Opinie o Truck Nord Center Sp. z o.o. w Sierpc

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Truck Nord Center Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Truck Nord Center Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Truck Nord Center Sp. z o.o. w Sierpc

Oki Nowy wpis

Miesiąc temu podawali że Doradca ds. sprzedaży samochodów ma umowę b2b w ogłoszeniu , teraz tak nadal jest? Ciekawe czy istnieje możliwość „zamiany „ na normalną umowę o pracę? Nie prowadzę działalności gospodarczej i nie planuje.

Na szczęście była pracownica

Jedna z gorszych firm w jakiej byłam. (usunięte przez administratora), brak szacunku dla pracownika. Roboty tyle, że końca nie widać. Nie do przerobienia. Orka non stop. Każda inna firma będzie lepsza od tej. Przyszłym zainteresowanym mówię, omijajcie z daleka. Nikt tam długo nie wytrzymuje. Bardzo duża rotacja pracowników. Ludzie przychodzą i szybko odchodzą. (usunięte przez administratora)Na pewno nie jest to firma dla osób mało odpornych na stres. Pracę w tej firmie traktuję jako anomalię zawodową.

Ktoś
@Na szczęście była pracownica

Iza….nie przesadzaj. Jaka rotacja pracowników…? Ponad 90% załogi to osoby pracujące od przynajmniej kilku lat. Zmiany kadrowe w ostatnim czasie dotyczyły tylko osób, które miały problem z pracą w pracy… Serwis cały czas rozwija się i pewne zmiany są konieczne lecz nie wszystkim to odpowiada…

@Ktoś

Tam jest jakiś rebus, że imię Ci się udało wypatrzeć? Zastanawiam się jednak co mogło się dziać z ponad rok temu, bo to z takiego okresu pochodzi opinia. Piszesz o serwisie a co z doradcami? Mnie taka dawniejsza oferta wpadła kiedyś w oko. Nowsze jeśli już to gdzie są wystawiane?

Ktoś

Nic szczególnego się nie działo… Doradcy są ok, teraz jest 2 i chyba będą szukać jeszcze jednego.

@Ktoś

O, a wiesz kiedy ruszy jakaś rekrutacja? Bo jeszcze nic nie widzę w necie. Czy doradcy mają u was jakieś regularne podwyżki pensji i możliwości rozwoju?

Ktoś Nowy wpis

@OA, nie wiem jak z rekrutacją, można spróbować osobiście przywieźć CV. Pensja raczej standardowo - podstawa + premia zależna od sprzedaży.

LK Nowy wpis
@Ktoś

Lepiej szukać pracy gdzieś indziej… Atmosfera do(usunięte przez administratora)Ludzi mają za nic i potrafią zwolnić z dnia na dzień….a powód zawsze jakiś znajdą.

Hej, a jak to jest z tym pakietem szkoleń?? Napisali o tym w liście benefitów w ogłoszeniu dla Specjalisty ds. Części. Czy to jest pakiet na czas wdrożenia, czy też potem także można z tego pakietu korzystać?? I jakie są szkolenia w tym pakiecie?

ABC

Szkolenia są, samo iveco tego wymaga. Ale podpisujesz lojalkę na dwa lata. Jak się zwalniasz to musisz oddać pieniążki. Generalnie roboty tyle, że nie ma czasu nawet ciepłej kawy wypić. Nie polecam.

@ABC

Za wdrożenie też im trzeba oddawać, czy to za późniejsze szkolenia? Jakaś Pani z biura też tu wcześniej pisała, że multum roboty, ale dodała także, że spora rotacja. Na Twoim dziale było podobnie, czy lojalką robiła swoje i powstrzymywała przed zwolnieniem się? Tak sobie myślę, jaką to kwota musiałaby być do oddania, porównując choćby z pensją?

Zostaw merytoryczną opinię o Truck Nord Center Sp. z o.o. - Sierpc

• Jak się pracuje w Truck Nord Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Truck Nord Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Truck Nord Center Sp. z o.o.
  • Dworcowa 50B
    09-200 Sierpc

Truck Nord Center Sp. z o.o.