Opinie o Re-Mar Sp. z o.o. w Osielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Re-Mar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Re-Mar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Re-Mar Sp. z o.o. w Osielsko

Piotr Leocha

Dzień Dobry Taki apel do tych wszystkich którzy są tacy "odważni" i piszą pod przykrywką pseudonimów. Ludzie jak już piszecie te swoje wypociny w 90% kłamliwe miejcie odwagę się podpisać i ja wtedy chętnie odpiszę takiej osobie a jak macie na tyle duże kompleksy i jesteście takimi tchórzami że nawet przez internet boicie się podpisać to taka moja dobra rada powrócicie po pracy do swoich domów ( bo nie zakładam że piszecie w pracy no bo przecież ciężko pracujecie przez pełne 7.45h ) i spróbujcie zrobić coś pozytywnego z Waszym życiem np proponuje otwarcie własnych firm no bo po większość wpisów widać ze wszyscy to urodzeni biznesmeni, choć na razie mocna ukryci za etatem u tego złego Prezesa. Czekam zatem na pierwszych odważnych . a tak na koniec dla tych wszystkich smutnych Pań i Panów Wesołych Świąt i więcej uśmiechu i zadowolenia z życia i pracy

Pikolo
@Piotr Leocha

Niestety ale pracując na cały etat rzeczywistej pracy nie da się wykonać 7h45min, to wbrew prawu pracy. No ale co ten pan ma wspólnego z tym prawem....? Najlepiej jak pan spojrzy na siebie i powie ile h a może ile min dziennie pracuje, a ile pierdzi w stołek.... Ale tak z ręką na sercu

Etat elektryka jest niby pracą od zaraz, a więc od kiedy zaczynałoby się pracę? Będę jeszcze teraz w święta aplikował, więc dajcie znać ile maksymalnie będę czekał za odpowiedzią. Godziny pracy podali 7-17 i uwzględniając płatne nadgodziny. Jaka jest stawka za każdą dodatkową przepracowaną godzinę?

@Piotr Leocha

Jak juz byly prezes tak czyta te komentaze to moze sie dowiemy kiedy firma zacznie płacić pensje na czas i w całości właśnie za te ciezko wypracowane godziny beda wyplaty na czas nie będzie komentarzy . Ludzie pracują dla pieniendzy nie dla chwały

Piotr Leocha

W odpowiedzi , chociaż nie powinienem odpisywać bo po tak jak napisałem ludziom którzy boją się zasac pytanie pod swoimi prawdziwymi danymi nie powinno się odpisywać ale co tam raz można - nie przypominam sobie abym był byłym prezesem wiec juz jak zwykle zaczynamy od kłamstwa o czym pisalem - pensje beda na czas jak sytucja gospodarcza się poprawi i zamowienia od klintow beda na poziomie przed covid 19 Mam nadziej ze ta odpowiedz rozwiewa wątpliwości Pani/Pana

@Piotr Leocha

Przed covid 19 wypłaty się spóźniały tak jak i teraz więc tłumaczenie bez sensu.

@Produkcja

Odpisuje ostatni raz bo chyba jest ogólny problem czytania ze zrozumieniem co do naszej wymiany zdan . Komentarz który może sugerować ze było tak zawsze a jednak ponizej prawda . Tak potwierdzam było to w listopadzie i grudniu 2019 roku a wiec przrzd covid a wcześniej przez okres ponad 6 lat takiej sytuacji nie było.

