Opinie o Andrenplast Polska Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Andrenplast Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Andrenplast Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrenplast Polska Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Kogoś już znaleźli na tego głównego mechanika? Bo miesiąc temu była oferta i już nieaktualna, ale o wynikach nic nie wiadomo. No i wtedy nawet stawek nie dali orientacyjnie, żeby było wiadomo, jakie zarobki. Ktoś się dowiedział, jak aktualnie zarabia taki specjalista?

@Rysiek

Pracodawca nie zastosowała żadnego postojowego. Nikomu nie kazaliśmy czekać na powrót. Nie wiem skąd takie spekulacje. Pracodawca zredukował załogę w związku z sytuacją na rynku automotive. Zespół, który pozostał pracuje normalnie, bez postojowych.

Czy dowiem się czegoś od kogoś o stanowisku inżyniera jakości? Szukałem oferty z możliwościami rozwojowymi, a tu napisali, że dają możliwość wykorzystania potencjału osobistego oraz rozwoju zawodowego. Co właściwie to oznacza? Czy chodzi o finansowanie przez pracodawcę szkoleń, może jakiś studiów podyplomowych?

@@pracodawca

No właśnie, wiadomo, kiedy będzie jakaś rekrutacja? Albo jak już będzie jakaś, to gdzie szukać ogłoszeń. Zastanawiam sie, czy można do biura wysłać cv bez żadnego aktualnego ogłoszenia? Czy firma zbiera takie cv i odzywa się, jak będzie jakiś wakat??

ANONIM

tak dają ale ciężko póki co bo firma ma coraz mniej zamówień, sytuacja jest przejściowa, czekam na poprawe by wrócić, a oznacza to że im bardzkiej kreatywny jesteś tym bardziej możesz liczyć na swój rozwój :)

@pracodawca

Sprostowanie - firma nie prowadzi obecnie żadnej rekrutacji.

123456789 Nowy wpis
@@pracodawca

a kiedy coś sie ruszy? są jakieś pierwsze efekty? jak szukanie nowych klientów idą?

Kazik

Firma jest i była źle zarządzana. Nie potrafili zdobyć nowych klientów i trwa redukcja

Joasia

Skoro redukcje etatów trwają, to czemu firma nadal zatrudnia nowych? Zastanawiam się nad współpracą. A czy wynagrodzenie jest terminowe?

@Joasia

terminowa jest wypłata, jednemu nowemu podziękowali bardzo szybko bo po miesiącu jakoś, też mnie to dziwi

Inga

to dobrze, że wypłata jest na czas. można jeszcze poznać widełki zarobków? :) Wow, to mega szybko podziękowali. Jaki był tego powód zwolnienia ?:o

ANONIM
@Inga

widełki zależne od działu ale tragedii nie ma 5k można wycisnąć, a powód redukcje etatów bo firma ledwie kupy sie trzyma, obiecali jednak powrót pracownikom gdy sytuacja sie poprawi, mnie dobrze tu było, na te chwilę lepiej gdzieś indziej poszukać pracy do momentu poprawy sytuacji

Można jakoś zasłużyć na sympatię przełożonych nie mając wcześniejszych znajomości? Ktoś pisał o tych wszystkich sobotach pracujących. One są obowiązkowe czy jakoś wcześniej trzeba się zdeklarować, że chce pracować się w dodatkowe dni?

@pracodawca

Polecenie pracy w nadgodzinach, otrzymują pracownicy, którzy dobrowolnie zadeklarowali chęć uczestnictwa. Informacje o, potrzebach wzmożonego zaangażowania ogłaszamy na początku bieżącego tygodnia pracy. Terminowość realizowania zleceń, jest dla nas obecnie kluczowa.

@ANONIM

Dokładamy wszelkich starań, aby obiecane powroty pracowników, stały się faktem.

Rysiek
@ANONIM

Ale co to znaczy powrót obiecali. To ci ludzie mają czekać, nie szukać nowej pracy, bo być może tutaj w firmie znowu znajdą zatrudnienie? Dostały te osoby jakieś postojowe, na czas, kiedy nie są wzywani do pracy?? Jak to działa w praktyce?

etydghhjdry5
@Rysiek

jedni postojowe inni muszą szukać gdzie indziej pracy szczegółów nie znam to zależy kiedy firma odżyje

@ANONIM

Oooo to chyba całkiem nieźle, jak można dostać taką kasę. Czy te 5k to jest tylko pensja stała, czy to jest suma pensji, nadgodzin i jeszcze jakiś innych dodatków finansowych? Czy trzeba mieć konkretnie ileś lat doświadczenia, żeby dostawać co miesiąc taką kasę?

@pracodawca Nowy wpis
@Rysiek

Pracodawca nie zastosowała żadnego postojowego. Nikomu nie kazaliśmy czekać na powrót. Nie wiemy skąd takie spekulacje. Pracodawca zredukował załogę w związku z sytuacją na rynku automotive. Zespół, który pozostał pracuje normalnie, bez postojowych.

