Glosel Sp. z o.o.

Opinie o Glosel Sp. z o.o.

Tom

Jakie sa zarobki na poczatku pracy??

@Tom

A o jakie stanowisko pytasz?

Greg
@Tomasz

Milionów nie zarobisz na wózkach

@Greg

A na którymś innym stanowisku tutaj? Które najlepiej płatne by były?

Wiktoria
@Greg

Nie muszą być miliony. Ważne by starczyło na to by opłacić rachunki, mieć co jeść i na drobne zachcianki. Na ile można tu w takim razie liczyć?

Luke
@Wiktoria

Najniższa krajowa, na więcej nie licz chyba że wyrobisz jakieś progi premiowe i nie zabiorą ci jakiejs części procentów za np nieobecność

@Luke

A te progi to jak można wyrobić? Tak ogólnie to piszcie... Przełożysz to na specyfikę pracy tu w firmie, żeby było wiadomo jak bardzo to trudne mogłoby być?

nikt ważny
@Beata

jak zapieprzasz to masz więcej, po pierwszym miesiącu idzie się przyzwyczaić do pracy ale to zależy od człowieka, praca nie jest trudna ale niekiedy męcząca i szybko wchodzi rutyna

zainteresowany

Gdzie jest najlepiej na magazynie? TK, Bee czy pakowanie?

Wariacik
@zainteresowany

No coz mozna powiedziec, najwieksze doswiadczenie mialem z bee.pl tzw dzial eko. Praca ciezsza niz na TK, pełne kartony mleka i napoi, jak jestes facet to jeszcze nawozy 25kg to tyle z dzwigania. Jak szybko sie uczysz to masz szanse, ze cie wrzuca na rozkladanie(usunięte przez administratora)Kierownik jest jak duch, jak schodzi na magazyn to tylko po to by robić to co wyżej napisalem, przynajmniej jak widzi to sie przywita. Marne zagrywki psychologiczne podczas rozmów na temat umów i nic więcej. Ogólnie specjalisci i reszta kompletujacych spoko, da sie żyć.

Wariacik
@zainteresowany

No coz mozna powiedziec, najwieksze doswiadczenie mialem z bee.pl tzw dzial eko. Praca ciezsza niz na TK, pełne kartony mleka i napoi, jak jestes facet to jeszcze nawozy 25kg to tyle z dzwigania. Jak szybko sie uczysz to masz szanse, ze cie wrzuca na rozkladanie, a jeśli chodzi o kadrę - gowniarz na stanowisku zastępcy bez jakiejkolwiek wiedzy na temat prawa pracy, zajmujacy sie caly dzien glupotami. (usunięte przez administratora) Smiech na sali. Kierownik jest jak duch, jak schodzi na magazyn to tylko po to by robić to co wyżej napisalem, przynajmniej jak widzi to sie przywita. Marne zagrywki psychologiczne podczas rozmów na temat umów i nic więcej. Ogólnie specjalisci i reszta kompletujacych spoko, da sie żyć.

Abc

Pomysłowy Dobromir: "może by na piwo wyjść?" Wszechmogący: "ty się za robotę weź!" ???? Dobre to

@Abc

To jakieś nawiązanie do dialogu firmowego czy niestety w temacie nie jestem?

Daniel

Od kiedy będzie zaczynać etap rekrutacji? Czy można używać orzeczenie niepełnosprawnych?

Orzeczenie
@Daniel

Oczywiście jest wielu pracowników z orzeczeniem

Emilia
@Orzeczenie

Ale to nie jest wymóg firmy? Wiem, że niektóre tak postępują :/

Firma Glosel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista/ka ds. Sprzedaży Marketplace. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Glosel Sp. z o.o.?

xx

Już po 3 miesiącach pracy.

@xx

O, to szybko. Powiesz jak płacą? Po okresie próbnym przy zmianie umowy jest podwyżka? Mała czy raczej znacząca:)?

Anon

Kłamstwo.

