Opinie o Vova.com w Hongkong

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vova.com. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vova.com o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vova.com w Hongkong

oliwiak

czy to mozliwe zyby cos ko kosztuje normalnie 60 zł było tu przecenione na 5 zł

Aniolek3227

Nie polecam po miesiacu od zamówienia status zmienil sie na otrzymano tylko ze ja zadnej przesylki nie otrzymalam po nr zamowienia poczta podala ze paczka trafila do kogos na 2 koniec polski o calkiem innym nazwisku

Kornel

Witam, jak mogę zwrocic pieniądze. Ponieważ dostałam zwrot pieniędzy za przesylke A na drugi dzień przyszla . Chciałabym zwrocic pieniadze

Petunia68

Jestem zadowolona z zakupów. Reklamacje z powodu niedotrzymania przesyłki załatwione bardzo szybko. Również szybko otrzymałam zwrot pieniędzy

Czy po rozmowie w Vova.com rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Sisi

Witam w listopadzie zamówiłam kilka rzeczy od was miały przyjść po świętach nie dostałam paczek więc zwruciliacie mi pieniądze dziś dostałam jedna z kilku paczek co robić .muszę wam zwrócić kasę ,czy towar zamówione rzeczy nie były dla mnie lecz dla dzieci z domu dziecka

petunia68

Również dostałam zwrot a dzisiaj otrzymałam zamówiony towar. Brak informacji co teraz zrobić.

malwsia
@petunia68

Skontaktowałam się z nimi za pomocą Fb. :) Towar mogę zatrzymać. :)

Monia

Nie polecam, towar najniższej jakości. Zamówiłam lornetkę i botki damskie, lornetka jak źle wykonana dziecinna zabawka z plastiku, botki z materiału który przypomina gruby karton. Prawdopodobnie przy pierwszym kontakcie z wodą się rozlecą :-) Na towar czekałam ponad miesiąc

malwsia

Zaraz po świętach miałam otrzymać przesyłki, niestety nie przyszły. Czekałam jeszcze dwa tygodnie i zawnioskowałam o zwrot. Zwrot dotarł bardzo szybko. Dzisiaj jednak dotarły produkty, za które dostała już zwrot. Czy mam je odesłać? Nidzie nie ma takiej informacji? Jeśli nie to bardzo dziękuję! Jeszcze się nie zawiodłam. A w moim domu nie jestem jedyną osobą kupującą. Pozdrawiam!

Kas76

Kupiłam kilka dość drogich rzeczy przyszły wszystkie poza jedna ale jakoś mnie nie wzrusza jej brak bo płatność zrobiłam PayPal Kasa odzyskana kupuje dalej

Dasza

U mnie też ciągle brak kontaktu :-(

@Dasza

Logistyk zobacz na moje wpisy i odpowiedzi vova. To jakaś kolosalna gra na zwłokę, niby pomoc w ładnych słowach ale zero konkretów i brak odpowiedzi gdy robi się niewygodnie. Wysyłają ciągle to samo - towar osiągnął lokalna pocztę, albo wyślij zdjęcie - to drugie o tyle dziwne że zdjęcia dostali. Potem zamykają negatywnie wnioski i tyle kasę widziałeś. A niektóre rzeczy są tragiczne w jakości i w nebotycznej cenie...

@Dasza

Dasza, czy możesz zostawić email do siebie lub numer zamówienia? Nie za bardzo wiemy jak mamy się skontaktować:) Pozdrawiamy, zespół Vova.

@Vova.com

Zostawilam nr zamówień na tym forum. Dzis cos nnowego - zamowilam mate dla dzieci juz drugi raz i znowu jej nie dostalam a wpisano otrzymalam i kasy nie zwrocono. Szczerze? Mam juz dosc i zaluje ze zaczelam!