@pracodawca Nowy wpis
@Rysiek

Czy pracodawca Andrenplast Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Alicja

A spełnia te obietnice? Co takiego się ma poprawić? Podwyżki będą? Kiedy planowane są?

@Alicja

Volvo buses w Polsce się zamyka... Co z Andrenplast?

Dopiero co właśnie tu wszedłem a już czytam opinie o jakimś zmarnowaniu czasu? Opiszecie wprost kandydatom szczegóły by była jasność? Praca już nie będzie dostępna? Jeśli tak to dlaczego?

@pracodawca

Zapraszam do lektury Oświadczenia na temat bieżącej sytuacji firmy, jakie zostało opublikowane na profilu FB Andrenplast Polska.

Jak szefostwo w Andrenplast Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Andrenplast Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Główny Mechanik?

Jak wygląda praca w Andrenplast Polska Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Sasza

Na produkcji czy w administracji?

Lolek

Na jaki zarobki można liczyć na magazynie?

Wojtek

Ile zarabia magazynier

Czy Andrenplast Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

W sprawie stażu skontaktuj się z kadrami. Napisz albo wyślij e mail.

@Anna

Można prosić o adres e-mail?

@Izabela

Wejdź na stronę info.stargard.praca tam znajdziesz e mail.

Dorota
@Anna

Dzięki :) A dużo stażystów pracuje w firmie? Albo praktykantów?

Operator

Jako operator wtryskarki do plastiku z 10 letnim stażem jest szansa dostać się do pracy?

Zośka

Andrenplast to firma z potencjałem, który nie jest w pełni wykorzystywany. Niestety brakuje osoby, która umiałaby to wykorzystać. Najsłabsze ogniwa są na samej górze organizacji, przez co sytuacja jest jaka jest. Kuszą wysokimi premiami, które potem są obcinane jak tylko się da. Wypłaty porównując do innych firm mało atrakcyjne. W firmie z takim stażem w tej branży powinno już być wszystko dobrze zorganizowane, a tutaj ciągle jest straszny (usunięte przez administratora) O 5S chyba nikt nie słyszał, nie ma żadnych standardów- dzisiaj robisz tak i jest ok, a jutro przyjdą że tak nie może być. Dużo osób się zwalnia, i to z roznych działów, przez co większość obsady to ludzie z krótkim stażem. Proces szkolenia i wdrażania nowych pracowników to jakaś kpina. Nikt nie ma czasu żeby odpowiednio przeszkolić nową osobę, a później są pretensje kiedy popełnia błędy. Ogólnie jest bałagan, brak pomysłów na ogarnięcie tego i dzialanie na zasadzie gaszenia pożarów. BHP to tez jakaś porażka, robią co chcą byle zdążyć zrobić zamówienie. Jeśli miałabym polecić lub odradzić komuś podjęcie pracy w tej firmie to raczej odradzę, choć z niektórymi osobami fajnie mi się pracowało.

Teresa
@Zośka

A kto weryfikuje te standardy pracy? Kto jednego dnia mówi ok a nastepnego źle? To dział czy jedna osoba?

on

na stanowisku jako operator cnc jest ok ale nie polecam iśc na zmiane do Marcina ;D

@on

A czemu nie? Coś faktycznie niefajnego robi? :(

Izabela

A na to jakieś zakazy są, że para nie może być w jednym miejscu? To chyba nie znaczy od razu, że jakoś niefair będzie podchodzić?

byly pracownik
@Izabela

na to zakazu nie ma.ale na to co dzieje sie na tym dziale zakaz jest zapraszam na stanowisko operatora cnc i samemu sie przekonac

@byly pracownik

A przed przyjęciem zaproszenia można się dowiedzieć co tam się dzieje?

Pavlos

Inżynier w tej firmie długo nie popracuje, przychodzi i szybko odchodzi... Firma bezradna

Teresa
@Pavlos

A dlaczego firma nie potrafi utrzymać inżynierów? Za mało płaci?

Etatowiec
@Pavlos

To jak duza jest rotacja wśród inżynierów? Wpływa to negatywnie na pracę ludzi na produkcji?

@Etatowiec

No w sumie to ciekawe, a tak właściwie skoro oni rotują, to wiadomo czy na produkcji też tak jest? Zaraz wyjdzie, że robią mocne odświeżanie kadry czy coś

Ona

Mam pytanie , czy na stanowisku operator cnc wiek ponad 50 lat jest przeszkodą do zatrudnienia?

@Ona

Nie wiem jakie standardy tutaj mają, ale tak na logikę w sumie czemu miałby być przeszkodą? Bo to chyba zależy od sprawności fizycznej a nie wieku z tego co myślę? Ciekawa jestem w sumie teraz jaką mają tutaj średnią wieku ludzi zatrudnionych?

