Opinie o EGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EGS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EGS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGS Sp. z o.o. w Warszawa

jaga

dlaczego jest kolportowana fałszywa wiadomośc a potem firma Calabarzon to firmuje?(usunięte przez administratora)

Aga

Witam.czy odzyskał pieniadze

Witam

Ja dzisiaj otrzymałam przesyłkę, porażka zamiast włoskiego dostała angielski i hiszpański dodatkowo, ten akurat przyszedł odpowiedni do wyboru. Płyty tandetnej jakości, otworzyłam paczkę przy kurierze i wrazie czego może być świadkiem w sądzie . Mam nadzieję że sprawa zostanie szybko załatwiona i odzyskam pieniądze. Porażka Nauczka na przyszłość. Nic przez internet nie zamówię już nigdy.

ania
@Witam

jak sie potoczyla dalej sprawa bo ja tez zostalam (usunięte przez administratora).

ania

Ja tez zostalam (usunięte przez administratora). Jak sie potoczyla dalej sprawa? Prosze o pomoc.

Małgorzata

Ja również kupiłam kurs języka niemieckiego jest tam jakas płyta nie wiadomo o co chodzi , żadna nauka niemieckiego , Teraz nie wiem jak to odesłac. Może ktos moze mi cos poradzić.Przesyłka przyszłaz Zamościa.

artmix

Podpisuję się pod postem, też zakupiłem lipny kurs angielskiego i francuskiego. Również chciałbym odzyskać pieniądze odsyłając. Adres na liście UPS mam Białobrzeska 22 lok. 100 02-367 Warszawa. Ktoś już wysyłał na ten adres ?????

jaga
@BOK

to dlaczego przesyłane sa fałszywe, tandetne płyty i nic nie warte kursy?

Grace

Zamówiłam pakiet trzech języków, dostałam tylko 2. Zapłaciłam 437 złotych. Żadnego paragonu, ani faktury. Żenada

@Grace

artmix
@BOK

Daj adres do zwrotu

Lippp

Przestańcie kłamać ????????????

Pracownik Administracyjny

Po wysłaniu CV dostałem zaproszenie na rozmowę. Co rzadko się spotyka mogłem dostosować godzine, ostatecznie spotkanie o 18, bo jeszcze pracuje.Szefowa widac ze przeczytała moj życiorys, bo pytania były szczegółowe.Cyba dobrze mi poszło. Zaczynam od początku miesiąca. Nie mogę się doczekac, bo na rozmowie wyglądało to imponująco.Firma chce sie rozwijac a ja raqzem z nia. Mam tyle pozytywnej energii

Wykształcenie, rozwoj kariery, dodatkowe umiejętności,praca w grupie czy samodzielność w działaniu? Kilka zadań praktycznych

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Hania

Podobnie .jak poprzednie Panie odsyłam przesyłkę na adres dostawcy,mam do tego prawo - jest to umowa zawarta na odległość- przysługuje mi prawo odstąpienie od tej umowy. podobnie ,jak moje poprzedniczki - żądam zwrotu pieniędzy. Uważam jednak ,że taki proceder nie powinien trwać.

@Hania

ABC

Pracuję w firmie spedycyjno-logistycznej prawie od 2 lat. Jestem bardzo zadowolona,ponieważ osoby w Zamościu są bardzo miłe i pomocne i nie tylko z Zamościa ale i z Warszawy również są bardzo pomocne. Szefowa jest bardzo miła i przesympatyczna rozumie drugą osobę potrafi pomóc a co najważniejsze szanuje pracownika. Polecam bardzo pracę w tej firmie:-)

Sylwia

Część wszystkim. Jak pisałam wcześniej też się nabrałam na kurs .. rozmawiałam z konsultantka , była bardzo sympatyczna powiedziała co zrobić i tak też zrobiłam .. po wysłaniu na drugi dzień dzwoniłam dowiedzieć się czy wszystko jest dobrze złożone ..usłyszałam ,że do 14 dni zwrócą pieniążki ale zazwyczaj trwa to krócej .. później dostałam na maila wiadomość ,że pieniazki będą za 3 dni i faktycznie minęły nawet 2 dni i kasa jest na koncie . Super , że tak to wszystko wyszło zl, bo czytając te komentarze nie dawałam jakoś większych szans na odzyskanie ale pochylam czoła firmie ????

