Protech Sp. z o.o.

Opinie o Protech Sp. z o.o.

Dawid

Byli i tacy co zamiast się zajmować uzbrajaniem piecy to rozkręcili w firmie lewą produkcję mebli ogrodowych. Pomimo tego że okradali firmę to zostało brygadzistami a ci co pracują uczciwie to mają ich gdzieś. Gratulacje dla zarządu ;) Jak widać są równi i rowniejsi.

RudyZabijaka

Praca w tej firmie to najlepsze co mogło mnie spotkać :) Zero jakiegokolwiek kolesiostwa, żadnych niesłusznych zwolnień, kierownicy i biurokraci nie maja do czego ręce włożyć, a tu mowa o jakimś kryzysie…

Zakręcony
@RudyZabijaka

A Ty masz jakąś premie za pisanie takich bzdur? Ludzie lecą jeden po drugim, dziś do zwolnienia ponad 100osób - info przekazane oficjalnie osobiście przez prezesa na spotkaniu pracowniczym a Ty twierdzisz że nie ma kryzysu ?

Franek

Uważali że to przez ciebie stracili kontrahenta? Próbowałeś to wyjaśnić? Ktoś pisał że zwalniają nawet jak się ma spory staż. Ty miałeś jakiś okres wypowiedzenia?

Zwalniają ludzi nawet przy umowach na czas nieokreślony i z długim stażem pracy i piszą głupoty w wypowiedzeniu.dramat

Prawo do odprawy nabywa pracownik, jeśli przyczyny rozwiązania umowy o pracę leżą wyłącznie po stronie pracodawcy. Najczęściej są to przyczyny ekonomiczne, organizacyjne, reorganizacja zakładu pracy czy likwidacja stanowiska pracy.

życzliwy

Odprawy? Nie ma żadnej odprawy. odsyłają Cie z kwitkiem i jeszcze robią Ci pod górkę, piszą w wypowiedzeniach, że zwolnienie jest z winy pracownika, że jest niewydajny itd. Ogólnie to dno i 3 metry mułu. Renoma firmy budowana latami, a teraz w kilka miesięcy ta renoma prysła. Trochę to źle świadczy o całej firmie i podejściu do pracujących tam ludzi. To nie wina pracowników, że nieudolne zarządzanie pozbawia dochodu. Tak to jest jak nie myśli się perspektywicznie i ma się defacto jednego klienta na którym opierał się cały zakład i jak tylko owy klient się mocno wykruszył to roboty brak.

@życzliwy

Czyli to wina braku zamówień? Nie można zakręcić się za nowymi klientami? Firma nie próbuje się ratować tylko robi aż takie redukcje? Wiesz ile jeszcze osób jest do zwolnienia?

Ogladna

Czy przyszłemu do pracy czy odppczywsc

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zainteresowany

to co tydzien od 25 do 40 ludzi idzie na bruk?a podobno mieli budować 3 hale....a tu jeden klient się wycofał i taka lipa

@zainteresowany

Dokładnie .zwalniają ludzi bez powodu tzn mówią że wina pracownika a tak naprawdę wszystko się im sypie i chcą ciąć koszta

Na obiecywali złote góry. Weźcie żony znajomych kolegów tyle pracy będzie a teraz tylko wstyd przed rodziną i znajomymi. Ludzie się pozwalniali z fiatów itp. gdzie mieli umowy na stałe i pewną prace a teraz zostają z niczym.

Protech aktualnie zwalnia pracowników, nie przedłużają umów. Ogólnie Źle się dzieje... Niektórych ludzi przerzucili np z montażu na spawalnie a teraz dają im wypowiedzenia argumentując tym że są mało wydajni...

