Opinie o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. w Gdańsk

cześć, jaki macie stosunek do aktualnych targetów? W ofercie dla Specjalisty ds. Kluczowych Klientów piszą o realizacji polityki sprzedażowej firmy. zastanawia mnie jednak to, że poszukują kogoś od zaraz. polityka się rozwija czy może jest ciężej i ludzie rotują?

Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Export Manager. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Witam. Interesuje mnie praca jako spawacz-ślusarz . Jakie są zarobki?

Ziarenko
@Marek

Jak masz pojęcie o spawaniu to daj sobie spokój z tą firmą trafisz do mistrza który jest typowym chłopkiem ze wsi co dorwał się do władzy i nie da ci do łazienki nawet iść ,najlepiej jak byś stał cały czas z palnikiem w ręku

@Ziarenko

Chłopak, chłopakiem, ktoś rządzić musi. A co ważne – w jaki sposób odbija się to na faktycznych zarobkach? ile na największych obrotach taki spawacz będzie mógł zarobić?

Gal Aninim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Orientuje się ktoś jak teraz wygląda kwestia kadr? W dobrzeniu jest ktoś z kadr?

Są tu komentarze dotyczące stanowiska kierowniczego ale nie od strony oceny warunków pracy. można więc prosić o ich przybliżenie? Wystawione zostało parę dni temu ogłoszenie dla kierownika realizacji kontraktów. Czy możecie mi opisać praktyczny zakres zadań oraz zarobki, które za ich wykonanie przypadają?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Spawacz w firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Napiszesz z ilu PLN na ile zjechała premia świąteczna i inne? Bo jest ogłoszenie na produkcję i nieźle mi wygląda. Dla mnie np. bardzo ważna jest opieka lekarska, gdzie na produkcji to się rzadko zdarza. A tutaj jest, tylko ciekawe czy do wszystkich specjalistów jest dostęp.

Ciekawy

Tak się zastanawiam. Jest tyle negatywnych opinii, dlaczego pracownicy nie chcą się zrzeszyć, założyć organizacji związkowej i w ten sposób próbować zmieniać to toksyczne środowisko? Z korzyścią dla pracowników i jak również samej spółki.

Amy
@Ciekawy

Bo generalnie jak nie przyjedzie jakiś spec od zakładania zwiazków i nie pomoże, to nie jest wcale łatwe. Ludzie często nie odróżniają netto od brutto na umowie, a co dopiero organizację zakładać i prowadzić bez zachwytu ze strony pracodawcy. Mnie to ciekawi bardziej, jaki Ty masz w tym interes, ze czytasz i namawiasz do zakładania ZZ?

Janek
@Ciekawy

Przecież jest organizacja związkowa w Dobrzeniu Wielkim i każdy pracownik spółki może do niej przystąpić

@Janek

Od kiedy istnieje wspomniana organizacja? I czemu wychodzi w teorii na to, że może nie każdy pracownik ma o niej jakieś większe pojęcie, skoro takie komentarze padają? Dodatkowo czy cokolwiek już udało się jej zmienić, odkąd powstała?

Janek

Istnieje od grudnia 2016 r. Proponuję skontaktować się z organizacją związkową w Dobrzeniu Wielkim . Na pewno jest kontakt. Tylko trzeba to zrobić, a nie jęczeć... Z poważaniem Były pracownik

Interesuje mnie kariera na stanowisku Pracownik Produkcji. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Chuck

Takie opinie negatywne na tych mistrzów to dlaczego nikt z góry nie reaguje na to? Może trzeba poruszyć sprawę wyżej bo przez takie 2 "berlinki" cierpi cały zakład.

Wow
@Chuck

A kto Ci zareaguje jak tam jest taki strach że masakra przecież jeżeli odezwiesz się na temat tych dwóch haha pozal się Boże mistrzów to za kare pujdziesz na Śrut albo zmienisz dział oni robią co chcą bo mają na to zgodę od góry