@Sylwia

Adres na który każą odsyłać to paczkomat. Myślę że osoba która twierdzi że otrzymała zwrot mija się z prawdą. Podstawione komentarze....

Sylwia

Witam, też niestety dałam się nabrać na to niby dofinansowanie .. Dziś rozmawiałam z konlustantką , kazała odesłać na adres Zamość . Odesłałam paczkę , wysłałam pisemne jak i elektroniczne odstąpienie od umowy , na maila wysyłam również konto bankowe ,zdjęcie nadania paczki i zdjęcie paczki z zawartością .. mam nadzieję ,że uda mi się odzyskać pieniążki .. jeśli tak się stanie , zapewne dam pozytywną opinię .

Sylwia

Ja zrobiłam zwrot z adresu jaki był na paczce która otrzymałam .. hmm .. na oddanie towaru jest 14 dni od otrzymania paczki .. ja regulamin otrzymałam przy zamówieniu i tak znajdował się wzór o odstąpieniu od umowy . Jeśli czegoś takiego nie ma to znaleźć i internecie , poinformować firmę o zaistniałej sytuacji i zwrócić . Może się uda , trzymam kciuki

@Sylwia

Udało się?

Tomasz

Dzień i dobry mam takie za pytanie czy mógłbym poprosić o kontakt i adres wzrostu

A. M

Uważam że Twoja opinia to jedne wielkie brednie, Panie koordynatorki są bardzo w porządku, można do nich przyjść ze " wszystkim " są bardzo pomocne, prowadzą różne szkolenia podnoszące nasze umiejętności, ogólnie powiem ze ludzie którzy tam pracują są okey, więc ja ze swojej napewno się z tym nie zgodzę co napisała przedmówczyni.

darcy

Dzień dobry, Czy jako były pracownik możemy liczyć na podpowiedź na jaki adres można odsyłać paczki z kursami, które są jednym wielkim oszustwem?

@darcy

"Szanowni Państwo, Calabarzon jest firmą spedycyjno-logistyczną. Bierzemy odpowiedzialność za bezproblemowe dostarczenie do Państwa zamówionej przesyłki. Nie odpowiadamy za jakość produktu"

Mazurek

Pracuje w firmie calabarzon już parę lat i nigdy mi się nie zdarzyło aby ktoś na mnie krzyczał, czy mnie poniżył, wręcz przeciwnie uważam że panuje w tej firmie bardzo fajna atmosfera, Panie koordynatorki są okey, uśmiechnięte, pomocne.

Tak to jest

Ta praca to jedna wielka męczarnia. Ciągłe poniżanie przez opiekunów. Nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi być traktowany jak śmieć.

Mazurek
@Tak to jest

Pracuje w tej firmie ok 2 lat i nigdy nie usłyszałam aby ktoś z pracowników został poniżony przez kogoś na stanowisku wyższym. Ja tam polecam pracę w tej firmie.

Aaaaa z tą premia to akurat się mylisz, bo premie można wyrobić i to ładne. A z tym że pracujesz jak (usunięte przez administratora)to chyba się trochę zagalopowałeś człowieku ???? nie pracowałaś jeszcze w takiej formie jak Verona

oszukana 2

mam pytanie. Czy pani zgłosiła sprawę na Policję?

Xyz

Dzień dobry, ja też otrzymała 2 opakowania tabletek, zamiast 3. Jak się potoczyła sprawa, czy zwracają pieniądze za odesłany towar,,?

Iwona

Witam czy otrzymała Pani zwrot środków za kurs?

