counter
3 8 4 5 1
Ewelina Nowy wpis

Centrum Techniki Okrętowej szuka pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Badawczo-Technicznych, podają w ogłoszeniu, że oferują między innymi stabilne zatrudnienie i chciałabym o coś dopytać w związku z tym. Rozumiem, że dają umowę o pracę? Na czas nieokreślony?

Dominika Nowy wpis

@Kamo, może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie wnosi mało informacji do dyskusji. Zachęcam Cię do opisania warunków zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę. Myślę, że przyda się również informacja o atmosferze oraz dodatkowych benefitach. Proszę uzupełnij swoją wypowiedź o te dane.

Kamo Nowy wpis

Odradzam

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Centrum Techniki Okrętowej S.A. w mieście Gdańsk? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od pracujących na temat Centrum Techniki Okrętowej S.A.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Techniki Okrętowej S.A. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 8 ocen.