Protech Sp. z o.o.

Opinie o Protech Sp. z o.o.

Witam Jak z pracą w protechu zator , jakie zarobki dla spawaczy z doświadczeniem Premie czy stawka godzinowa ? Kiedy planowane przyjęcia ? Z góry dzięki za odp

Wejdź na stronę ptotechu tam możesz składać cv

Mirosław
@Nowy

To chyba nie do końca jest odpowiedź na powyższe pytanie? Widzę że masz nick "Nowy", jesteś nowym pracownikiem? Jeśli tak, to podaj proszę chociaż przedział wynagrodzenia i daj info czy jest premia. Dzięki! :)

Czy urlop w Protech Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Sylwester Wiecheć

Tak. Wczasy pod gruszą też są wszysko masz odprowadzane jak powinno być nic nie ma pod stołem że ZUS najnizszy a reszta do ręki. Na święta dostajesz kasę.

Joanna
@Sylwester Wiecheć

O, to super. Często firmy robią jakieś przekręty także fajnie że tutaj jest wszystko legalnie. A macie jakieś benefity pozapłacowe typu karta multisport?

Wstawak

Wszystkie zapisy KP są respektowane. Urlop jest płatny na normalnych zasadach zgodnych z prawem

Edek

Czy sam przyjęcia do pracy protech Prosze o odpowiedź

@Edek

Tak są widziałem ostatnio z 20 osób nowych. Polecam ta firmę

@Sylwester Wiechec

Czy są od kwietnia przyjęcia dla kobiet? Na jaki adres mail można wysłać cv czy lepiej osobiście?Proszę o informację.

Sylwester wiechec
@Anna

Ja składałem osobiście w firmie. Na drugi dzień byłem umówiony na rozmowę. Zadzwon zapytaj to nic nie boli a warto bo widać kobiety na montażu

Sylwester wiechec
@Sylwester wiechec

Dziękuję za wiadomość.

@Sylwester Wiechec

Jeśli nowych i kobiety to zony ,siostry kierowników.

Kęty

Pracuje ktoś na trzy zmiany z okolic Kęt?

@Kęty

Jest sporo takich osób.

Kęty
@Nowy

Teraz szukam kogoś typowo z Kęt, gdyby były namiary na konkretne osoby poproszę o komentarz

@Kęty

Ale pracujesz w Protechu, czy dopiero będziesz zaczynał?

Dominika
@Nowy

Czy można pracować na 1 zmianę mimo tego że są 3 ??

Ogladna

Czy przyszłemu do pracy czy odppczywsc

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
XXX

Czy aktualnie są przyjęcia kobiet do firmy?

0_0
@XXX

TAK

XXX
@0_0

To czemu nikt do mnie nie dzwoni, 2 miesiące temu złożyłam cv i cisza ????

0_0
@XXX

Prawdopodobnie dla tego że teraz są przyjmowane w pierwszej kolejności kobiety które mają kogoś w firmie. Z tego co słyszałem normalna rekrutacja Pań ma się rozpocząć gdy zakończy się rozbudowa hali produkcyjnej

Dominika
@0_0

A dlaczego jest właśnie taki sposób przyjmowana, że mają już kogoś mieć w firmie?

Xxxx

Witam. Czy w protech są przyjęcia do pracy ? Na jakie stanowisko można aplikować ? Jakich zarobków można się spodziewać na samym początku ?system pracy tylko i wyłącznie 3 zmianowy ? I jaka panuje atmosfera względem pracowników. Czy są pomocni czy każdy na każdego wilkiem. Oraz jacy są kierownicy przełożeni? Pomocni czy raczej nie bardzo.

