Opinie o Klinika Psa I Kota (Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. Z O.O.) w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. w Gdańsk

Ola

Świetna opieka sprawiła, że wraz z moim pupilem czuliśmy się bezpiecznie. Polecam.

Milena

Panie, które pracują na recepcji są wyjątkowo miłe i uprzejme. Lekarze wykazują się dokładnością i profesjonalizmem na każdym kroku. Pan doktor, który opiekował się moim królikiem nie zawiódł i przeprowadził dokładną diagnozę wraz z przebiegiem leczenia. Dziękuję za pomoc.

Kornelia

Ceny za leczenie nie należą do najtańszych. Grunt, że po wykonanych zabiegach kotek dochodziła do siebie w miarę szybko.

Joanna

Te wszystkie negatywne komentarze są aż śmieszne, jak można wypisywać takie brednie.. Z usług kliniki korzystam od ponad roku i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze można liczyć na szybką i solidną pomoc. Obsługa na którą nie można powiedzieć złego słowa, zawsze miłe podejście do klienta. Serdecznie pozdrawiam.

@Joanna

Autorem części tych opinii jest ten sam użytkownik. Właściwym podmiotom nietrudno to zweryfikować.

Ha dwa o
@Joanna

Dla ciebie to brednie bo jeszcze się nie zawiodłaś. Jak dojdzie do zawodu to będzie on na całego i bez ograniczeń. Wraz z nim przyjdzie refleksja, że wszystko co było wcześniej to sprytnie kreowany obraz i wydmuszka a prawda jest odmienna. Nie zmienia to faktu, że sądzę, iż ta opinia została napisana przez pracownika czy też podwykonawcę tkw w ramach walki o dobry wizerunek wszelkimi sposobami.

Aplikowałeś do Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. na stanowisko Osoba do sprzątania/utrzymania czystości? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy w firmie Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Biuro

Pracownicy pracują na umowy o pracę lub B2B. W ogłoszeniach o pracę zawsze podajemy, jakie są warunki zatrudnienia, a następnie zatrudnieni prowadzą indywidualne rozmowy z dyrekcją.

hahaha
@Biuro

Najważniejsza jest kasa fiskalna, terminal płatniczym i przelew przychodzące.

Oliwia

Według mnie praca na którą nie mogę narzekać, atmosfera w pracy jest sympatyczna.

Oliwia

Oczywistą rzeczą jest, że trafi się klient któremu się cos nie spodoba.

O.A.

Zgadzam się w 100% dobre opinie im pasują, a złe usuwają. Prawda ich w oczy kole.

Małgorzata

Jestem bardzo zadowolona z opieki weterynaryjnej naszych pupili. Weterynarze kompetentni, w trudnych przypadkach chętni do konsultacji z innymi specjalistami. Nasze pieski zwykle prowadzi dr. Kurczewska ,albo dr. Panek ale pod ich nieobecność inni lekarze też chętnie kontynuują leczenie piesków i udzielają lekarskich porad, czy badań. Pozdrawiam lekarzy !

swoje już widziałem
@Małgorzata

Konsultacje u specjalistów? Bardzo chętnie bo to dodatkowy zysk, przy okazji może postawi diagnozę, po co się męczyć. Kompetentni? Zależy do czego.

Klaudia
@Małgorzata

W 100% się zgadzam również uczęszczam do tej kliniki z moimi pupilami i zawsze jest wszystko super!

Nie polecam
@Klaudia

Poczekaj aż zwierzę ciężej zachoruje. Zacznie się płacenie, płacenie i jeszcze raz płacenie. A później płacz i stwierdzenie, że refleksja przyszła za późno.

