Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

Iza

Zamówienia złożyłam już dawno temu ( płatność kartą ) wiszą przesyłki jako w OCZEKIWANIU. Proszę o pomoc. Zamówienia nr : 041065a7fb4c6ef2 09/17 09:50 W OCZEKIWANIU, 041176792a01b87e 08/08 14:07 W OCZEKIWANIU. Jaki widać kilka miesięcy już czekam na rozwój sprawy... a tu nic.

logistyk

Zamówienie moje zostało niezałatwione w deklarowanym terminie co w moim przekonaniu świadczy o bezczelnym wykorzystywaniu moich pieniędzy do kredytowania działalności . Odbieram to jako jedno wielkie dziadostwo. Nigdy więcej z taką firma , ktora najprawdopodobniej stworzona jest przez cwaniaczków aby tylko oni byli zadowoleni a nie klient !!!! Moje sugestie dla Vova.com: w opisanej przeze mnie sytuacji firma powinna natychmiast zwrócić mi pieniądze a nie pisać mi żebym napisał do niej o zwrot pieniędzy. Jest to tylko gra na czas. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech pracodawca sam zapłaci za zatrudnienie kompetentnych i odpowiedzialnych pracowników, przeprowadzi profesjonalne ( odpłatne ) badania opinii konsumenckiej a nie bazuje na jak najtańszym załatwieniu sprawy.

samlis

Ja też mam problem z dostawą- zamówiłem 24.10 i miało dojść do 2 grudnia, niestety nic nie doszło

wojtulak
@samlis

Ja miałem otrzymać przesyłkę do 5.12-niestety lipa, nr. przesyłki został odebrany na poczcie w Wawie na zupełnie inne dane po zgłoszeniu w vova zwrócili kasę w 4 dni :)

@samlis

Samlis, przykro nam jeśli któreś towary nie doszły w przewidzianym terminie. W tym przypadku sugerujemy poczekać 14 dni dni gdyż paczki przychodzą czasem opóźnione a jak nie dojdą to wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy. Cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

poprawka- 1 przesyłka dotarła, czekam na drugą

@Vova.com

właśnie dodarła kolejna przesyłka- niestety, dopiero w poniedziałek będę miał możliwość sprawdzenia czy działa. z dłuższym ogonkiem ale dotarło wszystko Dziekuję

annapustola2@wp.pl
@wojtulak

Witam, Bardzo proszę o podanie mi jakiegoś kontaktu do firmy Vova. Przesyłka, którą zamówiłam dotarła do mnie niekompletna tzn. dotarł dużo tańszy produkt a drugiego nie ma.

@samlis

Mi zamkneli wnioskowanie o zwrot po uprzednim nie uznaniu reklamacji. Towar sie spoznil a na koniec okazalo sie ze to nie to. Wyslalam zdjecia ale pieniedzy nie zwrocili

@annapustola2@wp.pl

annapustola2@wp.pl , przykro nam jeśli towar się spełnia pani wymagań, w tym przypadku sugerujemy wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy. Cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi do 14 dni na konto z którego został dokonany zakup. Pozdrawiamy, zespół Vova

@Dasza

Dasza, Prosimy o kontakt na czacie (czat znajduje się w prawym dolnym rogu: http://prntscr.com/lqg515) lub o zostawienie tutaj swojego numeru zamówienia. Pomożemy rozwiązać problem. Pozdrawiamy, zespół Vova

Zam. Nr 041fac8665c408ac

@Dasza

To samo dotyczy zam. Nr. 04150409baee827b. Prosilabym o pozytw. roztrzygniecie bo juz ze znajomymi stracilismy nadzieje. Pozdr.

slowiczka 67@o2.pl

zakupiłam Perfect Breakfast Maker Non Stick Pancake Pan Flip Egg Omlet zaplacilam 8 zl41 gr przesyłki nie otrzymałam choć czekalam jeszcze miesiąc po terminie-- zwrotu dostałam 2 zl 43 gr mało 5zł 98 gr skąd taki smieszny zwrot --gdybym wczesniej zareklamowała --chodzi o termin dostarczenia-- to bym musiała reklamowc 6 produktow zamówionych a nie jeden

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
przemekbartosz

witam mam problem zamowilem zegarek ktory rzekomo otrzymałem 18 grudnia tak jest w aplikacji a jest 20 i nic nie mam nr zamowienia to # 040de9117c7f1488 a nr przysyłki LF589856118CN nie wiem może jest to bład w aplikacji albo przysyłka została dostarczona nie pod adres który podałem prosze pomóc mi w tej sprawie.

