Opinie o Re-Mar Sp. z o.o. w Osielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Re-Mar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Re-Mar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Re-Mar Sp. z o.o. w Osielsko

Ogonek

Kiedy wypłata ;)

Miki
@Ogonek

Pytasz o wypłatę za marzec czy za kwiecień?

GALOTY TATUSIA
@Ogonek

Będzie wyplata, ale najpierw bierze Tata

@Ogonek

Byla tarcza na ponad banke to wypla byla, za maj powinna być na czas pierwszy raz od listopada. Inne firmy padajom a remar dzieki epidemii jesy w stanie końcu zaplacic ludziom. Dobrze ze podatnicy wsparli ta cudowna firme... ave

Operejtor

Pieniądze dostali ale nam i tak 20 procent wypłaty odebrali, premie niewypłacone od pół roku nadgodziny podobnie. Ludzie odchodzą z pracy a nawet im nue potrafią oddać zarobionych pieniędzy. Taka prawda

ktoś
@Operejtor

ale napisz że zmniejszono czas pracy o 5 dni i adekwatnie do tego zapłacono , nie wprowadzaj w błąd

Operejtor
@ktoś

No więc wolnych dni nie pozwalają wybierać trzeba pracować cały etat a nawet dzisiaj zaczęli namawiać na nadgodziny w weekendy. Nikt im nie zostanie ludzie mają swój honor i wiedzą że (usunięte przez administratora) zmusili nas do 20%etatu darmowej roboty

Pan Prawdy
@Operejtor

Ale po co kłamiesz, ja ustalilem swoje dni wolne z kierownikiem i je wybieram i z tego co wiem większość już jest na etapie wybierania lub ma te dni ustalone . Jak masz problem podpisz się imieniem i nazwiskiem lub idź do przełożonego .

@Pan Prawdy

Naprawdę nie polecam. Mój mąż woził im towar do klienta, są mu winni dziesiątki tysiący zł.... Dług sprzedaliśmy z nadzieją że go odzyska windykacja. Wszystko tylko nie ta rodzinka.

Pistolet

Ja mam na koncie

Bezel
@Kasia

Nie wy pierwsi i ostatni. Beda następni... obyscie odzyskali bo kolejka jest dluga

Pikolo
@Pistolet

skoro masz na koncie moze zrob przelewy pracownikom tym razem na czas a nie zostawiasz wszystko dla rodzinki a pracownikom nic

Pistolet
@Pikolo

Żal min takich ludzi jak ty , jaki masz problem z tego co wiem przelewy były robione dzisisj i ja mam na koncie i tyle.

łukA\
@Kasia

Witam moge prosić o info jaka firma odkupiła dług? ja mam podobny problem

@Ogonek

Mam pytanie Re-Mar jeszcze istnieje?????

@Pistolet

A tam wgl ktoś jeszcze pracuje?

Pan Prawdy

Firma funkcjonuje normalnie

Rekin byznesu
@Ktoś

Na papirusie, powstala ponoć kolejna spółka szwagier i spolka. Wiadomo po co. Chyli sie ku upatkowi. Dopoki przy korycie siedza ludki ktore nie maja pojęcia o zarzadzaniu firmom nic sie nie zmieni. Widac jak dobrze funkcjonuje po opiniach na gowork juz nie tylko pracownicy pisza zaczynają ludzie ktorym firmy padaja po współpracy z remarkiem. A takich jest sporo jak sie czyta

Chuda
@Pan Prawdy

normalnie - to lekkie nadużycie. Firma od dawna nie funkcjonuje normalnie a teraz to juz w ogóle cyrki sie dzieja w tej firmie. W tej i nowo powstałej firmie, powstałej tylko po to żeby na chwile chociaz uciec komornikom i windykacji. No komentarze chyba o czymś swiadcza prawda?

