Opinie o KB Outsourcing Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KB Outsourcing Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KB Outsourcing Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KB Outsourcing Sp. z o.o. w Częstochowa

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do KB Outsourcing Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pracownik Produkcji?

Tom Nowy wpis

Dzięki pomocy osób tam pracujących po kilku miesiącach udało się znaleźć pracę - dziękuję !

Aleksandra Nowy wpis

KB Outsoircing specjalizuje się w udostępnianiu pracowników do obsługi linii produkcyjnych. Firma oferuje wsparcie okołoprodukcyjne, a także prac zleconych poza zakładem produkcyjnym klienta. W Kb Outsourcing nie ma prowadzonych rekrutacji. Dajcie znać, jaka forma zatrudnienia proponowana jest na początek pracy?

Czy ktoś może się szczerze wypowiedzieć o pracy w tej firmie? Chodzi o zatrudnienie bezpośrednio w niej, a nie w ramach agencji. Jaka jest atmosfera? Dość często widzę ich ogłoszenie do działu kadr i płac, skąd taka częstotliwość? Czy warto aplikować czy lepiej dać sobie spokój?

Poszukująca
@123

Pracy bardzo dużo, nie mogę powiedzieć bo wynagrodzenie jest ok. Ale jeśli szukasz pracy lekkiej i przyjemnej ze wskazaniem na nic nie robienie przez większość dnia to nie aplikuj.

Ola Nowy wpis
@Poszukująca

Też zastanawiam się nad aplikowaniem, ale często widzę od was ogłoszenia do pracy, czym to jest spowodowane?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KB Outsourcing Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal KB Outsourcing Sp. z o.o.?

Kot

W socjal wchodzi załatwianie wszystko na lewo. Nie mają pakietu socjalnego.

Bożena
@Kot

Czy pomimo braku pakietu socjalnego można spodziewać się jakichś innych benefitów i dodatków? Może samo wynagrodzenie jest wystarczająco wysokie? Mógłbyś przybliżyć ile mniej więcej wynosi?

AM
@Bożena

Zarobki są w zależności od zakładu na którym pracujesz. Każdy zakład ma inne wynagrodzenie oraz przyznawane premie. Ogólnie się pracuje dobrze wynagrodzenie jest na czas.

Orhan

(usunięte przez administratora) Uważaj, mówią, że twoja pensja jest wysoka, ale to nieprawda

Igor

Generalnie firma z dobrą opinią więc warto być ich pracownikiem.

Agnieszka

Nieodpowiedzialna firma. Dali skierowanie na badania żeby zrobić we własnym zakresie, wziąć fakturę a oni zwróca. Już drugi miesiąc siedzę w domu i czekam. I ani pieniędzy ani pracy. NIE POLECAM!!!

Luidzi

Konkurencji nie odpowiada jeśli firma dobrze sobie radzi, zbiera coraz lepsze opinie,a pracownicy są również zadowoleni!!

ala

a mogę zapytać dlaczego ich unikać?

Radek

Generalnie dobra firma więc jeśli ktoś chce tu pracować to polecam!

luki

Pracuje się ok. Jasne warunki, wszystko się zgadza, kasa na czas, koordynatorzy pomocni. A robota jak robota, zależy jak się trafi.

Hej! Czemu nikt nie pisze jak się pracuje w tej firmie? Wszystko ok?

Zostaw merytoryczną opinię o KB Outsourcing Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w KB Outsourcing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KB Outsourcing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KB Outsourcing Sp. z o.o.?

KB Outsourcing Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Przerwy-Tetmajera 15
    42-202 Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
KB Outsourcing Sp. z o.o.