Tado

Na towar czekałem ponad miesiąc. Niestety nie doszedł. Czekam na zwrot kasy.

@Tado

Tado, przykro nam, że towar nie doszedł w przewidzianym terminie. Po zawnioskowaniu na swoim koncie o zwrot pieniędzy, zwrot nastąpi do 14 dni roboczych na konto z którego zrobiony był zakup. Pozdrawiamy, zespół Vova.

tiesto

Witam mam pytanie nie odebrałem przesyłki od kuriera bo byłem w pracy co trzeba teraz zrobić

Mietek
@tiesto

Idź na poczte

@tiesto

Tiesto, prosimy skontaktować się z pocztą wymienioną w informacji o śledzeniu i podanie im numeru przesyłki. Pozdrawiamy, zespół Vova

AGA

WITAM WYSŁAŁAM ZAMÓWIENIE W LIPCU DO DZIŚ NIE OTRZYMAŁAM TOWARU ,I ZWROTU PIENIĘDZY A MAMY GRUDZIEŃ!!!!!!!!!!!!!!.NA WIADOMOŚCI TEŻ NIE ODPISUJĄ!!!!!!!!!!!

@AGA

Aga, poprosimy o kontakt na czacie lub podanie tutaj swojego numeru zamówienia. Pomożemy zlokalizować zwrot. Pozdrawiamy, zespół Vova

Wojciechowska. 74

Moje zamówione produkty zmieniły status na otrzymany a produktów nie ma. Dodam że mieszkam w Pruszkowie a śledzenie przesyłki zakończyło się w Elblągu. Co teraz?

Kaakkajsjjsjs

Wigam, co zrobić jak juteo mija dzien w ktorym mialam dostac paczkę i jeszcze nie przyszlo?

michal

michalturemko@prokonto.pl prosze anulowac moje zamowienie nr 04133d506e8a0b13 i prosilbym o zwrot piniedzy .

@michal

Michale, zamówienie zostało anulowane, pieniądze trafią na konto w ciągu 14 dni roboczych tj. do 30 grudnia 2018. Pozdrawiamy, zespół Vova

michal

bardzo dziekuje za info , przepraszam za problemy ,wesolych swiat

Gosia

Witam, chciałabym zapytać zespół Vova czy będą jeszcze monety, z których dostaje się rabaty? Bardzo jest to przydatne, ale miałam to tylko raz i chciałabym wiedzieć czy te monety pojawiają się w jakimś określonym czasie czy jakoś inaczej. Pozdrawiam

joz47

Vova com.Zamówiony towar otrzymałem zgodnie z zamówieniem.Co prawda z miesięcznym opóznieniem ale jestem zadowolony bo dostałem to co chciałem.Dzięki. Będę dalej skladał zamówienia.

@joz47

joz47, dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do dalszych zakupów. Pozdrawiamy, zespół Vova

AdamS

W pełni profesjonalne podejście do klientam, towar póki co dobrej jakości za naprawdę dobre pieniądze.. Moje sugestie dla Vova.com: Oby tak dalej.

@AdamS

AdamS, dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do dalszych zakupów. Pozdrawiamy, zespół Vova

Buszmen

Kupowałem na Vova kilka produktów, w dwóch przypadkach został przekroczony termin dostawy towaru. Po zgłoszeniu tego faktu w ciągu kilku dni zwrócono mi pieniądze. W obydwu przypadkach towar przyszedł z opóźnieniem, ale nie domagano się zwrotu, więc miałem go za darmo. Myślę że ta platforma zakupowa jest warta polecenia.

