Opinie o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Huan

Otrzymałem kompleksową ofertę, która spełniła wszystkie moje oczekiwania. Wszystko zostało dokładnie przedstawione i wyjaśnione.

Dobry pracownik

To jest bardzo źle zarządzana firma. Wszystko jest na wczoraj. Ludzie są przemęczeni i wyzyskiwani. Pensje nie są odpowiednie do poziomu obciążenia. Jest kilka dobrych managerów, ale góra - czyli zarząd się nie sprawdza. Nie polecam!!!

Arkadiusz
@Dobry pracownik

W tej firmie w ciągu mojej pracy(2lata) w moim dziale zostało zgłoszonych i wprowadzonych ok 150 usprawnień procesu, dodatkowo wyniki mówią same za siebie - ta firma jest zarządzana bardzo dobrze.

Major

Jakość wykonania narzędzi tej firmy przekracza moje oczekiwania. Każdy detal jest starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o detale

radmar

Firma dba o innowacje i rozwój. Regularnie wprowadza nowe technologie i udoskonala swoje produkty, zapewniając klientom dostęp do najnowszych rozwiązań na rynku narzędziowym.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. na stanowisko Doradca techniczno-serwisowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Indero

Wielkim plusem firmy jest fakt, że ich narzędzia oferują znakomitą jakość, a jednocześnie są przystępne cenowo. To pozwala mi na wyposażenie mojej warsztatowej kolekcji w wysokiej klasy narzędzia, nie rezygnując z opłacalności.

Seba

Techtronic Industries oferuje niezwykłą jakość swoich elektronarzędzi. Każde narzędzie jest starannie wykonane, co zapewnia długotrwałą wydajność i niezawodność.

Baron

Produkty firmy Techtronic Industries są nie tylko solidne, ale także innowacyjne. Często wprowadzają nowe technologie i funkcje, które podnoszą wydajność i efektywność mojej pracy.

Bomo

Techtronic oferuje szeroki wybór narzędzi, dzięki czemu można znaleźć idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju projektu.

Dorko

Elektronarzędzia marki Techtronic są łatwe do czyszczenia i konserwacji, co pozwala na utrzymanie ich w dobrej kondycji przez wiele lat.

Sento

Jeśli potrzebujesz narzędzi o wysokiej jakości, które są wygodne w użytkowaniu i dostępne w konkurencyjnych cenach, to narzędzia Techtronic to idealny wybór dla Ciebie!

Henryk

Wszystkie narzędzia Techtronic są dokładnie przetestowane i spełniają najwyższe standardy jakości, co daje Ci pewność, że kupujesz produkt o wysokiej jakości.

Marian

Techtronic oferuje szeroką gamę narzędzi, co oznacza, że z łatwością znajdziesz odpowiednie narzędzie do każdego zadania, bez względu na to, czy potrzebujesz młotka, wkrętarki czy wiertarki.

billy

Techtronic to firma, która oferuje elektronarzędzia najwyższej jakości.

Malwo

techtronic to wspaniała firma, która oferuje doskonałe elektronarzędzia w przystępnych cenach. Jestem bardzo zadowolony z jakości ich produktów i obsługi klienta

senek

Wysoka jakość wykonania elektronarzędzi Techtronic sprawia, że są one bardzo wygodne w użyciu. Ich ergonomiczne kształty i łatwość obsługi pozwalają na wykonywanie precyzyjnych prac.

Senior

Witam, TTI miało kiedyś dobrą opinię, którą ostatnio mocno nadszarpnęło. Wewnątrz firmy masowe zwolnienia przez brak logiki w prowadzeniu projektów. Każdy z ludzi w terenie jest "cyfrą" i musi dowieźć wynik. Jest tylko paru kolesi, którzy się klepią po ramieniu i oni przetrwają. Reszta ludzi to roszada. To się dzieje teraz. Typowe corpo więc nie polecam - były pracownik. Pzdr

Rado
@Senior

W 100% zgadzam się z przedmówcą. Obecnie nie warto tracić tu czasu. Będziesz tylko cyfrą.

