BEST WORK Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o BEST WORK Sp. z o.o.

były pracownik

Obecnie nazywają się Lavoro wcześniej Zajan, pracowałem tam kiedyś, moja połówka też tam pracowała, parę dni temu była na policji złożyć zeznanie, wzywają wszystkich byłych pracowników z orzeczeniem. Chyba pazerność na kasę z Pfron przerosła zdrowy rozsądek

ori

a rzadko tego typu komentarze w firmach się zdarzają.

WWWW

A ja jestem bardzo zadowolony. Pracuję tutaj już kilka lat i poza drobnymi incydentami pensja zawsze jest w terminie. Ludzie, jak wszędzie różni, ale na ogół idzie się dogadać :) Zapraszam do nas :)

ja

gdyby uczciwie wypłacali wynagrodzenie pracownikom to i rotacji by nie było. Rekrutacja cały czas trwa tylko do firmy Lavado pod jaką obecnie figuruje dawne Best Work

bogna162

Mam pytanie do pracowników Lavoro pracujacych dużej poniewaz ja pracuje dopiero od miesiaca ...czy Firma posiada jakikolwiek fudusz socjalny? i czy wypłaca pracownikom czy to w formie wczasów pod grusza czy bonów na swieta? wiem ,że zatrudniają dużo pracowników a odpis na fundusz socjalny przy zatrudnieniu ponad 20 pracowników jest obowiązkowy...może ktoś mi odpowie..pozdrawiam

lila

proponuję zapytać o opinię kontrahentów firmy.

ole ole

no ważne, żeby firma tego typu to była przede wszystkim skuteczna, bo jak chodzi o odzyskiwanie należności to mam wrażenie, że cel jest wtedy jasno postawiony przed taką firmą.. ale oni mają tutaj bezpośredni związek z windykacją czy nie, to już jakiś inny segment jest? a jak z kwotą jest też konkretnie, da się wyżyć, ze tak powiem?

ktoś

albo głowę jak zrobić interes i iść na studia za pensje pracowników fizycznych

ktoś

biedni uczciwi ludzie nie mają wynagrodzenia, które im się nadzwyczajnie w świecie należy, a "dyrektorstwo i kierownictwo" z biura robią sobie za firmową kasę studia (bo to nie wypada, żeby pani Dyrektor miała wykształcenie średnie), czyli za pensję tych co nie dostali do tej pory. Taka sprawiedliwość

Anna

Witam, chciałam się dowiedzieć w jakiej gazecie i co było w ogłoszeniu. Syn również nie otrzymał zaległych pensji (4),jestem zainteresowana jak odzyskać zaległe wypłaty dla syna.

Grażka

Witam pracowałam jako chałupnik, firma zalega mi z wynagrodzeniem za 7 miesięcy. Jeszcze w ubiegłym roku oddałam sprawę do sądu w tej chwili jest już postępowanie komornicze. chciałam zapytać czy ktoś też założył sprawę w sądzie i czy komornik odzyskał już pieniądze?

na rękę

Dostaniesz najniższą stawkę za akord i pracę ponad siły ze strasznymi ludzmi.Uciekaj jak najdalej.Ludzie z Kmicica po parę mies nie mają pensji nawet po 5

ada

na dzień dzisiejszy to zaległości są po 2i3 miesiące. Zwalniają i zatrudniają (rotacja ludzi)by nie płacić . Teraz nazywają się lavoro i nie są zakładem chronionym OMIJAĆ Z DALEKA.

anonim2

z tego co wiem to problemy mieli lub mają ludzie z ich hali na której nie było za wiele roboty a tym samym kasy. Ja pracuję w pod ich agencją pracy w zakładzie TRW i nie ma problemów z kasą - jest na czas.

ktoś

przez czyjąś nieuwagę czasem wypłacą ekwiwalent za urlop który się nie należy bo tak to jest jak się ma bałagan w papierach i pewnie nie wiedza pracowników też ma zasługę ;)

niunia

pracowalam w tej firmie umowa skaczyla mi się 31 stycznia tego roku,i wisza mi pensję za grudzien i styczen + urlop,

pracownik na szczęście były

Na urlop nigdy akurat nie mogłem narzekać zawsze miałem ok 2 tyg więcej.Burdel i bałagan w biurach.Musiałeś mieć pecha.

ktoś

Może by tak dyrekcja zajęła się swoimi pracownikami, bo ci co sie zajmują obliczaniem wymiaru urlopów pracowników nie potrafią tego prawidłowo zrobić .....

anonimek.

