Opinie o EGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EGS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EGS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGS Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie Calabarzon Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

pracuś

Kazdy pracownik ma dostępy i do kursów językowych, możliwosci pracy i rozwoju w międzynarodowym gronie oraz na sprzęcie najwyższej klasy(wdrozenie i szkolenia są prowadzone regularnie i zawsze dodatkowe i bardzo staranne dla nowych pracowników). Czesto pracownicy zmieniają stanowiska na wyższe awansując i wtedy także otrzymują dodatkowe szkolenia stanowisk owe. Ponadto pracodawca bardzo wspiera osoby które rozwijająca sie w ramach prywatnej nauki np studia zaoczne np elestyczne godziny pracy, dodatkowe premie, materialy do nauki i pomoc profesjonalistów w e wcielaniu teori w praktyce-handel, ksiegowosc, ekonomia, prawo, administracja czy zarządzanie.

Ela

Zwrot pieniędzy za "niby kurs językowy" dostałam natychmiast. Moim zdaniem firma robi biznes na dofinansowaniu do kursów, które tak naprawdę nie mają miejsca, a zwrot części opłaty, którą pokrywa kursant jest tak naprawdę wkalkulowaana w koszty. Poza tym nie wszystkim, którzy otrzymaliśmy ten badziew chce się bawić w oddawanie materiałów. To też wymaga czasu i zaangażowanie i pokrycia kosztów przesyłki. W każdym razie, moim zdaniem, sprawa czysta nie jest. Tylko, komu z tych którym oddanono forsę chce się fatygować, żeby pociągnąć temat dalej. Myślę, że właśnie na takie zachowanie klientów liczy firma.

Joanna
@Ela

Możesz podać mi adres, gdzie można wysłać rezygnacje z niby kursu, bo to jest jakaś masakra

Ela
@Joanna

Zamość, Przemysłowa 21

@BASIA
@Joanna

ja też zostałam (usunięte przez administratora),chcę zrezygnować z kursu proszę o podanie adresu

Głos rozsądku?

Wczoraj otrzymałam zwrot pieniędzy, które wpłacałam na kurs. Czekałam dość długo, ale ostatecznie firma zmieściła się w terminie czternastu dni od otrzymania materiałów, które odsyłałam wraz z odstąpieniem od umowy. Skorzystałam z formularza zamieszczonego w regulaminie.

@Głos rozsądku?

Witam czy może mi Pani podać adres na który Pani wysłała płytkę? Mailem przesłałam im oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Prosiłam o adres zwrotny. Odpisali tylko że pieniądze odeślą do 1rvdni po otrzymaniu przesyłki. Ale gdzie wysłać do magazynu?

Teresa

Witam .Tak to ten sam mail Dzial obslugi klienta na ktory Pani pisala do nich o aktywacji.Pozdrawiam

ANNA

Bardzo dziękuje! Miałam zupełnie iny adres mailowy podany na kartoniku z rzekomym grandem

Mirra
@Głos rozsądku?

Witam Co mam napisać w przesyłce? Jakąś inf. z prośbą o zwrot pieniędzy, powód oddania ... .

@Mirra

Szanowna Pani, ma Pani prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny- art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827). Do przesyłki może Pani załączyć papierową wersję odstąpienia od umowy. Ja wysłałam w wersji elektronicznej i papierowej. Zrobiłam również zdjęcia otrzymanych materiałów jako ewentualny dowód próby wyłudzenia(art.286KK). Zwrot otrzymałam błyskawicznie- na drugi dzień.

Joanna
@Głos rozsądku?

Jak Pani zdobyła ten formularz zwrotu?

Uliana
@Głos rozsądku?

Czy mógłby Pan podać linka na dany formularz, bo niestety nie mogę znaleźć tego regulaminu

Grażyna Sobańska

Dzień dobry, na jaki adres e-mail mogę złożyć reklamację.?

Pracownik Administracyjny

Po wysłaniu CV dostałem zaproszenie na rozmowę. Co rzadko się spotyka mogłem dostosować godzine, ostatecznie spotkanie o 18, bo jeszcze pracuje.Szefowa widac ze przeczytała moj życiorys, bo pytania były szczegółowe.Cyba dobrze mi poszło. Zaczynam od początku miesiąca. Nie mogę się doczekac, bo na rozmowie wyglądało to imponująco.Firma chce sie rozwijac a ja raqzem z nia. Mam tyle pozytywnej energii

Wykształcenie, rozwoj kariery, dodatkowe umiejętności,praca w grupie czy samodzielność w działaniu? Kilka zadań praktycznych

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
T.o.K

Są prawdziwymi oszustami odesłałem płyty i kody a oni z tekstem do mnie żebym odesłał im płyty które w wcześniej odesłałem i jeśli nie odeślę to nie zakonniczą procesu zwrotu (usunięte przez administratora) prawdziwi :/ :/:/ Radzę nic nie zamawiać od tych (usunięte przez administratora) nic :/:/:/

Nick123

Czy ktoś posiada dane kontaktowe do firmy? Została mi dostarczona paczka, której nie zamawiałam, nawet nigdy nie słyszałam o firmie Calabarzon... W środku płyta do nauki języka... Proszę o odpowiedź

Magda

Czy firma wysyła tylko pakiety językowe? Jak wygląda przygotowanie do pracy?

