Opinie o Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. w Gdańsk

Directcall dno

Przestrzegam was przed tą firmą… nie wypłacają pieniędzy, ogromne opóźnienia. Kierownicy mają posady po znajomościach i brak jakichkolwiek kompetencji! Dochodzą słuchy, że kontrahenci również nie są zadowoleni ze współpracy. Czy ktoś już ich pozwał do PIPu?

Xyz

Dotyczą wszystkich. Wypłata jest 25 dnia kolejnego miesiąca, ale zawsze są opóźnienia. Spodziewaj się takiej kwoty jaką zarobisz licząc najniższą krajową za godzinę.

Najgorszy pracodawca

Nie polecam!!! Na rozmowie rekrutacyjnej mydlą oczy, mówią o wysokich premiach, świetnej atmosferze i nie wiadomo co jeszcze! W praktyce praca bardzo ciężka, karzą być nachalni i manipulować ludźmi i ich namawiać. Premie? Nie poznałem nikogo kto by ją wyrabiał xD Ponadto regularne opóźnienia w wypłacaniu pieniędzy. Kadra ludzi z przypadku xD Same problemy i (usunięte przez administratora) Ostrzegam przed direct call

Dnototalne
@leniuszek

A ja się zgadzam z opinią wyżej niedość, że wypłaty są co miesiąc opóźnione to nie wypłacają całości tylko na jakieś raty.. Poza tym 25 był dwa tygodnie temu a nadal nie wypłacili wyrównania odpowiedź od nich które otrzymaliśmy, że przelewy wyszły potem zero odpowiedzi.

Aga Nowy wpis

Hej, przeczytalam tu poprzednie komentarze m.in. o opóźnieniach w wypłatach, a nawet płacy na raty. Takie sytuacje nadal mają miejsce? Przy kolejnej okazji chciałam aplikować na przedstawiciela handlowego ds. pozyskiwania klientów, w archiwalnej ofercie spoko to wyglądało. Tylko dopytam też o system premiowy, bo podobno jest atrakcyjny. Jakie są progi sprzedażowe i czy trzeba mieć 100% planu żeby się załapać?

Xyz Nowy wpis
@Aga

Nie polecam pracy w tej firmie, opóźnienia są co miesiąc, system premiowy jest bardzo niski obiecują wysoki system prowizyjny, gdyż w realu on jest bardzo niski. Poza tym w umowie nie masz wpisanej premii i wymigują się od płacenia premii pracownikom

@Xyz

Słabo, bo ja też widziałam ofertę internetową dla kogoś do kontaktu z klientem. A co do opóźnienia w kasie, to czy finalnie cała pensja jest wypłacana w ciągu danego miesiąca, czy te zaległości się jakoś kumulują i firma zalega z całą kasą przez miesiące?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jak wygląda rozmowa w Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Z iloma osobami się rozmawia? 17 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Aleksa

Pracowałam w tej firmie ponad pół roku i totalnie nie polecam. Wiadomo było, że projekt się zamknie na początku miesiąca, cała "firma" o tym mówiła, a nasz zespół dostał informację parę dni przed końcem miesiąca, czyli końcem naszej współpracy z tą "firmą". Początek super się zapowiada, kadra jest dla ciebie dostępna, wszyscy są mili i dostępni. Nic bardziej mylnego. Tylko gdy pojawia się problem, gorsze wyniki albo po prostu mija jakiś czas to nagle wszystko co jest wspomniane znika. "Firma" sama sobie zostawia opinie na tej platformie, sama pisze pozytywne komentarze na np.: TikToku. O premiach szkoda gadać, bo nie dość, że trzeba spełnić jakieś (usunięte przez administratora) warunki (które podczas pracy się zmieniają) to kwota nie jest adekwatna do wykonanej pracy, a wręcz śmieszna. A na sam koniec chciałabym wspomnieć o najważniejszej rzeczy, czyli szefostwo i finanse. Po pierwsze nikomu nie można w tej "firmie" ufać, dwulicowość na porządku dziennym. Po drugie leaderzy bez kompetencji na to stanowisko. A po trzecie i najważniejsze-opóźnienia w wypłatach. Przez ostatnie 4 miesiące mojej pracy przesuwane były daty wypłat o minimum 3/4 dni. Wymówki były żartem. Wmawianie, że przelewy zostały wysłane. Oczywiście szefostwo nie pojawiało się w te dni w budynku firmy żeby nikt nie mógł w twarz im przekazać pretensji. Oczywiście błędy w kwotach również były na porządku dziennym. A sytuacja z ostatnimi przelewami można opisać jednym słowem "przegięcie". W momencie chęci wyjaśnienia sprawy wszyscy zostali usunięci ze wspólnej grupy, a kontakt z szefostwem był utrudniany. Jeśli lubisz jak cię wykorzystują, fałszywe uśmieszki oraz brak stabilności finansowej to jak najbardziej zapraszam do tego miejsca :)

