Opinie o makeup.pl - La MakeUo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy La Makeup Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w La Makeup Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o La Makeup Sp. z o.o. w Warszawa

Jola

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie! Yuri i Olesia (kierownik i zastępca) traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Dla nich jesteś nikim i nie masz prawa głosu, a jak coś się nie podoba to tam są drzwi! Jak ktoś chciałby się przekonać czy moja opinia jest autentyczna proszę zacząć pracę - powodzenia ???? Każda negatywna opinia tutaj jest 100% prawdziwa. Może niedługo ta firma przestanie istnieć (mam taką nadzieję). Karma wraca Pamiętajcie!

Uwielbiam swoją pracę :)

Nie mam zamiaru brać udziału w rozkręconej tu dyskusji, ale jednocześnie nie mogę spokojnie przejść obok tego jak zupełnie niesprawiedliwie oczernia się firmę, w której pracuję już od ponad 3 lat i kompletnie nie zgadzam się z komentarzami, które zostały tu napisane. Szczęśliwie należę do grona osób, które śmiało mogą powiedzieć, że bardzo lubią swoją pracę ze względu na panującą tu atmosferę i otaczających mnie ludzi. Każdy ma prawo do swojego zdania, owszem, ale tu widzę zmasowany atak tych samych osób pod różnymi nickami niezadowolonych z uzasadnionego zwolnienia i odnoszę wrażenie, że byli pracownicy stworzyli sobie w tym miejscu forum, na którym świetnie się czują i dopisują kolejne odcinki serialu ku uciesze pozostałych, przy okazji śledząc co wydarzy się dalej. Prawdą jest to, że zazwyczaj komentują tylko ci zbulwersowani, jak zawsze… Należy jednak pamiętać, że łatwo wszystko zmanipulować… Szkoda tylko, że byli pracownicy nie potrafią rozpocząć nowego rozdziału życia, ciągle śledząc co u nas się dzieje. Już sam poziom wypowiedzi niektórych osób pokazuje, że może to i dobrze, że już nie mamy takiego pracownika i należałoby odpowiedzieć sobie na pytanie kto tu robił podziały. Atmosfera w firmie będzie taka jaką sobie sami stworzymy… Niektórzy piszą o wykorzystywaniu pracowników – oczywiście jest to zdanie subiektywne i w tym przypadku skierowanie do oczerniania byłego pracodawcy. Czym dla każdego z nas jest wykorzystywanie w pracy? Jeśli ktoś myślał, że przychodzi do pracy, żeby „odbębnić” byle jak swoje, snując się z kąta w kąt, to tak nie jest. Pracy jest sporo, jak wszędzie, ale jeśli jesteśmy zaangażowani w to co robimy i lubimy to co robimy, to z chęcią przychodzi się do pracy, w której jakby nie było, spędzamy większą część swojego czasu. Tworząc zgrany zespół ludzi, na których zawsze możesz liczyć, to praca przynosi wtedy satysfakcję, ale to od nas samych zależy czy tak będzie, czy nie. Okres próbny nie jest tylko dla pracodawcy, żeby sprawdzić czy pracownik się nadaje. Ja jako pracownik w tym czasie również jestem w stanie określić czy taka praca i otoczenie mi odpowiada. Nikt nie przywiązał mnie łańcuchami do stanowiska pracy… Odnosząc się do samej pracy. Na rozmowie rekrutacyjnej usłyszałam jakie będę miała obowiązki i otrzymałam takie wynagrodzenie jakie chciałam. Nikt mnie nie (usunięte przez administratora) i wszystko się zgadza, więc nie do końca jestem w stanie zrozumieć osoby, które pod tym względem narzekają. Pierwsza umowa jest na okres próbny na 3 miesiące, kolejna na rok na czas określony i kolejna już na czas nieokreślony. Pracy jak już wspominałam wcześniej jest dużo, ale tak jak w każdej innej firmie. W zasadzie nic nowego, natomiast jest bardzo przyjacielska atmosfera, więc zawsze można liczyć na pomoc kolegów lub koleżanek. Zdecydowanie mam poczucie, że jesteśmy zespołem i nikt ze sobą nie walczy o stanowiska. MakeUp jest międzynarodową firmą z oddziałami w różnych krajach UE i nie tylko. O jakiej dyskryminacji możemy mówić w takiej sytuacji? Tworzymy zespół różnorodnych ludzi, którzy wierzą w ten projekt i czują się jego częścią.

A powiesz czym się zajmujesz?
@Uwielbiam swoją pracę :)

Nikt nie oczernia firmy, taka strona jak Go Work, powstała po to by można było napisać swoją opinie, odczucie na temat pracy w której się pracuje lub pracowało. Nie każdy jest zadowolony ze swojej pracy, ponieważ nie tylko ty pracujesz 3 lata. Są nadal pracownicy którzy jeszcze tam pracują. Żeby dostrzec problem, trzeba się temu przyjrzeć z różnych perspektyw a nie tylko ze swojego stanowiska, a zakładam, że nie kompletujesz towaru, nie rozkładasz, nie przyjmujesz. La Makeup Ukraińska firma, postanowiła otworzyć główny magazyn w Polsce, bo stąd do innych krajów jest lepiej wysłać niż z samej Ukrainy. W Końcu Polska jest w Unii. Przychodzisz do pracy, dostajesz 2500, później 2800, następnie 200 zł premii aż w końcu rośnie do 500 zł. Międzyczasie coś wewnątrz firmy zaczyna się psuć, są zwolnieni księgowi, kierownicy stery przyjmują Ukraińcy koledzy, no wiadomo lepsza komunikacja z głównym oddziałem firmy z Kijowem. I teraz tak, większość tkwi firmie około 3 lata, usuwają premię, usuwają nadgodziny - zarobki sięgają czyste 2800 i nic więcej. Następnie ustalają premię tylko na trzech stanowiskach, Zbieranie, rozkładanie i pakowanie, która nie ma sensu bo tylko jednego dnia, nie uda ci się wyrobić normy BO człowiek nie robot, czasem się może zdarzyć że komuś się nie uda, ktoś zachoruje, jest kilka dni w plecy, bądź czasem się zdarza, że nie ma tylu zamówień aby ją wyrobić lub towaru do rozkładania. Regały z towarem są dostawiane, robisz to coraz większe koła, z jednego końca magazynu na drugi, ale norma wciąż stoi w miejscu. Nikt nie bierze pod uwagę okoliczności czemu nie było zrobionej normy, a tylko patrzą w system, w ciągu miesiąca z normą powinien być taki wynik, a jest mniejszy, czyli ktoś się nie wyrabia. Nie istotne czemu. Ludzie pracują po 3 lata i nie mają tam szans rozwoju, awansów, szkoleń, nawet integracji. Jest późno a nie chce mi się rozpisywać, bo bym jeszcze tutaj sporo napisał. Dobrze jest widzieć swój tyłek, kiedy się ma lepszą posadę, kiedy nie masz wyznaczonych norm, kiedy możesz zarobić więcej itd. Więc dlatego ludzie narzekają, a przede wszystkim dlatego, że przychodzą ludzie z agencji i po 3 miesiącach pracy, kiedy wracają na Ukrainę aby wyrobić wizę, wracają z powrotem na magazyn i są dla nich szykowane inne stanowiska, oni mają możliwość awansu itd. a dlatego że pracują przez agencje po 11h. Nawet nie wiadomo jaki jest cel firmy, jaka przyszłość nas czeka, jakie masz możliwości - jest brak naprawdę komunikacji, a atmosfera... każdy ma swoją, każdy sam ją tworzy. Inni się lubią a inni nie.

