Protech Sp. z o.o.

Opinie o Protech Sp. z o.o.

Jakie sa stawki w Tej firmie ?

Michas

od 18zl/h w gore

?
@Michas

Od 16 ;)

Kamilll
@?

Chyba Ci sie coś pomyliło i nie znasz stawek reszty... :/

Władek
@Kamilll

Znam osoby co zarabiają tam 14 - 15... Porażka za taką robote

Robert
@Władek

A nadgodziny ? soboty ? jak sprawa wyglada, dzieki za odpowiedz ;)

Zzzz

Na start masz 13 brutto

Wojtek

Zarobki nie najgorsze plus minus 4k wyjdziesz netto

Ma
@Wojtek

Za 3 miesiące

Witam. Czy są teraz przyjęcia do firmy ? Jakie macie odczucia co do pracy w tej firmie. Praca jest na 2 zmiany ? Jakie jeśli można wiedzieć są stawki na samym początku w firmie i jaki jest czas miej więcej do osiągnięcia pierwszych podwyzek i jak to się ma do pracy.

NiEWieSZzsKtoO

Najlepsi w tej firmie to brygadzisci i kierownicy, z urlopem nie ma problemu a zarobki dobre jak na te czasy ja nie narzekam 4k zawsze na wypłacie, ci co wiecznie narzekają to ludzie którym się nie chce pracować, pora zrozumieć że to nie przedszkole skończyć płakać i wziąść się do roboty nieroby!!!!!!!!!!!

Iwona
@NiEWieSZzsKtoO

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią na forum, ale bardzo proszę o pisanie w kulturalnym tonie i nieobrażanie nikogo. Piszesz o dobrych zarobkach w firmie Protech - a czy mógłbyś napisać, z czego się składają, czy zawsze są stałe, czy też na przykład wlicza się do nich jakaś premia? Ciekawi mnie też, czy jest jakiś socjal dla pracowników w firmie.

@NiEWieSZzsKtoO

4 koła na wypłacie ciekawe jakim cudem:D no chyba że za 200 godzin to się zgodzę. Ciekawe ile weźmiesz za grudzień i styczeń jak po 8 h bez sobót robimy... Ja w tej firmie spawam mam 28 zł na godzinę brutto policz sobie ile zarobić za 160 h..

Iwona
@Spawacz

A czy w firmie co jakiś czas występują jakieś podwyżki, czy raczej kwestia wynagrodzeń przez dłuższy okres nie ulega zmianie? A może takie kwestie są rozpatrywane bardziej indywidualnie, w zależności od różnych czynników? Napisz proszę, jak to wygląda w Protech.

@Iwona

Po zatrudnieniu są progi czasowe że tak to nazwę po których dostaje się podwyżki stawki. Oczywiście stawka początkowa zależy od umiejętności z jakimi przychodzisz i na jakie stanowisko. Jest to w okolicach 15 zł brutto. Żeby dojść do w miarę dobrej stawki min trzy lata musisz pracować i sprawdzić się na swoim stanowisku (pisze o spawalni bo tu pracuje) Ostatnią podwyżkę mieliśmy w zeszłym roku w listopadzie, a wcześniej spawacze z najwyższymi stawkami przez trzy lata dostali 20 groszy do stawki i oprócz tego nadgodziny 50%, premie za niechorowanie w kwocie 3% wypłaty z danego miesiąca i premie motywacyjna 400 zł brutto którą dostaje się indywidualnie tylko ze nie wiadomo za co i są osoby które dostały ją np tylko raz do tej pory a są też takie które wzięły juz kilka. To wszystko było w ramach podwyżek w ostatnich latach. Osoby z niższymi stawkami dostawały te dodatki jak również podwyżki stawek.