Marianna

Nigdy nie trafiłam na tak tragiczną i nieprofesjonalną „firmę”. Zaczynając od tego, że osoby na stanowiskach kierowniczych w dużej mierze nie posiadają umiejętności niezbędnych na tego typu stanowisku. Kolejnym aspektem są progi premiowe, które do wyrobienia są niemalże niemożliwe. Jeśli ktoś już je wyrobi, to za włożony wysiłek dostaje jakieś marne pieniądze, o które i tak trzeba się upominać. Ostatnia, najważniejsza rzecz dzięki, której nie poleciłabym tej pracy nawet najgorszemu wrogowi jest podejście szanownego szefostwa. Opóźnienia w wypłatach zdarzające się notorycznie, a do tego wypłacanie ich na raty. Projekt na którym byłam został zwolniony praktycznie z dnia na dzień, pozostawiając przy tym wiele osób „na lodzie”, bez źródła dochodu. Wisienką na torcie w tym całym cyrku jest dwulicowość szanownego szefostwa, które wypłacanie owych premii i dodatków odciąga w czasie, ich kolejnym krokiem jest wmawianie już byłym pracownikom, że przelewy zostały wysłane. Dlaczego wmawianie? Po to by na koniec napisać, że nikt nie otrzyma żadnych pieniędzy i usunąć wszystkich z grupowej konwersji. Mam nadzieję, że to miejsce w końcu się zamknie. Na koniec mała rada dla osób „zarządzających” tym- nie bierzcie się za biznesy skoro w nie nie potraficie.

Laura
@Marianna

To czego brakuje osobom, które pracują na stanowisku kierowniczym? Przedstawisz, jak wyglądają progi premiowe, że uważa się, iż są one niemalże niemożliwe do osiągnięcia? Gdy chodzi o wypłaty, to jak długo trwają te opóźnienia? I jeśli wynagrodzenie wypłacane jest w ratach, to ilu? Chcę tutaj aplikować, ale muszę poznać parę szczegółów :P

Kandydatka
@Marianna

Podasz więcej info - chodzi mi głównie o szefostwo i o premie/wypłaty

@Marianna

Te progi premiowe są podnoszone co jakiś czas czy są na tym samym poziomie? Swoją drogą wypłaty są do ręki czy na konto, bo trochę niefajnie, że są takie opóźnienia?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Najgorszy pracodawca

leniuszek
@Najgorszy pracodawca

Nie zgadzam się aż tak .. Bez jaj pracowałem całe wakacje na projekcie "z podróżami" i premie cały czas wyrabiałem (usunięte przez administratora) ja tam polecam jestem tu co roku

Dnototalne
@leniuszek

Ludmiła

Nigdy nie miałam tak wielkiej nieprzyjemności z żadną firmą. Absurdalne progi premiowe i obietnice których nigdy nie spełnili. Na początku udają przyjazną firmę z luźnymi szefami, a później okazuje się, że ci „luźni” szefowie mają gdzieś twoją wypłatę i kłamią ci prosto w twarz, że zostały pieniądze puszczone. Nikomu nie życzę pracy tam, bo to śmiech na sali powinno się to zamknąć raz na zawsze. Młodzi ludzie uważajcie na te uśmiechnięte fałszywe mordy ani tam nie zarobicie, ani się niczego nie nauczycie, bo ludzie, którzy są za to odpowiedzialni są przypadkowymi kolegami szefów bez doświadczenia i kompetencji.

Directcall dno

@Directcall dno

Kogo dotyczą te opóźnienia w wypłacaniu pensji? Ile czasu trzeba czekać aż pieniądze wpłyną na konto i jakiej kwoty się spodziewać?