@Buszmen

Buszmen, dziękujemy za opinię i zapraszamy do dalszych zakupów. Pozdrawiamy, zespół Vova

niezadowolona

witam. zamówiłam dużo rze zy które mają dotrzeć max do 8go grudnia. mamy 6 a dotarły dopiero 3 rzeczy. jak się mam z wami kontaktować. chyba jakoś sklep internetowy powinniście mieć email czy coś. nie ma chaty w żadnym rogu.

@niezadowolona

niezadowolona, kontakt do nas: Czat: czat znajduje się w prawym dolnym rogu: (usunięte przez administratora) Przykro nam jeśli któreś towary nie doszły w przewidzianym terminie. W tym przypadku sugerujemy poczekać 14 dni dni gdyż paczki przychodzą czasem opóźnione a jak nie dojdą to wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy. Cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 3-14 dni na konto z którego został dokonany zakup.

Joanna

Polecam zakupy, Zawsze otrzymuję zwrot, gdy nie otrzymam towaru, lub towar nie jest do końca taki jak zamawiałam, np. nie ten rozmiar, Nigdy nie było problemu ze zwrotem pieniędzy. Zawsze odpisują na maile. Pełna satysfakcjia z zakupów. Jak narazie wszystko bezproblemowo. Lubię atmosferę w Vova.com za: Miła i konkretna obsługa

@Joanna

Joanna, dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do dalszych zakupów. Pozdrawiamy, zespół Vova

Roman

Część /ze sklepu Sinder/towaru otrzymałem 2 tygodnie przed wskazanym terminem. Co do tej przesyłki nie mam uwag.Teraz oczekuję na przesyłki z innch sklepów.

@Roman

Roman, dziękujemy za opinię i zapraszamy do dalszych zakupów. Pozdrawiamy, zespół Vova

Ira

Nie moge usunac nr karty kredytowe nie ma zakladki jak usunac swoje konto Moje sugestie dla Vova.com: Aplikacja zapisala moj nr konta choc niby tego nie robi. Nie wiem jak to usunac nie ma do tego zakladek. Nie ma tez nigdzie info jak usunac konto.

Iwa
@Ira

Też chce usunąć konto ale nie ma informacji jak to zrobić

@Ira

Zaktualizowana aplikacja po poprawkach umożliwia zaznaczenie opcji niezapisywania danych karty. Prosimy o ściągniecie nowej wersji aplikacji. W celu usunięcia danych zapisanych w starej wersji prosimy o kontakt na czacie lub zostawienie tutaj adresu email do swojego konta. Pozdrawiamy, zespół Vova

@Iwa

Iwa, W celu usunięcia konta prosimy o kontakt na czacie lub zostawienie tutaj adresu email do swojego konta. Pozdrawiamy, zespół Vova

Teresa

Nie zwracają pieniędzy za towar pomimo,iż została uznana reklamacja

Małgorzata
@Teresa

Ja każdą reklamację miałam jak do tej pory uznaną i nie ważne czy reklamacja z powodu że towar wadliwy czy inny niż zamówiłam czy to z powodu że nie dotarł w terminie wskazanym w zamówieniu....zwrot pieniędzy w czasie 2-7 dni..... jedynym mankamentem jest długi czas oczekiwania - ale to jest wiadomo już w momencie przeglądania oferty..... polecam Vova

(...)
@Teresa

Czy mogę prosić adres email lub adres na który mogę wysłać zwrot? Z góry dziękuję

@Teresa

Teresa, proszę podać adres email i nr zamówienia, sprawdzimy to dla Ciebie. Pozdrawiamy, zespół Vova

@(...)

Jeśli nie dostała pani adresu do zwrotu towaru po zaakceptowaniu wniosku o zwrot pieniędzy znaczy to, że nie musi pan/pani odsyłać towaru. Pozdrawiamy Zespół Vova

Jelonek
@Teresa

Ja nie miałam z tym żadnego problemu. Pieniądze zwrócono w ciągu 7 dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?