Opinie o T-Jobs Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy T-Jobs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie T-Jobs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Jobs Sp. z o.o. w Warszawa

AAA Nowy wpis

Te cele na przedstawiciela handlowego sprzedażowe nie są zbyt przytłaczające? Nie mam dużo doświadczenia. Jak o tym przeczytałam to od razu zaczęłam się martwić czy sobie poradzę.

AW Nowy wpis

Pracowałem dla T-Jobs jako kierowca przez miesiąc. Po pięciu dniach - w tym dwóch 12 godzinnych - zostałem bez słowa poinformowany o zwolnieniu, z powodu domniemanych skarg składanych przez zakład dla którego pracowałem, na jakość mojej pracy. Po skontaktowaniu się z szefową tegoż punktu okazało się, że o niczym nie ma pojęcia. Sam system przypisywania zamówień jest wadliwy. Często nie dopisuje ich automatycznie, a jeśli już, to z opóźnieniem wynoszącym momentami pół godziny. Winą za tego typu sytuację obarczany jest oczywiście pracownik, który mógł być akurat po drugiej stronie miasta, podczas realizowania poprzedniego kursu :)) Stan samochodów pozostawia również wiele do życzenia. Z jednego z pojazdów odpadła wewnętrzna część nadkola, co zostało NATYCHMIAST zgłoszone zarówno do aplikacji T-Jobs, jak i szefowej oraz głównego kierowcy. Usterki nie ruszono przez 4 dni, a finalnie nakazano wyciąć ów część nożem kuchennym. Stanowczo NIE POLECAM pracy w tej firmie, chyba, że chcecie zostać zwolnieni pod byle pretekstem oraz z powodów, co do których nie zostaliście poinformowani :)

@AW

Na jakiej byłeś umowie że tak łatwo mogli cię zwolnić w zasadzie z dnia na dzień? W końcu ile czasu pracowałeś? Piszesz że przez miesiąc a następnym zdaniu ze przez 5 dni? Nie dało się wyjaśnić sytuacji skoro wina nie była po twojej stronie i w zasadzie szefowa nie miała co do ciebie żadnych obiekcji? Próbowałeś chociaż?

AW Nowy wpis

Umowa zlecenie. Pracowałem miesiąc, aczkolwiek z racji na absurdalny system rang, były to jedynie niektóre dni np soboty, niedziele, czasami (rzadko) dni powszechne. Ostatnio pracowałem 5 dni pod rząd, w tym dwa po 12h. Sytuacji nie dało się wyjaśnić - wczoraj skończyłem wieczorną zmianę, nie było żadnych zastrzeżeń, a rano dostałem maila z zerwaniem umowy. Żadnych skarg czy zażaleń nie było w moją stronę bezpośrednio. Zadzwoniłem do t-jobs - powiedziano mi, żebym kontaktował się z kierownictwem konkretnego zakładu, lecz szefowa również nie wiedziała w czym rzecz i dała znać, że ogarnie co się stało na jutro

Ludzie, omijajcie ich szerokim łukiem. No chyba, że nie przeszkadza wam praca poniżej najniższej krajowej, niezgadzające się wypłaty, kary wyciągnięte z rękawa. Benefitów żadnych nie otrzymacie, a jak o coś upomnicie to nawet wam nie odpowiedzą. Niekompetentni ludzie tam pracują. Ręka rękę myje

Przed rozpoczęciem pracy firma obiecywała jakieś benefity? Czy inną stawkę? Bo nie rozumiem, jak teraz ktoś może proponować prace za mniej niż minimalna krajowa, przecież to nielegalne jest nawet. Nikt jeszcze nie zgłosił tego? Czy chodzi o to, że te kary są nagminnie przyznawane i potem wypłata wychodzi jak wychodzi? Podasz jakiś przykład, za co mogą uciąć z pensji?

Czy firma T-Jobs Sp. z o.o. oferuje elastyczne godziny pracy?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w T-Jobs Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista/ka ds. Floty i Administracji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iza

Powiedźcie proszę coś o pracy dla regionalnego kierownika sprzedaży, bo właśnie zobaczyłam ofertę w sieci. Czy plany sprzedażowe są tak ustalane żeby je rzeczywiście osiągać? Jak wtedy jest to rozliczane? Czy aut firmowe dają nawet do użytkowania w godzinach prywatnych?

Pracuś

Jestem kierowca w tej firmie dla KFC. Nikomu nie polecam! Jako uczeń, nie mam możliwości podjęcia normalnej pracy więc biorę, co jest. Jednak są to (usunięte przez administratora) naciągacze, którzy za nic mają pracowników i ich bezpieczeństwo. Jako kierowcy mamy do dyspozycji niesprawne samochody, na łysych oponach, z przepalonymi światłami. Każda awaria jest przez nas zgłaszana w specjalnej aplikacji a i tak nic z tym nie robią, tylko karzą brać auto, takie jak stoi i robić swoje. Do tego nakładają na nas kary za wszystko. Nawet na nie wylogowanie się z aplikacji w momencie kiedy kończymy pracę, za nie przyjście do pracy, kiedy zgłaszamy to odpowiednio wcześniej, za dosłownie wszystko. Najgorsze jest to, że jak jakiś kierowca nie chce wziąć auta że względu na stan techniczny to wyrzucają z pracy.