Były pracownik makeup
@Uwielbiam swoją pracę :)

Widzę że do komentowania innych opinii też już jest osobą z wewnątrz która będzie odbierać ataki... A swoją drogą ataki atakami zobaczycie co się stanie jak się zbierze w końcu grupa osób i pójdzie z tym tam gdzie trzeba. (usunięte przez administratora) Wszyscy wiedzą że próbujecie tu zrobić mała Ukrainę, ale powiem wam coś w tajemnicy zapomnijcie że wam się to uda. Co najśmieszniejsze te wasze metody to tylko do sądu pracy się nadają. Także do zobaczenia w sądzie

Były pracownik 2
@Były pracownik makeup

Jak coś to jestem chętna i jeszcze kilka osób, żeby w końcu ruszyć ten temat i zgłosić tam gdzie trzeba ;)

Faworyzacja
@Były pracownik makeup

Odkąd zmienił się kierownik, to trwa faworyzacja ludzi. Ukraińskie kierownictwo to i ukraińscy pracownicy awansują i mają szanse na inne stanowiska nawet ci którzy dopiero co zaczęli swoją pracę. Polacy tam nie mają żadnego wyboru. Jesteśmy na samym dole ich łańcucha pokarmowego :D Jestem również chętny aby zeznawać.

@Faworyzacja

Proponuję złożyć wniosek o dyskryminację. Pracodawca będzie się mocno tłumaczył. Takie prawo Polskie,drodzy rodacy.

Klient

Pracownicy zestresowani ,a sklep wygląda marnie , wybór produktów też marny.

@Klient

A czym pracownicy są zestresowani? Sprzedaż kosmetyków to chyba nie tak nerwowa praca. A z wyborem produktów to wiadomo, że nie wszystkich zadowolisz. Czego ci akurat brakowało w sklepie?

Doja
@Michał

Może (usunięte przez administratora)kierownikiem? ???? W każdej pracy może być stresująco i nie ważne czy to kosmetyk czy ser żółty. O tym sklepie łatwiej powiedzieć czego nie brakuje...

Aga

Hej, powiecie ile czasu czeka się mniej więcej na dostawę i czy wszystko dociera odpowiednio zabezpieczone? W końcu to kosmetyki, cienie do powiek mogą się pokruszyć, puder, szklane perfumy...

@Aga

dostawa kurierem warszawa zwykle dociera na drugi dzien , inni przewoznicy 2/3 dni robocze . pozdrawiam

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie La Makeup Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik magazynu / Magazynier? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Cytrynka

Polecam zmienić kierownika perfumerii MakeUp.

Czytelnik
@Cytrynka

Ważne by zmienić kierownictwo magazynu na początek. To tam zaczyna się puszka Pandory. Po nitce do klebka. Dotrzemy na Ukrainę gdzie zaczyna się sterowanie zdalne. Pacholki siedzą w Polsce.

Demi
@Czytelnik

Magazyn magazynem, sklep sklepem, żyje swoimi zasadami, widać że tam też jest cyrk a sam sklep to porażka

Kiwi
@Cytrynka

Czemu tak? Nie nadaje się tak samo jak kierownik magazynu?

Kaja
@Kiwi

Na to wygląda ???? A patrzeć na sam wygląd sklepu, który funkcjonuje od prawie roku, i nic się nie zmienia, to chyba on nic tam nie robi...

Kiwi
@Kaja

Może to jest taka polityka firmy? Wybierać kierowników, którzy niszczą firmę? :D

Kaja
@Kiwi

Bardzo prawdopodobne ;)))

Nis
@Cytrynka

Potwierdzam, miałem nieprzyjemność w poprzedniej pracy kiedyś z TYM "kierownikiem," jeśli można go tak nawet nazwać.. manipulacja, zastraszanie, (usunięte przez administratora) wysługiwanie się zespołem:) lepiej uciekać jak najszybciej, ta osoba nie ma najmniejszej wiedzy, nawet jako szary pracownik, a co dopiero kierownik...

Albercik

Jak wygląda zatrudnienie na stanowisko kierowcy kuriera?

Schumacher-expert
@Albercik

Albercik, co potrzebujesz wiedzieć? Po krotce: jeśli masz szacunek do siebie, swoich wartosci którymi kierujesz się w zyciu to 3 razy zastanowisz się nad współpraca Szczegoly? Zobacz opinie z września 2020 cenna

@Albercik

Polecam poszukać pracy w innej firmie. Premii, o której piszą w ogloszeniu, nikt nie dostaje. Poza tym wypłata jest 2800 po okresie próbnym i 2500 na start. Wymagania rosną, wypłata nie. 0 szacunku strony kierownictwa. I myślę, że to się nie zmieni. Do tego proszę pamiętać, że jeśli posiadasz obywatelstwo polskie to na długo się nie zatrzymasz w tej firmie. I samochód służbowy też nie dostaniesz, samochody w tej firmie są po to aby stać pod magazynem.

Batman
@Karolina

Chciałaś Karolinko napisać, że w tej pracy Polak ma pod górkę. Mało tego, raczej tam Polskich obywateli nie chcą. Im wystarcza rotacja obywateli z Ukrainy po przez Agencję. Wypłata stoi w miejscu, magazyn się rozrasta, pracy co raz więcej, nowych produktów dochodzi, poszerza się miejsce magazynowe. Odradzam pracy, chociaż nawet na magazyn nie ma od dłuższego czasu ofert, bo jak wspomniałem wolą agencję. Jeszcze mniej więcej na kuriera może by zatrudnili z łaską, bo potrzebują kogoś z topografią - ale przyjdzie czas, że i tam będą sami Ukraińcy po 11 godzin jeździć. Dziwi mnie fakt, że cały czas agencje funkcjonują, przecież Godziny pracy wpisywane na liście w makeup a w agencjach pracy nie zgadzają się. To jest bardzo poważne (usunięte przez administratora) podatkowe. Pozdrawiam.

@Batman

Na pewno polskich obywateli tam nie chcą. Nawet ukraińskich obywateli ale z umową o pracy też nie chcą (jeśli tacy tam jeszcze pracują). Zgadzam się, że na kuriera może z łaska zatrudniają ale tylko na okres próbny za 2500. Bo przecież później to trzeba dawać samochód służbowy i większą wypłatę i osobę na umowie o pracy nie można zwolnić z dnia na dzień. Kierownik magazynu uwielbia w taki sposób zwalniać pracowników

Maja
@Karolina

Cześć, a dlaczego nikt nie dostaje premii? Są jasno określone zasady jej przyznawania? Trudno jest je spełnić czy jak?

expert w dokerze
@Albercik

Zobacz sobie wymagania-jest ogłoszenie na kuriera na jednym z portali zatrudnieniowych. Pamiętaj, że Twój kierownik nie przestrzega K.P. i żaden sąd mu nie jest straszny. Czuje się bezprawny. Firma nie posiada działu HR w którym mógłbyś wyjaśnić niejasności, zadać pytanie. Zastanów się czy warto rozwazac mozliowość podjęcia współpracy w firmie w której będa Tobą pomiatali "kierownicy" z Ukrainy czy Kazachstanu-nie umiejący rozmawiać w naszym ojczystym języku. Nie potrafią nawiązać dialogu-gdyż nie znają słów.

Zatrudniony
@Albercik

Albercik jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz a już na pewno nie dowiesz się z tego portalu jak jest w firmie

expert w dokerze
@Zatrudniony

Warto mówić prawdę. Po to powstal ten portal.

@Maja

Nikt nie dostaje, bo trzeba wyrobić normę, jaką jest norma w tej chwili nie wiem. Miała być 45 paczek na 1 kieriera w Warszawie i miastach pod Warszawą. Praca 8 godzinie z czego 30 do godziny trzeba spędzić na magazynie. Na rozwożenie pączek zostaje 7 godzin. Ponadto wyliczana jest średnia z miesiąca, a miesiąc liczą różnie(raz od 25 do 25,a raz od 10 do 10 na przykład) zależy w jakich dniach udało się wyrobić normę, wybiorą te dni gdzie ta norma jest nie wyrobiona. Plusem w tej pracy jest tylko samochód służbowy, którym dojeżdżasz z domu do pracy i z powrotem (jeśli dostaniesz go). Moim zdaniem nie warto wysyłać CV do tej firmy, bo popsujesz sobie tylko nerwy. Zero szanowania pracownika i atmosfera w pracy też nie jest najprzyjemniejsza.

