Opinie o Re-Mar Sp. z o.o. w Osielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Re-Mar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Re-Mar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Re-Mar Sp. z o.o. w Osielsko

Arek

Co mnie bawi to fakt jaki Rudy Piotr jest ślepy. Hania daje to i tamto swojemu gigusiowi z produkcji a Piotrus tego nie widzi lub widzi a po prostu nie już nie może i tylko oczka przymyka.

Maslak
@Arek

No ona myśli że to jest jedyny sposób na spłatę długów. Rudy lisek nie jest ślepy on tak spłaca dlugi

@Maslak

Co to za historie sie tu dzieja. Az taki upadek?

sprzedawca komponentów

Firma tragiczna, nie ma kontaktu co do płatności, zalegają bardzo dużej ilości firm za róznego rodzaju prace czy produkty.Nie odbierają telefonu jak jest już po terminie płatność.Ludzie na produkcji śmieją się z Zarządu . Nie pracujcie dla nich, nie sprzedawajcie półproduktów, produktów bo Pieniędzy nie otrzymacie.

@sprzedawca komponentów

Mnie zastanawia ciągle naiwność kolejnych dostawców i usług i różnych części czy nie są sprawdzane KRD i tym podobne narzędzia które pomagają ustalić czy ktoś jest wypłacalny. Wiem że nie wszyscy są takimi machlojami Ale w tym wypadku jak najbardziej zasadne skorzystanie z tych narzędzi żeby się nie dać wrobić i nie zostać z pieniędzmi tylko na papierze

Nikt nie wazny

Gdzie są wypłaty?

Positivum
@Nikt nie wazny

W kieszeni taty ha ha

remi

ZDALA OD TEJ FIRMY I PLASTKOMU NIE PLACA ZA FAKTURY (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Re-Mar Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Bugi

polecam wszystkim. Nie szło mi w wielu firmach, naprawde wielu. Tylko remar dal.mi szanse zatrudnil.mnie nie dając zadnych oczekiwan co do mnie. Szybko zrobili ze mnie dyrektora z tyłu głowy mam ze to tylko żeby wybielić wizerunek firmy ale mimo wszystko fajnie bo kompetencji moze i nie mam a dyrektorem jestem. Czy w tej firmie.choc jeden dyrektor ma do tego kompetencje? To nie ważne dzisiaj

@Bugi

Dzień Dobry Panie Bugi firma RE-MAR faktycznie zatrudniła dyrektora zakładu ale czytając Pana historię zdecydowanie mogę zaprzeczyć że to Pan . Nasz nowy dyrektor ma duże doświadczenie jeżeli chodzi o zarządzanie firmami z naszej branży . Reasumując uważam że zdecydowanie pomylił Pan firmy a oceniając poziom tej wiadomości jestem bardziej niż tego pewien . Dlatego więcej koncentracji a na pewno uda się odszukać prawidłową firmę gdzie aktualnie Pan pracuje. Swoja drogę naprawdę dostał pan duży kredyt zaufania od swojego aktualnego pracodawcy i powinien mu Pan każdego dnia za to dziękować.

@Re-Mar Sp. z o.o.

Bugi pochwal sie ty ino zainteresowanym za co wylatywałes w poprzednich firmach dosyć bogata kartoteka doświadczenia. Niestety firma spadła totalnie na psy. Sprowadzanie " znajomych " na stanowiska malo kompetentnych w dodatku konczy sie kraksa. Bugi jak frana jaral tak jara dalej. Dalej byki w zleceniach bzdury tak totalne wypisywane że szok. Podobno nadzoruje te swoje zleconka które wypisuje a sie nie kapie ze zlecenia ktore beda szly przez 10 dni on zrealizuje w 1 dzien. Wysoki poziom kompetencji jak na stanowisko dyrektora. Ludzie sie smieja za plecami, zero autorytetu . Wezcie ludzi ktorzy sie znaja na ekonomii i produkcji,ktorzy to podniosa . A nie pana ktory sie nadaje na portiera

Aaa

Dyrektor tak samo rozgarnięty jak prezes, (usunięte przez administratora) haha

Haha
@Aaa

A ktory to teraz dyrektor? Juz ich chyba pinciu tam, pp co byl dyrektorem ale nim nie byl, bogus czy kto teraz rzadzi., tylko widac ze ci w biurach to się tylko mnożą. Dwóch planistów, 2 albo nawet trzech dyrektorów zakładu bo nie wiadomo kto jest kim, i kilka pań od ... w sumie nie wiadomp.. Jak chinczyki po kilka osób do jednego biurka.

