Opinie o Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz w Osielsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz w Osielsko

Doma Nowy wpis

Sytuacja firmy się ustabilizowała, bo pisaliście, że w marcu tamtego roku były zwolnienia? Myślę o pracy na produkcji ale ofert nie mogę niestety znaleźć. Jeżeli by się udało to jakie warunki na start, praca w akordzie czy stałe miesięczne pensje?

Jestem tu w sprawie firmy i pracy jako technik utrzymania ruchu. To ogłoszenie było jakiś czas temu i wtedy oferowali widełki 5000 - 7000 zł brutto. No ale jak minęło trochę czasu i czy były jakieś podwyżki, czy na start można dostać już więcej? Bo ja liczę na pensję na początek minimum 8000 zł brutto.

Hmmm, dlaczego nie tutaj, właśnie chyba po to jest forum, aby dowiedzieć sie info z perspektywy pracownika, a nie firmy. Ja też widziałem tę ofertę dla technika utrzymania ruchu i chętnie się dowiem więcej. Ja mam pytanie, napisali tam dwa razy, że jest elastyczny grafik. Czy to wygląda tak, że można przyjść o dowolnej godzinie i przepracować swój czas, czy jednak trzeba wcześniej ustalac grafik i się trzymać tych wskazanych godzin?

A Nowy wpis

Przychodzisz na rano i jesteś na każde zawołanie nawet jak jesteś w domu

A Nowy wpis

Nie masz co liczyć na pensje 7 tys

Jak wygląda ścieżka kariery w Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz? Czy trudno jest zdobyć awans?

Byly pracownik

Jaki awans tu nie ma czegoś takiego ???? w obecnej chwili to walka o przetrwanie firmy bo słabiutko przedzie

@Byly pracownik

O, aż tak? A co spowodowało taką sytuację? Czytałem, że firma zwalnia ludzi i nie wypłaca wynagrodzeń.

Byly pracownik

Myślę że chcieli szybko nowa filie wybudować i przecenili się dwa sytuacja z inflacja no nie ukrywajmy takie sprzety skrzydła uprzężą nie naleza do najtańszych i drogie hobby w tych czasach.Tak to prawda że nawet mają problemy żeby zwolnionym pracownikom wypłacić odprawy i wyplaty

Anka

Szukam pracy jako szwaczka, mam kilka ładnych lat przepracowanych w tym zawodzie. Wpadłam na ofertę, co prawda dodana 5 lat temu gdzie zarobki forma przedstawiła jako zaczynające się od 2100 zł. Jak obecnie wygląda sytuacja z finansami? Dalej pracujecie na 2 zmiany?

@Anka

Witam z tego co mi wiadomo firma bardzo slabo przedzie.Od marca tego roku zwalnia ludzi,mało tego nie wypłaca ma czas ludziach odpraw.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Technik utrzymania ruchu?
Lola

Nie rozumiem skoro jest system 2 zmianowy w firmie to dlaczego tak sporo osob chodzi tylko na jedną zmiane może szefostwo zrobi porządek z tymi osobami bo skoro wiedzieli chcąc się zatrudnić w tej firmie jaki jest system

nikita

W firmie panuje totalny bałagan , brak profesjonalnej kadry zarządzającej, na zmianie II brak brygadzistów, każdy robi co chce. Szefostwo firmy powinno przejść jakieś kursy managerskie albo zatrudnić menagera z prawdziwego zdarzenia , czyli osobę która profesjonalnie podeszłaby do tematu , bo niestety część osób przychodzi do pracy tylko pościemniać.

Halo. Mam zagwozdkę dotyczącą zatrudnienia w Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz. Czy zespół szkoli nowo zatrudnionych pracowników? Czy w firmie narzucony jest ustalony ubiór? Dziękuje.

obserwator

Szkolenie nie odbywa się na żadnej umowie. A jeśli się ktoś sprawdzi to może otrzyma umowę o pracę na okres próbny lecz za szkolenie bez umowy pieniędzy nie będzie.

Często po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej, rekrutowana osoba jest zapraszana na swoje potencjalne stanowisko pracy,na dzień, kilka lub kilkanaście dni, w celu sprawdzenia faktycznych umiejętności i przydatności(nazywanej szkoleniem) . Ale o wynagrodzeniu za ten czas nie ma w ogóle mowy. Po zakończeniu „współpracy” z jedną osobą, przyjmuje się następną i tak dalej. Mało kto ma realne szanse na zatrudnienie. Jedynym skutecznym sposobem, aby nie dać się (usunięte przez administratora), jest stanowcza odmowa pójścia na „dni próbne” i oświadczenie pracodawcy, składającemu taką propozycję, że praca bez umowy, nawet przez godzinę, jest nielegalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz - Osielsko

• Jak się pracuje w Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Dudek Paragliders sp.j. Wojciech Domański Piotr Dudek Dariusz Filipowicz
  • Centralna 2 lok. U
    86-031 Osielsko
  • NIP: 5541020838 REGON: 91254066 KRS: 0000183176

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042