Opinie o Centrum Techniki Okrętowej S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Techniki Okrętowej S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Techniki Okrętowej S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Techniki Okrętowej S.A. w Gdańsk

Brak profesjonalizmu i szacunku po zakończonej rozmowie rekrutacyjnej (dział testów ogniowych). Mimo obietnic rekrutującego brak poinformowania o decyzji nawiązania współpracy. Stanowisko pracy może przestraszyć.

@@ Seba

Hej, a wiesz dokładnie ile proponuje firma, że zarobki są marne? Ja też myślę nad pracą tutaj, ale jeśli kasa ma być słaba, to podobnie do ciebie odpuszczę. Tylko nie widzę tu żadnych konkretnych kwot, jedynie że płacą poniżej średniej. A nie znam nikogo, kto tu pracuje, żeby podpytać:/

Tomasz

Płace nie adekwatne do wykonywanych obowiązków bardzo -niskie, grubo poniżej średniej na rynku. Brak jasnych zasad premii i niespełnianie obietnic odnośnie podwyżek odbierają motywację do pracy. Awanse i doświadczenie nie wpływają na poprawę zarobków. Nie polecam tej firmy.

Maciej
@Tomasz

Jako były pracownik w pełni zgadzam się z przedmówcę. Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Brak sensownych podwyżek, organizacji stanowisk, obiecanych szkoleń. Radzę omijać tą firmę jeśli szuka się pewnej pracy na lata.

Ktos

Nie szanuje się osób, których mie ma się zamiaru zatrudnić

@Ktos

Czyli pracowników chociaż szanują? ;) A tak serio to słabo, że kiedyś tego feedbacku nie dawali, ale może po tych skargach dziś już normalnie dają?

@ Seba Nowy wpis

Dzięki, dobrze wiedzieć. Nie będę aplikował bez sensu ( zarobek marny jak na Gdańsk to jedno, a atmosfera pracy to już nr.2 ) zwłaszcza że chciałem aplikować na dział prób ogniowych.

@@ Seba

Ogarniacie może co takiego wchodzi w zakres tych przytaczanych w postach szkoleń, że można być rozczarowanym? Czy wcześniej wskazane są jakieś terminy, że ma się któreś zrealizować po miesiącu i tak dalej? I o co chodzi z tymi stanowiskami oraz ich organizacją? Jakiś przykład?

Tomasz

Dominika
@Tomasz

Czyli płaca jednak coś więcej niż najniższa krajowa? Hmm ciekawi mnie w sumie co w takim razie wpływa na awans, jak nie czynniki które opisałeś wyżej? :P

exWyrobnik
@Tomasz

Płace właśnie adekwatne o wykonywanych obowiązków - przecież większość tam nie ma nic do roboty

Agata
@exWyrobnik

A Ty na jakim stanowisku pracujesz, skoro uważasz, że większość nie ma nic do roboty? W Twoim dziale też? Czyli co generalnie praca lekka i przyjemna:)?

Maciej Nowy wpis
@Tomasz

Jak długo czekaliście na odzew z Centrum Techniki Okrętowej S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Kamila

Witam, jak się pracuje w firmie pracownikom fizycznym? Szukają tu Murarza, chciałabym podesłać ofertę teściowi, ale chcę mieć pewność że wszystko jest w firmie jak trzeba obecnie ;) Stawka 3800 - 5800 czyli więcej niż tu piszą o minimalnej krajowej. A czy te obiecane podwyżki już dostaliście, na początku roku może sypnęli groszem?

K24LP
@Kamila

Jeśli chodzi ogólnie o pracowników fizycznych, to nie wiem, tu każdy ośrodek działa w zasadzie niemal jako osobna firma, więc opinie i warunki pracy mogą być skrajnie różne, raz napiszą, że kierownictwo i pracownicy to straszni buce i warunki są kiepskie, a w innym, że warunki są w porządku i bez problemu można się dogadać. Jeśli chodzi typowo o murarza to raczej spoko. Praca niemal cały czas na hali, można w każdym momencie pójść sobie zrobić kawę/herbatę i przynieść na stanowiska pracy. Co do podwyżek to są one prawie zawsze w 3-4 kwartale (czyli na moment pisania tego posta jeszcze nie było) + jest szansa na premie kwartalne.