@Produkcja

Potwierdzamy zbiorowo Długo przed covid pensję były spoznione albo miniratki długi czas były pensje pod stolem tak samo nasze nadgodziny wiec nie wypierajmy sie rzeczywistosci i nie zganiajmy na pandemje. Tiry wyjezdzaja a kasy jak nie bylo na wypłaty na czas tak nie ma to tych ludkow przy maszynach interesuje najbardziej bo my tyramy przy maszynach chyba ze tez damy liste kto ile czasu bedzie sprawdzał detale tak samo jak lista kto ile chce wypłaty dostac , wszyscy powinni wpisac 100% i ciekawe co dalej

@Produkcja

Produkcja - jak zawsze kłamstewko na początek ( na długo przed covid-19 czyli listopad i grudzień 2019 o czym pisałem ale widocznie w natłoku liter uciekło to zdanie ), dlatego rozumiem nie ma podpisu osoby. a zbiorowo to można wycieczkę do muzeum zrobić. pozdrawiam i miłego dni i nadal podtrzymuje więcej odwagi

Nikt wazny
@Piotr Leocha

Rozumiem że wszyscy dostaną połowę pensji do jutra? Czy trzeba być jakimś wybrańcem....

KCE przewoźnik
@Piotr Leocha

Panie Piotrze, może porozmawiamy relacjach z kontrahentami? W wiadomościach do Pana upominając się o własne pieniądze niejednokrotnie się podpisywałam a nie raczył Pan odpisać... z tego co widzę to nie tylko mnie. Wstydziłby się Pan wygłaszać takie komentarze, bo za uszami ma Pan wiele. Po ponad roku szarpania się z Wami wyszliśmy prawie na swoje, ale Wy spokoju nie zaznacie, trzymam kciuki za wszystkich Waszych wierzycieli :) Z przyjemnością udzielę im rad :)

Brawo dla tej pani
@KCE przewoźnik

Brawo. Nie jest Pani pierwsza ani ostatnia niestety w takich relacjach . Wytrwałości w sciaganiu należności , nie poddawajcie sie. Nie wszystko ujdzie płazem... choć wielu sie poddało.

@KCE przewoźnik

Chętnie skorzystam z rady.

Weronika Poz
@Piotr Leocha

Panie Piotrze skoro Pan jest taki odważny w internecie to może odbierze Pan w końcu telefon ode mnie lub spotka się i zapłaci zaległe faktury o które się proszę od roku? Telefon ciężko odebrać czy wstyd ? Nie polecam współpracy z tą firmą, bardzo się zawiodłam na niepoważnej postawie Pana Prezesa i ciągłym zbywaniu, zapewnieniach, że faktury będą uregulowane. Prowadzenie własnej działaności to ciężki kawałek chleba, szkoda tylko, że innym przedsiębiorcom nie ułatwia Pan życia a tylko bardzo je komplikuje. Nie Pozdrawiam.

KCE
@Dan

Proszę o namiar do siebie.

@KCE

marcjn17@wp.pl

Aaaa
@KCE

Proszę też o kontakt. biuro@avisto.com.pl

Polecam
@Aaaa

Polecam Avisto bardzo doinformowani ludzie, potrafili swoje wydobyć, maja dobrego jak nie najlepszego w Bydgoszczy komornika.

Dromader
@KCE przewoźnik

Zapraszam do kontaktu . kowo2016@o2.pl. Zalegają mi od lutego. Sprawa w windykacji

Pio
@Piotr Leocha

Zapłać lepiej ZUS za ludzi których zatrudniasz

Pio

Nie ośmieszaj się chłopczyku

Teresa
@Pio

Skoro nie płaci, było to gdzieś zgłaszane? Kojarzycie czy ktoś poszedł z tym tematem do jakiejś instytucji?

Maja

Nie koloryzujesz trochę z tą ubikacją? Bo rozumiem jakby chcieli uniknąć i by w ogóle do firmy nie przyszli ale ta Twoja wersja zdawałaby się poniekąd dziwna

Misiak
@Piotr Leocha

Się wszyscy uwzięli na biednego Piotrka. Chłopak naprawdę się stara. Dziękuję Ci Piotrek za życzenia wesołych świąt. Masz rację, cały świat kłamie a Ty jeden biedny jesteś ofiarą w tym wszystkim. (usunięte przez administratora)

Pikolo Nowy wpis
@Piotr Leocha

Jakie są warunki zatrudnienia w Re-Mar Sp. z o.o.?