Jakub Dolecki

Szczerze nie polecam nikomu pracy w tej śmiesznej firmie. Pracuje od roku i z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Doszło do takiego momentu, że zarząd firmy dosłownie kradnie pieniądze swoich pracowników nakładając absurdalne kary w postaci anulowania dniówki za rzecz tak kuriozalną jak zapomnienie wpisania stanu licznika na ich prymitywnej stronie internetowej. System rang w grafiku też jest nie śmiesznym żartem są okresy gdy brakuje pracowników bo połowa odeszła z powodu warunków panujących w pracy i połowa zmian jest nie obsadzona. Wtedy genialny zarząd prowadzi wielki nabór i dla pracowników lojalnych firmie pracujących od ponad roku tak jak ja (ogromny błąd) brakuje pracy. Mógłbym jeszcze się długo rozpisywać o wadach tego cyrku jakim jest t-jobs ale i tak już zmarnowałem na nich za dużo energii. Proszę nie dajcie się nabrać na ich premie(haha) i inne obietnice. :)

Grażyna
@Jakub Dolecki

A jaka jest umowa że można tak potrącać z wypłaty? Bo przy umowie o pracę chyba nie jest to tak możliwe. Ktoś pisał niżej o zleceniu, tak jest? To by też sugerowało to co piszesz o okresach braku pracy, czyli wtedy nie masz też wynagrodzenia? I jak rozumieć ten "system rang", rozumiem że na jakichś specyficznych zasadach rozdzielana jest praca? I ta potencjalna premia to za co by miała być? Mnóstwo pytań ale sporo istotnych kwestii poruszyłeś dziękuję

Nie wypłacają wynagrodzeń

Pracuję w firmie T-Jobs (dostawca jedzenia pojazdem służbowy, umowa zlecenie) firma jest nastawiona i patrzy tylko materialnie, liczy się kasa i samochody służbowe. Firma nastawia pracowników przeciwko sobie (przykładem tego może być w przypadku zgłoszenia opuszczenia nawet dzien wcześniej zmiany naliczana jest opłata 10 zł za każdą godzinę pracy, a zastępcy jest dawane dodatkowe 10 złotych) względu śmiesznego "systemu" rang i ocen. Między pracownikami jest walka o godziny pracy (przykładem jest system zmian który polega na ocenie np ocena 5 może o godzinie 8:00 wybierać sobie zmiany, 4 o 15:00 a 3 kolejnego dnia o 8:00, w praktyce polega to na tym że o tych godzinach każdy się loguję do primitywnej strony internetowej i równo o tej godzinie każdy klika ile może w wolne zmiany). Jeśli chodzi o wypłaty miałem styczność tylko z 1 dniowym opóźnieniem ze względu weekendu. Weekendy i święta są tak samo płatne jak dni powszednie, godziny wieczorne tak samo, ale w ramach rekompensaty, gdy nikt nie chce obstawić zmiany od 2 tygodni, firmie się robi ciepło i daje dodatkowe punkty w ocenie rankingu kierowcy, w praktyce to jest nic, jedyny był moment gdy na sylwestra i nowy rok chcieli dać dodatkowe 50 złotych ale zrobili to w taki sposób jakby złoto dawali. W komunikacji firma potrafi przystać wiadomość o treści "w sobotę jest wolna zmiana zaloguj się i obstaw godziny" bez żadnego proszę ani takiej kultury. Opinie między pracownikami są bardzo negatywne o tej firmie i Panu Krzysztofie Burzyńskim, w szegolnosci podkreślana jest skaposc firmy. Powiedziałem prawdę jak ja miałem przyjemność przeżyć.

Smakosz shakow
@Tomek

Pracuje w firmie z jedzeniem i jest taka sama sytuacja.

Nie polecam. Mam nadzieje, że PIP ukróci im te żałosne próby zaniżania wynagrodzeń. W dniu dzisiejszym zaproponowali stawkę 8,50 zł za godzinę pracy plus niegwarantowaną!!! Premię. Jak niżej. Krzysztof Burzyński z obszaru Gdańska to najbardziej żałosny przedstawiciel, kręci, kłamie byle tylko oszukać ludzi na hajs. Ostatnio jak nikt nie chciał wziąć zmiany na długi weekend to zapewnił premie, oczywiście ci głupsi się zgodzili po czym obciął wszystkim godziny w ten sposób, że i tak każdy wyszedł na zero. Zrównał ich ze swoim poziomem. NIE POLECAM

Łukasz
@:)

Niby w jaki sposób chcieli dawać mniej niż najniższa krajowa? ;o Przecież to niemożliwe...

aktualny pracownik
@:)

Czytaj uważnie maile, 8,50zł od godziny plus 5zł od zamowienia, jeśli w tej stawce wyjdzie ci wiecej pieniedzy niż przy 18,30zł. Czyli w gorsze dni (mało zamówień) dostajesz 18,30, a w lepsze (duzo zamowien na godzinę) masz wyższą stawkę :) PS. Nigdy nie dostałem wynagrodzenia niższego niż wypracowałem, i zawsze dostałem wynagrodzenie w terminie.

