Opinie o Klinika Psa I Kota (Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. w Gdańsk

Maja

Praca tutaj to czysta przyjemność. Dla mnie jako osoby, która kocha zwierzęta od najmłodszych lat, nie ma nic cenniejszego od widoku zwierzęcia powracającego do zdrowia. Po za tym sama klinika dobrze zaopatrzona i pełna miłych, pomocnych osób. Polecam!

kandydatka

Byłam na rozmowie o pracę, według ogłoszenia doświadczenie nie jest wymagane, jednak podczas rozmowy okazało się, że jednak jest. Warto lepiej przygotowywać oferty pracy lub nie zapraszać na rozmowy pracowników, jeśli jednak zmienia się zdanie w trakcie rekrutacji. Na rozmowie niewiele pytań związanych z umiejętnościami na dane stanowisko (marketingowe). Przy lepszej organizacji można zaoszczędzić czasu sobie i kandydatom.

Andżelika
@kandydatka

Rekrutacja na stanowisko marketingowe była organizowana 10 miesięcy temu, a doświadczenie było zaznaczone w ogłoszeniu.

Pracownik TKW

Praca jak to praca, bywa wyczerpująca, ale nie można jej odmówić satysfakcji. Odkąd tu pracuję nie zdarzyło mi się być znudzoną, zawsze jest coś do roboty. Ogółem bardzo dobry wybór dla ambitnych. Polecam!

Michalina

Praca bardzo satysfakcjonująca. Współpracownicy mili, pogodni i zawsze pomocni. Bardzo dobrze wspominam pracę tutaj.

Aplikowałeś do Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. na stanowisko Osoba do sprzątania/utrzymania czystości? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Marianna

Klinika spełniła moje oczekiwania. Podejście do zwierząt jest jak najbardziej profesjonalne i nie ma tu mowy o żadnych błędach. Do tego dochodzi miła i służąca pomocą obsługa. Dla mnie wszystko bardzo w porządku. Pozdrawiam.

Podejście do zwierząt w tej klinice jest niesamowite. Każdy z pracujących tam lekarzy stara się jak najlepiej wykonać swoją pracę i nie szczędzi na tym sił ani czasu. Pełen profesjonalizm.

Andrzej F.

Bardzo profesjonalne i fachowe podejście do klienta jak i do samych zwierząt. Polecam!

Katarzyna J.

Bardzo sprawnie działająca klinika. Weterynarze tam pracujący to prawdziwi pasjonaci swojego zawodu. Ja jak i moje zwierzątko zostaliśmy tam potraktowani z należytym szacunkiem i cierpliwością. Klinika bardzo w porządku. ;)

Jak wygląda sprawa grafiku w Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Biuro

Grafiki są opracowywane z uwzględnieniem wcześniej złożonych dyspozycji. Jeśli nieobecność nie wpływa na ciągłość pracy całodobowej kliniki - nie ma przeciwwskazań do wzięcia urlopu czy wyjazd na szkolenie.

Cześć, na wstępie chciałabym zaznaczyć że jestem stałą kliniką tej kliniki. Od wielu lat chodzę do tych samych lekarzy specjalistów, którzy jak do tej pory nigdy mnie nie zawiedli. Obiekt od lat jest utrzymywany w ładzie i czystości. Na miejscu możemy zetknąć się z mnóstwem sprzętu, więc nie musimy się obawiać o odsyłkę do innych klinik. Gorąco polecam, tak trzymać!!!

Natalia

Jestem byłym pracownikiem i nie mogę napisać, że to praca łatwa, ale to miejsce dało mi ogromną widzę i doświadczenie.Możliwość pracy na najlepszym sprzęcie, specjalistami i ludźmi o bardzo różnym doświadczeniu. Oczywiście jest wiele nerwów, jak w każdym miejscu gdzie się leczy, ratuje życie i to jeszcze w trybie Ostrego dyżuru. Natomiast HR trzyma poziom i stara się działać w takich sytuacjach. Finansowo - wtedy było ok, więc sądzę, że nadal tak jest. Jednak trzeba pamiętać, że ten tryb pracy nie jest dla wszystkich, chociaż jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Ja polecam

Podejście do zwierząt w tej klinice jest wręcz perfekcyjne. Lekarze specjaliści, którzy tu pracują naprawdę mają pojęcie co robią a przy tym umieją dokładnie stwierdzić i wytłumaczyć co się dzieje z naszym pupilem.