ANIA

i jeszcze mam pytanie: czy otrzymam jakakolwiek odpowiedz

nnnnnnn

Witam! chciałam odesłać paczkę na podany przez Was adres (Calabarzon sp.z.o.o 00-973 Warszawa Skrzynka pocztowa numer 19) jednak kurier mnie informuje, że podany adres jest błędny i paczka wraca do mnie. Proszę o weryfikację i informację zwrotną.

Asia

Czy odstąpiła pani od umowy? Co napisała pani w piśmie?

zawiedziona

Kasia - na jaki adres wysłałaś to pocztą. Ja nie dostałam z przesyłką żadnego adresu, jest tylko adres magazynu, z którego to wyszło.

Danka

Czy mogę prosić o ich adres, na paczce, która otrzymałam jest tylko adres magazynu w Zamościu.

@Danka

Odsyłałam na Ul. Przemysłową 21m5 za potwierdzeniem odbioru. Pieniędzy nikt mi nie zwrócił

@Teresa

Ja odsyłałam na ul przemysłowa 21 magazyn nr 5 ponieważ w mailu napisano mi adres na który mam zwrócić przesyłkę. Sprawdzałam że dostarczono. Mają 14 dni na zwrot kasy. Czekam.

Zadowolona
@Danka

Odesłałam przesyłkę na adres magazynu w Zamościu i po 5 dniach otrzymałam zwrot pieniędzy. Dziękuję. Następnym razem pomyślę i nie zaufam konsultantce.

@Zadowolona

Ma Pani wielkie szczęście. Ja odeslalam paczkę 15 lipca. Po miesiącu nie otrzymałam zwrotu pieniędzy.

@Teresa

Napisałam do nich ponownie z zadaniem zwrotu moich pieniędzy. I co? Niespodzianka. Po miesiącu raczyli przysłać maila z informacją że dzisiaj został zrobiony zwrot moich pieniędzy. Sprawdziłam konto i wsztstko się zgadza. Tylko czemu trzeba czekać rąk długo i jeszcze się upominać o swoje pieniądze?

@Teresa

Ja, otrzymałam zwrot na drugi dzień po odesłaniu paczki. Paczkę wysłałam na adres w Zamościu a mailem odstąpienie od umowy.

@Anna

Chyba nie ma reguły na zwrot. Ja składałam przed Panią /nawet podawałam Pani adres. /Pani otrzymała na następny dzień a ja po miesiącu upomnien. Ale ważne że sprawa zakończona i drugi raz się nie nabiorę.

SAMSAM
@Teresa

na jaki adres Pani do nich pisala?

@SAMSAM

Pisałam na adres magazynu. Zamość ul Przemysłowa 21 magazyn nr5

yum

firma nie podaje adresu zwrotnego do kontaktu w razie reklamacji, brak dowodu księgowego w przesyłce kodów dostępowych do kursów - nie przesłano go również mailem, jedyny widoczny adres to adres magazynu z którego wyszła przesyłka, kurs podstawowy języka greckiego zawiera materiały w języku węgierskim

tratatatata

Witam. Jak wygląda praca w tej firmie?

Ja również mam nadzieję, że oddadzą mi pieniądze.

naiwnamar

Niniejszym zawiadamiam, że Firma Calabarzon Sp. z o.o.- Warszawa zwróciła mi kwotę 279PLN, za zapłacony kurs, przychylając się do mojej decyzji rezygnacji z kursu. Miałam duże obawy, że zapłacona kwota przepadnie. Sprawiło mi to dużą radość. Firma Calabarzon zachowała się szlachetnie i przyzwoicie! BARDZO DZIĘKUJĘ.

@naiwnamar

Bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że i mi zwrócą pieniądze.

@naiwnamar

Na prawdę udało Ci się odzyskać pieniądze za zwrócony towar? Jak tego dokonałaś? Widzę, że innym klientom się to nie udało.