Karol
@Karolina

Są dwa ogłoszenia w Internecie na stanowisko kuriera i podane są dwie stawki .jedno ogłoszenie dotyczy Warszawy i tam podana jest pensja " 3000 na ręke" ,drugie ogłoszenie dotyczy Gdańska i pensja jest " 2500 na okresie próbnym i 2800 po okresie próbnym". Dwa miasta i dwie różne stawki,chyba się ktoś pomylił...Na samym okresie próbnym różnica jest 500 zl...netto to wynika z treści ogłoszenia,na Gdańsku nic nie pisze o premii.Skoro stanowisko kurier i te same obowiązki to skąd te różnice....w Gdańsku jest tańszy chleb niż W Warszawie? A piszesz ,że pensja jest 2500 na okresie próbnym Plus premia,której nikt nie dostaje więc to oznacza że jest problem ,aby dowieźć ustaloną liczbę paczek .Czy Gdańsk ,Warszawa jest podzielony na rejony.Moze na Warszawie jest więcej obowiązków dla kuriera skoro płacą więcej.

Pracownik biurowy
@expert w dokerze

Firma nie posiada działu HR ale zatrudnia Panią na stanowisku specjalisty ds kadr i płac która ZAWSZE odpowie na wszelkie pytania. W każdej chwili można się z nią skontaktować mailowo lub telefonicznie.

Stefan
@Karolina

To jak polskich i ukraińskich nie chcą to kogo chcą?

Najgorsza praca w życiu

Firmaa MakeUp - to koszmar. Normalna , rozsądna osoba nie wytrzyma pracy w takiej atmosferze przez długi czas. Brak szacunku do pracowników ze strony kierownictwa . Nie wiem, jak ta firma wciąż istnieje. W tej firmie tylko zepsujesz swoje zdrowie, nie będziesz w stanie zaplanować swojego życia , jeśli zachorujesz , bądź przygotowany, że zostaniesz za to zwolniony.

Potwierdzam

A w życiu tam nie traf

Również potwierdzam.

@Najgorsza praca w życiu

Zgadzam się z każdym słowem...

Maja
@Najgorsza praca w życiu

Za zachorowanie można zostać zwolnionym w La Makeup? Jak to? Nie jest dopuszczalne żadne L4? Wyjaśnisz dokładniej o co chodzi?

Magazynier
@Maja

Odpowiadając na pytanie. Naturalnie, że można. Wiele osób zostało wyrzuconych pod pretekstem L4. Na magazynie La Makeup nie można być chorym. Tylko kierownictwo I.K. O.R. A.P. mogą chodzić jak chcą.

Miły
@Magazynier

Zrozumcie jedna rzecz ,w tej firmie nie liczy się pracownik z PL.Ukraińcom czyli Sergiuszowi właścicieli tej firmy ,Marya Osowsk....i wielu innym ludzi z Ukrainy,Polska potrzebna jest tylko do przerzutu paczek na inne kraje z Uni europejskiej.Te wszystkie komentarze odnośnie paczek wysyłanych w Polsce oni mają w dup....Widać to bardzo dobrze jak Jurii kierownik magazynu traktuje ludzi z Polski a to oni jego zatrudnili w tej firmie.Patrzac na niego i jego gwiazdę żonę która nic nie robi oprócz pilnowaniu ludzi na zwrotach i poprawianiu włosków w toalecie to jest beztalencie.Prosta dziewczyna .Także nikt tymi komentarzami z Ukrainy się nie przejmuje no chyba że Marya Osowsk....która przeżywa te komentarze,i ich kasuje w wiadomy sposób .Bo dziwne jest to że nie które nagle znikają.

Rozczarowana

Nie polecam zakupów w tym sklepie, atmosfera bardzo dziwna i nieprzyjemna. Pracownicy zadają wiele niepotrzebnych pytań, cały czas mocno obserwują , ja jako klient nie zostałam zadowolona z tego sklepu i obsługi.

Mona
@Rozczarowana

Zgadzam się. Byłam raz, może dwa i nie wrócę... Zamawiałam on-line kiedyś ale chyba też przestanę. Obsługa na bardzo niskim poziomie, ciągłe obserwowanie i śledzenie klienta, od prawie roku niedługo będzie mam pod ręką sklep,bo niedaleko mieszkam a dalej braki na półkach, a produkty wyglądają jak zniszczone. .. szczerze byłoby mi wstyd prowadzić tak sklep. Na pewno jest tam jakiś kierownik, a przynajmniej powinien być, a jeśli jest, to powinien pójść do wymiany, ponieważ w jego zadaniu jestem dobrze prosperować sklepem, towarem, oraz zespołem, a będąc klientem dalej nie widzę poprawy...

XOXOXOX

Cześć, czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy w biurze jako specjalista ds obslugi klienta? zarobki powyzej 3000 czy ponizej? warto wysylac cv?

@XOXOXOX

Poniżej 3000

Klient

nie pisze zazwyczaj opinii na żaden sklep, bez względu na miejsce, czy firmę. Jednak tym razem odwiedziłam pierwszy raz sklep w wola parku, zazwyczaj dokonywałam zakupów online, tym razem odbierając paczkę, myślałam że trafiłam w złe miejsce, bo sklep ma całkowicie inne produkty niż na stronie internetowej, sklep ma wygladac na ekskluzywny a taki nie jest... Jest pusty, po jednym produkcie na półce... Od wejścia również od razu, dostaje pytanie czy czegoś szukam, będąc obserwowana przez cały czas jak (usunięte przez administratora) już wolałabym być puszczona wolno, przez takie obserwowanie wyszłam szybciej niż weszłam, też odniosłam wrazenie że konsultsci są źli, zmęczeni, i zestresowani... wieczne braki, ceny nie są porownywalne do cen ze sklepu internetowego, albo innych perfumerii, zbyt tanie, a sprzedawanie nie mają dobrej wiedzy, nie są w stanie odpowiedzieć dlaczego są takie niskie ceny, powiedziałabym że są nie oryginalne, mój syn kupił zapach, i po 2h są niewyczuwalne na skórze.. wstyd, nie polecam

Katarzyna
@Klient

Potwierdzam , atmosfera i obsługa w sklepie na niskim poziomie.

Sklep MakeUp pozostawia wiele do życzenia... Od otwarcia sklepu (a to chyba długi czas?) nie ma testerów produktów co jest uciążliwe bo jeśli sklep posiada większość perfum w ofercie a nie można ich kupić to niestety ale działa na własną niekorzyść i odpycha klienta od zakupu, bo kto kupi zapach, którego nie zna? Nie rozumiem również dlaczego nie można dostać próbki chociażby podkładów aby sprawdzić czy na pewno dobrany został odpowiedni odcień do tonacji skóry, o kremach nawet nie mówiąc ponieważ testerów też jest niewiele a więc nie masz możliwości sprawdzenia czy krem będzie się u Ciebie sprawdzał czy też nie.. Atmosfera na sklepie jest ciężka co widać nawet po pracownikach. Sklep jest ogromny ale minimalistyczny, nie do końca można się połapać co jest gdzie, konsultantki nie dadzą nawet minuty od wejścia do sklepu aby się zastanowić po co tak naprawdę się tam weszło co też jest uciążliwe bo jak wiadomo nie wszyscy lubią być atakowani od wejścia do sklepu. Niestety ale zakupy w tym sklepie są ciężkie i jestem bardzo zniechęcona aby pojawić się tam ponownie.

Tester
@Anonim

Testery są na magazynie jako produkt sprzedażowy, także na wszystkim aby zarobić.