Ktos

Brak szacunku i wyższość, zamknięta klik która „szacuje” przyszłych pracowników i obgaduje za plecami. Nie polecam, za najniższa krajowa warto poszukać pracy w lepszej atmosferze.

@Ktos

Szacuje? Nie miało być przypadkiem "szanuje"? Skoro taki stosunek mają podobno wobec nowych to co z pracownikami o dłuższym stażu?

Ktoś
@Magdalena

Wierz mi, baaardzo kiepsko, „stara gwardia” szybko ustawia nowych, brak szacunku, bezczelność, (usunięte przez administratora) wyrażony ostracyzmem…

Czy zarobki oferowane przez Centrum Techniki Okrętowej S.A. są adekwatne do zakresu obowiązków?

Nie

Emilia

A jak z premiami? Trwa właśnie proces rekrutacyjny na stanowisko Główny/a Księgowy/a. Skoro jest taka opinia o pensji, to co z premiami? Są na tej posadzie premie? Regularne albo jakieś okazjonalne? W ogłoszeniu co prawda nie ma mowy o premiach, są jakieś różne dofinansowania

Pan Bukowy

Płaca znacznie poniżej średniej, ciagle obietnice podwyżek i awansów których nie ma. Jednocześnie oczekiwania pracy z nieustannym zapałem za (usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Centrum Techniki Okrętowej S.A.?

Ktoś

Jeśli zgadzasz się na pensję minimalną krajową to szybko taką możesz dostać. Jeśli chcesz walczyć o większą stawkę to i po 2 latach możesz nie być "godny" na stałą umowę.

Lizus
@Ktoś

Tonie mógł bym życie wszyrzymac ! Jak spokojnie mogła by … się tam jest tak jebacka i tyle w temacie maenagerow :) wiec nie szczep jak nie masz jak :P

@Ktoś

"Godny"? A z ich definicji co trzeba zrobić, żeby takim się stać? :/

Grzegorz

Po co dzwonicie z informacją, dziękujecie za aplikacje, ale już kogoś zatrudniliście, skoro cały czas ogłaszacie się z ofertą pracy ?. Miałem za wysokie wymagania płacowe ?. Za szuflowanie popiołu łopatą coś się chyba należy. Szukajcie dalej, ale (usunięte przez administratora) nie ma.

Były Kierownik

Ciekawe miejsce pracy pełne wyzwań i różnorodności. Niestety brak dobrej organizacji pracy zakładu zarówno wewnątrz działów jak i pomiędzy nimi. Możliwość rozwoju jedynie przez znajomości. Brak obiecanych podwyżek, premii oraz szkoleń. Widełki wynagrodzenia nie adekwatne do stanowiska (sprzątaczka może zarabiać więcej niż kierownik działu). Rotacja pracowników bo taniej jest zatrudnić kogoś nowego niż starać się zatrzymać doświadczonego pracownika. plusy: - ładnie wygląda w CV minusy: - mało rozwojowa praca - wynagrodzenie za pracę znacząco poniżej obecnych na rynku pracy

Ewelina

Centrum Techniki Okrętowej szuka pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Badawczo-Technicznych, podają w ogłoszeniu, że oferują między innymi stabilne zatrudnienie i chciałabym o coś dopytać w związku z tym. Rozumiem, że dają umowę o pracę? Na czas nieokreślony?

Dominika

@Kamo, może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie wnosi mało informacji do dyskusji. Zachęcam Cię do opisania warunków zatrudnienia proponowanych przez pracodawcę. Myślę, że przyda się również informacja o atmosferze oraz dodatkowych benefitach. Proszę uzupełnij swoją wypowiedź o te dane.

Kamo

Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Techniki Okrętowej S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Centrum Techniki Okrętowej S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Techniki Okrętowej S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Techniki Okrętowej S.A.?

Kandydaci do pracy w Centrum Techniki Okrętowej S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Techniki Okrętowej S.A.
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Szczecińska 65
    80-392 Gdańsk
  • NIP: 5830269981 KRS: 0000201647

Centrum Techniki Okrętowej S.A.