Jeszcze trochę i sprawiedliwości stanie się zadość.W końcu prokuratura dobiera się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłym prezesom tej firmy.Jak na razie jest to tylko jedna osoba, ale prędzej czy później dobiorą się do tyłków następnym osobom z ul.Kmicica.Niech się tamtejsza złodziejska banda nie tłumaczy złymi przepisami,bo pracownicy w takie bajeczki już nie wierzą.Lepiej pakujcie już swoje manatki,bo już niedługo wasze miejsce będzie za kratkami.

chałupnik

Uciekajcie od tej firmy jak najdalej.Dobra rada.

gość

Pracownicy tej firmy, przestańcie w końcu milczeć,zbierzcie się w końcu na odwagę i złóżcie w końcu pozew zbiorowy do Sądu Pracy - bo inaczej nie zobaczycie nigdy waszych pieniędzy.W końcu ktoś z Was musi przerwać tę zmowę milczenia i doprowadzić do wypłaty waszych zaległych pensji a potem do natychmiastowego upadku tej całej złodziejskiej bandy zwanej dyrekcją.To jest hańba i wstyd,żeby taki tzw:zakład pracy chronionej istniał na polskim rynku i bezczelnie wykorzystywał osoby niepełnosprawne do pracy nie płacąc ani grosza.Ten cały syf i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] powinien dawno już zniknąć,a ta cała złodziejska banda na czele z panią Żanetą już dawno powinna trafić za kratki za tak haniebne wykorzystywanie osób chorych i n iepełnosprawnych. Pracownicy,nie dajcie się,walczcie o swoje,przerwijcie tą zmowę milczenia i składajcie natychmiast pozew zbiorowy do sądu pracy i wykurzcie z tego zakładu tą całą złodziejską bandę na czele z panią Żanetą. Nie bójcie się - oni nic wam nie mogą zrobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZapalZeMnaLolka

Ja nie oszukuję! Ale trochę kradnę.

Ja

Uważam, że wszyscy oszukują!

dupa

Jest dużo osób które nie dostały jeszcze za pażdziernik i jak będą siedzieć dalej cicho to guzik dostaną.

wszawa

Nie rozumiem, czy są pracownicy tej firmy, którzy na świeta nie otrzymali choć jednej zaległej wypłaty?

[usunięte przez administratora] ludzie chcą pieniędzy a mają gówno na święta.Jak wam własciciele nie stanie w gardle wigilijna kolacja gdy skazujecie dziesiątki ludzi na płacz i brak środków do życia.Powinniście siedzieć w pasiakach z kulą u nogi a nie na swoich stołkach śmiejąc się z tragedii ludzi która napycha wam konta.Jak możecie panie dyrektorze i Pani [usunięte przez administratora] patrzec w lustro?Czy nigdy nie kłuje was w oczy krzywda ludzka którą tak chojnie obdarowujecie te ludzkie ofiary losu?Wstyd.

wszawa

My i tak stoimy, bo pracy nie ma, od czasu do czasu coś skapnie, teraz przed świetami jest pare zleceń, ale w czasie roku to prawie cały czas wakacje. Nie umieją znaleźć zleceniodawcy.

robol

ja nie wiem czemu sie nie zatrzymacie produkci i dacie i do zrozumienia ze to wy dla nich pracujecie a nie oni dla was. w bitronie bylo podobnie na początku ale ludzie staneliśmy na dwa dni i kasa nagle sie znalazla. groizba zerwania kontraktu i kary finansowe zrobily tez swoje teraz kasa jest juz nawet 6. nie rozumie was macie sile w kupie i wam nic nie zrobią

wszawa

Ja pracuję w Best Worku na Kmicica i to tenże zakład wisi mi pensję za wrzesień, październik i obecnie za listopad, co jest tak pewne jak to, że dziś jest 06.12.2012r.

lola

Witam, mam pytanie czy to ten Best Work wam nie wypłaca tych wypłat czy zakład w którym faktycznie pracujecie?

ja

Sam sobie odpowiedziałeś na pytania.Masz kiepski ale wybór.wszystko się da trzeba tylko pomyśleć i chcieć

wszawa

Ja pytam co miesiąc i się nie boję,mało tego byłam w PIP i wiem, że można z dnia na dzień zrobić wypowiedzenie zgodnie z art.55 kp, i muszą ci jeszcze za okres wypowiedzenia zapłacić, ale tak pięknie w naszym państwie jest tylko na papierze. Najlepiej złożyć sprawę w sądzie pracy i iść z wyrokiem do komornika.Niestety wszystko trwa, a pieniądze potrzebne na co dzień.Ciekawe, kiedy ta firma wreszcie padnie, przecież oni nie mają szans, spłacić tych zaległości, które mają.

ja

Tak samo mam pieniądze jak i ty.Chałupnicy tak jak i pracownicy hali są dojnymi krowami.Sobie sam moge pomóc lecz zrozum dlaczego ktoś ma coś załatwiać za ciebie.Gdy nie dawałem rady poszedłem do dyr personalnego i dostałem wypłatę.Nikt z nas nie jest bogaty a nawet tych groszy nie dostajemy.Chałupnicy mają o tyle lepszą sytuację że nie muszą tracić na paliwo bilety i marznąć w słabo ogrzanej bądz lodowatej hali. kończy mi się umowa więc długo cierpieć nie będę.Każdy czeka aż ktoś inny zapyta o pensję żeby tylko samemu się nie narażać,więc powtarzam chcesz pieniędzy działaj.