@Anon

Bo to prawda

nie wszyscy dostają umowę o pracę po 3 miesiącach

@xx

Po przepracowanym okresie trzech miesięcy dostaniesz podwyżkę

@pracownik

Od czego zależy kto ją dostanie, a kto nie?

oooo, podwyżka (usunięte przez administratora) Kilka stówek wpadnie czy nie?

Xyz
@Marek

Firma na podwyżki dla pracowników nie ma pieniędzy, wątpię by ktoś dostał teraz skoro od początku tego roku były same odmowy.

Wiktoria
@Anon

Nie dają jednak tej umowy? To czemu ktoś miałby chcieć wprowadzać w błąd?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Glosel Sp. z o.o.?

xx

tak

@xx

I co, jakieś szkolenia na start firma oferuje takim osobom? :)

y
@Tomasz

Eeee a co byś chciał?

Czy firma Glosel Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Marketing

Spytaj koleżanki z pracy. Marketing firmy działa :)

I co to będzie?

Czy pieniążki się znalazły?

pieniążki
@I co to będzie?

nie znalazły się, wszystko zatajone pod dywanik sytuacja z dyrektorem :)

czujny
@pieniążki

darujcie sobie te komentarze tutaj i tak kazdy wie ze glosel jest super i tam jest znakomita praca i sami dobrzy ludzie

@I co to będzie?

O jakich pieniążkach mowa?

system

beznadziejne stawki, beznadziejny system zrownowazony. Non stop zmiany...ladny marketing w pudelku ale system operowania i wykorzystywania mlodych to codziennosc. obietnice obietnice

Pracownik :)

Trochę już pracuję w tej firmie i myślę że śmiało mogę się wypowiedzieć na parę tematów. Najczęstszym pytaniem jest umowa o pracę czy ŚMIECIOWA. Otóż temat według mnie jest stosunkowo prosty, wpierw zaczyna się na umowie zlecenie(w prawie każdym dziale z jednym wyjątkiem pracy na rampach) a jeśli pracownik jest solidny, nie kręci się od pracy i nie miga od obowiązków to sami oferują umowę o pracę i starają się utrzymać sprawdzonych pracowników. Jeśli pracownik jest dobry i chce zmienić dział to starają się dogodzić w ramach możliwości i zapotrzebowania (jeśli jest ktoś potrzebny i ta osoba ma predyspozycje to jak najbardziej starają się to wspomóc a nie podcinać skrzydła). Co do kwestii studentów to także pracują, oczywiście na umowie zlecenie bo dzięki temu mają luźne grafiki, przynoszą terminy swoich zajęć i dopasowują je do grafików tak żeby osoba mogła przyjść (w miarę możliwości jak najczęściej) do pracy w tygodniu. Są pracujące soboty na porannych zmianach które dla umowy o pracę są później dniem do odebrania wolnym(100% płatnym)a na zleceniu płatne jako nadgodziny. Nie słyszałem żeby był przypadek żeby rozwiązali z kimś umowę zlecenie z dnia na dzień i znając osoby postawione wyżej musiał by to być naprawdę skrajny ewenement gdzie osoba musiała by traktować pracę jako plac zabaw. Jeśli ktokolwiek będzie chciał się dowiedzieć czegoś więcej chętnie odpowiem na pytania(w miarę możliwości)

Były pracownik :)
@Pracownik :)

Trochę pracujesz w tej firmie to Twoja osoba powinna wiedzieć dlaczego wiele osób odeszło z tej firmy po okresie wakacyjnym do konca roku 2020. Dramat firma !!

Hmmm
@Pracownik :)

Jak na umówię zlecenie nadgodziny są płatne jak tam niema nadgodzin.umowa zlecenie ile przepracujesz Tyle zarobisz

XYZ
@Pracownik :)

100% płatna sobota i w dodatku do odbioru dzień wolny? Nie znasz PP. W ogóle nie znasz.