Drago
@Senior

hm, moim zdaniem to tak nie wygląda, dużo stałych pracownikow pracuje, a warunki oferują dość konkurencyjne więc warto jednak na rozmowe sie wybrac

olaf
@Senior

ja pracuje w firmie dość dlugo i nie mam wrażenia bycia "cyfra". nie bardzo wiem co pod tym mialoby sie kryc, aczkolwiek mam tez porownanie do innych firm i wrecz chwale warunki w TTI

Crue
@Senior

Senior, pracuję w tej firmie jakiś czas i nie widzę „klepiących się po ramieniu” Może poprostu trzeba robić swoją robotę na 100% a nie na 30% Firma jako pracodawca bardzo dobry! Wynagrodzenie dobre, narzędzia do pracy bardzo dobre.Atmosfera dobra, wsparcie oraz pomoc od przełożonych. Warto pracować w TTI.

Crue
@Senior

Poza tym wszystkim co napisałem wcześniej. Ty chyba nie masz pojęcia co to znaczy corpo… i nr ID (cyfra) w corpo…

nysek
@Senior

No rotacji nie ma dużej, tu się nie zgodze, ja pracuje od dawna w tym samym zespole, bez zmian

szeldon
@Senior

Ja jestem w firmie od lat i nie widzę pogorszenia się warunków.Wręcz przeciwnie

Piko
@Senior

obecnie nie widzę jakiś dużych rotacji, ja pracuje ponad 2 lata i jest ok. Naprawdę warunki jak na to co dzieje się obecnie na rynku - super

Kostecki
@Piko

Praca ogólnie jest zgodna z ustaleniami z rozmowy, wszystko ok, umowa też oczywiście o pracę - także super. Moim zdaniem na rozmowe warto isc i sprobowac swoich sil

Kamil
@Senior

Ja obecnie pracuje od kilku miesięcy i większych uwag jak na razie nie mam, pracuje tu dużo osób od wielu lat i są zadowoleni z tego co opowiadają

MM
@Senior

Nie wiem czym sobie zasłużyłeś, że Cie z tej firmy wyrzucili bo czymś musiałeś. Ot tak nie zwalniają tu ludzi. Jeśli chodzi o rotacje to nie wprowadzaj czytających w błąd, ponieważ pracuję tu od półtora roku i wszyscy, którzy przyjęli się przede mną lub po mnie nadal pracują i mają się dobrze, a są nawet tacy którzy pracują tu ponad 15 lat. Były osoby, które same zrezygnowały z nieznanych mi przyczyn, a jeśli były zwolnienia to naprawde ktoś musiał "odstawić jakiś numer". Masz racje, że trzeba zrobić cyfrę bo na tym polegają firmy handlowe ???? jeśli komuś się wydaje inaczej to jest w błędzie. Dla mnie na chwilę obecną firma bardzo pozytywna z super atmosferą. Pozdro.

Arek
@Senior

Wszystko ok, naprawde firma jest uczciwa wobec pracownika przynajmniej odkad pracuje czyli ponad rok

Alan
@Senior

Narzędzia marki Techtronic są zawsze zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa.

sabor

Marka Techtronic oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne, które ułatwiają pracę i zwiększają efektywność.

Porada

Narzędzia marki Techtronic są bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane.

Kacper

Jestem zachwycony jakością i niezawodnością waszych narzędzi. Moje wiertarki, piły i szlifierki od waszej firmy pracują już od kilku lat i nadal działają bez zarzutu.

Senny

Techtronic Industries to firma, na którą można polegać w kwestii jakości i niezawodności narzędzi, a także w kwestii obsługi klienta i wsparcia technicznego.

Zostaw merytoryczną opinię o Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 84 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 17 Stycznia 45A
    02-146 Warszawa

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.