Klient

Uwaga na oszusta ! Nie płaci faktur - ostrzegam ! Ma bardzo dużo długów na wszystkich swoich firmach.

Balonik2
@Klient

Potwierdzam, wszystko powyżej jest prawda. Z daleko od tej firmy

klient
@Klient

a jakie ma jeszcze firmy oprocz plastkomu?i remar trading?

Bez

A jakie firma Ci wisi pieniądze?

łukA\
@Bez

Mi firma winna jest 176 tys zł ... Miałem tam swoich pracowników za których nie zapłacił ciągle zwleka z wypłatami

Dan
@łukA\

Jest może ktoś komu udało się ściągnąć kasę z tej "rzetelnej" firmy poprzez komornika?

Przewoźnik
@Klient

Czy jest tu ktoś, kto jeździł dla nich od marca 2020?

Kinga

Nie polecam pracy w firmie re mar. Wlasciciele niestety oszukuja pracowników, nie wyplacaja im pieniedzy. Za nagdodziny trzeba sie prosic aby otrzymac własne pieniądze. Duzo klamstw i wykorzystywania pracownikow. Firma jest zadluzona na wiele milionow i az dziwne,ze jeszcze jest na rynku. Czasami moze warto byloby jakis donos zrobic do firm dla ktorych robia produkty jak ich oklamuja i wykorzystują ich nie wiedzę.

nick
@Kinga

A co masz na myśli tworzac takie komentarze? W jaki sposób klienci sa oszukiwani

Karakan
@Kinga

Jak Ci tak źle to ci tam jeszcze robisz?

Odzukany
@Kinga

Taki donos już był... na nic to się zdało...

Straszne to

Dlaczego ten człowiek jest taki bezkarny ? Czyżby chronił go wspólnik arabskiego pochodzenia ? Prędzej czy później zapłaci podwójnie

@Straszne to

Czyzby komentarze snul pracownik którego wyrzucono z zakladu a wiadomo ze dorabial sobie druga pensje na częściach zakupowych? Ucieto dojna krowe. Jesli komus firma zalega to od tego sa sady. Tyle w temacie.

Mark
@Bez

Nie ośmieszaj się człowieku, dojna krowa to prezes i jego świta. Pojęcia nie masz jak pracują sądy a nie każdy ma ochotę i środki kredytować przez rok czy dwa tego cwaniaka !!!

miszko
@Bez

FIrma ma wiele pozwów sądowych. WIele z nich za brak płatności pracownikom, zleceniobiorcom itp. itd. Naprawdę polecam ostrożność w nawiązywaniu kontaktów z tą rodzinką

@Dan

Nie mam pojęcia kilkaset tysiecy zalegal w krd, u kaczmarski inkaso niedawno widzialem kwote prawie 150 tys ale zniknela po czasie widocznie splacil a teraz jest jeszcze 35 tys. Jesli komus splacal naleznosci badz jest winiej prosze o kontakt

PULS TATUSIA

Mnie tam się podobało , wypłata na raty wypłacona z bólem, chyba że było się wybrancem to była cała i na czas. Smutni Panowie snujacy się po firmie , z windykacji , z inspekcji , i wierzący z nadzieją dluznicy (usunięte przez administratora)

@PULS TATUSIA

Atmosfera między pracownikami byla ok. Płatności grubo poza czasem ale ludzi , skladu jaki byl na poszczególnych działach jakis czas temu mowa o grupie ludzi nie o pojedynczych osobach@ bo to grupa tworzy zespol. W innych firmach tego mozna szukać ze swieca. Szkoda ze za ster weszli ludzie którzy maja zerowe podejscie do roboty i wiedzy o wtrysku. Jesli zna cie polowa zakladow w Bydgoszczy i sie o tobie dobrze nie wypowiada to o czyms świadczy... nie wszystko idzie zalatwic "ryjem"