Szukam prace

Widzę że trwa rekrutacja na stanowisko sprzedawca - konsultant w sklepie Makeup, czy ktoś coś może wie na temat pracy u nich? jaki grafik?coś na temat kierownika ? Widzę że większość opinii dotyczy pracy na magazynie , czy w sklepie jest podobnie ? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Anita
@Szukam prace

Też widziałam to ogłoszenie , chciałam już wysyłać CV, ale pomyślałam że trzeba najpierw poczytać co za firma żeby w razie co nie zmarnować swojego czasu. No i jak weszłam na stronę , zobaczyłam taką ilość negatywnych opinii ( z czego byłam w szoku) , zrobiłam swoje wnioski, i jestem pewna że w sklepie dzieje się to samo, po prostu firma ma swoje „zasady” i politykę. Jak ostatnio przyszłam po odbiór paczki do sklepu , zauważyłam niefajną atmosferę , dziewczyny były jakieś niezadowolone , zmęczone ( widać że na silę pracują i że chyba jest tam ciężko ) i pod koniec miałam problem z odbiorem swojej paczki , dostałam maila że paczka na mnie czeka a na miejscu zostałam poinformowana że niestety moja paczka odesłana. Po takiej sytuacji więcej do nich nie przyjdę jako klient .No i również straciłam chęć wysyłać swoje CV,sklep nie wygląda na przyjazne miejsce pracy, takie rzeczy widać odrazu, coś tam się dzieje .

NoName
@Anita

Wiesz, atmosfera w pracy zależy przede wszystkim od kierownika, on stwarza warunki dla swoich pracowników, jeśli nawet klient widzi że w sklepie jest dziwna energia i widać po pracownikach, że są zmęczeni i niezadowoleni , oznacza to, że cały problem jest ukryty w menadżerze i samej firmie.Atmosfera pracy bardzo wpływa na stan pracowników , ich zaangażowanie i motywacje. Możemy się tylko domyślać jaka jest prawda i co się dzieje w zespole.

NoName

Po raz pierwszy w swoim życiu widzę firmę z taką ilością negatywnych opinii, jestem w szoku. Dobrze że nie wysłałam CV do nich. Firma powinna zwrócić na to uwagę , kto zajmuję stanowiska kierownicze i możliwe coś w końcu zmienić.

@NoName

A ja sprawdzając opinię o różnych firmach na gowork i nie tylko nie jestem zdziwiona. Raczej mało firm na takich portalach ma dobre opinie. Takie portale są raczej przeznaczone dla byłych pracowników, którzy czują się niesprawiedliwie w związku ze zwolnieniem z pracy i wylewają swoją frustrację w internecie lub obecnych pracowników, którzy są niezadowoleni z pracy, ale jednak z różnych powodów dalej w tej firmie pracują, więc jednak coś ich trzyma (np.: bliski dojazd, pensja na czas, atmosfera). Tego typu portale rzadko są odwiedzane przez zadowolonych, ponieważ nie mają oni potrzeby dzielenia się ze światem z tego, że jest im dobrze w swoim miejscu pracy. Jest to bardzo ciekawe zjawisko z psychologii pracy, którą obecnie zgłębiam, dlaczego Ci zadowoleni nie są tak bardzo aktywni a przecież ich opinie byłyby bardzo przydatne :) Niestety widać też tendencję, że gdy tylko pojawia się pozytywny komentarz od razu jest zhejtowany przez tych niezadowolonych. Zgłębianie tego tematu jest naprawdę bardzo ciekawe....

Obecny pracownik
@Studentka

Nie bądź M.Osowsk.zdziwiona bo nie pracujesz na magazynie.Zajmij się tym bałaganem u Siebie.Wszyscy starzy pracownicy dobrze wiedzą że to Ty piszesz na tym go work.Pozagłebiaj się jeszcze w tej psychologii a dowiesz się więcej na temat ludzi którzy cię otaczają.Daje pozytywną opinię.

@Obecny pracownik

I jak na potwierdzenie moich słów jest opinia z mojej strony neutralna i od razu negatywna odpowiedź z atakiem na jakąś osobę (każdy ma prawo myśleć co chce, ale akurat nie jestem osobą wskazaną w Pana treści). Może zamiast pisać tutaj powinien Pan jako obecny pracownik pójść i porozmawiać z tą Panią o bałaganie, może ona nic o tym nie wie? Po rozmowie będzie Pan miał przynajmniej czyste sumienie, że zrobił Pan wszystko co mógł i jeżeli nic się nie zmieni to opisać to spotkanie. Specjalnie dla Pana zacznę śledzić tą firmę i czekam na wieści jak poszło spotkanie.

Obecny pracownik
@Studentka

Wyraziłem pozytywną opinię i zostałem shejtowany.

@Obecny pracownik

Nie zhejtowałam Pana tylko dałam radę co może Pan zrobić w ramach poprawy sytuacji w firmie. Na wszystkie problemy najlepsza jest moim zdaniem szczera rozmowa z osobami zaangażowanymi, ktoś przecież zarządza tym magazynem: kierownik lub dyrektor, może dział HR (nie wiem jak wygląda struktura). Można wtedy coś wspólnie wypracować a jak nic się nie zmieni to wg mnie szkoda tracić czas i energię na taką firmę.

Student
@Studentka

Ja nie jestem zdziwiony. Zgodzę się z Tobą, mało firm na takich portalach ma pozytywną opinię, bo tu trafiają firmy które nie powinny istnieć. Właśnie taki portal ratuje, przyszłego kandydata aby nie przekraczał progu takich firm. Na go worku jest dużo firm, gdzie nie ma nawet jednego komentarza, a to dobrze świadczy o firmie. Nie raz były pracownik woli opisać sytuację firmie po zwolnieniu, bo boi się o swoją posadę, kiedy wyrzuci swoje myśli, w czasie kiedy jeszcze pracuje. A obecni niezadowoleni pracownicy, którzy jeszcze pracują - no właśnie, to są już prywatne powody, czemu jeszcze się trzymają, a sądząc po komentarzach na pewno nie atmosfera ich trzyma. Ci zadowoleni są mało aktywni, bo mało takich pracowników pewnie w tej firmie. No jakaś garstka - również zgłębiam psychologię, może masz takie stanowisko, że Tobie nie przeszkadza praca, a nawet sprawia ci Radość. Jeśli napiszę jedna osoba pozytywny komentarz, a wiele osób zaprzeczy, to może też znaczyć że ta osoba o pozytywnym komentarzu kłamie, albo stanowisko pracy ma takie, że nie odczuwa niezadowolenia pracownika z innego stanowiska, ponieważ ma lepsze, lżejsze itd. I tutaj właśnie kłania się psychologia. Może warto popracować przy niezadowolonych i zobaczyć to na własnej skórze, prawda? Także, jeśli firma nie ma komentarzy, albo nie wiele negatywnych na tym portalu - pogratulować sukcesu. Sprawują nad taką firmą pieczę ludzie, którzy się na tym znają, wiedzą co robić, szkolą się, rozumni a przede wszystkim mają w sobie człowieczeństwo.

Student
@Studentka

Z ostatnim zdaniem się zgodzę.

@Student

Dlatego psychologia pracy jest fascynująca :) tyle zmiennych, tyle różnych emocji, postrzeganie tej samej sytuacji w różny sposób - z perspektywy pracownika i z perspektywy pracodawcy :D A wiesz, że firmy z małą ilością komentarzy negatywnych często płacom takim portalom i decydują jaki komentarz pojawi się na ich profilu? To też jest ciekawe zjawisko manipulacji informacją...

@Studentka

Niestety ale w tej firmie kierownictwo nie ma czasu na pracownika albo w ogóle nie chce rozmawiać, bo cytuję :" Nie jesteś na moim poziomie. Ja mam wyższe stanowisko, a Ty masz się nie odzywać".

Obserwatorka
@NoName

Wow...z ciekawości jako klient odwiedzam firmę. Dowiaduje się, że od strony magazynu rządzą Ukraińcy, którzy z przerażeniem i pogarda patrzą na Polaków. Ponoć naszych wywala się by obsądzac wakaty swoimi ludźmi. Domena jest(usunięte przez administratora) kto tym zarzada juz się dowiedzialam. Koniec zakupów za wyzysk????

@Prawda

To przykre, że wiele osób pisze tutaj o tym. Ciekawe jak w tej firmie wygląda dział HR i czy pracownicy zwracają się tam o pomoc? Ten dział powinien być ratunkiem w takich sprawach...

@Studentka

W tej firmie nie ma działu HR. Dlatego pracownik nie ma do kogo się zwrócić o pomoc

@Prawda

To kto zajmuje się sprawami pracowniczymi typu urlopy, wynagrodzenia, przyjmowanie i zwalnianie pracowników? Przecież musi być dedykowana osoba do tego...?