Wtracenia
@Ogonek

O brzasku księżyca gdy forma zabuczy a ustawiacz zaciętych w niej wypyczachzy nie wyrzuci . Trwa sepktal o nazwie " Braków sen na produkcji przycmiea dzień a do wypłaty pozostał jak zwykle dzień "

Stary pracownik

Siema az tak zle tam teraz jest ? ???? Milo wspominam czasy zakladu na Grunwaldzkiej, fajni ludzie z Exact Systems pracowali, fajne babki na kontroli (czerwone koszulki), ustawiacze itd. Wtedy bylo dobrze, pozdro dla starych pracowników ???? Szkoda, że Państwo L. tak popsuli firmę, a stary nadal przyjeżdża po kasę po nocach ? Odwiedza go US ? ????

E
@Stary pracownik

Ciekawe czy czerwoni z Exactu dalej tam siedzą.

Bez
@Stary pracownik

Dobrze to juz było...

Nowy pracownik

Czy coś się ostatnio polepszyło dostałem ofertę pracy u nich?

Ktoś

Nie potrafią wypłacić 520 zlotych od 3 miesięcy presesowa na żadne smsy nie odpisuje robią ludzi e konia nie polecam !

Majster
@Ktoś

Slyszalem o tej firmie, jedna wielka patologia, nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak mozna byc takimi ludzmi, nie placa nikomu a jak juz to z duzym poslizgiem, szukaja firm ktore wstawiaja im ludzi po czym im nie placa, jak oni wieczorem moga patrzec sobie w oczy ???? Jak to moze jescze funkcjonowac ???

Ktos
@Majster

Pracowałem 3 lata , zero wdziecznosci. Nawet na smsa prezesowa nie potrafi odpisać .. funkcjonuje tak z krzywdy ludzkiej .. żerują na ludziach i ich dobroci

Aplikowałeś do firmy Re-Mar Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Małeś

Niestety ale za kwiecień nikt nie dostanie wypłaty. Wyciuciaja was wszystkich.... Jeszcze trzy tygodnie i przyznacie mi racje

@Małeś

Premii nie wypłacili to są do przodu z pieniędzmi...

majkel

No ale trzeba dać wypłąty rodzinie niby pracującej w Remarze...... opłącić im samochody........

Jon
@Małeś

A skąd masz takie.informacje , pracujesz w ogole w tej firmie?

Mefisto
@majkel

Chodzi Ci o czarna skodę Octavia.....? No ciężki temat ale wstydu to oni nie mają za grosz. Zabrać wszystkim i wypłacić sobie, taka metoda na zycie

No name

Rudy znowu nie płaci?

Maurycy
@No name

Jeszcze jego chuda żona ma czelnosc powiedzieć szanujmy się nawzajem.... No piękne słowa... Czy ona szanuje kogokolwiek z poza swojej rodziny?

No name
@Maurycy

Takie sytuacje należy zgłaszać odpowiednim instytucjom, tylko oficjalna ścieżka i wszczęte postępowanie na nich działa. Czymam kciuki za powodzenie w walce z tym "pracodawcą".

Produkcja

Ludzie nie otrzymali pieniędzy na święta. Za co mamy żyć?! Widocznie trzeba być z rodziny aby otrzymać wypłatę i nawet nie trzeba być w firmie aby ją otrzymać... Po mieście jeździ się nowym samochodem, ale a firmie mówi się,że pieniędzy nie ma. Szczyt kłamstwa. Ludzie ogarnijcie się w tej firmie nic dobrego Was nie czeka. Czas szukać pracy. Tylko niech oddadzą ludziom pieniądze które każdemu wiszą.

Brak wypłaty!

I jak zwykle wypłaty nie ma na czas..

Bolo
@Brak wypłaty!

Nie ma kasy z powodu wirusa haha kiedy mówili że nie ma z powodu strajku nauczycieli. No ciekawe co jeszcze wymyślą żeby żyć sobie z naszych pieniędzy

pampers dyrekcji

W remarze , w remarze fajnie jest , ni ma wypłaty, a robole mają raty , jednak są tacy co wypłatę mają na czas , podaną na tacy.