Xyz

Kaziu

Pracowałam na bardzo fajnym projekcie dzięki któremu poszerzyłem swoją wiedzę o przydatne rzeczy. Jak dla mnie było spoko, bo wyrabiałam fajne premie i teraz mogę mieć dłuższe wolne. Studiuje dziennie więc może za kilka miesięcy wrócę .

Jaka jest kultura pracy w Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.?

hhhhjj

Nie polecam pracy w tej firmie, długie opóźnienia w wypłatach bez jakichkolwiek informacji, zwodzenie pracowników i mydlenie oczu

Paula 90

Nie polecam!!! Oddział w którym pracowałam, zalega z płatnościami za wynajmowany lokal w Lęborku. Właściciel nieruchomości, podjął radykalne kroki i wymienił zamek w drzwiach. Został mu tylko cały sprzęt należący do firmy Direct Call. Teraz w ogóle nie ma z nimi żadnego kontaktu.

Dominika
@Paula 90

A pracownicy mają zapłacone w firmie? Chciałabym wiedzieć, czy problemy z właścicielami jakoś wpływają na całą załogę. I czy tam jest podstawa czy tylko prowizja, jeśli chodzi o zarobki?

Paula 90
@Dominika

Nie chcę tutaj broń Boże fałszywie oskarżać, ale z tego, co mi moja koleżanka powiedziała, która robiła tam do samego końca, że większość osób nie otrzymała należności i był bardzo utrudniony kontakt z przełożonymi. Najbardziej uczciwą osobą w tej firmie był Dominik, który był bardzo w porządku i to on najbardziej się udzielał w tej kwesti, aby nikt nie został pokrzywdzony. Praca ogólnie krótko ujmując "masakra" To była praca, jak na linii produkcyjnej, z tą różnicą, że na każdego maila miałaś limit czasowy na odpowiedź dla klienta, który trwał ok 5 min. Pracowałam w kilku firmach, jako pracownik biurowy, ale to, jak tam praca wyglądała to totalna porażka. A nie wspomnę o projekcie paneli fotowoltaicznych. Uważam, że dochodziło tam do naruszenia praw przez pracowników. Większość osób, która dzwoniła do klienta i otrzymując jasną komunikację, że nie życzą sobie takich połączeń, nierzetelny pracownik, robił tzw. oddzwonkę i przekazywał ponowne połączenie do tego samego klienta, ale na inną osobę. Dla nie których był to ubaw, ale nieświadomie łamał prawo.

@Paula 90

Dużo kasy wisieli swoim ludziom, tak łącznie? Co się działo w przypadku jeśli ktoś się nie wyrobił w czasie 5 minut? A ta osoba o której mówisz była z działu HR czy zajmował się czymś innym?

Nkk

Hej. Powiedzie jak wygląda praca? Czy weekendy też i w jakich godzinach się pracuje? Ile trwa zmiana?

Czy Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jurand ze Spychowa

Tylko umowa zlecenie. Nawet nie wiadomo, czy to w ogóle istnieje, bo ciężko się z nimi skontaktować. Najlepiej znaleźć inną pracę, która będzie z pewnością o wiele lepsza, niż ta

Łucja
@Jurand ze Spychowa

W sieci nie ma żadnego info na temat zamknięcia firmy. Skąd w takim razie wiesz, że oferowany umowy są tylko jako zlecenie? Orientujesz się jak z zarobkami dla swieżaków?

Gdansk

Czy w Gdańsku dają umowę o prace?

B

Pracowałam w tej firmie rok, po czym wraz z całym projektem zostałam zwolniona z dnia na dzień. W wypłatach często były opóźnienia, które nie zostały z pracownikami wyjaśnione, byliśmy tylko odsyłani od jednej osoby do drugiej. Codziennością jest rzucanie piłki psu podczas pracy, co dekoncentruje pracowników podczas rozmów z klientami. Leaderzy nie potrafią dobrze zarządzać projektami, o których często nie mają pojęcia. Podejście kadry do pracy bardzo nieprofesjonalne. Zarobki marne, atmosfera często napięta. Umowa zlecenie bez szansy na zmianę. Ludzi zwalniają jak im się podoba. Serdecznie nie polecam tej firmy. Bajzel straszny.

Bożena
@B

To na jakie kwoty można było liczyć jesli mozna wiedzieć? I czemu akurat cały projekt został usunięty? Chyba mieli jakis powód?

