Glosel Sp. z o.o.

Opinie o Glosel Sp. z o.o.

Gazeta

o jakim ,,ZATRUDNIANIU" i o ,,PRACOWANIU" mówisz, skoro proponowane są umowy zlecenia (potocznie ,,śmieciowe), a nie o pracę?!

Gazeta

Coraz trudniej jest im znaleźć pracowników. O ile w czasie wakacji przychodzą do pracy studenci / uczniowie to po wakacjach robi się problem i zaczyna się szukanie pracowników po znajomych i rodzinach. A niedługo po wakacjach zaczyna się gorący okres przedświąteczny zwykle praca w nadgodzinach i w weekendy. Praca która jest kiepsko opłacana i ciężka. 8 godzin w ruchu na nogach nie każdy jest w stanie znieść. I trzeba pamiętać że papier z którego są zrobione w większości książki jest bardzo ciężki. Pozdrawiam dokładaczy (wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi) i magazynierów. Opinia z forum pewnej białostockiej gazety. Czy jest prawdziwa?!

@Gazeta

tak, czy nie?!

@Gazeta

Podaj link do tej gazety bo to ściema. Praca łatwa i przyjemna. Kolesiostwa nie widzę, może za krótko pracuję, ale nie odczuwam tego. Okresy wzmożonej pracy to różnie - bywa, że jest kilka dni przestoju jak dostawcy nawalą. Ale zamówienia spływają cały czas i mało kiedy narzekamy na brak roboty. Ogólnie to opinia z gazety z tyłka wzięta. Jest dobrze i firma idzie do przodu. Zweryfikuję tą opinię jak tu przepracuję z pół roku. Póki co jest dobrze. A jak na czasy pandemii kiedy nikt nie zatrudnia to nawet lepiej niż dobrze.

NICK

CO TO ZA umowa, która nie zapewnia prawa do PŁATNEGO URLOPU?!

Asghi

Fajnie jak się wypowiada osoba, która nawet tu nie pracowała. Daj swoje dane "anonimie" i wtedy się wypowiedz. Póki co szerzysz ferment i tylko sam hejt leci. Zatrudnij się, popracuj i sam zobacz.

@NICK

Normalna. Nie pracujesz - nie płacą Ci. Co w tym widzisz dziwnego? Chcesz się obijać to w innej firmie. Pracujesz i robisz - płacą Ci. Nie robisz - nie płacą - z czym masz problem, żeby to zrozumieć?

EWA

śmieciówki...w dzisiejszych czasach?! I ta ŚMIECIÓWKA to 17 brutto, najmniej jak się da?! KOSZMAR jakiś!?

Romek
@EWA

na śmiecówkach pracowałem 8 lat temu gdy było masowe bezrobocie. Teraz trzymam się od nich daleko.

Krzysiek
@EWA

też jestem w szoku! ŚMIECIÓWKI!?

@Romek

Teraz masz okres pandemii to cego się spodziewasz...

Firma Glosel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Sprzedaży Marketplace. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
OLO

firma umów śmieciowych?!