Wieszkto
@NiEWieSZzsKtoO

Nie prawda tylko waskie gronao osob dupowlazow moze liczyc na lepszy zarobek. Normalni ludzie nie powinni starac sie o przyjecie do protech gdyz sa mobbingowani przez (usunięte przez administratora) ktorzy siedza na (usunięte przez administratora) i poganiaja.

juve
@NiEWieSZzsKtoO

ja bym to nazwal (usunięte przez administratora)a nie praca albo jestes mlody i niewiesz co to praca albo stary zryty beret jestes i przypuszczam ze gdzie popatrzysz to tylko piec widzisz

TakBardzoKrzywdziCieTaStawka?

Jestem pracownikiem młodocianym, zawarłem umowę zlecenie z firmą Protech z minimalną stawką 17zł/h brutto. Nie otrzymałem wtedy oryginału ani kopii mojej umowy do domu. Po dwóch tygodniach pracy razem z innymi młodocianymi pracownikami zostaliśmy zaproszeni na spotkanie z Prezesem firmy Protech oraz Panią księgową. Na spotkaniu zostaliśmy poinformowani o tym, że nasze stawki zostaną obniżone do kwoty 15zł/h czyli poniżej minimalnej krajowej stawki godzinowej. Pracodawca tłumaczył to tym, że musiał opłacić nasze badania lekarskie oraz stroje robocze, a także tym że inni pracownicy "burzą się" o to że osoby pracujące w firmie pierwszy rok mają taką samą stawkę jak oni. Nikt nie zgłosił sprzeciwu, dzisiaj gdy poszedłem do biura starając się wywalczyć poprzednią stawkę która widnieje na umowie którą podpisywałem, przedstawiłem argumenty brzmiące: -Brak otrzymania oryginału umowy do domu -Zmniejszenie stawki poniżej poziomu minimalnej stawki godzinowej -Brak otrzymania aneksu do umowy informującego o zmniejszeniu stawki (co akurat mnie nie dziwi, było by to niezgodne z prawem, poniewaž stawka wynosiłaby poniżej minimalnej stawki godzinowej) -Informacja o zmniejszeniu stawki po przepracowaniu dwóch tygodni Otrzymałem odpowiedź, że albo zgadzam się na 15zł/h brutto, albo nie mogę więcej u nich pracować. Oczywiście nie zgodziłem się, i zakończyłem dzisiaj pracę w tej firmie. Zostało mi wypłacone wynagrodzenie za dni które przepracowałem, policzone ono zostało według prawidłowej stawki 17zł/h brutto. Tak pożegnałem się z tym kołchozem ;D

Bolo
@TakBardzoKrzywdziCieTaStawka?

To tam zarabia się najniższa krajową? Słabo.

....
@Bolo

Opinia dotyczy pracownika młodocianego. Co do stawek spawaczy nie mogę się wypowiedzieć

Bolo
@....

A nie wiesz czy przyjmują bez doświadczenia jako spawacz?

Ogladna

Czy przyszłemu do pracy czy odppczywsc

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nowy94

Witam,czy zakład normalnie teraz pracuję?,czy są plany zamkniecia na dwa tygodni?

arboooz
@Nowy94

Zakład normalnie pracuje

Robal
@arboooz

Jak nienormalny zaklad moze normalnie pracowac?, sam sobie zaprzeczyles tym pytaniem kolego ! Naucz sie pisac ze zrozumieniem!!

Witam chciałbym zapytać czy są nadgodziny i czy pracujecie w soboty, i ile nowy dostają na rękę?

Skurweson
@Nowy

Są nadgodziny. Można dobrze zarobić nawet bardzo dobrze. Są osoby które narzekają bo nigdy nie widziały prawdziwej pracy i mobbingu. Jest Social jest stołówka z prawdziwego zdarzenia i to jest firma z którą warto wiązać przyszłość!