Dominika

Pracowałam w firmie na weekendy przez cały lipiec, mimo kilku sytuacji z przedłużaniem wypłaty wynagrodzenia raczej dałabym firmie ocenę pozytywną. Atmosfera w każdym razie super, nie wywiera się jakiejś presji na pracownika i generalnie jest przyjemnie (może jeszcze jeden mały zarzut to tylko 15-20 minut przerwy na całe 12 godzin pracy, ale to szczegół dla mnie akurat mało istotny).

jerzy

Nie polecam wspolpracy z firma Remar

Remi

Witam, chciałbym dowiedzieć się jak obecnie wyglada sytuacja z wypłata wynagrodzeń. Zastanawiam się nad złożeniem CV.

Balonik
@Remi

Nie rób tego błędu, dużo ludzi dało się nabrać na ich tanie chwyty niestety. Chyba musi być coś w tym skoro jest aż tyle negatywnych komentarzy prawda? Ci co tam pracują po prostu nie mają gdzie odejść bo jakby mieli zrobiliby to już dawno. Odradzam naprawdę z całego serca

Stary pracowink
@Balonik

Firma ma przestój czy w końcu zamknęli(usunięte przez administratora)?

Szukam pracy

Dzień dobry, Jestem osobą, która szuka pracy i chciała dowiedzieć się czegoś o firmie. Niestety bez rejestracji wejście na stronę firmy nie jest możliwe...pierwszy raz spotykam się z czymś takim...

Dobry Wieczór Firma nie ma w zwyczaju blokowania opini i nie ma takich uprawnień. Widac to bardzo dobrze po komentarzach które są dostępne na tym.forum a w większości są negatywne .

@Re-Mar Sp. z o.o.

To moze ktos udzieli moze na forum informacje czy wyplaty poszly dla pracowników bo czensc osob nie dostala do 10.

@Bez

Dzień Dobry Nasz oficjalny profil na tej stronie został założony aby właśnie odpowiadać na pytania lub wątpliwości ze strony naszych aktulnych lub przyszłych pracowników. Dlatego informuje że wszystkie przelewy na pensje były realizowane w dniu 10.07 . Jednak jako firma nie możemy odpowiadać za transfer środków pomiędzy poszczególnymi bankami . Dodatkowo zapraszam w razie jakich kolwiek niejasności do kontaktu tel. lub osobistego w poniedziałek od godziny 10.00.

@Re-Mar Sp. z o.o.

Firma powinna realizować przelewy wcześniej, żeby przestrzegać terminu zawartego w umowie. Opóźnienia Banków to problem Pracodawcy. Zawsze może pracownikowi przekazać terminowo gotówkę (jeżeli nie ufa bankom).

Lejo

Witam zarówno liczne grono byłych jak i aktualnych pracowników remar - osielsko , analizując wpisy widoczne są duże wyszczególnienia zmienności w kadrach zespołu , do czego moja wypowiedź zmierza ? Mam zamiar złożyć tam swoje cv jako inżyniera technologicznego gdzie chwilowo pracuję w Szwajcarii , ale chcę wrócić do Polski , czy Remar ma problem z bieżącymi płatnościami ? Firma jest mi znana z filii prowadzonej w Bydgoszczy stosunkowo bazującej już wtedy na dobrej opinii , przeniesienie placówki do osielska i powiększenie parku maszynowego to też wiem , że takie procesy tam zaistniały ... Co doprowadziło do aż tylu opinii negatywnych? Czy ktoś potrafi na to pytanie odpowiedzieć ?

TMJ
@Lejo

problemy były ale widać powoli ze wraca wszystko do normy , zwolnili kilka osób ( w mojej opinii słusznie , kilka odeszło też dobrze ) , zatrudniają nowych pracowników , są nowe formy więc powinno być dobrze.