dziwnerzeczy

hej, czytam te komentarze i czytam i chyba niektórzy mają problem z odróżnieniem pracy od szkoły, bo to że są kierownicy zawiadamiani o tym że ktoś nie pracuje a robi w tym czasie coś innego to jest normalna sprawa. Idzie się do pracy aby pracować a nie siedzieć i czekać na aplauz. Tak ciężko jest na magazynie? To dopiero dobry żart, polecam iść do pracy gdzie jadą i wykorzystują np. Jagar albo Rosti. Tu na magazynie chodzisz z wózkiem i książki zbierasz albo dokładasz czy też pakujesz i robisz to normalnie, nie widziałam aby ktoś biegał i Bóg wie jak ciężko pracował XD soboty i niedziele? szansa aby sobie dorobić i to źle, dyrektorzy i kierownicy tez przychodzą bo wiedzą że to jest ważne i nikt nie robi z siebie tutaj gwiazdy tylko z powodu tytułu. Dają raczej dobry przykład innym. tak czytam sobie to wszystko i czytam i się zastanawiam czy dla Was hejterzy znalazłaby się kiedykolwiek dobra praca, bo zapewne w biurze też byście narzekali. Bo najłatwiej jest oceniać nie mając o czymś pojęcia. Taka różnica w zarobkach? Śmieszne, że hej. Brak opieki medycznej? Co to za kłamstwo skoro ona jest już długo i działa i ludzie z niej korzystają? Karta multi sportu - sądzicie że szef na tym oszczędza i kupuje za to nowy samochód? Ludzie ogarnijcie, czy serio nie macie pojęcia jak to działa? Ktoś kto ma własną działalność wie doskonale jak działa wybieranie kasy na nowe prywatne rzeczy i jak działa załatwianie profitów typu ta głupia karta z której może trzy osoby na 300 by skorzystały. Co do awansów z magazynu - są istnieją. Jak się starasz i sumiennie wypełniasz swoje zadania i kiedy trzeba zasuwasz i robisz więcej niż inni to to jest doceniane. I zawsze na początku są rekrutacje wewnętrzne, chyba że nagminnie ludzie odmawiają nowego stanowiska, a uwierzcie tak jest bo szkoda zostawić koleżankę czy kolegę, a później narzekają. Jest tu masa pracowników, którzy pracują od wielu lat, są doceniani w przeróżny sposób i jakoś nie szukają nowej pracy. Największy minus jest taki że przyszła do firmy cała zgraja nowych pracowników, którzy myślą że powinni dostawać x zł za to że innych jadą, i sami nic nie robią. Chcesz coś osiągnąć to rusz cztery litery i na to zapracuj a nie obijasz się i tylko hejtujesz. Ja polecam takim osobom mocnym w internecie anonimowym iść do właściciela i to wszystko powiedzieć bo może nie zdaje sobie sprawy jaka to jego firma jest wielkim więzieniem i obozem koncentracyjnym (bo z tego co piszecie tak to wygląda a przecież tak nie jest). Dziwne że są u nas działy zgrane, które się trzymają razem i wspólnie rozwiązują problemy i nigdy nie narzekają, że dyrektorzy są tacy siacy i owacy bo potrafią przyjść i powiedzieć co jest nie tak, ale no cóż oni pracują, a nie stoją i się gapią XD Może warto przyjąć trochę krytyki, bo jeśli coś robisz źle to zostanie Ci zwrócona uwaga, a przez większość ludzi wypowiadających się przepływa nienawiść i zwykła zazdrość bo sami nie potrafią się wziąć za robotę i każdą po kolei firmę hejtują. Może to nie jest wielka firma, która płaci masę kasy za nic i wszystko oferuje. Sam fakt zniżek i możliwości robienia zakupów za cenę za którą firma kupuje produkty jest wielkim bonusem bo można tu kupić niemalże wszystko i nie trzeba smutnie snuć się po biedronce. Ja firmę oceniam bardzo dobrze, bo jako jedyna dała mi aż tyle możliwości. Ciągle poznaję nowe rzeczy i się uczę, nie raz mam ochotę wszystko rzucić ze względu na ilość pracy, oczywiście zdarza się ale nie chcę tego robić ze względu na ludzi i panującą tutaj atmosferę (oczywiście nie na magazynie przez świeżaczków, którzy tylko plotkują nie znając wg prawdy i wymyślają niestworzone plotki).

@dziwnerzeczy

Komentarze zniknęły to i nagle marketing się pojawił :D Jakie imprezy (oprócz świątecznej - ale też tylko po to żeby nie wypłacić ludziom żadnej premii)? XD Jakie kursy? Co do zdrowia - łaski nie robią skoro każą za to dodatkowo płacić pracownikom. Nie ma sensu nawet odnosić się do tego wpisu, każdy kto myśli wie, że napisał to dział marketingu lub sami krytykowani dyrektorzy (tak samo jak usunęli negatywne komentarze) Jak już firma odpowiada, to może odpowie dlaczego nie dają ludziom długimi miesiącami umowy o pracę skoro WEDŁUG PRAWA powinni bo spełnione są wszystkie wymagania.

Alejaja

Według prawa pracodawca nie ma obowiązku dawania umowy o pracę

Ale jaja ?????
@Alejaja

@Alejaja Oczywiście że nie ma, to po co obietnice dyrektorów?? To ma być mobilizacją pracownika ?????żenada

@Ale jaja ?????

Może chodzi o to że trzeba sprawdzić pracownika, no wiesz nikomu nie na rękę trzymać kogoś kto nic nie robi

Ale jaja ?????
@Alejaja

Owszem tak trzeba poznać ,zgadzam się z tym jak najbardziej masz rację nikt nikomu nie da umowy po 3 miesiącach , ale jeśli doskonale wiemy że są przypadki gdzie ludzie pracują 6 miesięcy, 9 miesięcy dobrze wykonują swoją pracę są "zachwalani" przez panów zarządzających więc w czym problem?? Po co są obietnice? Przenoszenie z jednego stanowiska na drugie dawanie większej odpowiedzialności pracownikowi mówiąc że jest dobry sypiąc pochwały A jak się upomni o swoje to wymigiwanie się bądź zmienianie tematu albo najciekawszy tekst:teraz jest trudny okres , to kiedy będzie lepszy jak wszyscy odejdą????zastanówmy się, popracujmy trochę posluchajmy później oceniajmy ,

Smiech

Dają umowę w wielu firmach po 3 miesiącach nie oszukujmy się

@Ale jaja ?????