Johny Mielony
@Łukasz

Co Pana to obchodzi. Mial tyle to miał to nie są pomówienia tylko normalne opinie. Pozdrawiam

Muminek3

Witam. Na starcie nie polecam całego tego (usunięte przez administratora) to co sie dzieje w tej firmie to jest paranoja, kierownik K.B t-jobsa przyjeżdza na spotkania pijany, czuc to na odległość 5 metrów. Pieniądze zostają ucinane za nic bez jakiejkolwiek informacji " Premie " które oni oferują, są wirtualne nigdy nikt nie zobaczył tych pieniędzy na oczy. Dzwonisz do typa i mówi, żeby napisac mu wszystko w mailu po czym nie odpowiada na tą wiadomość. Pracownicy są wyrzucani za nic po czym nie dostają żadnych pieniędzy na wypłate w dodatku za każdym razem są opóźnione ;) Nic dodać nic ująć. (usunięte przez administratora) Hipokryta, Pijak. Pomijajcie tą firme

:^)

Serdecznie NIE polecam pracy dla tej firmy. Co miesiąc trzeba walczyć o swoje wynagrodzenie, wypłaty nie wpływają na konto w wyznaczonym czasie, brak kompetencji że strony przełożonych (w szczególności Krzysztofa Burzyńskiego który zdecydowanie nie powinien zajmować swojego stanowiska. Przyjeżdżał na spotkania pod wpływem alkoholu oraz często nie wiedział co mówi) ta firma zwraca uwagę tylko na pieniądze, nigdy jeszcze nie dostałem prawidłowej wypłaty(zawsze jest mniej niż powinno być od 50 do 200zł. A wcześniej wspomniany K.Burzynski to (usunięte przez administratora) jakich mało, liczy tylko na swoje zyski a nie liczy się z innymi. Kontakt z przełożonymi jest wręcz nie możliwy gdyż nie odpowiadają na maile nawet po tym jak utną wypłatę bezpodstawnie a ty tylko chcesz się dowiedzieć dlaczego. Nawet nie próbujcie zatrudniać się w tej firmie, serdecznie odradzam, nie warto ryzykować swoich nerwów i czasu.

Zimny drań co złego to nie ja

Witam,nie polecam tych pionków. Każdy patrzy na swoj portfel a nie na charakter do pracy.

Artek

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i osobiście nie mam powodów do narzekań. Kasa się zgadza i zawsze na czas.

Joanna
@Artek

No to świetnie, że nie masz powodów do narzekań, jeśli chodzi o pracę w firmie T-Jobs. Znalazłam w sieci ogłoszenia od nich - szukają oczywiści przedstawicieli handlowych. Czy ten pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Odradzam na maksa pracowanie w tej firmie! Co miesiąc trzeba walczyć o swoje wynagrodzenie, żadnego razu nie dostałem wynagrodzenia poprawnie. Krzysztof Burzynski jest osoba niekompetentna. Prawie nigdy nie jest dostępny, zawsze zwala problemy na kadry. Proszę zastanówcie się milion razy zanim podejmować prace w T-Jobs. Masakra. Jeszcze nie spotkałem takiego (usunięte przez administratora) jak Krzysztof Burzynski.

Emilia

Pisząc o tym, że nie dostałeś wynagrodzenia "poprawnie" masz na myśli to, że nie zgadzało się z kwotą ustanowioną w umowie? Czy nie było problemów z odkręceniem tego? Ciekawi mnie też, czy pensja w T-Jobs jest stała, czy też składa się z różnych czynników.

Gutek

Ideałów nie ma i wszędzie można coś poprawiać i zmieniać ale przesadziliście z narzekaniem,

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat T-Jobs. Byłem zatrudniony w formie pośrednictwa przez TJ dla innej firmy. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim krętactwem, niesłownością i niekompetencją szczególnie w osobie Rafamłyka. Nie lubiącym rozczarowań - zdecydowanie odradzam!

Martin

@Kulawy Mógłbyś powiedzieć coś więcej? Mam tam niedługo rozmowę o pracę i chciałbym się dowiedzieć skąd taka nieciekawa opinia?

Łukasz

Możesz powiedzieć coś więcej? Jesteś zadowolona ze swojej pracy, co jednak wpływa na takie pozytywne odczucia- atmosfera, poziom wynagrodzenia, czy coś innego? Liczę na Twoją odpowiedź.

Jeremi Górzysty

A ja tam pracuję i jest ok, solidny pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o T-Jobs Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w T-Jobs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Jobs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T-Jobs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T-Jobs Sp. z o.o.
  • Kolejowa 47A lok. 1