Prawdziwe 2020

„Witam, nasza opinia jest negatywna, Firma Re-Mar Sp. Z.o.o Osielsko nie jest firmą godną polecenia jako pracodawca , kontrahent. Firmy nikomu nie polecamy do współpracy. UWAGA!!!!!!!!

sxcdfs
@Prawdziwe 2020

czy można prosić o jakieś szczegóły?

Leon H

dzień dobry Chciałbym złożyć aplikację na stanowisko dyrektora produkcji. Jakie macie wymagania?

@Leon H

Dzień Dobry Dziękujemy za zapytanie jednak na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska dyrektora produkcji .

Jak sytuacja na firmie? Podobno duza zmienność w kadrach?

Dzień Dobry Firma znajduje się w fazie zwiększania produkcji dla bieżących klientów oraz pozyskała kolejnego dużego klienta co wymaga zwiększania zarówno kadry zarządzającej jak i pracowników produkcyjnych .

Iwona

Dużo pracowników odeszło z pracy z powodu braku terminowych wypłat. Dużo innych chce odejść ale nadal szukają innej racy.

@Iwona

W czasie gdy spółka faktycznie przechodziła przez etap problemów finansowych kilkadziesiąt osób zmieniło pracę . Obecnie jest to głownie proces polegający na zatrudnianiu pracowników będących w stanie podnieść poziom świadczonych usług na rzecz naszych klientów . Efekty już są widoczne bo udało nam się rozpocząć współpracę z kolejnym dużym koncernem . Dlatego też zapraszamy do składania CV do naszej firmy.

@Re-Mar Sp. z o.o.

Czy wypłata za lipiec w ratach oznacza ze problemy o których pisalo sie ugory to były problemy przejściowe? Kpina

Dzień Dobry Faktycznie pensje pracowników zostały podzielone na dzisiejszy i jutrzejszy dzień z powodu opóźnień w płatnościach ze strony klientów , firma to naczynia powiązane i błędy na jednym dziel powodują konsekwencje dla całej firmy w tym przypadku jest to jednodniowe opóźnienie w wypłacie wynagrodzeń . Proszę pamiętać że wszyscy wspólnie pracujemy dla naszego wspólnego dobra. Dlatego tez cały czas szukamy nowych pracowników aby takich sytuacji nie było w ogóle. Jeżeli chciałby ktoś z zainteresowanych poznać szczegóły i przyczyny tej sytuacji zapraszam do osobistego kontaktu .

@Re-Mar Sp. z o.o.

Czyli ktos z biura popełnił taki blad ze przez niego nie mamy wypłaty na czas. Moze niech sie pochwali kto, chyba nagana sie nalezy

Tak jak napisałem powyżej zapraszam do rozmowy w dniu jutrzejszym , ale na dzisiaj mogę napisać że nie jest to wina biura a działu na którym zmienił się kierownik ( właśnie z powodu błędów które zostały popełnione) firma stara się reagować błyskawicznie na takie sytuacje ale niestety pewnych rzeczy nie jest w stanie odkręcić bo leżą one w gestii i dobrej woli naszych klientów.

Bogumił

firma idealna niemalże. Zainwestowała we mnie, dostałem prace, znam swoje obowiązki, czuje się spełniony, mogę się rozwijać.lubie pracowac tam gdzie mam coś do powiedzenia. W tej firmie właśnie tak jest.pozdrawiam wszystkich i zachęcam do składania swojego CV.

QC
@Bogumił

Po miesiącach bezrobocia to wszystko cieszy. ... A dodatkowo jak sie bierze niemałe wynagrodzenie za bardzo okrojone obowiązki, ale to na prawdę bardzo... to nic tylko grzac krzesełko do emerytury. Spokojniejszej pracy nie będzie w żywocie???? a i jak mniej błędów będzie w wykonywanej pracy to i pracownicy sie uraduja.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Re-Mar Sp. z o.o.?

ktoś

zaczyna być powoli lepiej

ktoś

nie rozumiem co jest w tym śmiesznego , tak nie uważasz to zmień firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Re-Mar Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Re-Mar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Re-Mar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Re-Mar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Re-Mar Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Re-Mar Sp. z o.o.