Opinie o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Rach

Ja osobiście jestem zadowolony z pracy. Mam umowę już na czas nieokreślony. Super

@Rach

A powiesz na jakim stanowisku pracujesz? Widziałam na portalu, że szukają asystenta działu sprzedaży, ale w ogłoszeniu jest że oferują tylko umowę zlecenie. Więc ciekawi mnie czy faktycznie można przejść na umowę o pracę. Po jakim czasie dostałeś umowę na czas nieokreślony? I czy szła za tym jakaś podwyżka? :)

alex

Firma Techtronic zaoferowała mi o wiele lepsze warunki niż poprzednik :) to mówi samo za siebie

Zigi

Bardzo dobra marka narzędzi - są solidne, działają niezawodnie, nie trzeba się martwić o jakość

Emanuel

Jakoś, szybkość działania, organizacja godne polecenia ponad wszelką wątpliwość.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-serwisowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kello

Praca w dobrych warunkach i z nie najgorszym wynagrodzeniem. Polecam. Do tego dobra atmosfera i możliwość rozwoju

Olaf

Zdecydowanie polecam, narzędzia tej marki są niezwykle trwałe, nadają się nawet do codziennej pracy

Fabiański

Firma naprawdę solidna, ich sprzęt jest wysokiej jakości i korzysta się z niego latami. Duży wybór elektronarzędzi

tadeusz

Ogólnie warunki w pracy są ok, bo jest umowa o pracę i nie ma kombinowania że coś pod stołem czy coś takiego jak to się często zdarza

Klient

Polecam ten serwis. Szybko, sprawnie, profesjonalnie i, co też istotne, ceny przystępne dla normalnego człowieka.

Oskar

Bardzo dobra jakość i cena zamówionych produktów - polecam. Kontakt kulturalny!

Jacek

Nigdy nie spotkałam się z niemiłym zachowaniem ze strony kogokolwiek w firmie, wrecz przeciwnie, zawsze jest miło i pełna kultura. Dobry pracodawca

Oskar

Polecam, super profesjonalizm, korzystne ceny oraz sprawny kontakt

DD

Solidny i pewny pracodawca. umowa na czas nieokreslony, sa premie. OK

Piotr W

no zarobki nie najgorsze, w ogóle jak popatrzec na konkurencje to jest bardzo ok

Ezok

Bardzo polecam warunki panujące w pracy. Solidny i uczciwy pracodawca. Na pewno na plus jak ktoś szuka stabilnego zatrudnienia

Morek

Jestem zadowolony z przedstawionych mi warunków wspólpracy. Polecam, do tej pory w żadnej pracy się tak dobrze nie czulem

Damian

Zespól do ktorego trafiłem to super ludzie, ogromne wsparcie na początku wdrażania się, fajne podejście, miła atmosfera. zarobki nie wybitne ale ok

Merold

Polecam serdecznie, solidna firma, ich narzędzia nigdy mnie nie zawiodły, dobrej jakości!

AdamPietrowicz

U znajomego widzialem jak z tej firmy młotowiertarka działa w akcji i dzięki temu nie żałuję zakupu. Polecam

Leon

Podejście do pracowników pełne szacunku i uczciwe, ja jestem zadowolony jak sie tutaj pracuje szczególnie ze wynagrodzenie mam lepsze niż w poprzedniej firmie

Sylwia
@Leon

A można wiedzieć ile tego wynagrodzenia wychodzi? Jakieś premie do wypłaty też potrafią wpaść?

Zostaw merytoryczną opinię o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 84 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 17 Stycznia 45A
    02-146 Warszawa

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.