Mariusz

Ile zarabiają liderzy w firmie?

Zły pracownik
@Mariusz

4200 brutto

Przemysław
@Zły pracownik

To nie jest najgorzej. Ile z tego to premie a ile podstawa?

Renata
@Zły pracownik

A zwykły pracownik produkcji ile zarabia?

Zły pracownik

Nie

Radzik

Drogi Marku czy możesz spać spokojnie, gdy Twoi pracownicy mają poobcinane premie?

Xxxxx

Fajna przyjazna firma. Jak w każdej firmie są dobre i złe strony. Pieniądze na czas i to nie prawda że premie zabierają cała. Premia to tylko dobra wola pracodawcy na którą wpływają wiele czynników. Jeśli chorujesz większość czasu to nie spodziewaj się premi, jeśli masz słabe wyniki to czego się spodziewasz? Znam ludzi którzy chwala pracę w tej firmie. Praca lekka przyjemna i można też spoko zarobić jak na warunki 8 godzinne. Jeżeli kobiety dają radę i są zadowolone to jeśli facet narzeka to sama myśl nasowa się na temat jego pracy. Jest dużo takich pracowników którzy dużo gadają narzekają a nic nie robią. Jak dla mnie i opinie innych ludzi pracujących tam spoko praca i całkiem dobrze płatna za tak lekka pracę jaka się tam wykonuje.

Xxxxx
@Xxxxx

A co do zwalniana ludzi to ostatni krok jaki robią to zwalniają. Szybciej sami się zwalniają ludzie niż firma to robi. Jeśli ktoś nic nie robi tylko gada narzeka to sam się prosi o zwolnienie. Jeśli chcesz pracować nie tylko gadać to fajne miejsce by pracować na długi czas...

Nikt
@Xxxxx

Przestańcie cukrować fajnie to już tam było i fajni ludzie pracowali tam ,teraz zostało tam bydło i tyle , kto o normalnych zmysłach wymyśla pracę od 4 rano ,gdzie ludzie nie mają czym dojechać i mówi że ma (usunięte przez administratora) na problem to jest kierownik? Niech lepiej opowie za co go wyrzucili z poprzedniego zakładu.

Mirek
@Xxxxx

Gołym okiem widać, że pisał to Jarek (którego wyrzucili z wcześniejszego zakładu) lub jego chłopiec Piotruś. Nowy kierownik tylko szuka pretekstu do ucinania premii. Praca 10 godzin dziennie od czwartej rano to obłęd i tylko czekać aż komuś coś się stanie podczas obsługi niebezpiecznych maszyn. Szkoda mi tylko prezesa Marka, bo statystyki które mu pokazują są prawdziwe jedynie podczas podtykania mu ich pod nos. Oczywiście po 2-3 miesiącach Jarek słowem mu nie wspomina że 20% produktu poszło na scrapy. Podobnych sytuacji jest wiele, a szkoda bo firma miała potencjał.

wir
@Nikt

nie licz na to ze doczekasz sie jubileuszu ,wczesniej ce zwolnia

Barbara
@Xxxxx

Jak dokładnie wygląda temat premii w Andrenplast: za co są przyznawane, ile wynoszą? Czy są miesięczne czy może kwartalne lub roczne? Za co są zabierane i jaka ich część jest wtedy odliczana?

Xwicpawx
@Xxxxx

Wszytko co pisałeś to nie jest prawda , własnie dziś zabrali premię bez żadnego powodu , tylko tak po prostu , a zarobki to nie są kokosy bo na początku 3350 gdzie tyle zarabia osoba na stanowisku kasjerka w sklepie gdzie u nas jest większa odpowiedzialność wiec nie widzę porównania ;) a poza tym nerwowa atmosfera , i wszelkie pretensje o wszytko do pracowników. Brygadziści i kierownicy nie biorą za nic odpowiedzialności

Tadziu

Firma spoko, ale względnie słabo płacą przez co duża rotacja wśród inżynierów. Jak chcą zatrzymać ludzi to muszą podnieść płace i to w pierwszej kolejności swoim pracownikom

Czy w Andrenplast Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Biurowi mają szkolenia zewnętrzne

Barbara
@Kazik

A jakie to są szkolenia w Andrenplast i jak często są organizowane? :) Czy są różnorodne i każdy z biura może brać w nich udział? Są całkowicie darmowe? :D Najczęściej są wyjazdowe, czy organizowane gdzieś na miejscu?

Nikt

No i jest jeszcze kierowniczka Ewa co na niczym sie nie zna i premie tez leca , moze by przyszla do magazynu troche popracowac ?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrenplast Polska Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Andrenplast Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Andrenplast Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrenplast Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Andrenplast Polska Sp. z o.o.
  • Nasienna 17
    73-110 Stargard Szczeciński

Andrenplast Polska Sp. z o.o.