@Andrzej

Tak, naprawdę mi oddali. Odesłałam paczkę na adres nadania.Bałam się bo jest to skrytka pocztowa. Po tygodniu odesłali mi pieniądze. Numer rachunku podałam im na e-mail i napisałam też pismo, które włożyłam do paczki. Proszę spróbować.

aniabart
@Kasia

Dzień dobry, mam pytanie, na jaki adres mailowy mogę napisać aby podać numer konta do zwrotu pieniedzy( jeśli w ogóle jest szansa aby zwrot otrzymać) ? Rozumiem , ze adres do odesłania przesyłki to : Calabarzon sp. z o.o. Skrytka pocztowa nr 19 00-973 Warszawa? Dziękuje za pomoc

Głos rozsądku

Ciekawi mnie ilu z inteligentnych, którzy wylewają tu swoje żale odróżnia, że to nie Calabarzon jest właścicielem/producentem kursów. To jest firma obsługująca paczki. I tyle geniusze. Druga rzecz. Ilu z was, przyznajcie szczerze, kliknęło wysyłając zgłoszenie nie zaglądając do regulaminu. Nie chce się przeczytać kliku stron, a potem pretensje. Jak nie macie świadomości i rozumu do zakupów internetowych, to nie klikajcie. Sami podajecie im swoje dane, nikt was z pistoletem w ręku nie zmusza.. Wymagania można mieć - jak się robi użytek z mózgownicy. Słowem, obsmarowujecie nie tą firmę co trzeba. Poszukajcie sobie w necie, kto faktycznie odpowiada za te fejkowe kursy. I do licha! Nie wierzcie reklamom w necie i nie klikajcie. A jak klikacie, to miejcie tyle godności, żeby ponieść za to odpowiedzialność i konsekwencje. Pozdro.

GŁOS ROZSĄDKU?
@Głos rozsądku

Proszę dać sobie na wstrzymanie z tym, że głosem rozsądku, bo nic wspólnego z nim on nie ma - jeszcze pozwala sobie ten głos rozsądku - obrażać ludzi. Wojewódzki Serwis Informacyjny związany jest z wieloma firmami, które zajmują się owymi kursami. Niektóre firmy obsługują rzetelnie swoich klientów, jednak nie wszystkie.... Są też takie, jak własnie ta, która wysyła swoją korespondencję z owej skrytki pocztowej - zwyczajnie wykorzystując ludzi. Regulamin i cała reszta - nie ma nic wspólnego z tym, że ludzie są oszukiwani. Zgodnie z przepisami - bez podania przyczyny można odstąpić od umowy na określonych w regulaminie warunkach - o czym można przeczytać w regulaminie, jednakże nie jest to respektowane.... Osoba zajmująca się tym właśnie kursem PODAJE SIĘ ZA CALABARZON, gdyż tylko i wyłącznie takie dane podaje. Wszystko jasne staje się dopiero po otworzeniu paczki. Znam opinię osób, które trafiły na inną firmę/ miasto - brak problemów, świetnie przygotowane materiały - zgodnie z informacjami podanymi podczas rozmowy. Firma CALABARZON również powinna przyjrzeć się sprawie.

Otrzymałam zwrot pieniędzy. Dziękuję:) Proszę zaprzestać naciągnąć ludzi. To kosztuje srasznie dużo niepotrzebnych nerwów.

naiwnamar

Szanowna Pani, a może powinniśmy załączyć tutaj korespondencję, którą z Panią wymieniamy? Na każdego maila, skierowanego do BOK, dostała Pani odpowiedź, na każdego Pani odpisała. To co Pani tutaj pisze nie ma nic wspólnego z prawdą i jest wysoce niestosowne. Przysługuje Pani prawo do zwrotu/reklamacji, natomiast jeżeli już decyduje się Pani na wystawianie opinii, dobrze aby była ona zgodna z prawdą. Pozdrawiam

Odpisali mi Państwo po moim niekorzystnym wpisie na stronie. Odesłałam do Państwa paczkę. Czekam teraz na pieniądze.

Naiwna5

Witam!Mam pytanko.Na pewno dostałaś klucz do strony.Jaka jest nazwa strony??Kurier mi własnie dostarczył przesyłkę, ale nie mogę znaleźć podanej strony.Będę wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam

Alicja

Pracowałam w firmie, osobiście polecam. Nie miałam większych zarzutów co do tego miejsca .

iwo1978

Zamówiłam kurs języka niemieckiego, dostałam paczkę za pobraniem za 297 zł, z płyta i dostępem do platformy, zalogowałam się na platformę i rozpoczęłam kurs dla początkujących - I etap to 150 słówek, które trzeba opanować aby przejść do testu. Słówka do nauki są kompletnie ze sobą nie powiązane, do niektórych podane jest błędne tłumaczenie, słówka podane są bez rodzajników - ogólnie ta platforma to masakra. Chciałam zwrócić płytę i zrezygnować ale pani która się ze mną kontaktowała teraz nie odbiera telefonu od tygodnia. Nadmienię jeszcze,że kurs kupiłam z 80 procentowym dofinansowaniem , ze niby kosztował dużo więcej a ja zapłaciłam tak mało. Ale ten kurs i ta platforma to jest jedna wielka porażka.

Wawer

Wszystko ok. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o EGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EGS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGS Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul.Marszałkowska 115/338
    00-102 Warszawa