@Vova.com

Prosze o kontakt bo pisalam maile i rowniez na czacie dalam znac o problemach. Wyslaliscie maila do mnie ze zainicjowaliscie zwrot i prosbe aby przeslac numery zamówień. Zrobilam to i na tym firum nizej i na maila odpisujac tymczasem zero odzewu z waszej strony a tym bardziej zwrotu.sprawa sie niemilosiernie przedluza.a ja myslalam ze to beda fajne szybkie zakupy bez wychodzenia z domu co dla mnie jest utrudnione majac 3 malych chorujacych dzieci... Obled...

chuda
@Vova.com

witam ja tez bym chciała się dowiedzieć co z moim zamówieniem ponieważ zamowilam u was już dawno temu kurtke i do tej pory jej nie dostałam a już mam serdecznie dosyć czekania jesteście najgorsza firma w której zamawiałam robicie ludzi w bambuko i tyle na ten temat...……????????

pikador33
@Vova.com

Witam serdecznie mam pytanie czy te produkty są z chin czyli od tak zwanego chińczyka czy mają gwarancję jakości na wykonane .Bo wiadomo że od chińczyka jest tanio lecz jakość marna bardzo.pozdrawiam

@Dasza

Witam kiedy dostanę obiecany zwrot za zamówienie nr 041de5c718bd1e56? Nie doszły towary a śledzeniu mam zaznaczone otrzymane... zamknięto negatywnie wnioski choć nie dostałam nic! Co poradzi vova? Obiecali zwrot dla dobrego samopoczucia klienta. Ale teraz milczy...

Smerfetka

Jak na razie jestem bardzo zadowolona z VOVA wszystkie produkty które zamawiałam doszły a jeśli nie to dostałam zwrot pieniędzy . Polecam

Nieznany
@Smerfetka

A czy jak pani dostała zwrot pieniędzy to przyszły pani zamówione rzeczy ? Jak tak to odsyłała pani pieniądze czy rzeczy ponieważ ja dostalam zwrot pieniędzy a ostatnio przyszła mi zamówiona jedna z kilku rzeczy

Wkurwiona !

Ma ktoś może numer jak się z nimi można skontaktować ! Tylko potrzebna policja za oszustko napewno tak tego nie zostawie!

Pamka

Zamówiłam za ponad 70 złoty minol termin dostawy jak mogę się z wami skontaktować!!

ostrosia5@wp.pl

Witam czy może ktoś napisać jak mam się skontaktować z VOVA ?????? Ponieważ chciała bym się dowiedzieć na jakim etapie jest moja przesyłka na którą czekam już od ponad 40 dni........ I mówią szczerze zaczyna być to irytujące !!!!!!!!!

Julia

Nie zawsze zgodna z opisem

@Julia

Julia, jeśli towary nie zgadzają się z opisem można ubiegać się o zwrot pieniędzy. Cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Zwrot pieniędzy nastąpi do 14 dni na konto z którego został dokonany zakup. Przepraszamy za niedogodność.

Asia
@Vova.com

Witam na jaki adres mam towar niechciany odesłac? pieniazki juz dostałam pozdrawiam

Ola

złożyłam zamówienie w tym sklepie Przesyłka miała dotrzeć na 03.01 do tej pory cisza w statusie zamówienia widnieje tylko ze przesyłka oczekuje na wysłanie- tylko że tak jest od miesiąca.... Kontakt tez jest utrudniony, pisze wiadomości na adres tego serwisu i dostaje takie same odpowiedzi ze dziękują za wiadomośc i proszą o cierpliwość i tyle zero konkretów, jak tak można.....

Aśka

Wczoraj minął termin dostarczenia przesyłki o nr VR036111312YP, a od 9 grudnia brak informacji o niej. Jak skontaktować się z vova? Na maile nie odpisuje.

