Perfekt Agnieszka Chilińska Firma Usługowo-Handlowa

Gdańsk

Opinie o Perfekt Agnieszka Chilińska Firma Usługowo-Handlowa

niezle

Nareszcie opinie !!!!!!!!!!!!!!!!! Popieram przedmówcę. To co dzieje sie w te firmie to cyrk. Tlumaczenia [usunięte przez moderatora] i jego dziecinada [usunięte przez moderatora] to jaki smieh jest. Ludzie dobrzy ale i tak w kazdym kroku robieni w balona. Zal mi tego faceta i tej firmy. Pan [usunięte przez moderatora] powinien mu r[usunięte przez moderatora] - moze ludzi docenic by zaczac.

zdegustowany

Hej, byłem pracownikiem w tej firmie więcej niż kilka miesięcy i mogę stwierdzić, że: 1. Nie pracował w niej nigdy żaden Maksymilian. 2. Praca w tej firmie podoba się leserom, którzy nic nie potrafią i łapią się wszystkiego. 3. Nawet im praca podoba się tylko przez jakiś czas bo później 10go zamiast dostawać wypłatę słyszą, że przelew nie przyszedł. 4. Jak skończą się zlecenia to razem z nimi kończą się wypłaty. 5. W ostatni wtorek, 3go kwietnia część (nie wszyscy) pracowników otrzymała wynagrodzenia za styczeń i luty dopiero po interwencji Inspektora US 6. Firma ma 3 maszyny do malowania i szpachlowania, ale przygotujcie się na to, że będziecie używać własnych blach, wałków, laserów. 7. Jeżeli miałeś ogromnego pecha i trafiłeś tam zanim przeczytałeś moją opinię, a już kolejny raz "przelew się spóźnia" to szukaj nowej pracy i nie strasz [usunięte przez moderatora] inspekcjami bo będzie udawał, że go to nie rusza, tylko od razu to zgłaszaj gdzie się da. Jak

zdegustowany

Zostaw opinię o Perfekt Agnieszka Chilińska Firma Usługowo-Handlowa - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt Agnieszka Chilińska Firma Usługowo-Handlowa