Opinie o Duda Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Duda Logistics Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Duda Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duda Logistics Sp. z o.o. w Poznań

M....

Firma ok płacą wszystko ale dyspozytorzy bez doświadczenia do niej nic nie mam bo nie ma bladego pojęcia o transporcie a on to zwykły ślizgacz i pół mózg i alkoholik ku.. a wasza mać była

Sportowa 13

Arleta oprzyrtomnij dlaczego nie ma kierowców tylko przez Dyzmę Inteligenta kobieta a się nie poznała na nim szok

@
@Sportowa 13

No właśnie

Mariusz
@Sportowa 13

Z (usunięte przez administratora)zrobili koordynatora i szukają dziury w całym Każdy jest w stanie się poznać po jednej rozmowie z nim a dyrektor jeszcze go chwali (usunięte przez administratora)????

Zniesmaczony

Zakład pracy chronionej ..... To pasuje idealnie. Dyspozytorka M. wylicza przejazd ciężarówki wg map Google,nie uwzględnia czasu załadunku/rozładunku,oraz krótkich pauz. Zero pojęcia o masach i wymiarach przewożonych aut. Sprzęt? Pożal się Boże! Wyeksploatowane na maksa. Płaca marna,poucinane co się da. Firma stworzyła sobie własne ,wewnętrzne Prawo Pracy. Omijać szerokim łukiem. Jak najdalej od dziadtransu. Blok wschodni już zasila ten dział,bo Polski pracownik ma zbyt duże wymagania.

www
@Zniesmaczony

(usunięte przez administratora) nie ma zielonego pojęcia o niczym dosłownie o niczym i cały czas gra i kłamie porażka totalna

.........

Potwierdzam słowa przedmówcy, firma oparta na donosicielstwie i kopaniu dołków pod innymi oraz wchodzeniu w (usunięte przez administratora) im więcej pączków przyniesiesz do biura masz lepszą trasę. Dyspozytor z przypadku najprawdopodobniej bez wykształcenia Wynagrodzenie śmieszne do odpowiedzialności. W podstawie zawarte oczywiście wszystko godziny nocne, nadliczbowe itd Nie polecam.

Pracownica
@.........

Nie zauwazylam zeby podlizywaniem gdziekolwiek ktos dostedl w tej firmie. Wrecz odwrotnie. Najwazniejsze sa cyferki. Gdy one sie zgadzaja jest super: imprezy, swietowanie, nagrdody. Gdy nie.....dyrektorka chodzi nabuzowana i sie wszystkim dostaje. Ale chyba o to w biznesie chodzi :) Ja robie swoja cyferke i mam spokoj.

@
@Pracownica

Co Ty możesz wiedzieć jak może z pół roku pracujesz to chociaż bzdur nie pisz

Zz
@Pracownica

Hahaha współczucia

Firma Duda Logistics Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Handlowiec Działu Lawet. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kali

Poziom firmy poniżej mułu Tfu Kierowca murzynem, jeździć do oporu na zapałkach za marne grosze. Czas pracy? Odpoczynek? Można zapomnieć. Dyspozytorzy bez doświadczenia i jakiegokolwiek pojęcia o transporcie NIE POLECAM!!!

Zakala

(usunięte przez administratora) nikt się nadal nie zorientował że nie ma żadnych kompetencji powodzenia w takim razie.

.....
@Zakala

Dyzma :) pasuje jak najbardziej do niego Dopóki będzie rządził to dobrze nie będzie.

Czy w Duda Logistics Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Pracownica

Tak. Zapraszamy.

Kamis

Praca kierowcy (obecnie kontenery morskie) Wyjazdy w systemie 2/1 z czego te 2tyg to wychodzi ponad 16dni. Podmianki odbywają się na zachodzie Nie rzadko dojazd do ciężarówki zajmuje 15h i ok 1400km Praca nie należy do ciężkich, codziennie załadunki i zrzuty kontenerów, bardziej krajowka po de. Podejście spedytorów uważam że jest w porządku i wykonują dobrze swoją pracę. Jeśli nie denerwuja kogoś podmianki i 1400 km dojazdu to polecam firmę, da się fajnie zarobić.

dugger6
@Kamis

1400 km dojazdu? to gdzie są te wymiany? Bo to nawet w DE nie wychodzi...

Kamo
@dugger6

Belgia, Holandia. Ale głównie Kolonia i Duisburg

Dawid
@Kamis

Twoja opinia jest bardzo pomocna, za co Ci serdecznie dziękuję. Skorzystam z okazji i zapytam Cię, ile dokładnie za pracę w tym miejscu można zarobić? Zaciekawiło mnie Twoje zdanie na temat tego, że oferują oni "fajne" zarobki. Podziel się proszę, ze mną, ile to tak mniej więcej jest. Będzie mi miło, jak zechcesz mi odpisać. Na pewno nie tylko ja skorzystam z Twojej opinii.