Hejka Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy na jednej zmianie, jeśli mam problem z dojazdem?

Aplikowałeś do firmy Re-Mar Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy pracownicy Re-Mar Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Pipilansztrunk

Jedyna integracja jaka zapewnia firma jest w inspekcji pracy gdzie możesz walczyć o odzyskanie swojej wypłaty i praw

@Pipilansztrunk

ciekawa bym była jak z bieżącej perspektywy to tak naprawdę wygląda, ponieważ dużo o tym pisali np., o zusie a ludzie wciąż są zatrudnieni... Ty jak widać również, więc jak to w rzeczywistości w środku wygląda?

Joanna

Co obecnie dzieje się w firmie? Pisaliście sporo o zadłużeniach, czy to zostało uregulowane? Czy to jest aktualny problem? Co byście powiedzieli aktualnie o pracy tutaj.

Maja

A który tu jest trudy tak właściwie? W sensie, że za Twoje faktury nie płaci? Ile ich jest?

Kotlet

(usunięte przez administratora) przecież ta firma nie funkcjonuje od połowy 2021 roku , więc masz trochę nie na czasie informacje

Krzysztof
@Kotlet

Serio? Jesteś pewien bo w necie nie ma na ten temat żadnych informacji. Pracowałeś tu i stąd wiesz że zamknęli działalność?

Kotlet
@Krzysztof

Kolego , może masz internet nie na czasie , ta firma od września zeszłego roku jest w upadłości

konrachen

omijac niwyyplacalni sa

Irena
@konrachen

od samego początku odkąd tutaj pracujesz (ile w ogóle?) to nie wypłacają? czy jak to wygląda z tymi płatnościami? :/

Produkcja

Nigdy więcej pracy w tej firmie, nie płacą wynagrodzenia. Nie dała kasy na ciuchy, brak premii. Omijac szerokim łukiem. I spółki poboczne również.

Mistrz
@Produkcja

Ale po co piszesz takie rzeczy , nie podoba się to idź do innej pracy .

Paulina
@Mistrz

Jeżeli są prawdziwe, to dobrze, że pisze. Co to znaczy 'nie dała wynagrodzenia'? Takie coś nie jest kwestią podobania się, tylko praw pracowniczych. Chyba, że jako mistrz masz w pracy lepiej od innych i drażni Cię, że ktoś się ich domaga :3

Mistrz
@Paulina

Jak się ktoś zatrudnia i nie ma w umowie premii to jej chyba nie dostanie , akurat ubrania robocze są wydawane. Mam tak samo i jeszcze raz napisze to nie jest (usunięte przez administratora) każdy jest wolny i jak mu coś nie leży to idzie dalej do przodu i szuka lepszego miejsca dla siebie a nie jęczy na forach takich jak to .

Kali
@Mistrz

Oj leocha sie podszywa pod mistrza. Nieładnie

@Kali

Jak już pisze to pisze pod imieniem i nazwiskiem i się nie ukrywam. Dla takich jak ty tchórzy mam prośbę nie pisze o mnie jak sam / sama nie masz odwagi podać swoich danych. A co do informacji powyżej potwierdzam nic na siłę a jak nie masz chęci i zaangażowanie w zmiany to nie żal się na takim forum

Wygrani!!
@Piotr Leocha

Panie Piotrze!!! Po co sie pogrążać??? Jestes osoba ktora , nie odbiera tel unika kontaktu ukrywa sie !!! Gdzie tu odwaga???

@Wygrani!!

I pisze to osoba pod pseudonimem " wygrani " . Słabiutko i bez komentarza. Ale pozdrawiam i gratuluję tej wygranej .