Hunter932

Witam pisalem na vova. com i nadal nic z mojej reklamacji towar nie dotarł już grubo ponad miesiąc i odezwu też brak... Moje sugestie dla Vova.com: Lepszy kontakt z klientem

niezadowolona

czy ktoś ma kontakt do tej pseudo firmy??? nic tylko zgłaszać oszustwa na policję. i nie omieszkam tego dokonać.

wojtulak
@niezadowolona

Jest adres mailowy jest i chat ale nie pytaj jak w niego wejsc bo nie wiem choć wielokrotnie z niego korzystałem, powinna się wyświetlić pomarańczowa ikona chatu w prawym dolnym rogu przy zamowieniu

@niezadowolona

Niezadowolona, jeśli ma pani problem z produktem lub paczka nie doszła na czas wystarczy w tym przypadku wnioskować o zwrot pieniędzy na swoim koncie. Można też skontaktować się na czacie w tej sprawie (okienko czatu znajduje się w prawym, dolnym rogu ekranu) , napisać na email: service@vova.com lub podać tutaj swój mail i nr zamówienia i sprawdzimy na czym polega problem. Pozdrawiamy, Zespół Vova

@niezadowolona

Tez mam taka opinie. Kaza wysylac zdjecia a potem nie zwracaja pieniedzy

Marzeck8@gmail.com
@Vova.com

Zespół Vova mam pytanie : Pytanie za 1000 Pkt Nr. przesyłki: LF454507511CN Dlaczego w informacji o przesyłkę mam że już ja do mnie "Dstarczono " jak nic nie otrzymałem

@Dasza

Dasza, czy minęło 14 dni roboczych od daty zatwierdzenie wniosku i nie możesz znaleźć zwrotu na swoim koncie? W takim razie prosimy o kontakt na czacie (czat znajduje się w prawym dolnym rogu: http://prntscr.com/lqg515) lub o zostawienie tutaj swojego numeru zamówienia. Pozdrawiamy, zespół Vova

mark
@niezadowolona

Kupiłem na Vova kilkadziesiąt różnych produktów i nigdy nie zostałem oszukany . Czy to wina Vova że sprzedawca wysłał zamiast 2 sztuk tylko jedną? Zwrócono mi pieniądze za dwie sztuki a jedną sztukę,która przyszła ,podarowano jako rekompensatę. Towar dosyć drogi-pendrive. Czy tak postępują oszuści. ? Nie można epitetami rzucać tak łatwo. Można się dogadać.

@Vova.com

Wniosek byl negatywnie rozpatrzony nie wiedziec czemu i zamkniety wiec 14 dni nic tu nie da. Zdjecia wyslane a chcecie w odpowiedzi negatywnej zdjecia...

@Dasza

A potem znowu zamknięcie z info. Ze dotarlo i tak w kolo macieju...

Ciągle brak kontaktu...

@Dasza

Dasza, czy możesz zostawić email do siebie lub numer zamówienia? Nie mamy jak się skontaktować. Pozdrawiamy, zespół Vova.

@Marzeck8@gmail.com

Panie Kamilu, jeśli przesyłka do pana nie dotarła prosimy o wypełnienie wniosku o zwrot pieniędzy. Cała operacja trwa kilka minut - wystarczy się zalogować i wejść w "Moje Zamówienia", następnie kliknąć "Szczegóły" i "Wnioskuj o zwrot". Ponieważ w pana przypadku był to "gratis" to jeśli nie znajdzie pan przycisku wnioskowania prosimy o kontakt na czacie w celu umówienia zwrotu "diamentów". Pozdrawiamy, zespół Vova

Kaska

Nic dobrego z tego nie będzie w połowie listopada zamówiłam dziecku buty miały dotrzeć przed świętami ostatnia wzmianka o wysyłce jest z 27.11 teraz mamy 02.01 szkoda gadac Moje sugestie dla Vova.com: Kiepski kontakt z klientem zero możliwość kontaktu nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Trzeba ulepszyć kontakt z klientem

Zostaw merytoryczną opinię o Vova.com - Hongkong

• Jak się pracuje w Vova.com?

Zobacz opinie na temat firmy Vova.com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vova.com?