A może serio jest gorszy okres i nie w głowie im to? Z tego co wiem, niektórzy owszem pracowali kilka miesięcy bez umowy o pracę, a na zlecenie i później dostawali i umowę i podwyżkę, że obietnice były dotrzymywane, może po dłuższym czasie ale jednak były. Nie oszukujmy się, ale niezależnie od stanowiska czy firmy, ale każdy ma nawał pracy może wystarczy regularnie się przypominać?

Hah
@Alejaja

Czy ty w ogóle pracujesz w tej firmie czy jesteś bo jesteś?? Gorszy okres od 9 , 10 miesięcy??? Po co mydlic ludziom oczy ? Wszystko można zrozumieć , ale bądźmy trochę rozsądni w tym co piszemy , podac przykład? Pakuje na stanowisku A przenoszą mnie na stanowisko O , ponieważ jeden odchodzi z wiadomych przyczyn, ok staje ja ponieważ jestem dobry większą odpowiedzialność więcej pracy , zgadzam się robie to co do mnie należy bez umowy o pracę bo pracuje 7 miesięcy na zleceniu i oczywiście bez podwyżki bo po co , więc pytam Cię gdzie jest rozsądek??? Jak dana osobe docenili dając więcej odpowiedzialnej pracy A gdy pyta o umowę słyszę trudny okres , to po co te imprezy obnoszenie sie z tym , przykładów jest mnóstwo, więc chyba nie trzeba dalej drążyć tematu

Ktos
@Alejaja

Państwo z marketingu wspomniało o podwyżkach. Podwyżki po kilkunastu miesiącach fakt zdarzały się ale w zawrotnej kwocie 50gr/h (PIĘĆDZIESIĘCIU GROSZY!), chociaż z tego co wiem były też mniejsze propozycje

klopsiki
@Ktos

no to skoro słyszałeś a nie doświadczyłeś to po co się wypowiadasz, ludzie dużo potrafią zmyślać i taka jest nasza mentalność - narzekamy tylko

Miły Pan
@Alejaja

Szanujące się firmy nie bawią si w umowy śmieciowe. Są umowy o pracę na okres próbny. Przypominanie się nic nie da, tu chodzi o oszczędność. Jeśli pracownik zostaje po godzinach bo jest ogrom pracy i za godzine nadliczbową ma płacone jak za godzinę pracująca bo nie ma umowy to jest wyzysk i brak szacunku do takiej osoby.

Xfff
@dziwnerzeczy

Jak juz piszecie te komentarze to chociaż piszcie zgodnie z gramatyką , żenada

Ty

To znaczy,że ta firma jest super.

obserwator
@dziwnerzeczy

ogarnij się najpierw bo bredzisz,non stop rekrutujecie? co tak ludzie uciekają stamtąd? ogłoszenia na róznych stronach dajecie,żenada poprostu:)

Lewica istnieje!
@Miły Pan

to prawda. Szanujące się firmy nie bawią si w umowy śmieciowe!

ANNA
@Miły Pan

aż tak!?

NIKT

same śmieciówki!?

@NIKT

A czego się spodziewasz na stanowisku nie wymagającym żadnych absolutnie kwalifikacji. Poza umiejętnością czytania i pisania a nawet jak nie umiesz to są obrazki :D. Pokażesz się z dobrej strony, że jesteś pracowity i wyrabiasz się to i stawka idzie w górę.

Jakie są aktualnie warunki przyjęcia pracownika na dziale komplementach i i pakowania. Mam na myśli tu jaka jest umowa i finanse

@Nowy

Warunki to w sumie chyba chęć do pracy i tylko to. Zresztą dostajesz dzień próbny i jest on nie dla firmy tylko dla Ciebie żebyś sprawdził czy robota Ci odpowiada. Na początek dają umowę zlecenie na 3 miesiące, potem o pracę ale chwilowo nie należy brać za pewnik - wiadomo pandemia i od razu o tym informują na wstępnej rozmowie. Zarobki to jakieś 12 PLN z groszami na godzinę na rękę. Oczywiście soboty dla chętnych płatne z normalnymi dodatkami za nadgodziny.

EWA
@Asghi

a ten dzień próbny to ZA DARMO!? Poza tym śmieciówki...w dzisiejszych czasach?! I ta ŚMIECIÓWKA to 17 brutto, najmniej jak się da?! KOSZMAR jakiś!