Potrafię się odezwac

Część. Powiem Wam tak ta firma to jedna wielka pomyłka od kad odszedł Rafał... Hmm w skrócie władze przejął wcześniej wspominany dolar i Dyzio ????zrobili ze swoich dwóch mistrzów źródło informacji i dowodzenia nie będę pisał o kogo chodzi bo każdy kto tu pracował bądź pracuje wie dokładnie że łysych parówek jest tylko parka haha ogólnie duże (usunięte przez administratora) mistrzowie dają pracownikom kary za źle zrobienie czegoś podczas gdy syn mistrza siedzi w telefonie i przez 6 h na 10 nie robi nic kary zazwyczaj są psychiczne żeby pracownika jak najbardziej zniszczyć żeby za dużo się nie odzywała i robił to co mu się każe wszechobecny mobbing zastraszanie to chleb powszedni w tej firmie nie polecam mistrzowie bez pojęcia którym nie można zwrócić uwagę żeby usprawnić pracę firmy bo wtedy wyjdzie że mistrzowie wcale nie są mistrzami haha inteligencji organizacji pracy okrągłe 0 polecam tych dwóch panów wyśląc na stanowisko alu gdzie prawdziwy mistrz szybko by ich zweryfikował haha no ale nie o umiejętności w tej firmie chodzi tylko oto jak donoszą na swoich kolegów a parka łysych jest nie do pobicia haha trzymajcie się z dala...

Tragedia .. ogólnie to gdyby ktoś pytał kierownikem jest typ o pseudo dolar dlaczego ? Bo jest zielony jak dolar w każdej kwestii słucha tylko ciemnoty która mu wciskają mistrzowie i dyrektor który robi wszystko żeby było w tej firmie jaknajgorzej... premie dają jak chcą czyli prawie wcale .. a jak już dołożą 1.5 % to z kijem nad ludźmi stoją i mowia MAŁO MAŁO ... (1.5% gdyby ktoś pytał to wyszło mi osobiście 30zl skali miecha) .. dalej mistrzowie (2 typów ps (usunięte przez administratora)) hahahhaha wstyd ich tak nazywać.. nie potrafią nic . . Są tylko od popędzania ludzi.. jeden i drugi mistrz (usunięte przez administratora) .. ktoś już tu pisał level hard w (usunięte przez administratora) a sami nie robią nic nie potrafią dopilnować pracy inaczej niż popędzając ludzi bo jeśli trzeba coś wytłumaczyć to już umywają rączki... najlepsze jest to że za plecami jeden (usunięte przez administratora)na drugiego .. jeden z nich za 20 zł dałby się........ wiadomo co drugi patrzy tylko co można zawinąć z firmy przychodząc w sobotę do pracy .. lewe interesy fuszki na bokach podczas pracy kawka cherbatka i ciasteczko kiedy nie ma kierownika i dyrektora ... a właśnie.. ciągnąć temat .. podczas nieobecności dyra i kiero 2 mistrzów leży w biurze kierownika i bajerka się kręci po 2 godziny ... i jest git .. pracownicy to tępe tłuki .. zero zgrania .. bd robić za (usunięte przez administratora).. kolesiostwo nepotyzm i kumoterstwo na pierwszym miejscu .. pupile przełożonych mają w tej firmie git większe pesje większe podwyżki większe możliwości opierdzielanie legalne kawka cherbatka na stole podczas pracy leżą legalnie na kobylkach i stołach i nie widzi tg nikt nawet z kierownictwa ani naocznie ani na kamerach .. dlatego zgrania nigdy nie będzie jednym pasuje a inni pracowici są (usunięte przez administratora) na hajs i poganiani .. ogólnie jeśli chodzi o pieniądze to są żałosne w każdej firmie dostaje się już więcej niż tu .. przez co dobrzy pracownicy odchodzą... jak nie ma pracy to wypychają cie na siłę na urlop chociaż nie mają do tg prawa ale wiadomo .. pan każe... .. o premiach już wspomniałem najlepsze jest to że zabrali na kilka miesięcy prawie całą premie za projekt który (usunięte przez administratora) z własnej winy zwalając ją na pracowników a typ który miał kontrolować ów (usunięte przez administratora) projekt dostał można powiedzieć awans i leję na to wszystko CYRK NA KOLKACH ... następny (usunięte przez administratora).. w sumie robią wszystko żeby cie (usunięte przez administratora) zabierają premie bo . . góra musi pojechać na integrację do karpacza xD np. ... pracownicy ehh ci co sprzedają kolegów i liżą rowa mistrzom i szefostwu są git pracownikami mogą być nawet pół roku na L4 a i tak dostaną najwięcej podwyżki.. a reszcie nie zgadza się bretford czy jak mu tam i (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora).. najlepsi pracownicy to goście typu nasz zakładowy Qbuś z którego nawet publicznie (na zebraniu całego zakladu) potrafi śmiać się Dyrektor co jest dla mnie niepojętym szczytem hamstwa nie rozumiem jak taki ktoś może dzierżyc tę funkcję.. dalej .. taki pracownik : nie postawi się nie ma swojego zdania nie chce podwyżki robi co mu każą nawet jeśli to nie leży w jego kompetencjach a jest wyśmiewanym poniżany ... tak to wygląda w assa ... nie polecam za chwile wszyscy którzy coś potrafią uciekną z tej firmy ale wtedy się zacznie i skończy... bo nie bd (usunięte przez administratora) do czarnej roboty i zacznie się robota a skonczy kolesiostwo i pupile bd musieli (usunięte przez administratora) bo ktoś to bd musiał wszystko zrobić skończy się leżenie... xD Jeszcze jedna sprawa .. gdyby ktoś chciał coś wyjaśniać odnośnie haj$u bo np. Wypłata by się nie zgadzala to nie ma na to szans bo kadrowej w Bielsku nie ma tzn jest jak święty Mikołaj niby jest ale jeszcze nikt jej nigdy nie widział... żeby nie mówić tylko o minusach najlepsza w tej firmie jest ciepła woda w kranie xD ... niedługo wszyscy uciekną z assa ... lepsi już uciekają został tylko jeden dobry kompetenty uczciwy człowiek mistrz z działu ALU ...Brava dla niego że tam wytrzymuje ze potrafi się odezwać i nikt nie zagnie go jeśli chodzi o wiedzę... szacun ..pracowałem to wiem . Ps . Jedyna dobre komentarze które widzicie na tej stronie pisze jedna z pracownic na osobiste polecenie dyrektora .. real info.