@Piotr Leocha

Słabiutkie to jest ogłoszenie upadłości jak wy to zrobiliście , robiąc w bambuko dziesiątki firm którym wisieliście miliony złotych a które teraz zostały na lodzie.. oby karma wróciła i człowiek którego posadziliście na stołku prezesa w firmie plast-com wydudal was tak samo na kasę jak wy innych ludzi. Bo jak plastkom znowu pogrążycie to już nie macie ludzi w otoczeniu którzy będą się za was nadstawiać. Swoją drogą ciekawe kiedy klienci w końcu przejrzał na oczy i zaczną szukać innych dostawców skoro firma plast to tak naprawdę stary remar i wiarygodność firmy zerowa. Upadłośc o tym najlepiej świadczy

Mały
@Produkcja

Pracowałem tam rok czasu. To co przez ten czas widziałem to mnie przerosło. Forma okłamuje wszystkich, klientów, swoich pracowników, sąsiadów mieszkających za płotem, sądy, urzędy po prostu wszystkich. Cieszę się że tak szybko stamtąd zniknalem, wreszcie mogę spokojnie pracować i rozwijać się. Co najważniejsze pieniądze mam na czas. Naprawdę. Nie polecam tej firmy. Współczuję pracownikom którzy nie potrafią stamtąd odejść....to (usunięte przez administratora)

@Mały

Nie rozumiem. Ciekawe co kieruje ludźmi, którzy jeszcze są w takiej firmie. Jak w ogóle firma ich okłamywała?

pan piotr oczywiście nie raczył odbierać telefonów ale wreszcie zaplacili mi pensje :) jest cale to zamieszanie z komornikami i widac ze w koncu udalo sie odzyskać od nich pieniądze. Zostawiam tu numer do pana adwokata ktory prowadził moją sprawę bo pytalisci o niego na różnych forach - pan Wojciech Szczęśniak 572 300 704 mowcie ze od Marka

Bartosz
@były pracownik

Dziękuję za tę informację, zgłaszę się do niego :)

Była pracownica
@były pracownik

Czyli jednak eldorado nie do końca w firmie na miejsce , skoro pensje nadal poza czasem . Wytrwałości wszystkim walczacym o swoje życzę.

@były pracownik

też zgłoszę się do niego w takim razie

komentator
@były pracownik

Natalia dzięki za info o tym Szcześniaku

Basia

Będzie wypłata w tym miesiącu ?

wnukleocha

kpina zabawa w biznes

Tata prezesa

Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Skoro nie chcesz mieć problemów finansowych omijaj Osielsko wielkim łukiem

Maestro

No to się dobrali do tego rudego tyłka wreszcie. Przyszła kryska na matyska jak to sie mówi. Koniec firmy remar i koniec plastkoma

Jajko

A co się stało?

majonez
@Maestro

co dokładnie się stało , przecież nic się zmieniło

Znowu spadli na 4 łapy
@majonez

Dziisaj miala byc licytacja komornicza, wpad komornik najwyżsi z najwyzszych ( hehe) pooblepiali maszyny lepkami komorniczymi. Znowu sie im upieklo, ciekawe na jak długo. A ciekawe co klienci na to jak wpadna z wizytacja i zobaczom ze maszyny pozajmowane, zawina ogon W Internecie sa linki do licytacji szybko sie rozeszly po firmie, moze pare groszy wpłynęła do komornika i na chwile zamilknie, moze zaczną splacac te dziesiątki firm którym nie płaco

cygan
@Znowu spadli na 4 łapy

ale chyba żal (usunięte przez administratora) Ci ściska że nadal firma działa , zmień pracę i daj pracować innym

@Znowu spadli na 4 łapy

Można prosić o jeden link do licytacji

Ameba
@cygan

Bardziej sciska pewnie tym kilkudziesienciom firmom ktorym remar zalega hajs nie płacąc faktur niz mi a mi dobrze nic nie musze robić i nikt nawet na to uwagi nie zwraca

Cygan
@Ameba

No to masz się czym chwalić ze oszukujesz swojego pracodawcę. Brawo a potem się dziwisz że nie ma pieniędzy.

