Opinie o Nolato Stargard Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nolato Stargard Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nolato Stargard Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nolato Stargard Sp. z o.o. w Stargard Szczeciński

Witam, nie macie przypadkiem zdania o pracy na wtryskarkach? Nie wiem czy niczego mi się nie przeoczyło ale nie widzę opinii w tym zakresie. Z parę miesięcy temu szukali operatora na kwotę do 5500 zł. do dziś jakie już są podwyżki? i jak ogólnie oceniacie pracę? czy warto przyjść?

Józia
@Gg

Przepraszam ale na których stanowiskach biurowych można zarabiać na spokojnie 15 tysięcy, które zostały wskazane? Jako osoba z mniejszym doświadczeniem średnio mam na to szanse?

nie szukacie czasem operatorów wtryskarki? będę pracy niedługo szukał i jak na razie przeglądam opcje. Nie mam wcale doświadczenia ale nie piszecie w ofertach by było ono potrzebne, a przynajmniej nie w tej dawniejszej. Macie napisane, że to praca na 3 zmiany, a w których godzinach?

Br Nowy wpis

6-14, 14-22 i 22-6, marne pieniądze, przyjęć raczej nie ma, a nawet jeśli to bardzo nie polecam. Duzo wymagań, sprawdzanie jakby pracownicy byli przedszkolakami, małe zarobki.

@Br

Co składa się na te wspomniane wymagania teraz? jak patrzę po ofertach dla Operatora wtryskarek to pisali, że trzeba po prostu znać procesy zmiany formy i ustawiania oraz ogarniać maszyny. wychodzą jakieś czynności dodatkowe?

K.L. Nowy wpis

Niema żadnych podwyżek tylko same minusy na ścianach obrazki kartki na stołówce co mozna robic a co nie jak w przeczkolu . Tak traktują pracowników.

Mm

Na wtryskarkach 5600 brutto, dyrektor się zmienił i firma robi sie tragiczna, nie polecam.

PracowNick

Wszyscy dajemy z siebie 100%. Ze znalezieniem pracy jest obecnie bardzo ciężko więc tym bardziej dbamy dbamy o to, co mamy, o siebie nawzajem również.

No i na jakich warunkach pracują sobie ci, którzy jednak nie dają z siebie wszystkiego tak jak piszesz? Nie wpływa to na żadne wyniki finansowe ani nic? Mieliście kiedyś jakieś premie?

ZZ

Jeśli z zasady nie chce Ci się pracować to czego oczekujesz od Pracodawcy?

Gg

Nie ważne czy ktoś daje z siebie 200% czy 2%, pieniądze te same, 4300 na start, 4400 po kilku msc, 4550 po 2 latach i 4800 po 5 latach i na tym koniec, żadnych premii nie ma nawet jak będziesz zapieprzac jak glupi. A dyrektor szuka oszczędności na byle czym. Wazne ze kierownicy i inni pracownicy biurowi mają po 15000 :) zwykli ludzie sa nikim.

Br
@ZZ

Z zasady bardzo lubię pracować, ale gdzieś gdzie jest to doceniane. W nolato kiedyś moje checi tez byly duże. W frmie też pracuje dobre kilka lat, więc moja opinia nie jest naciągana. Od jakiegoś czasu atmosfera, warunki, docenianie ludzi stają się coraz gorsze.

KK
@Gg

Co znaczy (usunięte przez administratora)"??? Pracownicy produkcyjni wyrabiają z góry ustaloną normę (to nie akord). Wszystkie nadgodziny są oddawane w formie godzin wolnych.

Pp
@KK

Tylko, ze na jezdnych produkcjach norma jest spoko, na innych trzeba wypruwać sobie żyły, żeby ją wyrobić.