Iwona

Też odesłałem, dokładnie taka sama sytuacja jak u Ciebie, jak na dawałam paczke uruchomiłam wiadomość SMS który poinformował mnie kiedy odbiorą przesyłkę, paczke odebrali 01.02. Kasy jeszcze nie mam.

Iwona

Dostałam zwrot gotówki na konto przed chwilą dosłownie, ale napisałam do nich meila z zapytanie i przypomniałam że zgodnie z prawem mają 14 dni na zwrot. Oddali w ciągu godziny kasę. Meil jest ok tylko przed com próbka a nie kreska

Nikola
@Iwona

Jak wyglądał ten zwrot? Musiała pani coś dołączyć do przesyłki? Lub pisać do nich

Ala

Witam, też dostałam płytę z językami. Nic więcej nie ma paraginu zapłaciłam 318zl. (usunięte przez administratora) Co zrobiliście z tym??

Pracuje w firmie ponad rok, szefowa jest bardzo pozytywną osobą nie spotkałam się nigdy z jakimiś spóźnienia itp. Atmosfera jest bardzo fajna każdy dział jest pomocny. Wypłaty zawsze na czas w okresie pandemii moglliśmy zawsze liczyć na pomoc szefowej. Polecam wszystkim prace w tej firmie

Aleksandra
@pracownik

W Calabarzon pracujesz już ponad rok, więc wiesz, co mówisz. Fajne jest to, że, jak wspomniałeś, można tam spokojnie liczyć na pomoc ze strony Szefowej. A możesz mi jeszcze powiedzieć, czy macie tam jakiś pakiet socjalny?

Krzysztof

Paczki odsylajcie na adres przemysłowa 21 Zamość, magazyn nr5. Ja też dostałem wielkie G, zamiast normalnego kursu którego się spodziewałem. Za przeproszeniem takie 2 płyty to miałem 15 lat temu w szkole. I to jeszcze za 318zl. Śmiech na sali. Odesłałem im to wszystko co dostałem na w/w adres i dołączyłem klauzulę o zawarciu umowy na odległość. Na pieniądze czekałem niecały tydzień. Tylko, że trzeba im to odesłać 14dni od momentu otrzymania przesyłki. I nie mają wyjścia muszą zwrócić. Życzę wam również zwrotu pieniążków, i Pozdrawiam.

jusuf

a jakiś adres e-mail ?

Xyz
@Krzysztof

Jak się zabezpieczyć przed oszustwem? Czy awizo wystarczy?

Nikola
@Krzysztof

Czy można prosić o to co pan dokładnie im wysłał?

Paula

Hej, na jaki adres mailowy piszecie do nich wiadomości? Bo ja to w ogóle nie mam żadnego kontaktu do tych ludzi!!!

dshd

na jaki adres odesłałaś przesyłkę?

Karolinaa

Witam czy miała Pani jakąś fakturę albo paragon?

Iwona

Witam, pod jaki nr siostra dzwoniła? Chce sprawdzić status mojej reklamacji ale ciężko znaleźć jakiś kontakt.

Praca

Jak dla mnie, fajna firma, nauczyli wszystkiego.Zgrane zespoły, nie ma wyścigu szczurów.

Zielonka

Byłam pracownikiem firmy dobre 2 lata, współpraca z szefową układała mi się dobrze. Ludzie z mojego zespołu byli spoko. Organizowane były imprezy integracyjne co roku. Ciężko było mi się pożegnać z firmą ale niestety z przyczyn osobistych musiałam opuścić firmę.

moskal

Nie moge sie doczekac na fakture,nie odpowiadaja nie odpisza tylko zależy im na złapaniu klienta i tyle śladu po nich nie ma...nie polecam i jak najwiekszym łukiem omijac ta firme... ps. czy wypisanie faktury to taki problem bo telefonicznie rozmowa przebiega bez problemów i wszzystko bedzie zalatwione..tyle firm wokoło i musiałem na nich trafic....masakra

Zostaw merytoryczną opinię o EGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EGS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGS Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul.Marszałkowska 115/338
    00-102 Warszawa