@Studentka

W teorii pojawiła się osoba ds. kadr i płac. Ale to tylko w teorii. Bo dziwna sytuacja ale zwalnia niektórych pracowników, uwaga, dyrektor finansowy.

@Prawda

To pewnie zależy od uprawnień. W działach personalnych specjaliści raczej nie podpisują takich dokumentów, przygotowują je, ale podpisuje osoba, która ma do tego pełnomocnictwo. To zależy od struktury firmy. To może do tej osoby napisać bądź zadzwonić i opowiedzieć jakie są problemy z dokładnymi przykładami. Taka oficjalna droga nie powinna być olana.

@Studentka

Pisałam, dzwoniłam i zostałam zwolniona. Na magazynie lepiej się nie odzywać

@Prawda

Aż mi się nie chce wierzyć, że osoba z HR nic nie zrobiła jak dostała oficjalne zgłoszenie sytuacji :O Życzę Pani w takim razie lepszej pracy :)

@Studentka

Niestety, też nie chciało mi się wierzyć. Zawsze myślałam, że jak dajesz jakieś nowe pomysły, masz swoje zdanie i wykazujesz inicjatywę a oprócz tego robisz robotę za 3 osoby to Ciebie doceniają w firmie. Może w jakiejś innej ale nie w tej. Bo tutaj praca intelektualna jest płatna tak samo jak praca fizyczna, a na pytanie "czemu nie mamy premii" odpowiedź kierownika magazynu : " bo siedzicie" ????. I nie ważne, że wcale nie siedzisz przez cały dzień przy biurku. Dziękuję bardzo :) To co Pani pisze ze wszystkim się zgadzam. Ale jak widać są wyjątki więc wszystkie negatywne komentarze co są to prawda

Tak to już jest...
@Studentka

Dodam, że osoby z HR nie są nic w stanie zrobić, ponieważ osobami decyzyjnymi oraz mogącymi coś zmienić, to osoby mieszkające na Ukrainie - Prezes czy główna kierowniczka. Obecny kierownik to tylko pachołek wykonujący rozkazy spoza granicy a on ma swoich pachołków wykonujących jego rozkazy. Jest dyrektor, jest kierownik bo muszą być. Ale nikt ich nigdy nie widział na magazynie. Nikt ich nie przedstawił i nikt nie rozmawiał z nimi. Oni są tylko od podpisów czy pieczęci na wypowiedzeniach lub nagannych. Tu się ludzi nie lubi, i jest to bardzo przykre, i mam nadzieję, że kiedyś odczują to samo.

Premier
@Prawda

Za zabrane premie kierownik kupił mustanga co prawda 10 letniego ale idzie w dobrą stronę

Do Premiera
@Premier

Ostatnio była mała podmiana na VW Touareg V6. Tak, mówiono w mieście

Premier
@Do Premiera

A zaczynał prawie od taczki, jednak to kraj dużych możliwości trzeba tylko nie czuć smaku na jezyku

Beatka
@Premier

Zauważyłam że ostatnim czasem kierownik dociera do pracy helikopterem w ostatnim modelu, chyba nudzi sie mu stanąć w korkach.

Klient

Na szczęście nie jestem pracownikiem tej firmy , ale ze strony klienta mogę również coś powiedzieć. W sklepie panuje atmosfera nieszczerości. Jak wchodzisz do sklepu , w ciągu dwóch sekund do ciebie podleca dziewczyna ( blondynka małego wzrostu , krótkie włosy ) z zapytaniem „czy w czymś mogę pomóc?, czy coś konkretnego państwo szuka ?”klient dopiero wszedł do sklepu a już tyle zapytań i uwagi, nie jest to profesjonalne .Klient nie ma możliwości rozejrzenia się.(usunięte przez administratora) Mnóstwo pustych półek w sklepie. Nie wydrukował się paragon podczas zakupu. Tragedia. Stwierdziłem że to była moja ostatnia wizyta w sklepie MakeUp. Pozdrawiam .

W końcu i ja napiszę swoją opinię na temat pracy w tej firmie. Oczywiście chodzi o pracę na magazynie. Więc, w skrócie, jeśli planujesz założyć rodzinę albo masz rodzinę to nie polecam. U kierownictwa zasady są proste :idziesz na zwolnienie lekarskie? Po powrocie dostaniesz wypowiedzenie. Urodziło Ci się dziecko? Zwolnimy Ciebie i twoją żonę. Masz ślub? U, niestety, firma Ciebie więcej nie potrzebuje. I nie ważne, że pracowałeś po godzinach pracy, nie ważne, że wykonywałeś wszystkie głupie polecenia głupiego kierownika (z tak głupim człowiekiem jeszcze w życiu się nie spotkałam), nie ważne, że będąc na zwolnieniu lekarskim pracowałeś zdalnie. Nikt tego nie uszanuje. Dostaniesz wypowiedzenie za to, że nie byłeś w stanie zmusić, podkreślam słowo zmusić, a nie zmotywować pracowników do pracy. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) W tej firmie od kierownika magazynu nawet nigdy nie usłyszysz "dziękuję za dobrą pracę", bo jak sam twierdzi :"dostajesz wypłatę, więc nie muszę mówić dziękuję i proszę". Szok i wstyd. Nie życzę nic złego ale karma wraca. Nie polecam firmy!

Rozczarowana

Przed wysłaniem CV.oczywiscie przeczytałam opinie jak każdy z Nas,niedowierzałam.Zaczełam pracować na magazynie i co się okazało że to wszystko co ludzie piszą na go work to czysta prawda.Nawet ludzie z agencji czyli Ukrainy bardzo źle się wypowiadają na temat Yurii kierownika magazynu i Olesyi z Kazachstanu.To nieobliczalni ludzie wrogo nastawieni do pracowników,płakać czasami się chce jak oni traktują Nas.Ludzie na magazynie ukrywają się aby tylko godziny zleciały,Ukraińcy z agencji kradną na potęgę ,sama widziałam w WC.jak chowają rzeczy.Yurii kierownik magazynu Polaków nienawidzi,gardzi nimi,Polak musi pracować,a Ukrainiec może siedzieć .To jest żenujące co w Polsce Ukraińcy robią i kto zarządza Firma La Makeup.Jak chcesz nabawić się nerwicy ,to praca dla Ciebie.!!!.

Anty socjalista
@Rozczarowana

Oczywiście ze gardzi... To człowiek bez zasad, sumienia...myśli, że poskradal wszystkie rozumy...bo drwal się do koryta jak świnia...biegł tak szybko, że twarz sobie upackal błotem... Teraz nawet nie spojrzy Ci w oczy...bo jest nie szczerym i zarozumialym małym czlowieczkiem

Dorota

Jak przebiega proces rekrutacji w La Makeup? Z ilu etapów się składa i po jakim czasie można liczyć na odpowiedź? Mam nadzieję, że są tutaj obecni pracownicy firmy i podzielą się ze mną informacjami na ten temat.

Czy ktoś z Was pracuje w firmie La Makeup Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa, bo dawno nic nie pojawiało się na ich temat? Mamy nadzieję na nowe informacje odnośnie pracy.

Nowy pracownik

Jestem nowym pracownikiem firmy, pracuję w biurze w Warszawie. Pierwsza umowa o pracę była na okres próbny na 3 miesiące, teraz mam umowę na czas określony na 1 rok a potem umowa na czas nieokreślony. Pracy jest bardzo dużo, ale i na rekrutacji bardzo mocno to podkreślali, więc zaskoczenia nie było. Stawkę też dostałam jaką chciałam. Pracuje mi się bardzo dobrze, atmosfera jest przyjacielska, biuro jest malutkie, więc wszyscy się znają. Widać, że w zespołach jest współpraca. Pracownik z Polski czy z Ukrainy?? Jakieś dziwne podziały na obywatelstwa?? w biurze nie ma podziałów, każdy jest tak samo ważny bo każdy wykonuje kawał dobrej roboty. Zatrudniając się nie sprawdzałam opinii o firmie. Nie wiem jak było kiedyś, wiem jak jest teraz i na pewno nie zamierzam szukać innej pracy.

