Protech Sp. z o.o.

Opinie o Protech Sp. z o.o.

Wodyyy

Nie warto

Martyna

Skargi do natury w sprawie temperatur bo takich dawno nie było w lecie!!!

To co się dzieje na zakładzie to jest tragedia. Praca w niebywale gorących warunkach ponad 40 stopni na hali. Brygadzisci jak donosili tak donoszą. A kochany nasz (usunięte przez administratora) dyrektorek co tylko wymaga niemożliwego i ma za nic gorac na hali. Niech zacznie traktować wszystkich po równo a nie faworyzowac montażu i tych pseudo prowadzących. Pamiętaj (usunięte przez administratora)że karma wraca(usunięte przez administratora)nie polecam tej firmy najwiekszemu wrogowi

Filip

Może najpierw rozpocznij pracę a dopiero można będzie przystąpić do oskarżania firmy!!!

Ogladna

Czy przyszłemu do pracy czy odppczywsc

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Dirge

Wlasnie mam miec wstepna rozmowe jutro. Na jakie stanowisko proponujecie isc aby zbytnio sie nie denerwowac? Chodzi mi tu glownie o kolesiostwo i kumoterstwo o ktorym tak kazdy nawija. Pracowalem glownie za montera konstrukcji stalowych 4 lata. Jakie sa stawki na start i po jakim czasie wzrastaja jesli pracownik okaze sie wydajny i kumaty?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Andrzej

Przyjmują wszystkich jak leci

Perszing

Maciek powinien byc majstrem!

@Perszing

Maciek W- czlowiek rakieta

Lewy

Ale (usunięte przez administratora) IE

Szczery

Pracuje 5 lat i zgadzam się z Tobą w stu procentach. Komentarze przeciw realiom idealnie nasuwają się od tych, którzy najbardziej liza tyłki w mistrzowce. Prezes, który jest niedoświadczony chce zrobić z zakładu valeo, nie ma jakiegokolwiek szacunku do pracowników. Do tego uważa że można zastąpić starego, nowym, który będzie pracował za mniej, jednak Ci którzy są nowi, odchodzą po miesiącu, dwóch, widząc jaki tu panuje końskie lajno i brak organizacji. Przykładów jest multum, jak właśnie sprawdzanie hałasu, pijany pracownicy, samozwanczy kierownik spawalni, zbywania przez dyrektora, obstawianie rodzin najlepszymi stanowiskami i pomataniem ludzi,(usunięte przez administratora) zabronione jest mówic, że jednak pracujemy w owe soboty. Żenada, jednym słowem. Nie wiedzą kto tu nawet pracuje, nie mowie o (usunięte przez administratora)dyrektorze, który dzwonił do kilku osob w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej, a osoba juz pracuje w firmie. Tragedia. PS. Wiem ze będą riposty od ludzi, którzy są tutaj z samych rodzin, bądź też poprzez lizanie tylkow. Nic to nie zmieni. Lepsze papiery, kwalifikacje i doświadczenie mają Ci którzy pracują normalnie jak robale, a ci co siedzą, nie mają pojęcia o robocie, zajmują lepsze stanowiska. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Dawid
@Szczery

Mogłeś sobie darować ostatnie zdanie bo to już trochę chamskie :)

Gestapo
@Dawid

Prawda w oczy kole

R

Koledzy chyba trochę się zapędzili bo wcalr nie jest tak jak piszą. Mamy wysoko wykwalifikowane szefostwo oraz kadry. Pracownicy cały czas mają możliwosc poszerzania swoich umiejętności oraz walczenia o stawki adekwatne do wykonanej pracy, niema tutak kolesiostwa i przysłowiowego lizania "tyłka". Brygadzisci dbaja o swoich ludzi a także o jak najlepiej wykonaną prace! Pracuje tutaj okolo 8 lat i z całego serca polecam.

Gestapo
@R

R. to przysłowiowy Kazek dupowlazek

Nikom

Pewnie ten, który zaprosił dyrektora na swoje wesele, żeby się uporobac!!! Tak właśnie wyglądają tutaj ludzie, którzy wchodzą siłą tam gdzie słońce nie dociera osobom na szczeblach. Nie ma tu organizacji, wykwalifikowanych kadr i odpowiedzialnych brygadzistow, same bajki, odpowiednim komentarzem do tej żenującej i szczypiacej w oczy od błędów wypowiedzi, jest komentarz na temat mobbingu i ludzi, którzy są nieudolni, a zarządzają! Firma schodzi na psy, już od dłuższego czasu. Pozdrawiam, pracownik od ponad 8 lat ;)

@Nikom

A moze to samozwańczy kierownik spawalni? Haha

Pioter

Szczerze powiedziawszy Ci co mają tak duże stawki regularnie są w biurze i donoszą na innych pracowników i tym sposobem zdobywają punkty u kierownika i dyrektora. A sam dyrektor tego zakładu to(usunięte przez administratora)osoba, która swoich zaufanych pracowników daje na lepsze stanowiska i stawki daje takie jak chce, a jak idzie się prosić o podwyżkę to "Nie mam czasu" "przyjdź jutro" itp. Jak jakiś pracownik wyjdzie z inicjatywą żeby coś zmienić itp Pan dyrektor mówi, że to nie potrzebne, a jak ucichnie sprawa to to wprowadza i zasług i sobie przypisuje. Ludzie Ci z dużym stażem odchodzą(usunięte przez administratora). Za niedługo znów odejdzie kilka osób. Niestety jak dalej do tego będą dążyć to obudzą się z ręką w nocniku. Niektórzy pracownicy do pracy przychodzą pijani i władza tego nie widzi(usunięte przez administratora)