@EWA

@EWA Dzień próbny masz normalnie policzony jako godziny pracy i wypłacone, nie jest za darmo. A że stawka jest jaka jest - robota nie jest ciężka fizycznie a stawka dla pracownika, który się wykazuje i daje sobie radę idzie szybko w górę. Okres pandemii trochę to pokomplikował ale przynajmniej nie słyszę, żeby planowali zwalniać.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Glosel Sp. z o.o.?

Obojętny

Zależy na jaki dział chcesz pakowanie kompletacja i dział przyjęć dostają raczej umowę zlecenie a wysoki skład jak masz uprawnienia udt to umowę o prace jak niemasz udt to dostajesz umowę zlecenie. Masz dzień próbny na który widzisz jak wyglada praca i czy Ci pasuje czy nie

Lewica istnieje!
@Obojętny

praca jest w Polsce wykonywaniu w oparciu -jak sama nazwa wskazuje - o umowę O PRACĘ- nie zlecenie! Przypominam w przypadku zlecenia (potocznie um. śmieciowa), nie będziesz miał płatnego urlopu, L4, okresu wypowiedzenia, wyższej stawki za pracę w nocy, w weekend,po godzinach itp.

AGATA

to jacy z nich ,,pracodawcy" skoro podpisują z ludźmi umowy ZLECENIA, a nie o PRACĘ? ZLECENIODAWCY co najwyżej! Potocznie- ŚMIECIODAWCY!

Niezadwolonony klient

Zdecydowanie nie polecam zamawiania towarów przez firme Glosel oraz (usunięte przez administratora) Złożyłem zamówienie przed Świętami Wielkanocnymi dokonują przedpłaty, co było moim błędem. W trakcie przygotowywania zamówienia otrzymałem systemową informacje, że towar dojedzie w ciągu 48 godzin. Mamy już okres po świąteczny i nadal zamówiony towar nie dojechał. Podany numer telefonu na stronie nie odpowiada. Podany mail nie odpowiada. Facebook nie odpowiada. Jeżeli jest więcej poszkodowanych to proszę o pisanie tutaj opinii. Wraz z moim prawnikiem chętnie pomogę wystosować pozew zbiorowy dla osób poszkodowanych.

Allegro

Zamówienie na allegro, zero kontaktu, spór nic nie daję... Radzę przed zakupem przeczytać komentarze, na temat czasu realizacji zamówienia. Należy uzbroić się w cierpliwość

@Allegro

Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności. Postaramy się w miarę możliwości szybko wyjaśnić sprawę. Prosimy o kontakt mailowy (sklep@taniaksiazka.pl) lub wpisanie numeru zamówienia.

brawo

brawo, usunęciem poprzedniego komentarza pokazaliście swoja propagandową siłe.. a myślałem zeby złożyć papiery. pozdrawiam

realista

Czy coś się zmieniło? Pisać prawde :)

Tom

Orientuje się ktoś jaka stawka?

ByłaPracownica
@Tom

A o jakie stanowisko chodzi? Ludzie na magazynie mają tylko 100zł mniej niż osoby na stanowiskach biurowych.

nom
@Tom

11,70 /h na start Panie kolego :))))

oj nie ważne
@ByłaPracownica

LOL, naprawde, tak slabo placa, nawet za biurkiem .......... a porsche stoi przed firma ...........

@nom

To 11,70 /h to kwota na rękę? Jaki typ umowy oferują?

oj nie ważne

dlaczego, właściciele firmy glosel, vel taniaksiazka.pl, nie powiedza prawdy, ze sami zaczynali prace w selkar.pl, zobaczyli, jak to dziala i zabrali i tylko cenami wywaliczyli rynek na polskim e commerce ...... .

@oj nie ważne

Najwidoczniej mieli plan na biznes chyba każdy kto zaczyna biznes gdzieś pracował...

e tam

czyli leszcze, bo tacy ktorzy mieli cos , jakas idee, sami cos wymyslili i dzialali a nie kradli innym, tak jak gosler czy hitech

Wiecie czy w Glosel Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Anon

SLyszałem, że tak

Lalala

Nie polecam. Towar zamówiony 13 grudnia do tej pory nie przyszedł chociaż wysyłka miała być w 4 dni... Na wysłane maile nikt nie odpowiada. Poprosiłam o zwrot pieniędzy i dalej nic.

@Lalala

Przepraszamy za niedogodności. Prosimy o przesłanie numeru zamówienia. Chcemy jak najszybciej wyjaśnić zaistniałą sytuację. Wysyłamy e-mail do kontaktu sklep@taniaksiazka.pl oraz telefon +48 85 674 36 19

Lalala

Oszusty i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Glosel Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Glosel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glosel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glosel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glosel Sp. z o.o.