Opinie o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

W TIEE moim zdaniem są dobre warunki. Rekrutacja tez bezproblemowa i sprawna, nie bylo momentu zebym na cos dlugo czekal, ciagle bylem informowany o wszystkim

Aleksandra

Obecnie jest rekrutacja na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. analizy danych finansowych i raportowania. Jestem ciekawa czy podczas rekrutacji dają jakieś zadania np. do zweryfikowania umiejętności Excela?

Kaskarz

Dla mnie praca odpowiednia - naprawdę dają spore możliwości rozwoju, dobrą i pewną umowę, bez kombinowania pod stolem czy cos

Przemek

niesamowity asortyment, nigdzie nie widziałem tak dużego wyboru profesjonalnych narzedzi

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-serwisowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Samuel

Prężnie działająca firma na rynku. Polecam

Shak

Ja akurat jestem bardzo zadowolony i z ceny i z obsługi klienta :) rzetelna firma!

Klaus

Racjonalne podejście do pracownika, wiadomo że są wymagania ale żadne z kosmosu. Do tego dobre pieniądze i ogólnie sporo benefitow

Kostow

Spore możliwości rozwoju - jak w każdej dużej firmie. Ja jestem zadowolony zarówno z panującejj tu atmosfery jak i wynagrodzenia

Kamil Orlich

Firma oferuje ciekawą oferte - w porównaniu do większości firm tego typu na rynku to naprawdę dobra pensja i uczciwe benefity

Mateusz

Czy firma stawia na rozwój pracowników ,organizując w firmie jakieś szkolenia dla nich ?

Kamil
@Mateusz

Tak, jest dużo ciekawych projektów i można się rozwijać i zdobyć wartosciowe doswiadczenie

@Mateusz

No raczej jak ktoś chce to dużo się nauczy i wyniesie z tej firmy naprawde wiele, Ale trzeba chcieć i się angazowac

Waldzio
@szeldon

UWAGA WIELKA ŚCIEMA - miód na uszy, a prawdziwe i pokazujące realne warunki komentarze są usuwane!!!

@Waldzio

każdy ma jak widać inne doświadczenia, a usunąć komentarze z tego portalu z tego co wiem to nie tak prosto, bo musi serwis wyrazic zgode, ja mowie tylko za siebie- dla mnie warunki na umowie satysfkacjonujące

@szeldon

Usuwanie postów na tej stronie jest bardzo proste. Wystarczy wykupić pakiet pracodawcy.

szeldon

no regulamin mówi coś innego - ale nie będę sie klocic bo nie mam takiego konta więc nie wiem - ale wedlug opisu to tak nie dziala

Eryk

Bardzo kompetentni pracownicy, zainteresowała mnie oferta i to był najlepszy wybór w moim życiu. Gorąco polecam te firmę!

Urlich

Polecam serdecznie - świetna jakość narzędzi, profesjonalny serwis, wszystko ok

Olaf

Warunki jak na tą branże moim zdaniem dobre, mam porównanie z innymi dwoma podobnymi firmami i tutaj pracuje się najlepiej

tomasz

Polecamy. Profesjonalne doradztwo, dobry kontakt, rzetelne informacje.

Lucjan

Procedura zakupu od momentu złożenia zamówienia do momentu dostawy przebiegła bezproblemowo.

PawełP

Wiele możliwość na rozwój osobisty, wewnętrzne rekrutacje i szkolenia, wynagrodzenie uczciwe, fajna lokalizacja i super ludzie!

Adams

Bardzo fajna firma, szczególnie dla osób na początku kariery zawodowej.

Mezo

Najlepsze narzędzia z jakimi miałem do czynienia. Super sprawdzają się do profesjonalnej pracy

Dębski

Dobre miejsce na zdobycie doświadczenia i posiadanie stabilnej pracy. Jak ktoś chce to naprawdę może fajnie zarobić

Basty

Z perspektywy klienta naprawdę wszystko śmiga - profesjonalizm i wysoka jakość. Najlepsze narzędzia

Zostaw merytoryczną opinię o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 84 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 17 Stycznia 45A
    02-146 Warszawa

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.