Robert
@B

Zarobki marne ale pracowałaś rok? To czemu jak wszystko było źle pracowałaś tam tyle czasu??

Beata
@Robert

A ty masz może jakąś wiedzę o firmie? Jest tu sporo sprzecznych opinii. W komentarzu, na który odpowiadasz jest mowa o umowie zleceniu bez możliwości zmiany. Wiesz może ( lub ktoś inny) czy są jakieś stanowiska, na których jest umowa o pracę? A może wszystko zależy od negocjacji i można sobie spokojnie tą umowę o pracę wywalczyć na początku współpracy?

Klara

Jest możliwość pracy zdalnej ?

Dominika
@Klara

Nawet jeśli, to pytanie czy na wszystkich stanowiskach. O jakie pytasz? Bo nie napisałaś tego. Ja bym chętnie wzięła jakąś spokojną pracę biurową. Nie ma teraz rekrutacji jakichś, nawet na pół etatu?

Zlecajacy

Same problemy z ta firma. Kupione bazy, spamerzy

Tom - kontrahent

Proszę uważać na tą firmę - nie płacą kontrahentom na czas. Zadłużenie potrafi siegać kilku tygodni. O braku kontaktu nie wspomnę. Brak chęci porozumienia w celu ustalenia np. rozłożenia długu na raty. Odradzam współrpaćę, lub rekomenduję tylko i wyłącznie wprowadznie płatności jako przedpłata.

Tosia
@Tom - kontrahent

prawda - nawet nie płacą pracownikom.

Katarzyna
@Tosia

Gadasz bzdury :) Gdyby tak było nikt by tu nie pracował . Idź zajmij się swoim życiem a nie piszesz jakieś głupoty w necie ;D

karcia
@Katarzyna

Dokładnie. Też nie wydaje mi się, żeby to było zgodne z prawdą, zwłaszcza że pracuję tu już pewien czas i znam tę firmę od środka.

Renata
@Tosia

skąd masz taką informację? doświadczyłaś tego?

karola
@Renata

Właśnie? Bo ja jakoś pracuję tu kilkanaście miesięcy i nigdy nie miałam opóźnienia wypłaty.

Aleksandra
@karola

Czyżby byli tutaj równi i równiejsi i stąd ta różnica w zdaniach?

kancelaria prawna -
@Tosia

jeśli są problemy ze ściągalnością wynagrodzenia lub potrzebna jest windykacja sądowa, chętnie pomożemy - https://www.ltlaw.pl/wstepna-konsultacja/ zapraszamy do wstępnej konsultacji. W kancelarii prawnej LT LAW Ciupka, Stachurski sp.k mamy specjalistów w dziedzinie prawa pracy jak również procesów windykacyjnych.

Paulina

Nie wiem jak było kiedyś, bo pracuję dopiero drugi miesiac, ale jestem bardzo zadowolona. Bez problemu dostałam wolne na wszystkie egzaminy w sesji. Ludzie ok. Na pewno zostanę do konca wakacji :)

Barbara
@Paulina

jak dostałaś się tutaj do pracy? i na jakiej umowie jesteś jak można zapytać?

Paulina
@Barbara

Wysłałam CV przez olx, Mam zlecenie. Dla mnie to najlepsza opcja, bo nie mogę pracować po 8 godzin, czasem przychodzę na 5 i też jest dobrze.

Anka

Przyszłam tu za poleceniem koleżanki ze studiów kilka miesięcy temu i szczerze mówiąc bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta praca. Miałam całkiem inne wyobrażenie o call center, a tu jest zupełnie inaczej i lepiej. Mamy zgraną ekipę, nie ma narzucanych niemożliwych celów do realizacji, można liczyć na wsparcie leaderów i co dla mnie ważne można dobrze sobie zarobić.

aga
@Anka

To prawda. Rozmawiając z większością znajomych na temat różnych call center w większości przypadków odradzali mi pracę tutaj, ale wydaje mi się, że ta firma to wyjątek od reguły, bo naprawdę dobrze mi się tu przychodzi i jestem zadowolona z mojej wypłaty.

Roman
@Anka

dobrze zarobić xD

Zostaw merytoryczną opinię o Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 77 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Lęborska 3B
    80-386 Gdańsk

Pomorska Grupa Sprzedażowa Sp. z o.o.