Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

Sylwia

Kupiłam kilka miesięcy temu 3 drobiazgi (nie ubrania), za w sumie ok 16 zł. Przyszło po chyba miesiącu, w dwóch paczkach (pewnie z dwóch sklepów). Wszystko OK, towar się zgadza, jakość też. Biżut bardzo ładny. A dziś strona nie działa, zaczęłam szukać w sieci, co się dzieje.

czarna
@Sylwia

ja tez zamowilam pare zeczy ale aplikacja nie dziala nie moge jej pobrac ani sie zalogowac wyskakuje blod

czarna
@czarna

wyskakuje blad nie moge pobrac aplikacji ani sie zalogowac zamowilam pare zeczy ale nie ma jak sledzic przesylek.Mysle ze Vova chyba cos nie tak ,bo wiele osob od wczoraj nie moze sie zalogowac .Jesli ta strona oszukala wiele ludzi to mam nadzieje ze ktos sie tym oszustwem zainteresuje .

Tosia

Uwazajcie! Jesli cos nie przyszlo w terminie lub nie dostalam wcale pieniadze szybko wracaly na konto, ale kwoty nie byly zbyt duze. Problem zaczal sie, gdy nie otrzymalam wszystkich czesci sprzetu, ktory kosztowal ponad 200 zl. Od listopada prosze o zwrot, pisze maile i nic. W sumie nawet odpowiadaja, ale zawsze to samo i bezsensu. I 200 zl juz pewnie nie zobacze...

kotkkam

Zaufałem kupiłem kilka rzeczy. Potem więcej, ale wszystko zawsze było wporządku. Przed chwilą jednak Moje konto zostało chyba usunięte, albo zablokowane po dużym zakupie. Wygląda to tak jakby strona Vova wogóle nie istniała. Pytam się co z moimi zamówieniami? Jeśli naprawdę jesteście uczciwi to przywróćcie mi konto lub dajcie zwrot pieniędzy. (usunięte przez administratora)

Maja
@kotkkam

Ja mam ściągnięta Appke wszystko działa

Zola

Nie wiem co się dzieje ze stroną. Od rana nie mogę wejść na stronę sklepu Moje sugestie dla Vova.com: Poradź od jak się z Wami skontaktować Lubię atmosferę w Vova.com za: Od dzisiaj zmieniam ocenę na "zła"

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
kot

(usunięte przez administratora) Kupiłem telefon za 280zł z opisanych parametrów full wypas, niestety można go od razu wyrzucić na śmietnik. Szkoda literek, praktycznie nic z aplikacji nie działa łącznie ze sklepem play, więc niczego nie da się doinstalować a aplikacje w telefonie działają w żółwim tempie. Sklep nie zgadza się na zwrot towaru ani pieniędzy. NIGDY WIĘCEJ VOVA Moje sugestie dla Vova.com: Z takim podejściem do klienta, tzn. wciskaniem bubli w super promocjach a później odwracaniem się do niego plecami, proponuję zamknąć działalność i sklep Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie robić z klientów idiotów i nie grać sztucznie na zwłokę w rozpatrzeniu zwrotu czy gwarancji

Borys

Towar dotarł nie kompletny. Beznadziejny. Brak kontaktu. Brak możliwości zwrotu i reklamacji. Brak strony. Oszustwo

Jola

Witam wszystko jak dotąd było ok, towar przychodził, jeśli nie zwracali mi pieniążki, ale dziś jest konto zablokowane, jakby ta strona nigdy nie istniała, o co chodzi? Stało się tak po pobranie 300 zł za buty.

Smerfetka
@Jola

Też tak właśnie mam i kwota podobna . Nie mogę się zalogować

Beti
@Jola

Mam identyczna sytuacje

Kwilaja

Pierwsze zamówienie doszło przed czasem. Drugie nie doszło, złożyłam reklamację i zwrot otrzymałam w ciągu 4 dni. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo opinie na temat zwrotów były nieciekawe. Póki co nie narzekam. Zobaczymy co będzie dalej, bo złożyłam kolejne zamówienie.

Vova.com
@Kwilaja

Kwilaja, dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do dalszych zakupów. Pozdrawiamy, zespół Vova

olej1984
@Vova.com

a jak moge usunac nr katy bankowej????? z tego co piszecie to niby nie zapisujecie kart a to nie prawda ...

marjon
@Vova.com

CZY JEST SENS POCZEKAć TROSZKĘ DŁUżEJ NIż był podany termin dostawy? jest tyle negatywnych opinii , że nie wierze , ze to przyjdzie. Niemożliwe , że tyle paczek ginie. Ktoś powinien się zainteresować tą firmą chyba. Może telewizja miała by ciekawy temat na program. Proszę o pilną odpowiedż.

ja otrzymałam juz pieniądze za zwrot ale kompletnie nie mam pojęcia gdzie odesłać towar, proszę pomóżcie

Hubert

Szkoda, że na forum pracowniczym nie ma zupełnie opinie ludzi pracujących w firmie.

kachaa

podoba mi się strona

Inga

Czy na vova ubrania, buty i torebki są oryginale czy to są repliczki??

vova polska

(usunięte przez administratora)/ - zapraszam na fanpage

Artur

Lubię atmosferę w Vova.com za: Jasna i przejrzysta oferta wielu firm wysyłkowych ,konkurencyjne ceny wiele promocji choć długi termin dostaw czasem warto poczekać

kajka

Witam, jak usunąć konto z vova.com ?

Hepi

Firma godna polecenia. Zwraca pieniądze za nie otrzymany towar lub gdy przez nieuwagę zamówisz nie ten towar co chciałaś. Towar jest zgodny ze zdjęciem. Polecam Moje sugestie dla Vova.com: Szybsza dostawa Lubię atmosferę w Vova.com za: nie pracuję tam, jestem klientką

Golem

Darmowa paczka mi nie doszła... Moje sugestie dla Vova.com: Nie oszukujcie ????

mag555wawa

Otrzymalam zwrot pieniędzy za opóźnienie, potem przyszedł mi towar. Jak zwrócić gotówkę ?

czucza

witam ja na 4 produkty czekam chyba z 3 miesiace a jak napisze emaila do mi automat odpisuje jedno to samo i co teraz

Jerzy

12grudnia wysłałem zamówienia na400 zł w sumie to 12 rzeczy, przyszło tylko 5, a jest już 19 stycznia, proszę mnie powiedzieć ile można czekać. Mój numer zamówienia to 04094abbab6c5209.Ratunku!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?

Vova.com