Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lavoro Due Sp. z o.o. w Częstochowa

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Lavoro Due Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Produkcji? Czy pracownicy dostają premie?

XYZ Nowy wpis

Wykorzystywanie pracowników za najniższą krajową. Jedna z agencji gdzie pracownik to ostatni plan. Pracowników przyjmują jak leci, nawet takich wybranych z pod sklepu. Nie polecam

Rafał Nowy wpis
@XYZ

Dawno tam pracowałeś? Jak to teraz wygląda ze stawkami, dalej minimalna?

Nick Nowy wpis
@Rafał

JAk się zastanawiasz to serio przemyśl to 100 razy

ats

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech się poda do dymisji.

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie Lavoro Due Sp. z o.o. w mieście Częstochowa? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Lavoro Due Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracuj z nami! Zgrany Zespół!. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy SPAWACZ / ŚLUSARZ-SPAWACZ od zaraz
Częstochowa
Remid Strojek M. Jarząb J. sp.j.
(5 opinii)
logo firmy Brand Manager
Agencja Pracy
Wyślij CV
logo firmy Atrakcyjna praca dla PIEKARZA/ CUKIERNIKA w Niemczech!
Agencja Pracy Koncepcja
(364 opinii)
logo firmy Monter taśm
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
(662 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Lavoro Due Sp. z o.o. - Częstochowa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Lavoro Due Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lavoro Due Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lavoro Due Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kmicica 6/8
    42-202 Częstochowa
  • NIP: 7792432249 REGON: 361820516 KRS: 0000563813

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lavoro Due Sp. z o.o.