Ehe
@Dawid

3500 PLN brutto + 50 euro diety dziennie + premia 800 zł brutto (jeśli nic nie nabroiłeś). Ukraińcy zarzekają się, że nigdy tej premii nie dostali w przeciwieństwie do Polaków.

marucha

Firmę tworzą ludzie a o przełożonych nic dobrego powiedzieć nie mogę .

andr33

Chciałem wysłać tutaj CV, ale widzę że was się już trochę tutaj przejechało na tej firmie a na pozytywy raczej bym brał poprawkę - nie do końca mnie przekonują, chyba sobie daruje..

Che Guevara

(usunięte przez administratora) a premia wcale nie zadowala biorąc pod uwagę zarobki w transporcie) za same pierdoły. Kierowcy juz dawno przestali się starać, jak obniżyła im delegacje do poziomu (usunięte przez administratora)premii za efektywność też nie ma, pieniędzy na hofa też nie zobaczycie.. Ostatecznie każdy przy zobaczeniu przelewu dostaje(usunięte przez administratora).. Nie ma nawet zgodnej z BHP przerwy od komputera, jedyne co to 10 minut przerwy w trakcie 8 godzin, które albo wykorzystasz na zaczerpnięcie świeżego powietrza, albo musisz się zmieścić żeby coś łaskawie zjeść. Absolutnie uciekać od tej firmy, obiecanki cacanki na początku, potem jesteś zwykłym (usunięte przez administratora), który ma robić za dwóch, ale i tak obetną Ci pieniądze. Niedawno odszedł od nich człowiek który sam pilnował tego (usunięte przez administratora) i trzymał kierowców którzy chcieli już dawno odejść, firma porażka, nic z rodzinną firmą i "zespołem" o którym piszą na pracuj.pl nie ma wspólnego.. Spedytorzy i dyspozytorzy nie mają pojęcia o prawie przewozowym, o czasie pracy kierowcy.. Każdy kto szanuje nie pójdzie tam pracować, a jak zacznie to wytrzyma maksymalnie 3 miesiące, bo po okresie próbnym zaczynają się machlojki i ściemnianie..(usunięte przez administratora)Nawet nie pozwala zaparkować swoim kierownikom lub kierowcom na jej miejscu gdy jej nie ma w biurze i pracuje w domu :)

A
@Che Guevara

A co z handlowcem ? Maja tam w końcu dobrego handlowca ? Bo poprzedni poza dobrym wrażeniem nic nie robili

amore_hardcore
@Che Guevara

wszystko, co napisał Che, jest prawdą. a jak tam z nową polityką zatrudniania? (usunięte przez administratora)

Nie zawial3
@amore_hardcore

Wiatr nie zawial w inną stronę, ta firma taka już zostanie aż nie padną całkiem, dobrze że chociaż komentarze są, to może mniej osób się nadzieję na tą firmę.

przemiał
@Nie zawial3

przemiał transport

AB
@A

Jaka płaca taka praca

D.
@AB

Domyślam się, ze wszyscy z DL myśleli ze ja to pisałem :D Po nicku pracujący pracownicy domyśla się o kogo chodzi. ;) sam osobiście w DL się rozwinąłem, firma pozwoliła i pomogła mi ukończyć kierunek na studiach i nie było z tym żadnych problemów. Sam poznałem plusy i minusy branży TSL od środka i nie narzekam. Fajna kadra pracownicza, atmosfera w biurze bardzo fajna, zarobki według mnie dobre. Jak w każdej firmie sa plusy i minusy, ja mogę polecić każdemu kto uczciwie pracuje, nie boi się wyzwań i się nie obija. Jak komus nie pasuje ze musi odebrać telefon po 16 pracując jako spedytor czy dyspo to wiadomo ze będzie pluł jadem. Nie ma firmy idealnej. I warto tez wziąć pod uwagę ze większy procent ludzi niezadowolonych będzie pisać opinie, niż tacy którzy nie maja na co narzekać. Pozdrawiam kadrę DL ;)

A.
@D.

@D. Dziekujemy. Doceniamy! Pozdrawiam rowniez :)

niezadowolony
@D.

To napewno o te telefony po 16:00 wszystkim hejterom na tej stronie chodzi XDDDDD

Rafał Graniczkowski

Firma Duda Logistics godna polecenia ! Polecam i Zapraszam .

Anettea
@Rafał Graniczkowski

Zapraszam są tu sami specjalisci . Mozna się wszystkiego nauczyć od nas

Byly
@Rafał Graniczkowski

To nie jest firma godna polecenia. Rotacja pracowników którzy dali się nabrać sama o tym świadczy.

Tez byly
@Byly

Zgadzam się

Co wchodzi w socjal Duda Logistics Sp. z o.o.?

Zal

Daj sobie spokój. Obiecują cuda, ale jak przychodzi co do czego to nie ma nic

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Duda Logistics Sp. z o.o.?

Nok

Zalezy na jakim stanowisku.

P.