Widzę że wszystko świetnie wiesz. Akurat się zdziwisz bo w biurze są zadowoleni pracownicy. Niektórzy pracują już po kilka lat. Nie masz o niczym pojęcia. Mi też bardzo dobrze pracuje się w biurze i na pensję nie narzekam. Zaznaczam, że nie jestem słoikiem. Od urodzenia mieszkam i pracuję w Warszawie.

Wojtek

Jak Ty się dostałaś do pracy w biurze jak Ty z gramatyka masz problem.Zapamietaj nigdy zdania nie zaczyna się od Mi.!!!!!! do szkoły wracaj.

Mam do Ciebie pytanie czy biuro zdaje sobie sprawę z tego co dzieje sie na magazynie? Jeśli tak i nie podejmują żadnych działań to nie najlepiej o Was świadczy

@Wojtek

Wojtek a Ty pracowałeś w biurze?

Ja tu tylko sprzątam

Zapytaj Mari O. o Wojtka na bank go pamięta bo non stop nadawała na niego :) Cieszę się Twoim szczęściem, fajnie że po 4 latach firma normalnieje i są wprowadzane standardy regulaminy i jest przyjacielska atmosfera. Wcześniej było tylko dużo pracy i nikt nie był ważny bo zawsze znalazł się ktoś na Twoje miejsce.

Wojtek

Nie pracowałem w biurze ale byłem dość często aby zobaczyć jak wygląda biuro i ludzie.Mianowicie jak wchodzisz do biura to atmosfera jest taka jakby ktoś umarł i ma minę jakby zjadł cytrynę bo taki skwaszony był.No powiem masakra.(usunięte przez administratora)

Haha
@Wojtek

Jest akcja i za chwilę reakcja, ciężko było odczekać 30min aby nie odpisywać samemu sobie na komentarz? :) fajny poziom tu się zaczyna robić jeszcze trochę i nikt nie będzie brał na poważnie tych waszych komentarzy. Swoją drogą że gowork pozwala na ten śmietnik to sam sobie strzela w kolano bo nikt nie będzie tego traktował poważnie

Taki wasz Cel?
@Haha

" fajny poziom tu się zaczyna robić jeszcze trochę i nikt nie będzie brał na poważnie tych waszych komentarzy. " A to taki wasz cel? Żeby teraz stanąć w obronie firmy, odkręcić kota ogonem. Poczytaliście że same negatywne opinie, to teraz wzięliście się do obrony aby to odkręcić? A strona Go Work, po to właśnie jest, aby opisać firmę w której się pracowało, ostrzec być może przyszłych pracowników. Bardzo się cieszę, że nie którym się podoba tam praca. Każdy musi znaleźć swój kąt. i czuć się dobrze. Pozdrawiam

Wojtuś

Widze ze ktoś tutaj jest nietolerancyjny i kategoryzuje ludzi na tych lepszych i gorszych, a chwilę wcześniej się żalił że właśnie jego tak traktowali.

Wojtuś
@Wojtek

A Ciebie w szkole nie uczyli że znaków interpunkcyjnych używa się pojedynczo? Odsyłam do słownika PWN "Jednak należy przestrzec przed nadużywaniem tego znaku interpunkcyjnego. Zbyt duża liczba wykrzykników w tekście oznacza zwykle nadmierną egzaltację i — z punktu widzenia większości użytkowników języka — jest rażąca." Od razu wyjaśnię że znak " " oznacza cytowanie tekstu - tak gdybyś nie wiedział. Pamietaj również że słowo gramatyka ma swoją odmianę? Gramatyka -> gramatyką.

Hehe
@Taki wasz Cel?

"A to taki wasz cel? Żeby teraz stanąć w obronie firmy, odkręcić kota ogonem" Nigdy mi przez myśl to nie przeszło ale widzę że oceniacie ludzi swoją miarą, i dziesiątki Waszych komentarzy z powtarzających się IP ma na celu oczernić firmę w której pracuję. Znajdźcie sobie inne hobby.

Hihi
@Hehe

Mi przez myśl nie przyszło, żeby oczerniać firmę, tylko aby wyrazić swoją własną opinie. Szanuję twoją, ty uszanuj innych. Cieszę się naprawdę, że jest Tobie tam dobrze, jak również życzę sukcesów.

Heheszek
@Hihi

Szanuje Twoja opinię ale Wy nie szanujecie naszych. Pod każdym pozytywnym postem zostawionym przez kolege/koleżankę z pracy wylewacie na nich wiadro pomyj. Sami piszecie ze go work jest właśnie od tego a jednocześnie nie tolerujecie odmiennych opinii... hipokryzja. Nie możecie pogodzić się z tym że ludzie mogą być tutaj szczęśliwi.

Ciekawe

Czemu zmieniła się liczba opinii że 107 na 105? Kto może je usuwać?

Katarzyna Warszawa

Chciałabym zwrócić się z pytaniem,czy firma La Makeup generuje dla swoich pracowników jakiekolwiek podwyżki? Moje drugie pytanie,czy firma La Makeup ma program premiowy dla wszystkich swoich pracowników? Moje trzecie pytanie czy firma La Makeup ma dla swoich wszystkich pracownokow program benefitow np karnety do siłowni,zniżki, pakiet ubezpieczeń ? Czy firma La Makeup posiada system doskonalenia personelu umożliwiający rozwój lub awans? Pojawiło się chwilę temu ogloszenie na koordynatora d/s logistyki.

Ja tu tylko sprzątam
@Katarzyna Warszawa

Pojawiło się kolejny raz to ogłoszenie że względu na niedopasowanie się poprzedniego kandydata do polityki firmy i został zwolniony. Mówiąc w prost powiedział że pomysłów Iuriego(kierownika) nie da się wdrożyć i wyleciał. Reszta punktów w tej firmie nie istnieje. Stanowisko fajne na papierze lepiej rozejrzec się jeszcze na rynku pracy.

Szarak
@Katarzyna Warszawa

Witaj, na te pytania myślę że odpowie ci bezpośrednio osoba z którą będziesz miała przeprowadzaną rozmowę kwalifikacyjną. Jednakże odpowiem ci na pytania, ale jako zwykły pracownik, więc nie wiem jak to wygląda na stanowisku koordynatora. 1. Podwyżek w tejże firmie nie ma. 2. Są premie, ale nie dla wszystkich i w 90 procentach nie osiągalne. Aby taką premię uzyskać, musisz mieć wynik, być obecny cały miesiąc w pracy, nie możesz być na L4 ani na urlopie. 3. Jest tyko medicover, płacisz dużą część kwoty i jest to mały pakiecik - nie opłacalny (przynajmniej dla mnie) 4. Skoro pojawiło się chwilę temu ogłoszenie na koordynatora, to oznacza, że nie masz szans awansu w tej firmie, poszukują kogoś zewnątrz. Nie ma tam ani rozwoju, ani szkoleń ani awansu. Po prostu nie ma perspektyw. Życzę powodzenia, i spróbuj :)

Katarzyna.Warszawa
@Ja tu tylko sprzątam

Ojej...to dziękuję za informację.

żarty
@Szarak

Dziwne aby otrzymywać premię za chodzenie na L4. Powiedz w jakiej firmie tak dają to się przeniosę. Pracowałem w wielu firmach i w każdej podstawowym kryterium aby otrzymać premię to brak L4

Prawdziwy

Ad. 1 - Tak Ad 2 - Tak Ad 3 - Nie Ad4 - w zależności od stanowiska

Szarak
@żarty

Napisałem jak to wygląda firmie. Nigdzie nie napisałem że dziwne, aby za l4 premii nie było. Ale trzeba było się czepić tylko tego jednego na siłę. Istnieją firmy gdzie za l4 wypłacają premię tylko mniejsze, ale nawet gdybym wskazał ci taką firmę, to i tak nie ruszyłbyś tyłka ze swojego stanowiska w tejże pracy.

Ale kłamstewka
@Prawdziwy

1. Na jakich stanowiskach są te podwyżki? 2. -------------- 3. Jakie są to benefity? 4. Na jakich stanowiskach są te szkolenia i rozwój i kto z niego już skorzystał?

