Glosel Sp. z o.o.

Opinie o Glosel Sp. z o.o.

Nie

Od wczoraj pracą w soboty jest charytatywna w Gloselu, chyba musicie bardzo kochać tę firme albo być kompletnymi idiotami godząc sie na to , ja sie nie zgAdzam i juz szukam innej pracy.

Ololooooooo
@Nie

jak to charytatywna?

nie polecam

zachwycacie się atmosfera? Na każdym kroku robicie zebrania z pracownikami i nowe wytyczne wprowadzacie tylko i Wyłącznie dla waszego dobra. Jesteście Tyle warci co wasi guru którzy sami za plecami obgaduja szefostwo i pracowników, umowy daliście Dla tych którym obiecaliście? Nie zdążyliście Bo odeszli Haha

Janekzdziałek

Krzychu, trzeba być kompletnym idiotą siedząc w domu, gdy można zarobić kasę, nawet na umowie tzw. śmieciowej. Nie oceniaj w taki sposób ludzi i pracodawców - chyba, że jesteś 19letnim pajacem, może to usprawiedliwiać Twoje poglądy.. Umowy zlecenie są korzystne do pewnego stopnia zarówno z perspektywy pracodawcy jak i współpracownika. Ja przez 2 lata studiów pracowałem na UZ i bardzo mi to odpowiadało, płacąc przy tym niższe podatki. Zapytaj czy mają wypłaty w terminie, system premiowy, elastyczne godziny pracy, dobrą atmosferę etc., dobre warunki w miejscu pracy i social również dla tych posiadających umowy zlecenie. Większość normalnych pracodawców po jakimś czasie daje możliwość przejścia na umowę o pracę, zwłaszcza zaangażowanym ludziom.

Krzuchu
@Janekzdziałek

a jakiego ,,pracodawcę" widzisz w przypadku umowy ZLECENIA? Obecnie na portalach dominują umowy o pracę, z płatnym L4, płatnymi urlopami, okresem wypowiedzenia, wyższą stawką za pracę w nadgodzinach itp. Zaliczające się do stażu pracy. NA START UMOWA O PRACĘ. Alternatywą dla umowy śmieciowej jest obecnie UMOWA O PRACĘ, nie bezrobocie! Bezrobocia teraz w Polsce nie ma! Więcej ofert pracy niż chętnych!

POPIERAM SZYMONA

Od poniedziałku, 22 czerwca można składać w ZUS wniosek o dodatek solidarnościowy. Pieniądze w kwocie 1400 zł netto miesięcznie nie będą jednak należeć się każdemu, kto stracił przez kryzys pracę. Otrzymają je ci, którzy pracowali na umowie o pracę, stracili ją po 15 marca i mieli w 2020 r. opłacone składki za co najmniej 60 dni. CZYLI JEDNAK JEST ISTOTNE CZY BYŁA TO UMOWA O PRACĘ, CZY ŚMIECIOWA!

@POPIERAM SZYMONA

Dziękujemy za komentarz. W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą wystąpienia pandemii koronawirusa wiele osób na całym świecie straciło pracę. Na szczęście kryzys nie dotknął naszej firmy w ten sposób. Ponadto przystąpiliśmy do akcji #niezwalniajmy mającej na celu pokazanie dobrych rozwiązań wdrażanych w biznesie dla ochrony miejsc pracy, zachęcamy do zapoznania się z akcją.

POPIERAM SZYMON
@Glosel Sp. z o.o.

KONKRETY: są u was umowy o pracę, czy śmieciowe?

POPIERAM SZYMON
@POPIERAM SZYMON

???

Warzone
@POPIERAM SZYMON

Człowieku marzy Ci się normalna umowa? Żebyś potem zamiast o pracy to myślał o płatnym urlopie albo o płatnym zwolnieniu lekarskim jak Ci coś ciężkiego spadnie na nogę albo coś strzeli w kręgosłupie? Ty masz zapieprzać od świtu do nocy. Tacy pseudo pracodawcy nie powinni mieć racji bytu w normalnym kraju.

Ola
@Warzone

to prawda!

olo
@Warzone

mocne

Firma Glosel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Sprzedaży Marketplace. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Niebo nad nami

czy to prawda, że w przypadku umowy zlecenia (potoczna nazwa ,,śmieciowa" ) nie obowiązują płatne urlopy, obowiązujące w przypadku umowy o pracę?

Nebo nad nami
@Niebo nad nami

ponawiam pytanie

alt
@Nebo nad nami

no oczywiscie że urlopy bezpłatne tylko. L4 też, powyżej dwóch tygodni ZUS dopiero wypłaca.

@Niebo nad nami

Tak urlopy bezpłatne, L4 też. Dodatkowo jeżeli masz minimum 2 dni urlopu niezapowiedzianego (taki na żądanie, nie uzgodniony 24h wcześniej) to tracisz premię. To samo się tyczy L4 - powyżej 2 dni jak się orientuję to premia za obecność przepada.

Jan

firma umów ŚMIECIOWYCH?!

Robertoooo

PRACOWNIK to człowiek, który ma umową o pracę, NIE śmieciową!

domestos

Zauważyliście jak szybko ludzie odchodzą z tej firmy?? Z kompletowania i z pakowania??

@domestos

aż tak?

IK

Wie ktoś czy przyjmują do pracy? Wysłałem kilka razy CV i brak odezwu ,a ogłoszenia pojawiają się co jakiś czas.