Józia

ZZ

Pracuję w Nolato od kilku lat i chciałbym przedstawić inną perspektywę dotyczącą pracy w tej firmie. Nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) ani zawiedziony przez pracodawcę czy przełożonych. Jeśli chcesz odbyć szkolenie wystarczy wyrazić chęć, a najwyższe kierownictwo zawsze rozpatruje indywidualnie każdy wniosek. Zauważyłem jednak, że istnieje oczekiwanie, aby pracodawca ciągnął pracownika za rękę w kierunku rozwoju. Jednak w życiu dorosłym trzeba coś dać i przedstawić swoją wartość oraz rzetelność. Nie wiem, jakie firmy obiecywały podwyżki pracownikom, ale pracowałem w wielu miejscach i zawsze trzeba wykazać inicjatywę i pokazać, że warto w nas inwestować. Jeśli chodzi o nadgodziny, odbiór i urlopy, nigdy nie miałem problemów z ich uzgodnieniem. Moi przełożeni nie blokują mnie w żadnym zakresie. Nie mam żadnej wiedzy na temat skarg. Nie miałem konfliktów z przełożonym ani poprzednimi przełożonymi. Zawsze jestem traktowany ze zrozumieniem i szacunkiem. W razie potrzeby otrzymuję pełne wsparcie, a błędy nigdy nie miały negatywnych konsekwencji dla mnie. Większość problemów jest rozwiązywana w sposób spokojny i szanujący każdego. Otrzymałem kilka możliwości rozwoju, w których firma mnie wspierała zarówno metodycznie, jak i finansowo. Jednak trzeba rozmawiać, nie można oczekiwać, że ktoś będzie biegał za nami i zgadywał nasze myśli. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do przełożonych ani samej firmy. Zbudowałem tutaj relacje i znajomości, które cenię. Jestem zadowolony i wiem, że większość moich kolegów i koleżanek również.

Gg
@ZZ

Jeślli jest sie kierownikiem/ kontrolerem /specjalistą to moze tak, zwykły pracownik produkcyjny/brygadzista może co najwyżej pójść na szkolenie z DUCHA NOLATO lub "ochrona środowiska" i inne pierdoły stworzone przez panią "dyrektor". Z odbiorem godzin i dogadaniem się jak najbardziej nie ma problemu i to jest fakt. Nie sądzę, że sa same minusy, ale jest ich niestety coraz więcej. Tak jak, np. Nadgodziny tylko i wyłącznie za odbiór, brak możliwości wybrania za wynagrodzenie.

Kk
@Gg

Ludzie! Firma daje mozliwosci! wystarczy zapytac!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nolato Stargard Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator wtryskarek? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
@.Aldona

Też jestem tego zdania po Paniach która są z firmy nolato sprzątają to asz miło wejść czysciutko najlepsza dziewczyna jest aga dokładnie sprząta i zawsze uśmiechnięta. A po firmie poziom jest masakra jedna ścierką wszystko robia widziałam jak moczy tylko w zlewie nie używając żadnych płynów masakra. Moim zdaniem firma Nolato niema kontroli na firma poziom paniami sprzątającymi. Widać że mają to gdzieś.

Produkcyjna
@@.Aldona

Droga Aldono, portal służy do wyrazenia opinii pomagających w podjęciu decyzji aplikowania do danego pracodawcy. Nie sądzę, aby zachowanie Pań Sprzątających z firmy zewnętrznej czy też rozliczanie z czasu pracy pracowników produkcyjnych było takim wyznacznikiem (każdy pracodawca ma takie prawo). I nie wspominaj proszę o sprawiedliwości bo wyczuwam jakiś głęboki żal z Twojej strony.

Droga Aldono wydaje mi się że się trochę zagalopowałaś. W firmie Nolato pracuje już jakiś czas i z powodzeniem mogę stwierdzić że z tym sprzątaniem nie jest tak jak ty tu piszesz.Firma poziom używa środków chemicznych do sprzątania i moim zdaniem dziewczyny dobrze sprzątają a jak masz jakieś obiekcje to powiedz im to prosto w oczy. Pozdrawiam

Zewnątrz

Jak to możliwe? Przecież firma sprzątająca powinna sprzątać dokładnie. Aż się wierzyć nie chce.

CR,HR pracownicy

Na Rozmie jest milutko obiecująco a później wychodzi inaczej .obserwują cie pytają czy wszystko wporzadku czy nikt nie dokucza to tylko pierwsze dni a później traktują cie jak śmiecia. Pierw pytają się co byśmy chcieli mieć na stołówce a później słyszysz od kadr że masz sobie przynieść z domu . Przerwy co do minuty rozliczają a jak maszyna stanie w HR to twierdzą że to wina pracowników. Masakra. Tutaj to jest wyścig kto pierwszy ten lepszy i zdjęcia kontrolerek widać że brak zajęcia w pracy.