@Xxxx

Przyjęcia są bo ostatnio widziałem dużo nowych, stanowisko to zależy jakie masz papiery, zarobki zależy gdzie praca 3 zmiany pracownicy koledzy pomocni przełożeni w porządku co potrzebujesz to Ci załatwią .bez stresu i krzyków robisz swoje . Pracuje od września polecam każdemu nie mam tutaj znajomości przychodze do pracy z uśmiechem na twarzy robię swoje i do domu. Dla mnie największy problem to nocki. Pozdrawiam

@Sylwester Wiechec

A możesz mi powiedzieć czy w protech jest jakiś system premiowy? Stawka stawką ale czy protech daje jakieś premie pracownikom ?

Bodzio
@Xxxx

3 procent premii jeżeli nie masz absencji l4 w danym miesiącu

@Bodzio

A czy nowy pracownik może brać nadgodziny ? Np zamiast pracować po 8h czasem zostać na 10h w pracy ? Lub przyjść na 1 lub 2 zmianę w sobotę ?

@Sylwester Wiechec

A czy dla pracowników bez doświadczenia , są organizowane jakieś szkolenia ? Czy takie osoby mają szanse się dostać ?

Patryk
@Monika

Przyjmują jak leci teraz. Możesz nawet co chwilę brać wolne i l4 i tak cie nie zwolnią.

@Patryk

Nie słuchaj głupot. Wszystko do czasu. Nikt sobie nie pozwoli na 3 tygodnie l4 i tydzień pracy. Jak cHcesz pracować będziesz pracował. To moja opinia. Ja też mam problemy rodzinne zadzwoniłem pogadałem dostałem urlop. Nie słuchaj pustaków

Welder King
@Patryk

Podobno chwycili kontrakt do poznania. Cała flota spawaczy ma spawać klatki na króliki, a baby montażu mają je od razu uzbrajać w siano.

@Welder King

Co mnie to co spawam płacą to spawam. Mogę robić nawet łapki na myszy.

łuki
@Patryk

no dziwne....byłem ostatnio papiery zanieść do biura o prace,powiedzieli że będą przyjęcia dopiero wiosną...

Kshdb
@łuki

No patrz. ja też slyszalem że przyjmują normalnie nawet teraz. I tez za niedługo idę tam złożyć papiery.

Obeznany
@Sylwester Wiechec

Widocznie na tyle Pan ocenia swoje umiejętności, że jedyne co może "ewentualnie" dobrze jakościowo pospawać to łapki na myszy. Już tłumaczę co znaczy jakościowo, w taki sposób, aby po zatrzaśnięciu "łapki" mysz nie cierpiała. Ps: Tak poza tematem, Pan się weźmie za robotę, bo pisząc tutaj częściej niż pracując nadal nie podniesie Pan swoich umiejętności :)

@Obeznany

Ale proszę Pana ja podnoszę swoje umiejętności. Zrobiłem kurs na żurawie za niedługo kurs na spawacza . Także pomalutku do przodu. A jak spawam to nie twój problem są inni od oceny Nawet są zadowoleni z mojej wykonywanej pracy. Pozdrawiam

Zażenowany

Jedno wielkie nieróbstwo i kolesiostwo. Zero zorganizowania i brak ludzkiego podejścia do jakichkolwiek nowych osób "z zewnątrz". Ci co pisali komentarze negatywnie opisujące firmę, mają sporo racji w wypowiedziach. Odradzałbym komukolwiek.

Krzysiek

Na jaką stawkę można liczyć na początku i po okresie próbnym na produkcji? Pisze osoba z doświadczeniem kilkuletnim na produkcji.

Aneta

Cześć, chciałam się dowiedzieć, jak wygląda okres próbny w firmie Protech. Dokładnie chodzi o to, na jaką umowę zatrudniają na początek i ile trwa okres wdrożeniowy. Może ktoś niedawno zatrudniał się do firmy i może coś opowiedzieć. Są tutaj jacyś nowi pracownicy?

Bodzio
@Aneta

Umowa o prace na 3 miesiące a następna na 33 miesiące. Rozpoczynasz prace od szkolenia BHP.

