Opinie o Re-Mar Sp. z o.o. w Osielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Re-Mar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Re-Mar Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Re-Mar Sp. z o.o. w Osielsko

Pracownik.

Proszę was tak pracownicy narzekają , że nie ma wypłat itp a nadal siedzą cicho i pracują robią sobie z nimi co chcą taka prawda. Naprawdę trzeba być(usunięte przez administratora), żeby tam pracować nie obrażając nikogo.A góra olewa to bo wie , że przyjdą pracować, na moje wina pracowników jest też bo się dają tyle w temacie. Pozdrawiam

Byłem tam :)
@Pracownik.

Dokładnie! Popieram wypowiedź i cieszę się ze już mnie tam nie ma. Widocznie ludziom pasuje coś takiego. Ps wypłatę w moim nowym miejscu pracy miałem już w piątek :P

Brak wypłaty!

I znowu brak wypłaty na czas A oczywiście było mydlenie oczu,że teraz będzie na czas sami się ośmieszacie ludzie zobaczycie chwila moment i zostaniecie sami i ciekawe wtedy gdzie znajdziecie pracowników..

wafel prezesa

Uwaga , zbliża się 10 ! zakłady czy będzie wypłata na czas , przyjmuje bukmacher w dziale jakościowym , kurs 10 do 1 że będzie opóznienie - o 4 dni , 2-1 że na czas ! szczęść boże ,

Mario

Proponuję poniżej podawać firmy jeżeli takie znacie którym ta firma nie jest winna pieniędzy. Będzie prościej

wafel prezesa
@Mario

..he he , nie ma takiej , leżą i kwiczą.

Aplikowałeś do firmy Re-Mar Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
transport

bardzo proszę pod postem podawac jakis kontakt do firm, którym spólka Re-Mar zalega z płatnosciami, skontaktuje sie i wyjasnię o co chodzi.

Aldi
@transport

A co tu wyjaśniać? Jak ktoś miał przyjemność współpracy z ta firma i poznał prezesów już doskonale wie na czym polega współpraca i jak bazuje firma... zeruja na ludziach i firmach zewnętrznych a za hajs pracowników kupują nowe auta i żyją w dostatku. Oby starczyło na Nowa drabinę dla prezesa, bo 10 zbliża się wielkimi krokami!

Widok

Nie wiem jak Ci ludzie moga patrzec sobie rano w lustro, Nie placa kontrahentom, nie placa pracownikom, jak mozna byc takim ....... ktory żeruje na nieszczesciu innych ???!!!! Żonka też nie lepsza, kible myje bo sprzataczka sie zwolnila. W KRD zadluzeni po uszy !!!!

Porażka na ludzką głupotę
@Widok

Boże ludzie co wy piszecie za bzdury Ja się pytam? Sprzątaczka tak się zwolniła,że pracuje nadal bo widuje ją więc proszę nie siejcie fermentu jak nic wiecie.. Ploty to każdy potrafi gadać po kontach..

@Widok

Dokładnie jak oni mogą spojrzeć w lustro.. lub w oczy osobom które kilka albo i więcej lat tam pracują.. wstyd

@Porażka na ludzką głupotę

Sprzątaczki wielokrotnie odchodzily z firmy bo nie miały płacone. toalety szatnie i wszystko sprzatala Pani H.L. Z dobrego serca jeszcze robiła to jeszcze brygadzistka B. Byłem widziałem

?

Czy naprawde ta firma jest taka zła? Warto składać cv?

@?

Nie warto marnować czasu . Pracowałem/am tam jakiś czas i atmosfera nie jest fajna a o płacy nie wspomnę . Pozdrawiam

Szef na jajakach
@?

Firma jest cudowna , składaj ! tylko szybko ...bo możesz nie zdążyć przed wierzycielami.

@?