Czarna

a tu dużo chętnych aplikuje? Ciekawi mnie liczba potencjalnych kandydatów na jedno miejsce po przeczytaniu tej ostatniej opinii stwierdzającej, że na pewno będzie dużo osób na czyjeś miejsce. Jest tak? jak tu rozmowy są prowadzone? kto pierwszy ten lepszy?

CR,HR pracownicy

W firmie Nolato jest obłudne Zakłamanie kontrolerki chodzą Robia zdjęcia pracownikom z produkcji biorą do biura do pracy masakra a później zachowują się jakby były kimś ha.ha. w kadrach okłamują pracowników nawet nie wiedzą gdzie i jaki pracownik pracuje wogule nie szanują pracowników i tylko Słyszysz na Twoje miejsce przyjdzie kto inny i ciągle tak Straszą. Firma medyczna a brud wszędzie już nie wspomnimy o toaletach tragedia nie polecamy tam pracować. %

Czy istnieje możliwość rozwoju w Nolato Stargard Sp. z o.o.?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na specjalista ds. jakości w Nolato Stargard Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Karla

Witam. Czy doświadczenie jest wymagane, jak wyglądają zmiany, jaka atmosfera panuje w firmie i czy jest jakiś socjal?

Edyta

Trochę przeraziły mnie wasze wypowiedzi o zatrudnianiu po znajomości i zmuszaniu do szczepień. Czyli proces rekrutacyjny to ściema? Po co w takim razie jest przeprowadzany? czy ktoś z pracowników może potwierdzić te newsy ze szczepieniami?

Cc
@Edyta

Nir ma żadnego zmuszania. Firma organizuje szczepienia na grypę, alr zapisują sie chętni. Poza tym nic :)

Marzena

Ktoś z was chwali zarobki, ktoś pisze że sa niskie :D Czemu zdania są tak podzieone? Może jakiś pracownik się wypowie na temat stawki? Chce rerutowac do firmy, ale ktoś z was napisał że bez znajomości nie ma szans. Czy ktoś dostał prace w firmie, a był z "zewnątrz"?

Cc
@Marzena

Dostałam prace z zewnątrz, w firmie jest bardzo fajna atmosfera, rzadko trafia sie na taką w większej fiemie. Minusem sa pieniądze

Mirek

Zmuszanie dla szczepień pod groźbą zwolnienia zgłoszone już do odpowiednich służb

Obecny pracownik
@Mirek

W odpowiedzi na Twój zarzut Mirku, chyba Ci się firmy pomyliły?, pracuje w tej firmie od lat i nikt nikogo do niczego nie zmusza, a już na pewno nie do szczepień :-).

była pracownica
@Mirek

co Wy , jaki przymus szczepień! Pracowałam do końca 2021r. zwolniłam się ze względu na zarobki- za niskie. Jak chciałeś się szczepić na grypę to Nolato pokrywało szczepionkę ale nie zmuszało!!! Nie piszcie bzdur!

Honorata
@była pracownica

I świetnie bo niby na jakiej podstawie mieliby kogoś zmuszać? Nie wyobrażam sobie. Ale zaczęłaś ten temat pensji ze niskie. To ile tam miałaś?

Czy w Nolato Stargard Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

B2B

Jak masz znajomości na góże to spróbuj powodzenia

Jak długo czekaliście na odzew z Nolato Stargard Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiedź

Zatrudniają tylko po znajomości więc nie oddzwaniają.

Robert

Można pracować na pół etatu ?

Czy jest możliwość pracy na jedną zmianę?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Nolato Stargard Sp. z o.o.?

Mimi

Nie polecam, mało rozwojowa firma, zarobki są bardzo niskie, brak premi.

Zostaw merytoryczną opinię o Nolato Stargard Sp. z o.o. - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Nolato Stargard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nolato Stargard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nolato Stargard Sp. z o.o.?

Nolato Stargard Sp. z o.o.
  • Usługowa 1
    73-110 Stargard Szczeciński

Nolato Stargard Sp. z o.o.