Sylwia

Niedawno szukali spawaczy i ślusarzy, wiecie może, czy nadal są przyjęcia? Pracownicy z dużym doświadczeniem mają szanse na jakieś konkretne wynagrodzenie? :) Pytam dla taty, chce zmienić zakład pracy. Co do podwyżek, ktoś niżej wspomniał, że ostatnie były w listopadzie. Często dostajecie podwyżki czy premie? Przy tej inflacji to dość istotne :(

@Sylwia

nie. zwalniaja bo nie maja roboty

miło po 5 latach dostać wypowiedzenie z treścią w uzasadnieniu że człowiek się nie nadaje , nie jest chętny do zmian stanowiska pracy. Moim zdaniem mistrzostwo tego co pisał to wypowiedzenie

Mundek

Czyli spawalnia tylko będzie pracować w nadgodzinach ? Czy jakieś inne działy ? nocka w piątek i sobota dniówka ?

schraubenzieher

Przez okres 2 lat bardzo dużo się w tej firmie zmieniło niestety nie w dobra stronę. 1. Dali podwyzki w zeszłym roku w listopadzie a dziwnym trafem po podwyżkach zarabiamy mniej. A kredyt lub inne zobowiązania trzeba spłacać i tyle. 2. Zakaz palenia - pomimo że nie pale ale całkowity zakaz palenia w firmie uważam za nie sprawiedliwy. Kiedyś mogli wyjść na przerwie na zewnątrz i zapalić abterz już nie mogą. To pracownika sprawa czy na przerwie je czy PALI. 3. Awansów sporo ale osoby te nie mąja najczęściej wiedzy .ale chodzą z kim trzeba po górach a później w social mediach "moja firma " - pozdro Daruś. Inni "pseudo" brygadziści dodają na fb jakieś denne filmy lub zdjęcia w ubraniu firmowym. 4. Tylko za urlop wypoczynkowy nie zabierają premii a juz za opieke, krew ,UŻ i L4 tak. Oby sie polityka w tej firmie zmieniła bo ludzie zaczną szukac innej pracy.

Gall Anonim
@schraubenzieher

Super, że masz odwagę wypisywać takie brednie w internecie, a w życiu realnym brakuje ci odwagi. To dobrze o tobie świadczy, biorąc pod uwagę, że jesteś dorosłym i myślę, że dojrzałym człowiekiem ;) 1. Zdajesz sobie sprawę z tego, że aktualnie w Polsce jak i na świecie jest dosyć ciężki okres. Można by rzec, kryzys gospodarczy. Myślisz, że lepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zwolnienie pracowników na rzecz wynagrodzenia innych? Skoro tak, to myślę, że firma powinna Cię zwolnić, żeby ktoś mógł nadal zarabiać konkretne pieniądze, bo po co trzymać ludzi, którzy nie doceniają swojej pracy. Dopowiem tylko, że dla przykładu Google zwalnia 12 000 pracowników, Amazon 18 000. A są to światowi giganci. 2. Z tego co słyszałem, to sami sobie wypracowaliście zakaz palenia. Ba! Podziękujcie firmie za pomoc w walce z nałogiem. 3. Myślę, że nadawałbyś się na to stanowisko, twoja odwaga, dojrzałość, znajomość języka polskiego grają na twoją korzyść. Szkoda, że tak wielki intelekt musi się marnować na stanowisku zwykłego szarego pracownika. "Oby się polityka w tej firmie zmieniła", ja sobie życzę, żeby takie chwasty jak ty zostały wytępione z tej firmy. A żebyśmy byli na równi, również pozwolę się podpisać pseudonimem "Gall Anonim" co byś się zastanawiał, kto to pisał. Podpowiem — nie pracuję już w firmie, ale mam uczulenie na głupotę, stąd moja odpowiedź na twoje brednie.

Informatyk IT G.W
@schraubenzieher

Ze względu na oczerniające treści,twój adres IP właśnie jest generowany, niebawem ujawnimy twoje dane logowania publicznie do wiadomości wszystkich. G.W

Jakbym mógł dopytać o te podwyżki. Skoro dali więcej czemu teraz tego się nie odczuwa i wychodzi mniej? Po podwyższeniu minimalnej w styczniu to się wyrównało? Premie zabierają tylko za nieobecność w pracy czyli frekwencje? Nie jest przyznawana za wyniki?