@Katarzyna Warszawa

na Twoje pytania odpowiedź brzmi NIE - na każde pytanie dlatego jestem byłym pracownikiem jeśli ktoś twierdzi inaczej niech poda przykłady

lol
@były pracownik

A skąd możesz wiedzieć skoro jak sam napisałeś jesteś byłym pracownikiem ? hahaha żenada.

lol
@Ale kłamstewka

Widzę że tak się sfiksowaliście na fake newsy że nawet nie czytacie co pisze przedmówca, :P Przeczytaj jeszcze raz odpowiedź na pytanie nr 3 a potem przeczytaj swoją odpowiedź na pytanie nr 3 ;) LOL Swoją drogą jakie smutne musi być Wasze życie - albo jak beznadziejna nowa praca - że wracając z niej do domu nie macie życia prywatnego tylko pierwsze co to wchodzicie tutaj aby wrzucić kolejnego fake newsa... Współczuję.

profesional
@lol

Jakie trzeba mieć brak doświadczenia, dystansu i jak musi być Tobie nudno w pracy, że wchodzisz tu i odpisujesz na posty nie szczerze i co najważniejsze nie profesjonalnie. Jak widać na żadne pytania konkretnej odpowiedzi nie można dostać, a tylko odpisywanie na wybrane przez siebie fragmenty czyjegoś posta, próbując na siłę udowodnić coś co masz tylko swojej głowie. Tu wypowiadają się byli i obecni pracownicy i to nie jedna czy dwie, a wiele - co oznacza ze negatywna opinia jest jak najbardziej uzasadniona. A ty jako jedna, no może dwoje próbujecie to odkręcić żeby się jeszcze lepiej podlizać, albo was uraziły opinie bo macie wolną rękę do zarządzania i uważacie że wasze pomysły są najlepsze i nikt nie może mówić o nich źle. Twój poziom pokazuje poziom firmy. Nie mam zamiaru więcej tu wchodzić i odpisywać, bawcie się sami ze sobą. A przyszłym rekrutom życzę powodzenia i mam nadzieję, że pojawią się tu jeszcze komentarze pokazując czy firmie się coś zmieniło na lepsze czy gorsze. A tobie życzę lepszego podejścia do sprawy i bardziej profesjonalnych odpowiedzi, ukazując wyższy poziom, a nie ganianie się na siłę. Trzeba dorosnąć do tego, jesteś jeszcze za krótki.

waldek
@profesional

Nieszczere opinie ? Chyba masz na myśli te które zostały tu wygenerowane przez stałą grupę ludzi która zapracowała sobie na zwolnienie. Mógłbym wiele napisać na temat tego co się działo zanim zostali wymienieni i ile firma na tym straciła, ale nie jest to miejsce do tego. Pisanie komentarzy jeden za drugim i wywoływanie siebie na wzajem do odpowiedzi jest naprawdę widoczne i nie trzeba być alfą i omegą aby tego nie zauważyć. A nawet niektórzy się nie ukrywają i pozdrawiają siebie wzajemnie. Ja widzę jasne powiązanie między zwolnieniem pewnej grupy ludzi a pojawiającymi się tutaj komentarzami.

Rudy
@waldek

Waldek a czy zauważyłeś od kiedy zaczeły pojawiać się jakiekolwiek opinie? Jeżeli ludzie którzy już nie pracują tak (usunięte przez administratora)firmę jak to piszesz to musieli być to wszyscy uwczesni pracownicy. Firma zaczęła zatrudniać pracowników od 2016 roku i do 2020 nie było żadnych opinii a ludzi przewinęło się dużo. Czy to nie oznacza jednego? Może nie było wszystko okey ale było w miarę normalnie porównując czas po zmianach. Dziwne że firma nie naraziła się przez okres prawie 4 lat na ani jedna negatywną opinię. Wiadmo że nie robi się w swoje gniazdo ale mam wrażenie że pozytywne opinie piszą ludzie ktorzy zagazowali się wylewającym się (usunięte przez administratora) Jakim trzeba być człowiekiem żeby wyłączyć pracownikom ogrzewanie gdy jest zima? Zmniejszyć ilość światła sztucznego gdy brak naturalnego. Czy Wy zadowoleni pracownicy firmy LaMakeUp nie widzicie, że ktoś dorabia swój interes na wyrzeczeniach skupionych na pracownikach? Wiem że nikt nie musintu pracować ale mimo wszystko czy to jest normalne podejście do człowieka? Firmę tworzą ludzie i to o nich są te opinie. Nie ma sensu nikogo obrażać bo to każdego czyny jego zweryfikują. W okresie zatrudnienia pracowało mi się super i pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność pracować bez względu na stanowisko.

@Rudy

"Jeżeli ludzie którzy już nie pracują tak (usunięte przez administratora)firmę jak to piszesz to musieli być to wszyscy uwczesni pracownicy." No pewnie ręka rękę myła, zatrudnianie rodziny, generowanie sztucznych nadgodzin, brak zatrudniania nowych pracowników aby było jak najwięcej nadgodzin, celowe wydłużanie czasu pracy, fikcyjne obecności w pracy za które były też brane nadgodziny... itp. Temat rzeka można pisać i pisać. Wiem to bo również pracowałem w tamtym okresie, oczywiście że wszyscy byli zadowoleni ponieważ wszyscy czerpali z tego korzyści. A czy to było uczciwe względem pracodawcy ? Nie - dlatego kadra została zmieniona i skończyły się wałki, oczywiście jak sam potwierdziłeś od tamtej pory zaczęła się lawina komentarzy (dobrze że to przyznałeś) która jest nakręcana przez byłych pracowników za to odpowiedzialnych. Teraz jest niby tylu niezadowolonych ale jakoś nikt nie odchodzi, może dlatego że nie jest tak jak tutaj przedstawia stała grupa ludzi ? Szukałem innej pracy ale nigdzie nie dostane tyle co tutaj, Tutaj mam stałą podstawę, umowę o pracę (pełny ZUS!) a nie jakieś śmieciówki z najniższą krajową i ewentualnymi premiami.

Piegusek
@Wieloletni pracownik

Zatrudnianie rodziny? A obecny kierownik? Firmie pracuje jego żona, i jej koleżanki - było mu to na rękę, prawda? a teraz pretensje że zatrudnianie rodziny.... To jakie koszty generuje nowy pracownik? A jakie koszty były jeśli pracownik zostawał po 2h dłużej dziennie lub przychodził weekend? Normalne jest, że póki nie trzeba było zatrudniać pracowników, robiło się nadgodziny aby można na czysto wykonać pracę. I z tego co pamiętam, to w tam tym okresie byli zatrudniali pracownicy i to jeszcze na umowę o pracę, nawet z agencji mieli szansę takową dostać. Szkoda, że nie wspominasz, ze teraz zatrudnia się tylko Agencje i tylko Ukraińskich pracowników. Od tamtej pory jest lawina komentarzy byłych pracowników bo jeśli "tam ci kierownicy" robili wałki - to dostaje się też to zwykłym pracownikom. Jeśli już próbujesz wyprostować sytuację jak się firmie zmieniło, to proszę Ciebie opisz lub odpowiedz na pytania na temat firmy. Bo widzę, że nic innego nie widzisz po za swoim kreowanym w głowie miejscem pracy. A jednak nie zadam pytań, bo widzę że były zadane i tak odpowiedzi nikt nie uzyskał. Ale jestem ciekawy jak opisał byś pracę firmie, jak to wygląda, kto tam pracuje, na jakie i kto stanowiska obejmuje, kto pracuje weekendy, no wszystko, jakie są premie i od czego zależne, kto może liczyć na premie - to będzie ciekawiło przyszłych rekrutrów, kto masz szanse na awans, jak się można rozwinąć czy w ogóle jest szansa? ;) To, że nikt teraz nie odchodzi, nie oznacza że komuś się tu podoba. To każdego osobista sprawa, nie znasz co w życiu prywatnym, każdym kieruje. Może tu każdy pracuje zaciskając zęby do momentu kiedy będzie mógł pozwolić sobie na odejście. Mam pytanie do Ciebie - skoro ci tak dobrze w tej firmie, to po co szukałeś nowej pracy? I nie wmawiaj nikomu, że wszędzie są śmieciówki i najniższe krajowe, może twój zakres poszukiwań prac były dobrany do twojego poziomu, także takie i oferty znajdowałeś. "i ewentualnymi premiami" no to chyba z doświadczenia piszesz o obecnej firmie.