Popieram kolegę ludzi ganiają za wszystko nawet głupiego kubka z kawą nie możesz mieć na stanowisku. A ludzie z biura sobie palą fajki przy gabinecie dyrektora.... Nie polecam.

Rafał

Witam jestem monterem okien i drzwi oraz automatyki assy zwykłej jak i ognioodpornej na terenie Holandii. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rekrutacja monterów w waszej firmie.

Bbnb
@Rafał

Ziomek tu biorą nawet (usunięte przez administratora)z pod żabki ... a potem chcą jakości ... dostaniesz się bez problemu ale na więcej niż 17 zł przez agencje pracy nie masz co liczyć... zresztą poczytaj opinię.

Julia
@Bbnb

Monterów biorą wyłącznie przez agencję? Pytam, bo np. ogłoszenie na mechanika produkcji jest normalnie na firmę :0

Natalia

Czy łatwo awansować w Assa Abloy ?

Ewelina
@Natalia

Ciekawe, ale w ogóle o jakie stanowisko pytasz? A przynajmniej dział. Skoro już napisałaś przede mną, to zastanawiam się, czy myślimy o tym samym w kontekście pracy.

Ewelinka

Łatwo

Bbnb
@Natalia

Oczywiście musisz tylko codziennie kilkarazy w ciągu godziny donosić na kolegów z pracy i momentalnie zostaniesz mistrzem spawania albo składania ????

Rafał

gość

Ludzie którzy czytają opinie na tej stronie mogą pomyśleć, że piszą je sfrustrowani pracownicy albo byli pracownicy, ale niestety opinie o tej firmie to prawda. Jeżeli w tak niepewnych i trudnych czasach ludzie sami odchodzą do innej pracy, a nie trzymają się obecnej żeby przetrwać, aż sytuacja się poprawi to znaczy, że w firmie jest naprawdę źle. Zresztą standardem w firmie zawsze było, że jeżeli masz doświadczenie i chcesz odejść to staramy się cię zatrzymać... Żart!. Podpisz i droga wolna. Po co nam znający się na robocie ktoś z doświadczeniem jak znajdziemy za ciebie partacza, ale ważne, że będzie tańszy. Firma, żeby wyjść na swoim i żeby kadra zarządzająca dostała dobre premie, dla pracowników dała śmieszne podwyżki, oczywiście do inflacji im daleko i oczywiście mydli oczy jakimiś korporacyjnym gadaniem, za które się nie zrobi opłat i nie kupi chleba. Mimo zmian, jakie zostały wprowadzone (niby na lepsze) od nowego roku premia to taka sama fikcja jak była do tej pory. Pani z kadr zorganizowała spotkanie i nie raczyła przyjechać przedstawić nowych warunków bo chyba dla motłochu szkoda czasu tracić. Dział kard to totalne dno, w (usunięte przez administratora) mają pracowników i jeżeli są potrzebni to zapadają się pod ziemię. W czasach kiedy ciężko o dobrego pracownika nie powinno się mieć go za śmiecia. Wszędzie może być gorzej, ale tu nigdy dobrze nie było i dzieje się coraz gorzej.

