba że lubisz się obijać lub nie jesteś zbyt ambitny/a. Perspektywa awansu również żadna, brak specjalistów: technologa, programisty plc, konstruktora itp. robią to w większości Koreańczycy, którzy zbytnio nie mają o tym pojęcia i poziom tego jest... Po prostu żaden i nie ma od kogo się uczyć prócz inżyniera głównego, który też nie ma dużego doświadczenia bo jest młody choć jako jedyny wiedzę ma. Podsumowując jak jesteś ambitny/a chcesz rozwijać się w automatyce/ programowaniu PLC lub innym pokrewnym stanowiskom, masz już doświadczenie to po prostu tam nie idź bo szkoda czasu.

Brałeś udział w rekrutacji do Starion Poland Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Z czystym sumieniem nie polecam pracy na stanowisku magazynier, pomimo pracy wykonywanej non-stop na wózku. Prócz dobrej podstawy i premii nie można liczyć na nic więcej. Na magazynie jak i produkcji pracują sami Ukraińcy(także jeśli chcesz sobie pogadać to musisz się do tego nauczyć języka ????) no bo przecież nikt nie pomyślał ,żeby przyjąć osoby z podstawową znajomością -liczy się żeby(usunięte przez administratora)od rana do nocy czasami po 15 h . Na magazynie Polski lider i specjalista, liderka całkiem okey,można z nią normalnie pogadać a nawet się pośmiać , lecz dogadać się z specjalistą od logistyki to kompletna porażka ,chłopak jest tam około 6 msc a zachowuje się jakby był przynajmniej prezydentem,doproszenie się o cokolwiek związanego z praca graniczylo z cudem-można liczyć na reakcje "A co Ty myślisz ,że ja nic nie robię ?" Niestety pomimo tego ,ze jest specjalista sadze,ze do zarzadzania potrzeba jest troche przyzowoitosci i czlowieczenstwa ,niestety u niego jest tego brak ,ale czego się spodziewac po 20 latku ,który w życiu sobie rąk praca nie pobrudzil(sam o tym mowil) I dostał stanowisko bez doświadczenia . Praca magazniera jest monotonna i żmudna jeśli skorzystać z oferty to tylko tymczasowo. NIE POLECAM

odpowiedź

...są jeszcze premie: frekwencyjna i od wyników produkcji, natomiast "socjalu" brak...

było_mineło

Teraz sama podstawa i pseudo premie nic nie znaczą bo benefity to podstawa by przyciągnąc pracownika. (usunięte przez administratora)

odpowiedź
@było_mineło

Ciekawe co zrobi Starion Korea jak szwaby w 2020 r. otworzą na dobre rynek pracy dla banderowców...

Basow

Nie polecam tej firmy .Ta firma to porażka , tam rządzą Koreańce .

Sylwia
@Basow

Rzuciłeś pracę w tej firmie? Co konkretniej masz na myśli?

Basow
@Sylwia

dalej pracuje, ale zdania nie zmieniam...

Firmę oceniam negatywnie. Poza zmianą siedziby na duży plus bo podstawowe warunki pracy poprawiły się, nie zmieniło się nic. Bo jak wiadomo atmosferę tworzą ludzie a tych dobrano niezgrabnie. Trzymam kciuki za rozwój ale powinniście postawić na dobrych ludzi.

Łucja
@Ania

Masz na myśli pracowników czy bardziej przełożonych/kierowników? Możesz coś szerzej napisać i warunkach pracy? Dzięki.

@Łucja

Głównie przełożonych bo ryba psuje się od głowy. Kolejne pytanie jakiego się spodziewam jest wskazanie konkretnej osoby... Biorąc pod uwagę szybkie reakcje na negatywne opinie firma zatrudniła na etacie osobę,która ma dbać o wizerunek prosząc o konkretne przykłady. Ciekawa strategia ale na pocztę pantoflową nie działa.

Damian

Nie polecasz tej firmy, ale jakie są ku temu powody? Mogłabyś opisać swoją przygodę z tą firmą i opowiedzieć co Ci się nie podobało? Rozumiem, że odeszłaś z pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Starion Poland Sp. z o.o. - Biskupice podgórne ( wrocławia)

• Jak się pracuje w Starion Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Starion Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Starion Poland Sp. z o.o.?

Starion Poland Sp. z o.o.
  • LG Electronics 3
    55-040 Biskupice podgórne ( wrocławia)

Starion Poland Sp. z o.o.