Dorota
@Marta

Hahah dobrze ze zwierząt ni masz zakopanych :P

Patrycja

Nie wiem co Klienci mają wspolnego z tą stroną ale wszystkie komentarze są pisane przez jedną osobę. Może i współpracuje się dobrze, miejsce jest dość stresujące dlatego zdarzają sie zgrzyty ale problemem jest tu kierownictwo i to na kazdej płaszczyznie kończąc na biurze. Jeżeli nie jestes lekarzem - nie masz tu szansy na jakikolwiek rozwoj, są to obietnice bez pokrycia wszystko wyssane z palca. Jedynie czego to można się tu nauczyć i uciekać bo stawki są słabe chyba, ze zamierza sie dojechać jak osioł wtedy może bedzie stać na wakacje w sopocie albo chleb w danym miesiacu. Nadchodziny nadgodziny nadgodziny nigdy nic wiecej z premii. Zawsze robi się wszystko źle nawet jak pracuje się ponać siły a ''premię'' dodatkową za awans stanowiska trzeba wyrywać z z zębów bo inaczej nawet kelnerka zarobi lepiej. Dobrze, ze juz dawno mnie tu nie ma i znalazłam super prace z mniejszą iloscią stresów i lepszym nastawieniem do pracownika :)

Hania

Weterynarze tutaj to prawdziwi specjaliści, bardzo empatyczni a zarazem profesjonalni. Nie spotkała chyba nigdy tak dobrego podejścia do zwierząt.

Świetni weterynarze, dobre podejście do zwierząt. Dużo empatii i miłości.

Martyna

Świetna klinika oraz weterynarze. Widać tutaj ogromną miłość do zwierząt i zaangażowanie co ma oczywisty wpływ na leczenie.

Kaja

Wypowiem się jako osoba współpracująca z Kliniką od lat, a także - a może przede wszystkim - jako klientka. Począwszy od rejestracji po biuro, z ambulatorium i szpitalem włącznie, wszystkich w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej postrzegam jako osoby niesamowicie zaangażowane w swoją pracę, nieustannie doskonalące swoje umiejętności i otwarte na słuchanie/przyjmowanie feedbacków. Na płaszczyźnie zawodowej zawsze spotykała mnie tu szczerość, profesjonalizm, a także dotrzymywanie słowa. Jako klientka zwracam uwagę przede wszystkim na umiejętności personelu, zaangażowanie, a także (co jest trudne w pracy w tak dużej, całodobowej lecznicy, mającej kilka tysięcy pacjentów miesięcznie) ogromna empatia zarówno dla pacjentów, jak i opiekunów. Po tych kilku latach mam pewność, że - mimo że mieszkam już pod Poznaniem - gdy cokolwiek miało się dziać z moimi zwierzakami bez wahania przyjechałabym do TKW.

Edyta

Cześć, czytając tak pozytywne wpisy od klientów Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej chciałabym się zapytać - czy jest możliwość odbycia tutaj stażu? :) Super by było uczyć się od fachowców. Ktoś może dowiadywał się czy aktualnie istnieje szansa na przyjęcie? Lub w najbliższej przyszłości?

Andżelika
@Edyta

Dzień dobry! Napisz w tej sprawie do Martyny z TKW: m.dabek@tkw24.pl. Pozdrawiam!

Sara

Z mojego punktu widzenia, czyli jako klientki kliniki trzymają wszelkie standardy. Bardzo dobre podejście do klienta i czworonożnych pacjentów. Pełne zaangażowanie ze strony personelu i widać, że pracują tutaj z pasji i miłości do zwierzaków. Takie są moje odczucia.

Zosia

Jedna z najlepszych jak nie najlepsza klinika do jakiej trafiłam z moim kotem. Wielkie zaangażowanie i miłość do zwierząt. Widać, że pracują z pasji. Do tego bardzo dobry kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Bulońska 16 lok. 02
    80-288 Gdańsk

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.