Opinie o Orsted Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Orsted Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Orsted Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orsted Polska Sp. z o.o. w Warszawa

anonimowy

HR beznadziejny, zero informacji o statusie aplikacji po spotkaniu w siedzibie firmy. Odradzam aplikacje strikte programistom bo to robota nie dla nich.

@anonimowy

HR ciągle na kawce w kuchni, więc jak ma się odzywać?

Jaja
@anonimowy

Umawiają się na odpowiedź w sprawie szczegółów później cisza 3 miesiace. Trochę brak kultury

Ciekawy

A o jakim poziomie wynagrodzenia mowa w IT ? Czy to jest duzo lepiej niz w innych korpo ?

koko

jak wyglada sprawa podczas epidemii? Obcinaja wynagrodzenia? coś się dzieje złego ?

@koko

Pandemia nie ma wpływu na wynagrodzenia i resztę. Po prostu pracujemy z domu i to jedyna zmiana przynajmniej z punktu widzenia IT.

Jambo
@koko

Nic nie obcinają. Pracujemy bo lubimy, żyjemy bo chcemy :D

New

Cześć, czy jesteś w stanie coś więcej powiedzieć na ten temat? Właśnie znalazłem ofertę i zastanawiam się jak faktycznie tam jest?

@New

nudnie, monotonnie i nierozwojowo. ale dobrze socjalnie.

2 etapy i testy. Pierwszy etap z managerem, w drugim omówienie testów z pracownikiem HR w obecności managera. Spotkania rekrutacyjne oceniam pozytywnie, na minus niedotrzymanie terminów i dali 1 weekend na wykonanie testów nie licząc się z tym, że możesz mieć plany (przesłanie informacji w piątek po południu i czas do niedzieli do północy). Niestety, pomimo poświęconego czasu na przygotowanie się do spotkań, samych spotkan, w tym jednego w siedzibie, na testy i obietnicy informacji zwrotnej, nigdy przekazanie tej informacji nie nastąpiło, zero dziękujemy za poświęcony czas, czy pocałuj nas w nos. Totalny brak szacunku do kandydata, nawet na zaawansowanym etapie rozmów. Mega rozczarowanie i niesmak. Pytanie czy to są te skandynawskie standardy, czy jednak tylko polskie.

Głównie sprawdzające dopasowanie do zespołu i kultury organizacji.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy można liczyć w Orsted Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

anonimowy

@Pytanie tak. jest medicover.

Alicja

Ile jest etapów rozmowy rekrutacyjnej?

NewHire
@Alicja

Dwa, sprawny i szybki proces. Drugi etap z HR i bezposrednim managerem. Bardzi pozytywny proces rekrutacji.

osiem1984
@Alicja

W moim przypadku były to 3 etapy. Etap 1: rozmowa techniczna, klika pytań dot. programowania, przedstawione zadanie na kartce, kilkuminutowa rozmowa także po angielsku. Na osobie były obecne dwie osoby. Rozmowa trwała około godziny - bardzo miła atmosfera, sprzyjająca temu by się nie stresować. Etap 2: gdy poinformowano mnie, że przeszedłem pierwszy etap otrzymałem dwa testy do rozwiązania w domu. Jeden test można rozwiązać na spokojnie i dotyczy on osobowości drugi natomiast to test na czas, w którym trzeba wykonać mikro zadania jak najszybciej (presja czasu niestety jest dość stresująca) Etap 3: zostałem zaproszony na spotkanie z osobą z HR i z managerem. W czasie rozmowy omówione zostały wyniki testów, trochę porozmawialiśmy na temat projektów, zostało mi zadanych kilka pytań, dodatkowa rozmowa po angielsku i informacja, że w ciągu tygodnia firma skontaktuje się ze mną z wynikami. Rozmowa tak samo sympatyczna i w dobrej atmosferze co ta pierwsza. Trwała około 2,5-3 godzin.

Antoni
@osiem1984

Czy ostatecznie udało Ci się podjąć zatrudnienie w tej firmie? Może podzielisz się informacją, jakie warunki proponują? Dzięki.

osiem1984
@Antoni

Tak zdecydowałem się podjąć zatrudnienie. Rozpoczynam 9 grudnia.

Antoni
@osiem1984

Na jakim stanowisku będziesz pracować i na jakich warunkach?

anonimowy

Nie nie i jeszcze raz nie. Mydlą oczy na rozmowie kwalifikacyjnej, a w praktyce okazuje się, że nie będziesz się tym bezpośrednio zajmował. Ale IT management cały czas powtarza - jak mantra - że to tymczasowe, bo tu jest zapotrzebowanie. Ale to się kiedyś zmieni. I kultura pracy - tylko w Polskim oddziale - już ma niestety mało wspólnego ze skandynawską: cyferki i minimalizacja kosztów. Różne ustalenia regulaminowe dotyczące poszczególnych pracowników - wedle widzimisię "szefa". No no and no once again. During the interview they tell you about your work and 'great oportunities to grow" but in practice it turns out that it doesn't work like this: job is no challenging and the technology stack is terrible. In addition, the working culture - but in Poland only - already has little in common with Scandinavian: only numbers and minimizing costs count. Different regulations regarding individual employees .

IT

Plusy : Stabilnie, skandynawska kultura pracy, nikt nie stoi nad Tobą Jeśli pokazesz że ogarniasz to masz dużo wolności w tym jak chcesz dowozic i w jakim kierunku się rozwijać Dobrze płacą Minusy : co robisz zależy od projektu gdzie trafisz, bywają takie gdzie biznes nie wie czego chce i bywa chaotycznie

anonimowy

Dobrze płacą i nie patrzą na ręce. Tyle z plusów. Skostniały menagement, kolesiostwo i wzajemne krycie się. Niekompetencja "Lidera" (sic!) powoduje, że pracuje się tu po prostu źle. Trzeba coś załatwić, to wysłuży się tobą, żeby sam w tym czasie mógł iść na basen. Podobno nawet szkolić pozwala się tylko przez siebie wybranym. Swoją odpowiedzialność zwala na pracowników. Zginąłby marnie, gdyby nie oni. Technicznie nie ogarnia prawie nic. Pracowałem w innym dziale i na szczęście nie podlegałem mu bezpośrednio, ale zespół strasznie na niego narzeka. Ja odszedłem z powodów braku jakiekolwiek rozwoju. Technologicznie jest tu bardzo słabo. Nawet dobra kasa mnie nie zatrzymała.

Programista

Do niedawna było fajnie, rzeczywiscie była skandynawska kultura pracy. Teraz jest polysz menedżment i niestety daje się to porządnie odczuć. Manager z przypadku, zupełnie nie znający się na rzeczy, dla którego nie liczy się człowiek tylko cyferki i procedury. Szkoda, bo była to fajna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Orsted Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Orsted Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orsted Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orsted Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orsted Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Orsted Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orsted Polska Sp. z o.o.
  • Al. Jana Pawła II 25