Joz

Są przyjęcia do pracy

@Joz

Sa przyjęcia na stanowisko ślusarz i spawacz

I jak warunki na tych stanowiskach? Doświadczenie też trzeba mieć, czy tak jak ja jestem po kursie też się na przyuczenie mógłbym załapać? Pytam, bo szukam roboty akurat pierwszej takiej swojej w tym zawodzie. Warto?

Maria

Ile w tym roku zarabia się jako ślusarz-spawacz? Mąż wynalazł to ogłoszenie z pracą, ale tam piszą o obowiązkach, wymaganiach, od siebie nic nie ma, ani jakie wypłaty, ani premie, czy gruszowe albo coś na święta na ten przykład. Ktoś odpisze mi?

Joz

Jako monter nic na razie nie przyjmują operator

Witam jak z praca jako spawacz z doświadczeniem Są jakieś dodatki? Warto dojeżdżać 25km?

To masz kawałek. Może ktoś też jeździ w tą samą stronę to będzie ci łatwiej z transportem. Firma nie ma jakiegoś firmowego autobusu który dowozi ludzi? Dowiadywałeś się?

Barbarian

Siema, jest jakieś info co do palarni? Wiem że były jakieś petycje, ale czy przeszły?

Dominika
@Barbarian

cześć a można dopytać w jakim kontekście te petycje mieliście? chcecie z niej zrezygnować? w sumie to kiedyś też próbowaliście coś petycjami tutaj ogarniać? z jakim efektem i czego to dotyczyło?

Mis
@Barbarian

Została petycja wysłana , jednak nici z palarni , zakaz palenia na terenie zakładu i zakaz palenia na przerwach

@Mis

W sumie trochę utrudnienie dla palących. No ale na przerwie chyba możecie iść na powietrze i tam sobie zapalić, czy nawet na terenie zakładu obowiązuje ten zakaz?

Próbuje

Jak długo się czeka na nodpowiedz jak się wyśle CV ?

@Próbuje

Każdej osobie ubiegającej się o pracę w naszej firmie wysyłamy informację zwrotną po otrzymaniu CV. Na chwilę obecną mamy lekkie spowolnienie jeżeli chodzi o nowe zatrudnienia.

afron
@Protech Sp. z o.o.

ho ho już luty a ja od września nie mam żadnej odpowiedzi mimo ze spełniam wszystkie wymagania rekrutacyjne

XXX

Czy są obecnie przyjęcia kobiet do firmy?

K

Znam kilka osób które przyszły do Protechu jako spawacz z marzeniami o dobrym zarobku, nie mając elementarnej wiedzy o tym fachu, często takie osoby zaniżają opinię zakładowi. Jestem zadowolony z pracy na spawalni, spawam osobiście, więc taka praca jak dla poniektórych tam to płatna rozrywka, choć płaca mogła by być lepsza. Pozdrawiam, tylko nie tych ambitnych przedłużaczy kiera i brygadzisty.

Dominika
@K

No dobra ale skoro nie mają tej wiedzy to firma tego nie zauważa? Co z jakimiś szkoleniami, nie powinno ich być? Chyba, że są, jeśli tak to jakie?

Majkel
@K

Witam jakie zarobki na początek jako spawacz z doświadczeniem Mag?

Rudy

Nie wiem.

Honorata
@Majkel

Dowiedziałeś się w końcu? Bo Rudy nie chce pomóc, a też chce wiedzieć, mężu szuka roboty :)

Biuro Obsługi Pracownika
@Majkel

Witam. Początkowe stawki są ustalane indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej i są uzależnione od stanowiska na które aplikuje kandydat oraz od jego doświadczenia. Zachęcamy do składnia CV na naszej stronie internetowej, link poniżej. https://protech.pl/praca/ Znajdziecie tam Państwo wszystkie aktualne oferty pracy w naszej firmie.

pawlus

jak wygląda teraz sytuacja we firmie? są jakieś przyjęcia do pracy? wysyłać cv? czy jechać osobiście?

Zostaw merytoryczną opinię o Protech Sp. z o.o. - Zator

• Jak się pracuje w Protech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 7 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Protech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Protech Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Protech Sp. z o.o.