Taki ktoś

Hmm 10 już coraz bliżej ciekawe czy pieniążki będą na czas ????????

King Kong
@Taki ktoś

Po co juz nakręcić ten temat a jak będą na czas to co napiszesz ze były? Czy masz nadzieje ze nie bedzie i wtedy bedzie mozna się rozpisać jak to jest źle. Lepiej sie martw czy praca bedzie

kościół
@King Kong

Co mi po pracy jak nie będzie z tego kasy.

King Kong
@kościół

No nie wiem Według mnie lepiej dostać kasę Może nawet trochę później niż nie zarobić nic

To prawda wypłaty spóźnione a nowe maszyny podjeżdżają i obiecanki że będzie normalnie wypłacane

Ktoś

Żałosne nie potrafią nawet wypłacić 500 zł , które się należy.Zero kontaktu z prezesostwem. Nic nowego nic nie dają od siebie tylko garnąć do siebie

wafle i lizuski
@Ktoś

Eee nie narzekaj , ja o 100 od pół roku szumu nie robię, prywata przez Ciebie przemawia i warcholstwo.(usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w Re-Mar Sp. z o.o.?

ochroniarz prezesa

Dresy , plus lumpeks to na poczatek ...po 3 miesiącach NOWY ancug , nowe kierpce , i marko polo katanka, jak zapłacą w hurtowni... ,

Franek Kimono

Wiecie o co chodzi , niby kasy brak a przyjeżdżają co chwilę nowe maszyny.

wafle i lizuski
@Franek Kimono

Przyjeżdżają by zaaaarobic miliardy, żeby wszystkim w remarze starczyło, by były nowe auta,wycieczki , zamki , żeby wszystkim żyło się miło, by remar rósł w siłę, a ludziom żyło się dostatniej! ...łoooomatkooo i córkoooo , i olaboga.

Białe Błota były @.pl.

Firma na granicy upadłości ,długów jak mrowkow " ale gwiazdy z stawkami powyżej średniej krajowej razy. kilka najgłośniej czlapia gebami bo trzeba będzie szukać nowej pracy i (usunięte przez administratora) ...a lepiej "doić" lamentować i.t.d.Nie płacą to spadać do innej firmy.Wasze wpisy są żenujące...pogaduchy a nie opinie...

Madalaf

No tak , trzeba czasem ciąć koszty by było na wache i na komornika a ten szary zazwyczaj sobie przetrwa trochę tworzywa wyniesie a papieru zresztą też i koniunktura się napędza , detale idą , poganiacze którzy mają 150 brutto więcej też swoj kawałek chleba dostają . Każdy zadowolony mniej lub bardziej , Pozdrawiamy

Pracownik.

Powiem tak. Wstyd nie dać wypłaty pracownikom, którzy już tam nie pracują i czekają za zeszły miesiąc za wynagrodzeniem..dziś jest 11 a wypki jak nie było tak nie ma.. Pozdrawiam wszystkich pracowników tej wspaniałej firmy

Leszcz

Ciekawe a ja dostałem, coś mi się wydaje że specjalnie ktoś chce zepsuć atmosferę.

Byłem tam :)

Całość? Czy pierwszą ratę? ;)

king remaru

już zgłosiłem , panie prawdy i toalet.

6 ciastek

jak jesteś z rodziny to dostaniesz wypłatę nawet nie chodząc do pracy. normalny pracownik wypłaty nie widzi po raz kolejny

Przepraszam bardzo,ale to chyba powinni wszyscy dostać A nie wybrane osoby..

Zostaw merytoryczną opinię o Re-Mar Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Re-Mar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Re-Mar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Re-Mar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Re-Mar Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Re-Mar Sp. z o.o.