@Aneta

Pierwsza umowa na 3 miesiące następna nie wiem

Maniek

Witam czy na chwilę obecną są przyjęcia?jakich pieniędzy można się spodziewać na start i czy pracuje tam ktoś z Oświęcimia?

Pracownik młodociany

Jestem absolwentem WZS Zator. Przez 3 lata mialem sie uczyć zawodu w firmie Protech jako operator CNC...porażka. Robiliśmy wszystko za groszowe stawki ( ok 6 zł) jako zapchaj dziury tylko nie nauka CNC. Byliśmy (usunięte przez administratora) przez pracownikow, brygadzistow itp. Nikt nie ma zadnego planu w tym zakladzie na przygotowanie do zawodu uczniow.Oczywiscie na koniec 3 klasy wiekszosc egzaminow nie zdała bo na oczy nie widziala takich maszyn. Takze jak macie mozliwosc szukajcie praktyk po za tą firma.

Tego

Witam. Czy są dalej przyjecia do firmy ? Jak wygląda tam praca firma działa na 2 czy 3 zmiany ? Jaka jest mniej więcej stawka na samym początku i Ogólnie wrażenia z pracy w tej firmie ?

.były pr
@Tego

.. przyjęcia są non stop...bo potrzebują ludzi...a sporo się też zwalnia ( o czym się nie mówi ). ..praca na 3 zmiany..stawka na początek 19 brutto...wrażenia... zależy gdzie trafisz..oby nie na montaż..z brygadzistów tylko jeden jest normalny..pozostała 2 już dawno powinna być zwolniona za (usunięte przez administratora) ,ale dziwnym trafem dyrekcja przymyka na to oczy!!..wtajemniczeni wiedzą o co chodzi...na innych wydziałach jest już raczej ok. . choć też pozostawia sporo do życzenia...warunki pracy są raczej ok... choć w lecie gorąco jest na halach bardzo...woda jest dostępna.. kranówka,socjal nawet spoko...

Jarek
@.były pr

Haha na montażu robią tylko największe odpadki z pozostałych działów, jak ktoś nic nie potrafi to idzie na montaż. Tam nie trzeba nic umieć. Watę nożem to każdy dotnie nawet praktykant.

Wie
@Jarek

Ten na W leci w kulki. Na fiacie był brygadzista od przykręcania 2 śrubek a tu majstra udaje. Myśli że jak pokrzyczy to jest ważny. Firma idzie w dobrym kierunku bo upomina tych darmozjadów.

Bogdan
@Wie

A o tym na W i B to szkoda się wypowiadać, nie ładnie tak Panowie za czyimiś plecami nadawać na kogoś, a sobą zbyt wiele nie reprezentować. Dobrze wiecie lub Nie, że ludzie na zakładzie utrzymują kontakt ze sobą i nieraz nie macie nawet prawa wiedzieć, że pewne "wasze" opinie docierają do innych osób i dzięki temu fundujecie firmie opinie taką, a nie inną. Nie od dziś wiadomo, że psujecie dobry wizerunek firmy, na który latami pracował Szanowny Pan Prezes, którego jak wiadomo, ludzie mieli za przykład.

@Jarek

Jest to nieprawda co piszesz pracują tam moi koledzy którzy pracowali na fiacie na lini są zadowoleni

@Tego

3 zmiany

Piec

Pracowalem jakis czas temu jako spawacz nabawilem sie nerwicy natrectw gdzie popatrze tylko piece widze zdecydowanie nie polecam panowie pieniadz to nie wszystko

Kazimierz
@Piec

Wystąpiłeś do firmy o odszkodowanie za pogorszenie przez nawał pracy stanu zdrowia ?

