Opinie o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Mati

Narzędzia Techtronic Industries są stosunkowo drogie, ale warto zainwestować w dobry sprzęt, który będzie nam służył przez wiele lat.

Mirosław

Firma oferuje szeroką gamę narzędzi, co oznacza, że ​​każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dorf

Ich narzędzia są bezpieczne i spełniają wszelkie normy i wymagania bezpieczeństwa, co jest ważne dla każdego użytkownika.

Torres

Techtronich Industries to firma, która dba o potrzeby swoich klientów. Ich narzędzia są łatwe w użyciu i świetnie wykonane, co czyni je idealnymi dla początkujących i doświadczonych użytkowników

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-serwisowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Dymański

Zakup narzędzi Techtronich Industries był dla mnie strzałem w dziesiątkę. Ich produkty są bardzo wytrzymałe i nie zawodzą nawet przy ciężkiej pracy.

Maciej

Techtronich Industries oferuje szeroki wybór narzędzi, które są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. To świetne rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiej jakości narzędzi do pracy.

Izydor

Jestem pod wrażeniem precyzji wykonania i dbałości o detale, jakie widać w każdym produkcie Techtonic.

Marian

Praca w porządku. Do tego wszyscy menadżerowie są bardzo kompetentni i zawsze służą pomocą, gdy tego potrzebuję. Cenię sobie ich profesjonalizm i zaangażowanie w pracę.

Krystian

Producent elektronarzędzi oferuje szeroką gamę produktów, co pozwala na dobranie odpowiedniego narzędzia do konkretnych zadań.

Roch

Szybka i bezproblemowa obsługa serwisowa. Na drugi dzień od zgłoszenia, sprawę miałem załatwioną i części u siebie.

Jan3

Jak na razie w mojej ścieżce zawodowej to zdecydowanie najlepszy pracodawca. Jestem w firmie ponad 1,5 roku i mam nadzieje że jeszcze wiele lat przede mną

Weron

Nie ma nigdy opoznien, u poprzedniego pracodawcy ciagle bylo cos nie tak i nigdy nie wiedzialem kiedy bedzie kasa a tutaj uczciwie i zawsze w terminie

@Weron

A jaki to termin? Płacą do 10 tego czy do końca miesiąca? Pytam bo w firmach są różne ustalenia.

weron
@Paweł

Do 10 jest wypłata, zawsze terminowo, bez poślizgów, jak wypada w weekend to nawet przed weekendem.

Feliks

Firma jest producentem naprawdę dobrych, solidnych i trwałych narzędzi. Szeroka oferta, zarówno ta klasyczna jak i dla profesjonalistów

Jarek

Mega serwis. Blyskawiczna obsługa i jakoś wykonanej pracy na najwyższym poziomie. Wszystko sprawdzone i wyczyszczone w dobrej cenie. Polecam

Magdziarz

Profesjonalna obsługa i do tego szybka realizacja zleconej naprawy.

Maciej

Pilarka naprawiona i działa super a wcześniej dwa serwisy sobie nie poradziły

Bromel

Bardzo fachowa obsługa, cena adekwatna do wykonanej usługi. Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce

Bosak

Duży wybór nowoczesnych narzędzi,przede wszystkim profesjonalnych.kupuję tam od wielu lat, jestem zadowolony ze współpracy

wojan

Firma świadczy solidne naprawy sprzętu, za rozsądna cenę , można z całą stanowczością polecić serwis i sklep .

Nikoś

Dzień dobry, jakie są widełki wynagrodzeń dla Job Site Solutions Specialist? W ofercie na pracuj pl nic o tym nie ma

@Nikoś

Też widziałem to głoszenie. Napisali że jest wynagrodzenie zasadnicze plus premie, to pewnie jak postawa taka sobie to premią można dobić kilka stówek. Będziesz szedł na rozmowę? Jakbyś wiedział coś konkretnego to napisz :)

Aldi
@Nikoś

Daruj sobie aplikację. Lepiej wyjdziesz. Kiedyś bym polecił, ale czasy się zmieniają na gorsze....

@Aldi

A co w nich takiego gorszego zauważasz?

humorzasty
@Paweł

Te premie to takie obiecanki cacanki.

@humorzasty

O nie, nie lubię czegoś takiego. :( Jak to tylko obiecanki, to nikt nigdy premii tutaj nie dostał?

@Emilia

to akurat jakaś ściema - bonusy są wypłacane i to często wyższe niz zakładane....

Alf
@humorzasty

Premiei spokojnie można wyrobić, mi się rzadko zdarza że jej nie mam, zwykle się udaje

Idek
@Nikoś

Najlepiej isc na rozmowe, w Polsce firmy rzadko dają widelki i ciezko zeby pracownicy je znali bo znają tylko swoje pensje :) a wszystko zalezy od doswiadczenia, negocjacji itd

@Paweł

Czyli na siłę chcą zepsuć opinie o firmie? Po co? :/

Zeton
@Nikoś

Najlepiej iść na rozmowę, dopytać, zawsze można negocjować. Nigdy nie dowiesz się dokladnie jak nie sprawdzisz

Kamil
@Nikoś

Najlepiej iść na rozmowę, dopytać, ponegocjować :) pewnie to zalezy od doswiadczenia itd

Ignacy
@Nikoś

Wiadomo że widełki zależą od doświadczenia, stanowiska, negocjacji :) to już na rozmowie się ustala

@Ignacy

to tak z ciekawości... ludzie nie wiedzą wzajemnie kto ile zarabia? pytam bo ciekawa jestem czy takie indywidualne podejście nie prowadziłoby do konfliktów jakiś niepotrzebnych

Rach
@Nikoś

To zalezy od stanowiska i twoich negocjacji, doświadczenia. najlepiej iść na rozmowę i po prostu zapytać

Zostaw merytoryczną opinię o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 84 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 17 Stycznia 45A
    02-146 Warszawa

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.