On
@Maestro

Chyba się nie dobrali a jak już to plast- comu analfabeto.

rolo

nie wspolpracujcie z ta irma (usunięte przez administratora) nie placa za faktury

Kontrahent

Ta firma to jakaś kpina ,człowiek przyjeżdża się upomnieć o swoje pieniądze a ludzie którzy wcześniej pracowali w Remar teraz wmawiają że firmy już nie ma.... ze tam juz inna firma. Auta pod firmą te same, ludzie ci sami . (usunięte przez administratora) w biały dzien. Poproszę o kontakt tych którym firma wisi pieniądze może razem cos wskoramy. Skoro sądy i nakazy komornicza nie pomagają to chyba trzeba to załatwić w inny sposób...

Jeden z z...
@Kontrahent

Od razu do sądu, nie ma się co cackać z nimi...

Lukasz
@Kontrahent

Mi firma zalega 200 tys zl komornicy nic nie pomagaja nie ma z czego brac wszystko juz maja zajete przez urzedy skarbowe i komornikow takze ciezko cokolwiek odzyskac

Avisto
@Kontrahent

Proszę o kontakt. Adres mail to biuro@avisto.com.pl

A22
@Kontrahent

Proszę o kontakt. Adres mail biuro@avisto.com.pl

X
@A22

Ściągają państwo wierzytelności czy chcecie tylko prosić o nie wystawianie negatywnych komentarzy?

Wierzyciel
@Avisto

Fastworkers kolejny biznes członka re-mar , ktory będzie jak domniemam działal w ten sam sposób. Potencjalni klienci a szczególnie pracownicy zapamiętajcie te nazwę. Firma remar zinwigilowana przez grupe firm, którym zalega należności. Również kolejny interes nie umknął ich uwadze. W grudniu udalo sie komornikowi zdjac z konta pewna kwote ktora oczywiście nie pokrywa w pełni kwoty długów ( sic! Mowa tylko o 1 firmie). Bodajże 23 sprawy sądowe na chwile obecna sie toczą z informacji jakie uzyskujemy jako firmy oszukane przez Re-mar ( mowa o wszystkich spółkach , zmienia sie tylko forma prawna). Wszystkin którzy sa w podobnej sytuacji pozostaje zwrocenie sie do komorników z wnioskiem o zajecie przelewow np. Klientów za towary sprzedawane przez re-mar. Trzeba sie spieszyć, majac na uwadze ze powstają kolejne formy prawne pod innymi nazwami, z innym składem w zarządzie. Ale za sznurki pociągają ci sami ludzie.

Przemko
@Wierzyciel

Witam a czy właśnie powstała firma pod tym adresem która szuka pracowników o nazwie Plast-com, to właśnie jeden z tych tworów o których Pan wspomniał?, pozdrawiam

Mark
@Przemko

Ta spółka jiz około roku działa ale to ci sami ludzie

Karol
@Mark

Cześć. Jak miło, że są w wątku tym osoby, które prowadzą dyskusję na temat firmy Re-Mar. Cieszę się z tego, ponieważ uważam, że dzięki Wam uda mi się ustalić naprawdę wiele kluczowych kwestii związanych z tym pracodawcą. Na dobry początek chciałbym wiedzieć, czy pracując w tej firmie można liczyć na dobre wynagrodzenie?

@Karol

Fakt jest taki ze dopóki pracownicy mieli pensje na czas nawet nie było profilu firmy na gowork. Obecnie uporczywe niewyplacanie na czas pensji. Zadaj so pytanie czy chcesz zarabiać dobrze ,a potem pytanie nr 2-czy stac cie na ciagle opóźnienia w pensji.

Maleo
@Karol

Pytanie powinno brzmieć czy w ogóle można liczyć na wynagrodzenie. Przecież dostać wypłatę na czas i w całości graniczy z cudem...