To już,nie jest firma. Jeśli chcesz pracować za dwóch w dodatku za darmo to proszę złożyć Cv ???? Nie polecam nikomu

Kiedyś to było

Jeszcze jakiś czas temu tam pracowałem, z przyzwyczajenia długo zastanawiałem się nad tym czy odejść czy też nie.. teraz wiem że odejście było najlepszym rozwiązaniem. Firma cofa się zamiast iść na przód, żeby nie powiedzieć że upada. Wy którzy nadal pracujecie nie zaslugujecie na coś takiego. Selekcja, ustawiacze, magazyn i resztki osób z produkcji. Na remarze świat się nie kończy. Pozdrowienia

Zenio

Teraz już prezesi boi się schodzić na produkcję, do tego doszło. Ludzie bez pieniędzy, nawet kadrowa okradli. Niebawem prezesowa podjedzie nowym autkiem. Taka polityka no. Kible faktycznie myje w remar e dodatkowo robi to po łebkach bo strasznie śmierdzi tam, jednak stawkę ze te kible musi sobie wystawiać niezłą skoro auto nowe się pojawia. Ludzie a czy ona potrafi coś więcej?

Jakościowa

Podstawowy argument to poziom ludzi ktorzy sie tu wypowiadają... jesli jakis poziom intelektualny chca soba reprezentowac oprocz 12 groszy... nagminne udzielanie komentarzy o "wszystkim i o niczym ...pisanie dla pisania" nikomu nie przyniosło pensji na czas. Kto chce pracować pracuje, kto odszedl niech sie spelnia w innym zakladzie pracy. Dajcie pracowac tym którzy zostali na zakladzie, Was nikt personalnie nie atakuje. Chyba ze nadal pracujesz bo nie masz odwagi przejsc gdzie indziej... czyli najwidoczniej az tak zle nie jest! Umiaru ludzie we wszystkim...

Keks

Proponujesz przejście na wyższy poziom , ale podaj mi choćby jeden argument bym miał tego dokonać ? To w jaki sposób się wypowiadam jest zasadne do tej całej sytuacji a może nawet farsy ? Jesteś takim strażnikiem ładu i porządku a może i nawet dostaniesz premię w postaci batonika by nazwa firmy nie została szargna do końca , wydaję mi się że wiele wysiłku intelektualnego wymagało od Ciebie sklejenie tych paru nędznych , ale jakże " madrych" zdań ????

Keks

Drogi remarze tylko nie płacz proszę 12 groszy w zębach Ci przynoszę

@Keks

Taka propozycja aby przejść na nieco wyższy poziom wypowiedzi... i bardziej merytorycznie sie wypowiadać. Kto chciał dal juz chyba upust swoim emocjom. Kto chce pracuje nadal. Kto chce bedzie szukal szczęścia w innej firmie. Pozdrawiam serdecznie czytelników.

Łukasz

Jak wyglada sytuacja? Wiadomo dlaczego nie ma wyplat? Jak myslicie co dalej z firma? Czy to ze nie ma kasy to po prostu klamstwo a rzeczywistosc jest inna? Wczesniej tez sie zdarzaly takie sytuacje?pol roku temu czy rok temu?

@Łukasz

Od jakoś 3- 4 miesięcy pod rząd wcześniej zdarzały się jednorazowe sytuacje. Ale nie polecam

Pracownicy kładą wypowiedzenia , tylko podpisują :D

@Pracownik.

Nie na kazdym dziale... waz słowa....

Taki tam ktoś
@Pracownik.

Bardzo dobrze robią ze kładą wypowiedzenia :) Gratulacje dla prezesostwa ze nawet nie próbują zatrzymać stałych pracowników.. z drugiej strony może sami siebie przestali już oszukiwać ze sa w stanie coś ludziom zaoferować :))

Oni
@Jakościowa

Na Was też już czas dziewczyny ;)

