Opinie o PM Ecology Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PM Ecology Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PM Ecology Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PM Ecology Sp. z o.o. w Gdynia

Administrator Nowy wpis

W Katowice PM Ecology Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Serwisant. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Kandydat na Serwisanta Nowy wpis

Hej, brałem udział w rozmowie ale w Gdańsku początek 2024 roku. Branża i obszar działania firmy ciekawy. Rozmowa ok. Jednak jest uwaga co do wynagrodzenia. W ogłoszeniu zaproponowano od 5000 do 7000 brutto. na rozmowie była to już kwota 4500 brutto. Po dłuższych negocjacjach wyszło z bólem 5000 brutto. Na pytanie dlaczego nie może być 7000 odpowiedziano że tyle nie dają. To po co to pisać w ogłoszeniu? Jest to wprowadzanie w błąd a to ogłoszenie po mojej rozmowie dalej się pojawia. Ostatecznie zrezygnowałem. Przypomnę że najniższa krajowa to teraz 4242 brutto. Jak zatem można proponować wykwalifikowanemu technikowi z uprawnieniami 4500???

PME Nowy wpis
@Kandydat na Serwisanta

Stawka podana w ogłoszeniach to realne wynagrodzenie które zarabiają nasi instalatorzy. Natomiast oferty składane potencjalnym pracownikom są adekwatne do ich doświadczenia i umiejętności na danym stanowisku. Niestety osoba która ma rok doświadczenia po ukończeniu technikum, w tym żadnego z urządzeniami radarowymi, wymaga wielu miesięcy szkoleń i pracy w terenie aby zostać wykwalifikowanym instalatorem w górnych widełkach podanego zakresu wynagrodzenia.

Stalowa magnolia Nowy wpis

Komentatorzy zapomnieli o jednym istotnym plusie pracy w PM ECOLOGY - nie ma żadnego problemu z dostaniem choćby jednego dnia urlopu. Nieważne czy poniedziałek czy czwartek, nawet spontanicznie - zawsze dasz radę pójść na rozmowę o pracę w innej firmie :)

tff

Niestety najgorsza firma w której przyszło mi pracować. Szefostwo firmy na każdym kroku stosuje politykę niezgodnie z kodeksem pracy . Oszczędzanie na zdrowiu i bezpieczeństwie pracowników. (usunięte przez administratora). Brak podstawowych procedur w firmie. W firmie nie wiedzą czym jest komunikacja- brak spotkań, omawiania planów czy choćby bieżącego działania firmy. Wszystkiego musisz się domyślać. Szefostwo nie bierze odpowiedzialności za własne słowa i czyny. Premie dawane pod stołem oraz absurdalne awanse niekompetentnych osób są na porządku dziennym. Mały człowiek, wielkie ego. Nie polecam nikomu kto ceni sobie rozwój, merytorykę i uczciwe działania.

antymob

Brak możliwości rozwoju, atmosfera wprowadzana przez szefostwo jest stricte (usunięte przez administratora), trzeba się zmagać z ich wahaniami nastroju i zazwyczaj odreagowują na pracownikach, a potem także na swoich kontrahentach. Obrzucanie się winą jest na porządku dziennym, aby tylko się wybielić, bo nikt nie chce brać odpowiedzialności. Premie obiecane w konkretncych stawkach, aby potem za najmniejszy błąd Ci je uciąć. Głaskane są te osoby, które wiedzą gdzie zajrzeć :) Absurdalne wybory stanowiskowe tak samo, jak decyzje o "awansach", bo ciężko tu mówić o jakichkolwiek strukturach. Oszczędności na wszystkim choćby na bezpieczeństwie. Na każdym kroku musisz uważać co mówisz nawet prywatnie, bo szefostwo może to zawsze wykorzystać przeciwko Tobie i będziesz w gorszej kategorii w firmie. Jedyny plus to brak problemu z urlopami. Typowy Januszexpol, a szefostwo ma ego sięgające Bezosa ;) Czyli premie pod stołem i wszystko najtańsze. O tej firmie można napisać książkę, jak nie powinien wyglądać zakład pracy.

Black
@antymob

To prawda. Nic ciekawego Cię tam nie spotka. Przystanek na chwilę i nic ciekawego. Mało praktycznej wiedzy, która może się potem przydać w ścieżce zawodowej.

Jeden z szefów zaliczył taką wtopę w trakcie, że potem nie odzywał się do końca. Ogólnie na miękko.

Co robiłeś? Nie wiedzą tak naprawdę o co pytać.

Harald

Brak feedbacku po rozmowie, nieprofesjonalnie prowadzona rozmowa.

Zuzanna
@Harald

No jak brak feedbacku to na pewno rozczarowanie a rozmowa to jak konkretnie wyglądała, przed feedbackiem też miałeś takie odczucia? Co to za stanowisko?

Harald
@Zuzanna

Przed feedbackiem nie, ale spóźnienie 10 minut, rozmowa podczas wykonywania innych czynności (tak, ktoś robił coś innego w trakcie rozmowy) całkowita rozbieżność opisu ogłoszenia z realnym stanowiskiem.

M. Klepka

Zalety i wady jak u każdej małej firmy: + elastyczność i wszechstronność stanowiska, możliwości rozwoju i przecierania nowych szlaków, szybka realizacja projektów, docenianie osiągnięć - komunikacja, dużo raptownych zmian

Mateo

A tak powiedzcie jakie plusy i minusy pracy tutaj ?

@Mateo

Spełnienie marzeń ;) + luźna atmosfera, fajna siedziba, niezależność na stanowisku, miejsce na własną inicjatywę - brak odpowiedzialności i działania na ostatnią chwilę

Zostaw merytoryczną opinię o PM Ecology Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w PM Ecology Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PM Ecology Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PM Ecology Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PM Ecology Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PM Ecology Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PM Ecology Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Podolska 11
    81-321 Gdynia