Malczik
@Kontrahent

Niestety większość pracowników jest zastraszona. Może się nikt nie zgłosić.

Ciekawy
@Malczik

W jakiś sposób zastraszona

@Ciekawy

Podobno Ukraińcy są zastraszani że jak nie przejdą do nowo powstałej pseudo firmy pod mega profesjonalną nazwą Faster workers czy coś kolo tego to mogą wracać na Ukrainę a najlepsze jest to że nadal Zatrudniają Ukraińców podobno bez umowy. Czekac tylko na nalot.

Bezowe
@Bez

Podobno.

Jana
@Bez

Fastworkers jest dobra agencja, wypłata jest na czas, umowy pracowniku maję, jak nie wiesz, po co pisać?

Dromader

kowo2016@o2.pl . Sprawa w windykacji. Trzy faktury na kwotę 18000

Witam, Czy komuś udało się odzyskać pieniądzę od tego oszusta ? Aktualnie długów w KRD na prawie 500 000 zł ! Uwaga ! Nie podejmować współpracy.

Sławomir

To mocne oskarżenie, jak wyglądała ta sytuacja, o co chodzi?

@Sławomir

Proszę rozróżniać oskarżenia a fakty. Zobowiązania na grube tysiące zł są potwierdzonym faktem. Najlepszym dowodem niepodważalnym są komentarze między innymi GoWork gdzie wierzyciele zamiast pracowników wypowiadają się w kwestiach swoich należności.

Inka

Czy ktoś dostał już wypłatę?

Byk
@Inka

W pewnym sensie tak i pewnym nie :)

@Inka

Standardowo juz -tydzien po terminie wplywaly kolejne części wyplat. Ciekawe jak w maju Obstawiamy?

Olga
@Byk

Hej, chciałabym się właśnie dowiedzieć jak w Re-Marze wygląda kwestia wypłat. Interesuje mnie to, czy są na czas i Twój komentarz mnie trochę zaniepokoił.. Co miałeś na myśli?

@Olga

Na czas nie ma dlugo przed covidem już byly opóźnienia po kilka-kilkanascie dni. Mimo zakrzywionej czasoprzestrzeni O której pisze prezes. Na dzień dzisiejszy kilka dni przed dziesiątym czyli ustalonym terminie wypłacie pensji w obieg jest puszczana lista gdzie pracownicy wpisują ile by chcieli dostać pensji ( najbardziej wskazane podać jak najniższą kwotę). I tak oto jak na przykład wpiszesz 1500 i dużo osob wpisze tak szałowo kwotę to dostaniesz 1000 bo dla wszystkich piniondzow nie starczy a reszta np za tydzien jak beda sprzyjające wiatry.

Bepster

A jak myślisz?

Krystyna

Przesadzacie. To bardzo fajna firma a Pani Hania i Pan Piotr to bardzo zacni ludzie starający się stworzyć w firmie rodzinną atmosferę. Są uczciwi i rzetelni i nikomu nie zalegają ani złotówki.

Tatuś
@Krystyna

Krycha, skończ z seksem i dopalaczami, to wrócisz do żywych remarowców ????

blebleble

Podpisano: Jeremi

@Krystyna

Śmiech na sali ci ludzie walą w wiadomo co i więcej jest ludzi którym są winni pieniądze niż ludzi już opłaconych

Produkcja

Wyplaty są dzielone, jak ludzie maja żyć. Tacy ludzie nie powinni firmyprowadzić. pip poinformowany. Straz graniczna tez juz pewnie zaciera raczki będą miec dużo roboty w re marze.

Rybka
@Produkcja

A mialo być tak pięknie. Juz firma wychodziła na prostą, juz była na ostatnim zakręcie... a tu znowu drift

Zostaw merytoryczną opinię o Re-Mar Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Re-Mar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Re-Mar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Re-Mar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Re-Mar Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Re-Mar Sp. z o.o.