@Taki tam ktoś

Nie dziwie się długo przetrwałem , ale dość czekania na wypłaty i kłamstwa z ich strony. Tylko szkoda mi niektórych co jeszcze pracują , ale cóż każdy podejmuje decyzje indywidualnie

prawda

Długo by pisać.. Streszczając.. więcej minusów niż plusów. Już nie mówiąc tylko o problemach z finansami, które firma ma od bardzo dawna (chyba na każdej możliwej płaszczyźnie), to całkowity brak poszanowania dla pracownika, zero organizacji, jeden wielki wyzysk każdego po kolei, brak stałej obsady - wieczna rotacja ludzi, chyba tylko Azjatów jeszcze nie było, przy wizytacjach cyrki jakich mało.. A i należy się medal za sprawowaną 'funkcję' 'odpowiedzialnego' za produkcję. Śmiech na sali. Z resztą połowa arystokracji nie ma o niczym pojęcia, łatwo tylko wymagać od plebsu, który musi później świecić oczami i odwalać najgorszą robotę. Nie wiem czy jakakolwiek zmiana coś by tutaj jeszcze wniosła. Chyba każdemu przestało się chcieć pracować przez to co się tam wyprawia od dłuższego czasu. Szkoda osób, które naprawdę poświęcaly się, wkładali serce i kawał dobrej roboty. I tych, którzy nadal pracują w strachu przed nie wypłaceniem wszystkich zaległych pieniędzy. Nie polecam.

gęcina anal - ityka

A nową gwiazdą firmy , mistrz osełki i gitary wypłatę dostał ? ...czy już nałożył czapkę i opuścił szeregi brygady R...eeee, pewno nie.(usunięte przez administratora)

Bolo
@gęcina anal - ityka

Nie obrażaj pracowników bo niczemu winni nie są. Zarząd okrada pracowników i to jest fakt. Gdzie są wypłaty?

Bezel
@gęcina anal - ityka

Ciebie sami wyoutowali sie zdaje... najwiekszy pierdusnik remaru , 2 usłyszy a 5 dopowie, 7 przekaze....

Kim in sen
@Bezel

Bezel, tu nie chodzi oto,kto wautowany, czy nie , tu chodzi tylko oto , dlaczego jeden dostaje wypłatę, a reszta mlaska... Święte krowy to w Indiach.

sprzedam opla
@Kim in sen

Tylko przekaż, że masz dostęp do jego konta bankowego skoro wiesz lepiej czy ktoś dostał wypłatę czy nie :) a jak plotki siejesz to zgiń, przepadnij

Opel
@sprzedam opla

O. Madrze gadasz opel. Wszyscy wszystko wiedzą a co do czego to 80% to dyrdymaly... jak ma to jego wygrana. My tez juz mamy i wydajemy te tysiaczki :)

Profesor

Doszły nie słuchy, że podobno w RE-MARZE mają być podwyżki 10-20 % na rękę. A na święta każdy z pracowników dostanie po jajku............metalową pałką............

Krystyna

Wypłaty od przyszłego miesiąca będa wypłacane w naturze. Do roboty ludzie !!!!! a nie plotkować i ferment w sieci siać !!

Taki ktoś
@Krystyna

Dostaliscie w końcu tą wypłatę? ????

Jakosciowa
@Krystyna

Popieram. Jak ktoś nie chce pracowac niech się zwolni a nie robi szum. Nikt rękoma i nogami nie trzyma. Kto mial jaja poszedl sam... a kto tylko gada niech to robi w zaciszu albo sie chociaż podpisuje w komentarzach jak taki odwazny.

Jakosciowa
@Taki ktoś

Dostali. Ty nie? To widocznie ch****palisz

sprzedam opla

No i nie sprzedałem. Generalnie z tymi płatnościami to anarchia totalna.

Berus

Przeżylim komunę i teraz damy radę , dostaniemy talony na tworzywo w okolicznych hurtowniach . Mówiąc krótko ludzie w końcu zaczną palić kartony na hali , rzucać formami po ścianach bo ileż tak można , dojdzie do rewolucji

Zostaw merytoryczną opinię o Re-Mar Sp. z o.o. - Osielsko

• Jak się pracuje w Re-Mar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Re-Mar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Re-Mar Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Re-Mar Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 25 ocen.

Re-Mar Sp. z o.o.