4.500/3500/5.500 + premia na każdym stanowisku Jeśli pracujesz zarobisz dobrze jeśli nie chce ci sie pracować nie ma co wysyłać cv Nowa dyrektorka z niemiec wprowadziła swoje zasady kasę ma ten który haruje.

wow
@P.

Nowa dyrektorka jest chamska. Premię daje jak jej się podoba. Zwalnia bez mrugnięcia okiem. Nie szanuje nikogo i z nikim się nie liczy. Nie polecam

zgadza sie
@wow

nic co powie w sprawie wynagrodzenia dodatkowego nie jest prawdą.Pewne masz to co masz na umowie. A w ciezkim okresie wiele osob pracowalo ponad norme i nie dostalo nic w zamian, a na zamkniecie pyska ich zwolniono. Mobing pęną parą - a nowa dyrektorka sobie sama nagrody kupuje i pozytywne opinie pisze :) pozabierała tez auta służbowe i pozwalniala ich uzytkownikow zeby czasami nie wyciągali ręki po kase. straszna ta firma.

Osh
@wow

Jest chamska bo karze pracować. Haha... a ty byś chciał dostawać kase za nic. Chyba wiem kto pisze-mój były kierowniku spedycji. Dała ci nawet szanse na innym stanowisku i też się nie sprawdziłeś. Uciekłeś jak tchórz na L4 i na boku interesy kręcisz a od Dudy kase ciągniesz do tej pory.

E.m
@P.

A co ze stara ekipa spedytorów i stara dyrektorka i kierowniczka ?

tig

to prawda! Potwierdzam.

M@rle
@E.m

Wszyscy uciekli albo zostali zwolnieni. Każdy przychodzi na chwilę i szuka czegoś normalnego.

uwaga

Radzę uważać na kwestię wynagrodzenia, jedno ustalicie na spotkaniu rekrutacyjnym, a druga mniejsza kwota będzie na umowie, którą dostaniecie po kilku dniach pracy - no bo kto zwróci uwagę. O premii, której nie ma umowie tylko prawdopodobnie usłyszysz, raczej jej nie zobaczysz na swoim koncie.

M
@uwaga

Nic nie zmieniło się w tej kwesti od 2017r.

Angelo

Ja nie polecam z tych względów, które wymienili inni w komentarzach oprocz tego bardzo niskie zarobki. W tym samym mieście i w podobnej wielkości firmie z podobną ilością obowiazkow zarabiam lekko ponad 3 razy tyle co miałem tutaj na tym samym stanowisku.

Bogus

Czy zatrudniono juz nowego kierownika transportu?

WUC
@Bogus

A CO SIE STAŁO Z POPRZEDNIM?

@WUC

Nie wiem ale szukali nowego. Jestem ciekaw czy juz kogos znalezli. Wymieniaja teraz sporo pracownikow, zarowno kierowcow jak i kadre zarzadzajaca/biurowa.

@WUC

stefek
@Bogus

Tą wymianę pracowników robią praktycznie co 3 miesiące, to co się dzieje w tej firmie przechodzi już pewne granice, ktoś powinien z tym zrobić w końcu porządek...

NK

jakie sa aktualne warunki pracy jako spedytor?

Nie wiem
@NK

Ty widzisz co tu sie dzieje? I Ty jeszcze o warunki pracy pytasz?? Matko święta

totalny dramat

Beznadziejny przewoźnik i jeszcze gorszy pracodawca - jak najdalej uciekać od takich firm

Lu
@totalny dramat

Jakieś konkrety?

Jako
@Lu

Brak szacunku do ludzi. Prezeska potrafi obiecywać cuda jak jest się na rozmowie A gdy zostajesz pracownikiem traktuje wszystkich jak śmieci

I ja
@Jako

Potwierdzam

amore_hardcore
@Jako

wszystko prawda

Czy w Duda Logistics Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kor

Umowy o prace.

N
@Kor

Umowa o prace ale po 3 miesiącach lub pół roku i tak wylatujesz bo działa jak korpo. Wyniki wyniki tabelki Nikt nie był w stanie wyrobić ich nierealnej normy dlatego nikt kto pracował tam dwa lata temu już tam nie pracuje łącznie z kadra kierownicza

Trzy razy odwoływano mi rozmowę kwalifikacyjną z p. Dyrektor i to w ostatniej chwili. Za czwartym razem sam zrezygnowałem. Jeśli ktoś nie szanuje mnie na etapie podejmowania współpracy to nie sądzę, żeby później ta współpraca się ułożyła.

@Piotr

To jest nic w porównaniu do tego co Ciebie spotka w trakcie zatrudnienia. Poczytaj komentarze niżej, praktycznie wszystkie opinie to prawda. Nikomu nie życzę trafienia do takiej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Duda Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Duda Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duda Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duda Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 13 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duda Logistics Sp. z o.o.
  • Ptasia 4
    60-319 Poznań

Duda Logistics Sp. z o.o.