polonistka :)
@Katarzyna Warszawa

ds. czyli do spraw, tak jak wg czyli według – w skrótach nie stawia się ukośników (/) błagam Was, szanujmy język polski! Uczymy się języków obcych, uczmy się też polskiego! Zawsze można sprawdzić w sjp.pwn.pl online, to takie proste, aż wstyd takie byki robić :)

@Piegusek

"A jakie koszty były jeśli pracownik zostawał po 2h dłużej dziennie lub przychodził weekend" O czym Ty piszesz, jakie dwie godziny, Wasze nadgodziny to była druga i trzecia pensja ! Wiem bo się chwaliliście tym na lewo i prawo. Piszesz o agencji ? Za waszej kadencji też były - wtedy wam to nie przeszkadzało - wiadomo dlaczego ponieważ były dobierane w pewien konkretny sposób... Myśleliście że znaleźliście sobie firmę którą możecie drenować w nieskończoność. Ale właściciel się zoorientował i dokonał zmian. "Mam pytanie do Ciebie - skoro ci tak dobrze w tej firmie, to po co szukałeś nowej pracy? " Bo przed pandemią był rynek pracownika i byla szansa na znalezienie jeszcze lepiej płatnej ale rzeczywistość była inna. "I nie wmawiaj nikomu, że wszędzie są śmieciówki i najniższe krajowe" Chyba dawno nie szukałeś pracy i nie wiesz jakie są realia.

Piegusek
@Wieloletni pracownik

"Za waszej kadencji" - no brak słów, nie wiem co sobie w tej głowie ułożyłeś, ale szanuje. Ja to pierwsze słyszę, żebym ja zarabiał dwa razy moją pensję przy nadgodzinach w tej firmie, to miło by mi się to wspominało. No ale nie dałeś mi porównania kosztów przy nadgodzinach a przy zatrudnianiu tylko i wyłącznie przez agencje, pracowników z Ukrainy. w Tam tym okresie agencja była zatrudniania, ponieważ przed pandemią rynek pracy był ogromny, a lokalizacja magazynu zła, a potrzeba było rąk do pracy, tym bardziej, że taki pracownik miał szansę dostać umowę o pracę, pracują normalne 8h z możliwości dorobienia nadgodzin, nie na siłę. A teraz agencje po 12h robią, może i umowy nie dostaną, ale za to lepsze stanowiska. ""Mam pytanie do Ciebie - skoro ci tak dobrze w tej firmie, to po co szukałeś nowej pracy? " Bo przed pandemią był rynek pracownika i byla szansa na znalezienie jeszcze lepiej płatnej ale rzeczywistość była inna." Ale rzeczywistość była taka, że sam korzystałeś z nadgodzin żeby sobie dorobić, dlatego i nie opuściłeś statku - czysta hipokryzja. ""I nie wmawiaj nikomu, że wszędzie są śmieciówki i najniższe krajowe" Chyba dawno nie szukałeś pracy i nie wiesz jakie są realia." Nie mierz wszystkich swoją miarą, jaki poziom reprezentujesz taką pracę poszukujesz ;) Nie przytoczysz fragmentu postu o zatrudnianych rodzinach? Tu już brak argumentów. Odpisujesz tylko na co chcesz i na co ci wygodnie, odsuwając inne tematy na bok - propaganda tak zwana. Robi się z tego ciekawy artykuł - powodzenia w czytaniu czytelniku.

@Piegusek

"Ale rzeczywistość była taka, że sam korzystałeś z nadgodzin żeby sobie dorobić, dlatego i nie opuściłeś statku" "Nie mierz wszystkich swoją miarą" Właśnie to zrobiłeś i dobrze że w końcu to publicznie przyznaliście, EOT. Pozdrawiam

Rudy
@Piegusek

Wnioskując po komentarzach to kierownicy jak i reszta załogi, dyrektor główny, cały dział księgowości robili wałki dlatego zostali wymienieni na nowy skład. Weźcie się za robotę bo snucie teorii spiskowych wam nie wychodzi. Ktoś zapytał w jakich okolicznościach stary skład odszedł? Czy nowy skład przekazał znaną już wszystkim informacje? Ważne by każdy odnalazł swoje miejsce pracy nawet jeżeli ma być to ta firma.

Pasikonik
@polonistka :)

"Jak tworzy się D.Im.zgrubień kończących się na -sko? USJP podaje psisk,WSO psisków. W jednym ze słowników internetowych można znaleźć błaźnisk i generalisków przy jednoczesnym braku błaźnisków i generalisk. Czy oprócz dziewczynisków i dziecisków inne zgrubienia których podstawą są wyrazy rodzaju żeńskiego bądź nijakiego, mogą tworzyć formę z-ów??" Szanowna Pani,błagam o sugestie bo mam zagwostkę:)

Zniesmaczony
@Wieloletni pracownik

A czy to jest uczciwe jak pracodawca płaci swego czasu pod stołem w kopertach za nadgodziny ,a wręczająca osoba mówię że to są pieniądze z innego żródełka?Pracodawca (usunięte przez administratora) nas i nasze państwo nie odprowadzając podatków,składek.Czy Pracodawca jest uczciwy?????.NIE!!!!!

Co za amant
@Wieloletni pracownik

"No pewnie ręka rękę myła, zatrudnianie rodziny, generowanie sztucznych nadgodzin, brak zatrudniania nowych pracowników aby było jak najwięcej nadgodzin, celowe wydłużanie czasu pracy," Jakim trzeba być propagandowym bucem zakłamanym, żeby takie rzeczy wypisać, przekupionym za kilka srebrników, niewolnikiem. Twój obecny król, władca kierownik oraz twoja księżniczka jego zastępczyni - zostawali nadgodziny oraz przychodzili w każdy weekend do pracy, oraz gdy jedli sobie obiadki na swoich stanowiskach i wchodzili na FB itd. to nie generowali sobie nadgodzin? Kiedy zatrudnili jego żonę i jej koleżanki i dali lepsze stanowiska to nie jest zatrudnianie rodziny? Twoja koleżanka z którą współpracujesz o imieniu J***** brała największą ilość gotówki w kopercie ze wszystkich oraz ty sam korzystałeś z nadgodzin hipokryto. I masz szczelność pisać takie rzeczy? A to że zwykły pracownik poświęcał swój czas i przychodził weekend do pracy, no przecież nie za darmo firma na tym zarabiała to i pracownik dostawał pieniążki jako dodatkowy zarobek, zostawał nadgodziny by wspomóc firmę aby zrobić jak najwięcej się da, to dla Ciebie ŹLE? Ty widzisz w tym problem? Ty masz problem to zwykłego pracownika, który nie miał pojęcia o niczym co się działo w biurze czy w kadrach, że przychodził do pracy, że chciał przychodzić? Że chciał dorobić do pensji? A czy to było uczciwe wobec pracodawcy? A co miało być nie uczciwe, że pracownik przychodził pracować? A teraz zamiast etatowego pracownika i tak przychodzą weekend Ukraincy, więc w czym różnica? A w tym, że agencja tańsza do utrzymania? A no tak, firma zyskuje kosztem pracownika a wy próbujecie na siłę wybielić i podlizać się, co i udawać że nic złego się nie stało, źli byli ci co już nie pracują...

noname

Czy jest ktoś w stanie podzielić się opinią odnośnie pracy w dziale obsługi klienta w wwa? jak jest z premią?

Tak
@noname

Jak w każdej pracy przy obsłudze klienta premie są - oczywiście za wyniki.

Zostaw merytoryczną opinię o La Makeup Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w La Makeup Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy La Makeup Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w La Makeup Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

La Makeup Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Domaniewska 37 lok. 17 6
    02-672 Warszawa