Rafal
@Skurweson

Prawdziwa praca i mobbing? Haha chlopie takie porady to sobie wsadz w kieszen zanim wprowadzisz ludzi w blad. Protech to firma rodzinna, kolesiostwo dokrecanie sruby itd. Wiekszosc brygdzistow ludzi pelniacych funkcje to (usunięte przez administratora) kierownikow, chamy i prostaki poza 1 czy 2 osobami. Niektorym tak sie w (usunięte przez administratora) poprzewracalo, ze jakby mogli to poganialiby ludzi batem do pracy.. firma zmierza w zlym kierunku. Jesli ktos szuka godnej pracy to radze sie zastanowic a o zarobkach dla „FACHOWCOW Z UPRAWNIENIAMI!!! ( juz nawet nie wspominam)!!!

Obiektywny
@Skurweson

Tutaj mozna sie przkonac co tzn prawdziwa praca i mobbing polecam kazdemu kto chcialby zalozyc sprawe wlasniw o mobbing dla wszystkich prawnikow. Slowo czlowiek w tym zakladzie juz dawno przestali miec jakiekolwiek znaczenie ;).

Andras

Widzę w pracy doroslych mężczyzn a tutaj po waszych zlosliwych wpisach,narzekaniach i oskarżeniach odnoszę wrażenie że piszą to zmarudzone dzieciaki.Rozumiem że nigdy wszystkim nie dogodzi,ale jeśli macie jakieś zlosci,problemy i żale to jako dorosli ludzie powinniscie osobiscie dążyć do polepszenia a nie wypisywać tego na necie.Ja przepracowałem w kilku zakladach wiele lat i szczerze powiem do tych co marudzą....Życzę wam abyscie trafili w miejsca w jakich ja byłem,syf,brud,swoje ubrania,traktowanie przedmiotowo,spartańskie warunki i robota za najniższą stawkę.Zaczeli byście doceniać to co w Protechu macie bo pewnie co niektórzy nasłuchali się od znajomych o cudach w innych zakladach i według tego wystawiają swoje opinie.ŻENADA PANOWIE.

@Andras

Andreas ja też pracowałem w innych firmach i też różnie bywało ale jakby nie było to każdy ma prawo tutaj wyrazić swoją opinię i odczucia na temat firmy więc nie pisz że to żenada bo od tego jest ta strona. A poza tym rynek pracy bardzo się zmienił w ostatnim czasie (na korzyść pracownika) pracodawcą brakuje ludzi do pracy, zwłaszcza specjalistów i fachowców w danej specjalizacji, do których uważam że spawacze umiejacy spawać na szczelność jednostronnie się zaliczaja. Jest dużo rzeczy które można by poprawić i zmienić dla naszego dobra i zdrowia przede wszystkim (głównie pisze o spawalni bo tu pracuje) i o zarobkach też bo prawda jest taka że za takie ilości spawania i przepracowanych godzin nie zarabiamy jakoś bardzo dużo. Szczerze mówiąc moim zdaniem te nadgodziny i soboty są tylko po to żeby podnieść stawki i żeby ludzie byli zadowoleni ze więcej zarabiają, ale uważam że to błędne koło. Ludzie są zmęczeni i przez to mniej wydajni. Wiem że nasza władza to czyta i uważam że powinni sprawę przemyśleć czy nie byłoby lepszym rozwiązaniem praca po 8 h bez sobót za takie pieniądze jak mamy teraz za miesiąc z nadgodzinami, ale oczywiście pod warunkiem że wykonamy ta samą pracę co teraz.

Daro
@Andras

Chuja wiesz o prawdziwie spartanskicj warunkach.. sa mniejsze firmy gdzie normalnie sie pracuje a to czego sie nie da zmienic w rzeczywistosci to o tym wlasnie sie pisze na forum zeby ruszyc temat o ktorym w pracy nie pogadasz z prymitywami(mowa oczywiscie o przelozonych, ktorym sloma ale to SLOMA z butow wystaje!!!) a glowy nosza w oblokach. Gdyby mieli kulture i szacunek i przestali pic co tydzien z ŁACHAMI a pogadali z ludzmi ktorzy sa otwarci na dobre zmiany to nikt by zlego slowa nie napisal ani nie powiedzial na firme ale to za trudne dla nich.

