Julia Nowy wpis

Dzień dobry, jakiej atmosfery pracy można się spodziewać w TSG? Czy łatwo jest się wdrożyć do zespołu? Można liczyć na zgraną ekipę pracowników?

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TSG Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nowy wpis

@Pytanie

Nadgodziny są rozliczane zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulaminem pracy. Osoby zainteresowane pracą w dziale serwisu prosimy o kontakt pod numerem +58 343 21 71

Nowy wpis

Aktualność
Z okazji ponad 25 lat istnienia firmy na rynku polskim zapraszamy na nieodpłatny przegląd odmierzaczy paliwowych marki Tokheim na Państwa stacji paliw. TSG Polska jest wyłącznym dystrybutorem odmierzaczy linii Quantium w Polsce. W ramach badania technicznego otrzymają Państwo protokół dotyczący stanu zużycia podzespołów oraz ewentualnych zaleceń serwisowych.
Rozpoczęcie akcji: październik 2020
W celu umówienia się na przegląd prosimy o kontakt mailowy: biuro@tsg-solutions.pl lub/i kontakt telefoniczny (+58 343 21 71 ) Październikowa akcja obejmuje województwo: pomorskie, kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie. W ciągu 5 dni od zgłoszenia otrzymają Państwo termin serwisu.

Czy pracodawca TSG Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Dzień dobry, zapewniamy szkoleniam.in. z zakresu technologii LNG, paliwowej oraz systemów. Staramy się na bieżąco zapewniać naszym pracownikom dostęp do wiedzy odpowiedni do zajmowanego stanowiska.

@Pytanie

Tak, szkolimy naszych pracowników zarówno administracyjnych jak i technicznych.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TSG Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry, jeśli Pan/Pani jest zainteresowany złożeniem swojej aplikacji do naszej firmy proszę wysłać cv na adres biuro@tsg-solutions.pl lub zadzwonić pod numer +58 343 21 71. Podpisania stałej umowy można się spodziewać po pomyślnym przejściu 3 miesięcznego okresu próbnego.

Aktualność
TSG Polska Sp. z o.o. zakończyła budowę, na zasadach generalnego wykonawstwa, stecję paliw Eurowag w Pruszczu Gdańskim.

Dane i zadania inwestycyjne:
- Powierzchnia wydzielonego terenu dz. 363/36 – 7703 m2
- Powierzchnia płyt szczelnych – 208 m2
- Powierzchnia wiaty stalowej – 343 m2
- Plac manewrowy, drogi wewnętrzne i parkingi – 2501 m2
- Tereny zielone - 4617m2
- Wykonano podziemny zbiornik PPOŻ o objętości 100m3, zbiornik odparowujący o powierzchni 690m2, 2 zbiorniki paliwowe o objętości 100m3, 1 zbiornik Adblue o objętości 30m3
- Dostarczenie i instalacja tankomatów i system monitoringu firmy Tokheim
- Dostarczenie i instalacja systemu kasowego Fuel POS
- Dostarczenie i montaż terminalu Crypto VGA
- Dostarczenie i montaż systemy pomiarowego ProGauge

Stacja jest czynna całodobowo, pracuje w systemie samoobsługowym, jest monitorowana, rozliczana i nadzorowana zdalnie przez firmę Eurowag. TSG Polska zapewnia serwis stacji w trybie 24/7.

Zadanie obejmowało również budowę drogi dojazdowej gminnej o długości około 200 m, wraz z chodnikiem,  instalacjami elektrycznymi oświetlenia ulicznego, kanalizacji deszczowej. Pod drogą wykonano również przepusty dla gazociągów wysokiego ciśnienia i linii wysokiego napięcia, krzyżujące się z nowobudowaną drogą.

Zobacz film z realizacji stacji:

Diablo

Z rozmowy z podwykonawcami dowiedziałem się, że słabo płacą ponieważ zaliczyli wtope w wycena

Robert
@Diablo

Słabo płacą podwykonawcom, czy może pracownikom, którzy zatrudnieni są w firmie TSG Polska? Sprecyzuj, proszę informację w tym zakresie.

@Robert

Dzień dobry Panie Robercie, zapraszamy do złożenia cv i rozmowę kwalifikacyjną w celu ustalenia m.in. wynagrodzenia za stanowisko, na którę chciałby Pan aplikować. Serdecznie pozdrawiamy. Zespół TSG Polska.

Diablo

Nie polecam, mają problemy sami że sobą, nie wiedzą czego chcą, nie potrafią w terminie zrealizować inwestycji

Diablo

Pol germann dzisiaj tsg dba i wyłącznie o własną kieszen

Czy Twoim zdaniem firma Pol Germann Tokheim Sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o TSG Polska Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TSG Polska Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.