Chantal PPH

Wiązowna

Opinie o Chantal PPH

nickodem

Rozmowa kwalifikacyjna to dno najpierw zapraszają później odpraszają... czytając te opinie wiem że nic straconego... stać mnie na pracę w lepszej firmie

ja

A czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile tam można zarobić jako aparatowy???

Ja również nie mam dobrego zdania na temat tej firmy. Stała umowa o pracę to rzadkość, preferują umowę zlecenie lub na dłuuugi czas określony. Warunki- takie sobie, żadnych dodatków na święta. Szef tańczy jak mu zagra kierownik, a o tym, że człowieka docenią lub choćby raz pochwalą można zapomnieć, wieczne pretensje oraz brak perspektyw na jakikolwiek rozwój. Szczerze nie polecam

no cóż...ja z doświadczenia mogę powiedzieć,że ta firma to jedna wielka ściema. cyrk na kółkach. najlepiej samozatrudnienie i prywatne narzędzia pracy. zapomnij o godnej pensji. STANOWCZO ODRADZAM. no i kosmetyki porażka,jakość poniżej przeciętnej.

Dociekliwa

Spójrzcie, że na stronie opinii Lecher jest taka sama opinia słowo w słowo tylko nazwa firmy podmieniona. Coś tu nie gra w tym Go Work'u :/ A może specjalnie ktoś pisze takie komentarze za kase? :P

Zostaw opinię o Chantal PPH - Wiązowna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chantal PPH