Wiecie czy Protech Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Rafal

Oczywiscie ze udostepnia ale nie laptop i tel ale za to dostaniesz 8 godzin pracy maske i stara baterie bez ladowarki zebys mogl cjkdzic wymieniac ja co 2 godziny. Dostaniesz jak Bedziesz mial 90 % szczescia normalnego brygadziste. A jak nie to na 100-% dostaniesz za brygadziste wiesniaka poganiacza ktory chce sie sie wykazac bo musi czuc sie wazny;). Dostaniesz tez duzo pracy i dostaniesz zagwozdke jak sie to robi..bo przeciez przyjdzie bryggadzista pokaze Ci jak zrobic a pozniej radz sobie sam a najlepiej zebys cos spierdolil i mowa o spawalni bo jak (usunięte przez administratora) to beda mogli sie posmiac z Ciebie i zaplusowac jako ze robili juz 1000 razy to z czym ty zderzasz sie 1 raz w zyciu ;) ! Powodzenia ludzie 3mam kciuki jak macie silny charakter nie do zdeptania to wytrzymacie jesli nie to naturalna selekcja. Mam nadzieje ze pomoglem.

Edward

Czy podpowiecie coś o aktualnej sytuacji? Miałem zamiar starać się o pracę ale w obecnej sytuacji nie wiem czy w ogóle warto?

Krzysiek

Witam. Czy jedzie ktoś może z Wadowic lub okolic w tym tygodniu na zmianę popołudniową do Protechu?

Czy są może przyjęcia? Jak najlepiej aplikować?

@Anonim

Nie ma już przyjęć

Wesoły
@Anonim

W marcu się mają ruszyć przyjęcia

Pracujecie w soboty? I czy są tak samo płatne?

Daro

Witam od czwartku zaczynam pracę w tej firmie druga zmiana jadę z Andrychowa mam 4 miejsca Wolne .ktoś chętny?

Pampek
@Daro

A jeśli mogę wiedzieć to jaka dostałeś umowę ? I jaka stawka na początek ?

Pampek

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie stawki są proponowane pracownikom którzy dopiero zaczynają tam pracę. Nie ukrywam że chce dołączyć do zespołu protech. Pracy żadnej się nie boje tylko interesuja mnie zarobki na start i jaka umowe mogę oczekiwać na start ? Najniższa krajowa czy coś więcej. I jak jest z premiami ? Są w ogóle jakieś ? Pozdrawiam

Magda

@a a przed upływem roku jaka jest wysokość składki?

Czy można liczyć w Protech Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

a

Od kilku lat jest pakiet medyczny opłacany przez pracodawcę. Nabierasz do niego praw po roku pracy

@a

Mógłbyś dodać jakie jeszcze inne benefity oferuje pracodawca? Myślę tu o świadczeniach socjalnych lub pakietach sportowych.

Darek

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy coś z dodatków socjalnych?

Mikołaj

Są moze aktualnie przyjęcia ? Jeżeli nie potrafię sprawiać mam jakies szanse na prace w firmie ? Szybko sie ucze.

DajcieMiWody

Nie polecam tej firmy. Praca w zapyleniu wiekszym niż smog w Krakowie, hałas bardzo duży. A gdy przychodzi kontrola to wylaczaja szlifierki itp zeby zmniejszyc halas i zapylenie. Firma, ktora prosperowala za czasow Starego szefa, obecnie jest niszczona przez rycerza brodziatego i jego podwladnych, ten czlowiek nie powinien być dyrektorem, bo obdarowuje dobrymi stawkami ludzi, którzy wyremontowali mu dom. Niestety takie realia. Jak jest jakis wypadek w pracy to zawsze, ale to zawsze z winy pracownika! I slowo dyrektorzyny żeby nie zglaszac wypadku w pracy, bo jakieś dofinansowanie przepadnie.

Wodyyy

Nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o Protech Sp. z o.o. - Zator

• Jak się pracuje w Protech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 7 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Protech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Protech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Protech Sp. z o.o.