@Piec

Jest, to praca przy piecach wiedziałeś o tym

Zidan

Sprzęt na spawali jak i na całej firmie najwyższej klasy. Zarobki spawalnia +-4000zl netto przy 9h i jednej sobocie. Na hali bardzo głośno w lecie mega gorąco czasami ponad 40*. Podejście władzy trochę na zasadzie zawsze mało. Napewno idzie znaleźć lepszego jak i gorszego pracodawcę z naciskiem na tego drugiego. (Staż 7lat)

@Zidan

To ciekawe zarobki bo inni przy 9h +2 soboty maja ~3.2k

Kocioł

Jest i koleś z dobra stawka, czytaj "stary wyjadacz"

Piela
@Kocioł

Nie twierdzę że ja mam dobrą stawkę ale skoro jeden zarabia 4k a drugi 3.2k przy większej ilości godzin zakładając że mają ten sam staż tzn że ktoś potrafi wiecej

@Piela

Wynika z tego że albo jest kolesiostwo jednak albo stawka jest odbierana do ilości stazu a nie jakosci wykonywanej pracy

V
@Piela

Akurat w tym zakładzie stawka nie zawsze idzie w parze z wykonywaną pracą. Więc tutaj jestem w stanie zrozumieć takie rozbieżności.

Ktoś
@Piela

..tzn ,że tak różne stawki są w zakładzie....na takich samych stanowiskach!!!!

@Zidan

Nie ma takiego czegoś jak zawsze mało. Jestem zadowolony ze pracuje w tej firmie spokój psychiczny nikt po nikim nie krzyczy Jest ciepło ale to spawalnia. Pracowałem w Norwegii zawsze +10 i mokry też można narzekać że zimno. Polecam firmę protech jest dobre podejście do pracownika jest pomoc od kolegów którzy mają doświadczenie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Protech Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Rafał

Z brygadzistami nawet po Chińsku możesz rozmawiać, jeden tak bulgoce jak stary diesel na mrozie i uwierz mi żaden tłumacz nie pomoże ✌️

Witam powie mi ktoś czy cv trzeba osobiscie dostarczyc czy przez jakąś stronę się składa?z góry dziekuje.

Rafał
@Zainteresowany

Nie, sami przyjdą do Ciebie po CV do domu, zrób sobie kawę, siedź i czekaj ✌️

Okek

Witam. Może ktoś opowiedzieć o warunkach pracy w Protech w chwili obecnej? Słyszałem że po pół roku stawka 25 zl/h, to prawda? I jak ogólnie atmosfera i przełożeni? Mam na rozmowę jechać w tym tygodniu i się zastanawiam czy warto

Franek
@Okek

Na zarobki raczej nikt tutaj nie narzeka. Pracuje rok i zawsze 4 z przodu jest. Trzeba trafić tylko na dobrą ekipę.

Wesoły
@Okek

25brutto

Wesołek
@Franek

4z przodu jak masz nadgodziny i stawkę 28 co najmniej

@Wesołek

Jest jakiś limit w przypadku nadgodzin, które pracownik chce przepracować? Nie ukrywam, że strasznie mnie to ciekawi, więc może napiszesz dokładnie, czy można np. 20 godzin w miesiącu wypracować poprzez nadgodziny?

Feniks
@Piotr

Nie można teraz pracować nadgodzin.

Tommy

Powie ktoś coś o pracy na obrabiarkach CNC? Jak to wygląda? Spoko robota czy ciężko?

marek

czesc wszystkim, słyszałem ze szukają ludzi do roboty ze wzgledu na duze zamówienie o płacą 35zł/h. prawda to?

Okoń
@marek

Tak tylko nie można mieć na imię Marek.

MistrzYoda
@marek

Mocą swą wykazać musisz się, a stawki połowę na początek uzyskasz...

Sewer

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć jakie są obecnie realia w firmie Protech w Zatorze? Jakie wynagrodzenia na początek na poszczególnych stanowisakch ( Prasa, montaż itp) Z góry dziekuje

mm
@Sewer

tragedia

MistrzYoda
@Sewer

Znaleźć moc musisz, aby pracy zleconej podołać...

Zostaw merytoryczną opinię o Protech Sp. z o.o. - Zator

• Jak się pracuje w Protech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 7 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Protech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Protech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Protech Sp. z o.o.