Laweld

Firma z ogromnym zapleczem sprzętowym oraz posiadająca prawdziwych fachowców co pokazuje jej ogromne możliwości ale; Dyrekcja twardo stawia na swoim i nie jest skora do podnoszenia stawek swoim pracownikom, widać to po ludziach którzy z dużym stażem się zwalniają. Obecne stawki były dobre ale 6-7 lat temu! Brygadzistami stają się ludzie którzy nigdy nie powinni nimi być (czyt. To co było opisywane na temat mobingu na montażu) bądź też samozwańczy kierownik spawalni który tylko węszy i plata sie po spawalni/montażu/prasach/laserach ect. i o prawdziwej pracy niema zielonego pojęcia. Pracownicy też coram mniej zmotywowani. Praca w upale siegajacym nawet 40st i mara przyszłość nie mówiąc o rosnących kosztach życia i bardzo mało rosnacych zarobkach. Poza tym od jakiegoś roku panuje coraz wiekszy bajzel co moze doprowadzić tą firme do najgorszego Pozdrawiam

Spawacz

Kolego R nie ma u nas kolesiostwa? Nie zgadzam się kompletnie z Tobą. Mogę Ci tu z miejsca wypisać sporo przykładów ze się grubo mylisz. Spawam w tej firmie juz 7 lat i w 100% zgadzam się z opinią krisa. Po zmianie władzy wszystko się zaczęło sypać. Obietnice bez pokrycia i ciągłe zwiększanie wydajności co nie idzie w parze z zwiększeniem zarobków. Sprzęt może i z górnej półki ale warunki jak na nowy zakład fatalne. Gorąco, duszno, brak świeżego powietrza i ogromny chałas. W dniu wykonywania badań dyrektor prosi o nie używanie młotków i szlifierek wiec normy nie są przekroczone. Takich przykładów jest więcej. Osobiście uważam że są gorsi pracodawcy ale w protechu nie idzie to wszystko w dobrą stronę, wręcz przeciwnie. Gdyby było tak świetnie to ludzie by nie odchodzili, a w ostatnim czasie odeszło sporo osób z doświadczeniem i sporymi umiejętnościami.

"R" kto się zapędził to się zapędził. Brak kolesiostwa? Kolesiostwo to w tej firmie jest na porządku dziennym tak samo jak lizanie tylka. Wystarczy popatrzeć po nazwiskach kto tam pracuje to wnioski same się nasuwają. Oczywiście normą jest, że synowie "starych wyjadaczy" mają wyższą stawkę o kilka zł od chłopaków, którzy przyjmowali się w tym samym czasie ;) skoro twierdzisz że dupowlazow nie ma to pewnie jesteś taki sam jak oni. Co do brygadzistów to opinia nie do końca trafna, gdyż "panowie" z montażu z jednej i z drugiej zmiany za nic mają pracownikow pod sobą i wcale nie jest tak kolorowo. Nie bez powodu sprawa mobbingu obiła się echem. Jeżeli chodzi o zarobki to obietnice stawki podczas rozmowy o pracę niewiele się mają do stawek które są osiagane. Szefostwo udaje że zapomnialo o swoich obietnicach. Bez nadgodzin szału nie ma, firma jak firma. Pracowałem tam, przeżyłem to, sami oceńcie. Pozdrawiam

Wojtaaass

Słabo. Za niedługo będą musieli Ukraińców zatrudniać jak będą dalej tak stałych pracowników traktować. Stawka jak na ten czas nie na miejscu... Szef chyba się zatrzymal w 2012 roku. Nie polecam.

Kris

Protech - w okolicy firma kojarzona raczej pozytywnie z dobrymi zarobkami, warunkami pracy. Kiedyś każdy myślał, że praca w Protechu i ogólnie dostanie tam pracy to jak zbawienie, że procują tam tylko wybrańcy. (usunięte przez administratora) Pracuję w tej firmie już 12 lat i jeśli firma dalej będzie tak postępować do niczego dobrego to nie doprowadzi. Zarobki w porównaniu do tych za(usunięte przez administratora)to przepaść bo tam pracowało się na "Akord" w Zatorze teraz też tylko że stawka ciągle ta sama niezależna ile się zrobiło bo i tak "normy są normami". To, że zmieniany jest park maszynowy na nowszy, bardziej zaawansowany nie oznacza że pracownik siedzi i nic nie robi. Na produkcji jest może 10-15 osób cieszących się z w miare rozsądnych stawek Mowa o spawaczach tzw starych wyjadaczach. Reszta tj dobre 70% pracowników gdyby nie nadgodziny wyjdzie 2200-2500zł czyli kiepsko jak na dzisiejsze czasy i wykonaną robotę. Na Strefie chyba tylko Energlandia Bije Protech na głowę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Protech Sp. z o.o. - Zator

• Jak się pracuje w Protech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 7 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Protech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Protech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Protech Sp. z o.o.