wszawa

No cóż, jeśli masz pieniądze, to wcale się nie dziwię, że nic nie będziesz załatwiał. Jeśli nie masz to tak jakbys kasztany z ognia cudzymi rękami chciał wyjmować. Tak, czy siak, nie rozumiem twojej postawy i rozumieć nie muszę.A propos, nawet tutaj ktoś westchnął o pracownikach hali, tylko o chałupnikach ani słowa, tak jakby oni byli winni, że nie ma pracy, albo oni byli pracownikami od macochy.

ja

bóg ci nie pomoże jeżeli sam sobie nie pomożesz.Co ja ci będę pisał chcesz wypłaty to staraj się o nią jest Pfron jest Rpo jes Nik i masa instytucji która nie wie o tym zakładzie.Ja za ciebie nic nie będę załatwiał.Gdyby wam głód i komornik porządnie dał popalić to byście coś zrobili.Konformizm jest bardzo wygodny.Wkońcu to naprawdę upadnie a wtedy guzik z pętelką zobaczysz a nie wypłaty.

wszawa

Mój Boże, a tu święta idą, nie wiadomo co robić, płacić za światło, mieszkanie czy zostawić na święta, a na górze, jak zawsze nic nie wiedzą.

Miała być w piątek w końcu była w poniedziałek dla biur portierów i sprzataczek dla pracowników hali jako dla marnego podgatunku nie było i znając życie nie będzie.Po więcej informacji dzwoń pod wew 101

wszawa

Czy zanosi się na wypłatę w grudniu?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Best Work, ma swoich pracowników na terenie Bitron.

To nie ten zakład i zupełnie inne forum.Pomyliliście się ludzie to best work.

MarJal

Z tego co się orientuję wygląda to inaczej, a wolałbyś p.(usunięte przez administratora) która wyzywała ludzi od debili ?

(usunięte przez administratora) jest idiotą i tyranem spisuje wszystko co kto robi nawet braki ile kto zrobil i jakie nawet nazwiska są przypisane. a pozatym niema jeszcza pamieru na brygadziste. a pozaty brygadzistów jest troje.

MarJal

Od kiedy w zakładzie Bitron nowym brygadzistą jest Pan (usunięte przez administratora), wszystko zmierza ku dobremu. Pani K(usunięte przez administratora) która pracowała u nas była nie do zniesienia.

wszawa

A czemu nie tu, jakeś taki bohater to idź sam i ogłoś wszystkim. Może chociaż tą drogą uda się trochę prawdy powiedzieć i czegokolwiek dowiedzieć, bo u góry to tylko tyle, że oni też nie dostali i żeby iść wyżej. Naprawdę przykre to jest, że ludzie w tym zakładzie są nauczeni tak siebie traktować i tak sobie pomagać.

ja wiem

Będzie jak pójdziesz do sądu inaczej zdychaj z głodu strachliwa kreaturo.Tu nie pytaj tylko idz na góre i tam się dowiesz.

ja

czy ktoś coś wie kiedy będzie wypłata za wrzesień ??

wszawa

Wszystko ok., nie żołądkuj się tak, przecież gramy do jednej bramki. ja też mam zamiar to zrobić, tylko z góry wiem, że nawet wygrana /co jest pewne/, też niekoniecznie pozwoli odzyskać pieniądze, bo z czego.Podobno sprzedali zaklad na Kmicica i pieniądze dadzą ZUS, a resztę rozchapią pomiędzy siebie i z czego ci oddadzą chyba, że któremu auto ukradniesz.

ja

Jeżeli chodzi o mnie to twoje wynurzenia mnie nie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ują.Pozew zbiorowy w tym zakłądzie z tymi ludzmi nie przejdzie nie będę się w to bawił poniewa ich wola została całkowicie złamana.Największym sadyzmem jest trzymanie nas wszystkich i rzesze chałupników w ciągłej niepewności co dalej.Zostało parę osób które jeszcze szczekają ale to głos nie mający siły przebicia.Reszta nie szczeka tylko skamle błagając o miejsce pracy w tym strasznym mieście gdzie przeraża widmo bezrobocia ludzie chcą zachować prace nawet w takim zakładzie gdzie wszystkie prawa pracy są pogwałcone.Ja wiem jedno idę do sądu walczyć o swoje to jedyna droga i nic w stanie nie jest mnie powstrzymać.To jedyne co mi zostało a reszta niech robi co chce.Każdy ma wolna wolę i wybór.

Zostaw opinię o BEST WORK Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEST WORK Sp. z o.o.