Mac-Graf

Osielsko

Opinie o Mac-Graf

olinio

Bylem w dniu dzisiejszym na rozmowie i powiem szczerze,ze jestem milo zaskoczony!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozmawialem z mloda Pania Kierownik,rozmowa byla otwarta,zadawano obustronnie wiele pytan,mozna bylo w dowolny i otwarty sposob zaprezentowac swoja kandydature. BRAWO BRAWO .....

Ja w dniu dzisiejszym by�em na rozmowie i jestem .....mi�o zaskoczony.Rozmow� prowadzi�a przemi�a Pani Kierownik,która zadawa�a pytanie, które dla osoby znaj�cej branże, da�o obraz Firmy.Rozmowa by�a mi�a,otwarta,czu�em si� jak na rozmowie z dobrym partnerem handlowym a w dzisiejszych czasach to sporadyczny przypadek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 15-06-2010

Zostaw opinię o Mac-Graf - Osielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mac-Graf