Helena
@gość

A co to za zmiany, które miały polepszyć sytuację? I ile w ogóle % tej podwyżki było skoro daleka od inflacji? :/ Faktycznie sytuacja teraz ciężka, więc dziwie się że tyle osób odchodzi. Zastanawia mnie tylko czy na którychś działach jest lepsza sytuacja czy dotyczy to raczej całej firmy?

(usunięte przez administratora)Zwalniają ludzi z dnia na dzień bez wcześniejszej informacji. Kierownictwo nie bardzo rozgarnięte, które nie potrafi nie zarządzać firmą. Obiecują premie których nigdy nikt nie widzi, ogólnie praca w tej firmie to wykorzystywanie zwykłego pracownika na wszystkie sposoby płacąc mu (usunięte przez administratora) nie pieniądze. Więcej brygadzistów i kierowników niż pracowników. Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ jest to istna udręka i użeranie się z przełożonymi.

Julia

No, zdenerwowałeś się i nawkładałeś, a po uspokojeniu mógłbyś jakoś konkretniej podać, jakie są te pieniądze? Ale nie w wulgaryzmach, tylko w peelenach kwotę, OK? :)

Czy można przechodzić pomiędzy spółkami w firmie Assa Abloy ?

mjetek

tak

@mjetek

I na jakiej zasadzie miałoby się to odbywać? Jak przechodzisz to warunki masz niezmienne czy to zależy? Da radę na spory plus na tym wyjść?

Gabriela

no to już jakieś info, a zdradzisz je? ile osób tak robiło ostatecznie? ;p co do sposobów wystarczy sobie jakoś zapracować czy tutaj po prostu się rozmawia i idą na rękę?

Uwaga

:) Brak premii w ostatnim kwartale. Pracownicy dowiedzieli się w dniu wypłaty. Niestety nie pierwszy raz taka akcja.

@Uwaga

A ta premia ile miała potencjalnie wynieść? Ciekawa jestem czy to był aż tak duży ból. :( A jaki argument i kiedy to zostanie uregulowane?

Maria

Skąd masz takie info, to jakaś plotka czy wiesz na pewno że tak jest? No i po co właściwie miałby być i na co donosić - dzieje się coś co nie powinno tam?

Hahaha

Najgorsza firma w jakiej próbowałem brak szacunku do ludzi traktowanie jak zwykle robole nic po za słupkami nic się nie liczy tylko rób bo dolar nie będzie miał premii dyzio został wyjebany za lewe interesy z dyrektorem z dobrzenia ale wszystko wyszło Pracowałem w różnych firmach ale warunki oraz stawka jaka dostałem to śmiech ma sali Ludzie z tamtąd odejdą prędzej czy później

Witold

Co to oznacza dla nowo zatrudnionych? No i dla pracowników, którzy już są częścią załogi?

wojownik

Ten kulfon, co zacznie do gościa, to dostanie, bił się nie dawno na parkingu przy zakładzie, zaczął do mniejszego chłopaka, ale ten na nim siedział na tym kulfonie i go lał, ściągnęli tego małego gościa z kulfona, cały zakład się śmiał, co zacznie w zakładzie to dostaje o mniejszych taki wojownik, jego kobieta by pobiła, ale ma przyzwolenie zaczynać i bić się co na to powiedzą jego przełożeni.

Agnieszka
@wojownik

No przemoc to nie powód do śmiechu. Ktoś coś z tym robi?

Mister
@wojownik

Kto to ten kulfon? Wierzyć się nie chce.

pinokio
@Mister

To ten z najdłuższym nosem, weż linijkę i zacznij mierzyc, i sie dowiesz kto to kulfon

Agnieszka
@wojownik

A z jakiego powodu w ogóle doszło do takiej sytuacji? Wiesz może?

Zostaw merytoryczną opinię o Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Assa Abloy Mercor Doors Sp. z o.o.