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Rejestratorka Medyczna. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Tak to prawda, mi się udało dostać pracę na stanowisku rejestratorki medycznej. Zostałam odpowiednio przeszkolona, miałam wyznaczony czas w którym uczyłam się zasad i procedur panujących w firmie i na recepcji. Do pracy zostałam wprowadzona etapowo, najpierw mogłam się przyglądać i uczyć, a w momencie, gdy byłam gotowa rozpoczęłam swoją przygodę z obsługą klienta (również tego czworonożnego) na recepcji. Jestem bardzo zadowolona z pracy w TKW24, panuje tutaj przyjazna i miła atmosfera, zawsze można liczyć na wsparcie współpracowników czy przełożonych. Polecam każdemu!

zwierzaka już nie ma

Najważniejsze aby działał terminal i przechodziły płatności, reszta jest dodatkiem.

Natalia

Jedna z najlepszych klinika dla mojego psiaka, w której miałam przyjemność być. Szybka i solidna pomoc. Personel wyszkolony oraz przyjaźnie i ciepło nastawiony na zwierzaki. Zabieg został wykonany dokładnie i starannie. Można liczyć na pomoc i szczere rady ze strony pracowników. Dziękuję za tak miłą obsługę.

Olaf

W klinice jest bardzo przyjazna atmosfera do zwierząt jak i do ludzi. Byłem pod wrażeniem bardzo profesjonalnego podejścia do pracy tych młodych lekarzy.

Edyta

Cześć, jak pracuje się jako weterynarz w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej? Czy pracy na co dzień jest dużo? Czy zdarzają się czasami nadgodziny? Jak wygląda miesiąc pod względem ilości przepracowanych godzin?

@Edyta

Na działalności gospodarczej nie ma nadgodzin.

Świetna klinika, jestem stałym klientem który, przychodzi ze swoimi pupilami. Lekarze z wielkim doświadczeniem i cudownym podejściem do pracy. Serdecznie polecam.

obeznany
@Paweł

Średnia wieku na oko poniżej 30 lat, tak doświadczenie przez to przemawia.

Hedgehog

Związana jestem z TKW zawodowo już jakiś czas. Jest to miejsce do którego jadę i z którego wracam z uśmiechem. Obecny skład (z którym pracuję od samego początku) jest zgrany i uzupełnia się pod każdym względem. Lekarze chętnie dzielą się wiedzą nie tylko między sobą, ale co dla mnie ważne- z technikami. Wisienka na torcie to szkolenia. Uważam, że jest to miejsce idealne dla młodego stażem pracownika- ciekawe przypadki, stany nagłe, różnorodność pacjentów- to i wiele innych da solidny fundament dla własnej praktyki klinicznej. Kontakt z biurem i administracją bez zarzutu. Podział obowiązków też- każdy wie co leży w jego kompetencji i zna swoje obowiązki. Od siebie- polecam pracodawcę.

obeznany
@Hedgehog

Jeśli pracujesz z tym samym składem od samego początku to nie pracujesz długo. No chyba, że brać pod uwagę osoby zatrudnione na umowę o pracę to wtedy sytuacja może wyglądać inaczej.

Mateusz

Świetna klinika, w której pracują lekarze z wielkim sercem dla zwierząt.

Klaudia

Pracuję w klinice już drugi miesiąc, zdecydowanie jest to dotychczas moja najlepsza praca. Bardzo lubię zwierzęta i właśnie przez to tak dobrze mi się tutaj pracuje.

Patrycja

Praca marzeń dla osób kochające zwierzęta w domu mam 2 koty a w pracy dodatkowo mam styczność z wszelakimi zwierzakami, z czego jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Ada

Super praca dla osób które kochają zwierzęta sama nalezę do tych osób dzięki temu każdego dnia z przyjemnością przychodzę do pracy.

Sylwia

Jako miłośniczka zwierząt praca idealna, a połączenie pracy i tego co się uwielbia to chyba najważniejsze co może spotkać człowieka.

Praca mega satysfakcjonująca. Pomoc dla zwierzaków od zawsze było moim marzeniem. Do tego ludzie pracujący tu są w porządku. Polecam!

Kaja

Dla mnie jako miłośniczki zwierząt praca jest super. Ekipa też niezła, zawsze można liczyć na pomoc z ich strony.

Zostaw merytoryczną opinię o Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Bulońska 16 lok. 02
    80-288 Gdańsk

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna Sp. z o.o.