Ona
@IK

Tak przyjmuja. Do mnie się odezwali

ruda
@IK

do mnie też dziś w końcu się odezwali :). zobaczymy jak to będzie

@Ona

do PRACY, czy na ZLECENIE? Bo jest różnica.

Cześć. Może mi ktoś napisać ile zarabia pracownik biurowy w waszej firmie. Ile można powiedzieć przy rekrutacji?

anonimowa

Jak aplikować do Glosel, żeby się odezwali? Wysłałam już chyba z 3 razy CV z ich klauzulą i nic, a ogłoszenia nadal dodają.

@anonimowa

Srki ale kobiety słabo jakoś są przyjmowane. Na pakowaniu czy na eko słabo sie je bierze - bo bywają tam ciężary. Jak jesteś solidnej postawy i sie tego nie boisz to aplikuj - ale raczej tam facetów szukają. (Ale parę kobiet też tam robi). Może brak odpowiedzi spowodowany jest tym, że są przenosiny. I nie do końca wiadomo na jaki dział ilu pracowników będzie potrzebnych. Ja bym polecał zadzwonić.

Asghi

Słuchaj nie jest tak do końca jak mówisz. Że czas przerwy uległ skróceniu to się bój - już trwają rozmowy z kierownictwem aby to przywrócić. A że palacze nie są faworyzowani to srki - ale czego wymagasz? Abyś miał dodatkowy (i płatny) czas na fajki? To by było jakoś nie fair w stosunku dla niepalących. 20 minut jakoś wystarcza na samo palenie - a że nie starczy czasu na jedzenie - sam wybierasz na co zużyjesz przerwę. Takie życie.

Amadeusz
@Asghi

Śmieszne, kierownictwo właśnie zostało zapytane o to czy wrócą dłuższe przerwy odpowiedź ich to nie , i jeszcze kodeksem pracy się zasłaniają, w końcu zbierze się kilka osób i im przedstawi kodeks pracy to się zesraja jak łamią przepisy, ta firma to kpina !

ruda
@anonimowa

też wysyłałam kilka razy i nic, zupełnie, nawet odpisałam na tego maila że w kolejnych rekrutacjach i cisza.

Fakt stanie nad głową gdy nie wyrabia się normy to prawda. Jeśli masz znajomego kierownika w tej firmie to od razu zostajesz liderem. Stali mi nad głową jak pakowalem na Starej Hali. Ludzie zachwycają się tania książka w całym kraju, ciekawe jakby się zachwycali gdyby prawda wyszła na jaw jak traktujecie pracowników?? Sporo chłopaków w magazynu ma wiele haków na ta firmę pozdrawiam starych pakowaczy i z kompletowania

Tak jest

Mysle warto powiedzieć ze każdy pracownik fizyczny w tej firmie ma takie samo zdanie a najlepsze jest to ze ludzie boją sie nawet na forum napisac nie wspomne o wyrzuceniu paru słów dla kierowników czy dyrektorów w 4 oczy , boją sie bo dyrektorzy postraszyli ze mogą namierzyć ludzi co piszą komentArze haha. Nie raz slyszalem nawet i liderów narzekajacych na co poniektore osoby czy decyzje na które tak bardzo sie irytują pracownicy. Ale tak to jest jak sie ciepłą posadke i 300 zl więcej od szeregowych pracownikow , zero ambicji czy czegokolwiek. Nic sue nie zmieni w tej firmie póki ludzie nie powiedzą wprost w czym problem , bo narzekanie czy pisanie na forum nic nie da , a jak sie walczy z wiatrakami to się zwalnia i szuka innej pracy a nie donosi na kolegów i lize tyłki tylko dlatego ze ma sie po wyżej uszow tą firmę.

Robertoooo

PRACOWNIK to człowiek, który ma umową o pracę, NIE śmieciową!

aaa

5:30 :)

e
@aaa

jak tam dezynfekcja stanowisk od 5 rano ktoś coś widział ktoś co wie ????????

@e

Mamy na 5:30 to o 5 rano nikogo nie ma - nie słyszałem o tym. Jest dezynfekcja rąk przed wejściem i praca w rękawiczkach dla własnego bezpieczeństwa. Maseczki nie wymagane póki co. Ale jak ktoś czuje potrzebę to firma maseczki za darmo udostepnia - więc wybór pracownika. Czyli ściema.

kolega

gaszyn challenge, a pieniążki przelaliście? czy szkoda?

ZOSTAWIAM OPINIĘ

i znowu widzę ogłoszenie.... czyli co!? Ludzie nie chcą pracować na umowach śmieciowych!? SZOK!!!

Elżbieta

umowy dzielą się na NORMALNE CZYLI O PRACĘ, I ŚMIECIOWE!

Szymon

podaj swoje dane anonimie! Bo bredzisz jak potłuczony!

EWA

a przed pandemią CO?! UMOWY O PRACE?!

Roman

To w takim razie będę pracował w innej firmie na umowie o pracę- na cały rok przypada 26 (słownie dwadzieścia sześć) płatnych dni urlopu.Płatne zwolenienie lekarskie, wyższa stawka za pracę w nadgodzinach, w tym w soboty, okres wypowiedzenia itp. Wciąż HAŃBĄ dla Polski jest istnienie UMÓW ŚMIECIOWYCH!

Zostaw merytoryczną opinię o Glosel Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Glosel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glosel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glosel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glosel Sp. z o.o.