Opinie o EGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EGS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EGS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGS Sp. z o.o. w Warszawa

Renata

Witam, Ja mam podobnie, macie jakieś namiary na tą firmę? Adres gdzie można to odesłać? Bo na przesyłce tylko nr skrytki pocztowej Pozdrawiam

Cata

Dziękuje za informacje!

Uważam, że argumenty przez Panią nie są wystarczające do krytykowania firmy. Każdemu zdarzyć się może opóźnienie, z różnych przyczyn. Nie zawsze jest to zależne od danej osoby, co za tym idzie czasem trzeba mieć w sobie trochę empatii i zrozumienia :) Uważam, że ważniejsze od wystroju firmy jest to czy dane miejsce pracy jest wyposażone w niezbędne do pracy urządzenia, stanowiska oraz przyrządy pomocnicze. Wiele firm jest położonych w domach czy mieszkaniach, najważniejsze żeby były zapewnione warunki do pracy, które w danej firmie są. Polecam więc zaznajomić się najpierw z całą prawdą, a nie patrzeć jak to wygląda nie mając żadnych więcej argumentów :) Miłego dnia :)

Pracowałam, polecam :) Pensję dostawałam zawsze na czas, nie było z tym problemu. Bardzo pozytywnie wspominam okres pobytu w tej firmie. Godziny pracy również mi pasowały, a atmosfera wśród pracowników była luźna i pozytywna.

Agama

Ja pracowałam, dla mnie spoko

Pracownik Administracyjny

Po wysłaniu CV dostałem zaproszenie na rozmowę. Co rzadko się spotyka mogłem dostosować godzine, ostatecznie spotkanie o 18, bo jeszcze pracuje.Szefowa widac ze przeczytała moj życiorys, bo pytania były szczegółowe.Cyba dobrze mi poszło. Zaczynam od początku miesiąca. Nie mogę się doczekac, bo na rozmowie wyglądało to imponująco.Firma chce sie rozwijac a ja raqzem z nia. Mam tyle pozytywnej energii

Wykształcenie, rozwoj kariery, dodatkowe umiejętności,praca w grupie czy samodzielność w działaniu? Kilka zadań praktycznych

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zuzia

Pracuję w firmie od 7 miesięcy, warunki - może nie jest to oszklony drapacz chmur , ale chyba nie o to chodzi by być zadowolonym z pracy. Pracodawca zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia pracy, dalej dostęp do kawy, herbaty, ciastek etc. nieograniczony. Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas. Atmosfera pozytywna. Ciągły bezpośredni kontakt z zarządem sprawia że nikt nie jest tutaj zostawiony sam sobie. Firma daje możliwości rozwoju i słucha pracownika. Polecam.

@nati, a gdzie przeczytałaś tutaj, że Zuzia cieszy się z darmowej kawy i ciasteczek? Napisała, że takowe są. Ot tyle. Polecam cofnąć się do szkoły podstawowej do etapu czytania ze zrozumieniem i dopiero później wychylać się z nieudolnym, nic nie wnoszącym komentowaniem postów w internecie. Pozdrawiam

Widziałem, że szukają w tej chwili osób z językami obcymi do pracy na słuchawce. Czy ktoś wie coś więcej o tej ofercie? Ile płacą, czy można pracować zdalnie, jak ludzie, zespół?

Czy Calabarzon Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ON

godziny pracy kazdy ma do ustalenia, sa osoby ktore pracuja weekendowo, lub popołudniami. większość godziny biurowe 8-16, 9-17

@ON

Oznacza to, że grafik jest elastyczny i można zdecydować w jakich godzinach chce się pracować? Interesuje mnie to, ponieważ chcę wiedzieć, czy można podjąć zatrudnienie na część etatu, tak żeby połączyć pracę z innymi obowiązkami na przykład nauką. Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Andrzej

zależy jakie stanowisko pracy, ale myślę że warto zapytać, napewno jest duża szansa

było ok

ON

jest ok, dużo pracy, dużo kasy. Ale to chyba zależy od tego co robisz, nie od firmy ale co najwazniesze kasa na czas,

Agnes 323

Pracuje w trakcie studiów, 1 rok zarządzania i jest super. Mimo braku doświadczenia przyjęli mnie, bo uwierzyli w chęć nauki i rozwoju. Nie zarabiam kokosów, ale od połowy października nauczyłam sie tak wiele. Ja jestem zachwycona. Nie sadziłam ze pracodawca moze tak szczerze i pomocnie podchodzoc do pracownika a nie jakis wyścig szczurów. i najwazniesze , mam wolne przed sesja :)

Pracuje w bezpośredniej obsłudze klienta, czyli na tzw pierwszym froncie. Praca jak wiadomo nie jest łatwa, ale atmosfera i ludzie bardzo wporzadku. Właśnie kończę kurs z j. angielskiego i licze na obiecany awans, do działu zagranicznego, a co za tym idzie podwyżkę,także trzymam się firmy. zobaczymy jak będzie, poki co jest fajnie

Chodziłam do pracy 2 tyg, umowy nikt nie podpisał, zawsze było „jutro”. Na rozmowie dostałam stawkę 3500 netto, kiedy zdecydowałam odejść (bo nie było umowy), zapłacili tylko 200 złotych za 10 roboczych dni! Nie polecam

Jula

Praca w Zamościu super naprawdę atmosfera świetna, trzeba robić to co do nas należy tak jak w każdej pracy. Ci co nas kontrolują są świetni. Praca super naprawdę polecam!

Jula
@Jula

Jeszcze dodam ze miejsce bardzo przytulne, czyste, ciepłe aż się miło pracuje

Nina

Pozytyw z negatywem. Chyba trzeba samemu spróbować.

Jagoda

Na rozmowę poszłam sceptycznie nastawiona. Niestety opinie są różne ale stwierdziłam, że na samą rozmowę mogę się wybrać. Jestem miło zaskoczona procesem rekrutacji. Spotkanie miałam w Lublinie. Pani, która się ze mną spotkała wszystko mi opowiedziała o pracy i rozwoju firmy. Na chwilę obecną podjęłam pracę. Dam znać później jak to wygląda od środka. Jak na razie ludzie mili i pomocni. Są plusy i minusy jak wszędzie. Mnie zaciekawiła możliwość pracy zdalnej w domu. I to, że nie dzwonimy na pałe do ludzi którzy mają pretensje, że wogóle do nich dzwonimy tylko do osób które zostawiły kontakt z prośbą o telefon.

Zostaw merytoryczną opinię o EGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EGS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGS Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul.Marszałkowska 115/338
    00-102 Warszawa