@Były pracownik :)

Jeśli odchodzą to ich sprawa. Ilu jest takich, co to wydziwiają, że źle, że mało, że coś tam. Złote góry im się należą. Po kilku tygodniach wracają ze spuszczoną głową.

nieważne
@Hmmm

Już tłumaczę bardziej szczegółowo, jeśli wyrazi się chęć przyjścia na umowie zlecenie w trakcie "sezonu" w sobotę to dostaje się dodatek do każdej godziny, nie pamiętam ile tego było ale firma naprawdę nie krzywdzi jeśli chodzi o wynagrodzenia za pracę:)

nieważne
@XYZ

Zaznaczyłem że sobota jest do odebrania ale nie zaznaczyłem że JAKO dzień wolny od pracy 100%płatny (nie jak w przypadku L4 gdzie wtedy stawka za dzień wolny wynosi 80%) Przepraszam za niedoprecyzowanie i mam nadzieję że teraz rozumiesz o co mi chodzi :)

@Były pracownik :)

Rozumiemy, że pracujesz w lepszej

Dima

Jak tam kochane gloselki? Przygotowani do pracy na 3 zmiany? Pamiętajcie od sierpnia ruszamy z pełną mocą także zbierajcie siły na sezon podręcznikowy. Wszystkich najlepiej pracujących sowicie wynagrodzimy premiami miesięcznymi jak co roku. Trzymajcie się ciepło

zlecenie

swieta swieta i za chwile po swietach , placa wam na zleceniu za siedzenie w rodzinnym gronie ?

XD
@zlecenie

Ty chyba jestes człowieku chory psychicznie jeżeli myślisz że ktoś Ci na ZLECENIU zaplaci za siedzenie w domu.

Oso
@XD

trzeba być głupkiem by zgodzić się pracować na umowie śmieciowej, a taką jest zlecenie!

XD
@Oso

To jest magazyn (usunięte przez administratora) a nie inna firma, na początku zawsze jest zlecenie, zrozum. Firma ma dawać umowę o pracę osobie która się nie sprawdzi?

@XD

w innych firmach na start jest umowa o pracę.

Barbara
@Oso

Krytykujesz osoby podejmujące pracę na umowie zleceniu, ale pamiętaj, że taki rodzaj umowy ma swoje szczególne zastosowanie i nie każdy typ pracy pasuje do umowy o pracę, chociaż oczywiście pracodawcy często nadużywają tzw. ,,śmieciówek" tam, gdzie zatrudnienie powinno opierać się o UoP. A jaki rodzaj umowy otrzymują pracownicy w Glosel?

Obeznany
@XD

Większość firm z renoma dają umowę o prace . Ale jak tu średnia wieku pracowników to 23 lata wiecie czym gadać. Sami nie umieją walczyć o swoje wiec firma robi tak jak jej się podoba. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia co chwila szukaja kogoś do glosela.

XYZ
@XD

Umowę o pracę można rozwiązać w każdej chwili, tak jak U-Z. Może ty to w końcu zrozum. Potrafisz?

@Piotr

I co w związku z tym?

Popieram LEWICĘ
@XYZ

tak,ale w przypadku umowy o pracę obowiązuje okres wypowiedzenia. Zapewnia on pewną stabilizację zwalnianemu pracownikowi. Umowa o pracę to wyższa stawka za pracę w nocy i w nadgodzinach, płatne urlopy, prawo do kuroniówki w przypadku jej utraty.

Ula
@XYZ

przecież są okresy wypowiedzenia, zapewniające pewną stabilizację pracownikowi.....

domestos

Dyrektor ma coś na sumieniu?? Gdzie są pieniazki????

Zwiadowca
@domestos

O jakie pieniądze pytasz? Poza tym osoby używające słowa pieniążki to przeważnie margines społeczny.

Polak z Polski

przypominam, że słowo,,pracownik" ,,pracodawca" ,,zatrudniać" dotyczą UMÓW O PRAC, nie zlecenia!

GLADIATOR
@Polak z Polski

jasne!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Glosel Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

popieram LEWICĘ!

słowo ,,zatrudniać" dotyczy UMÓW O PRACĘ, nie śmieciowych!

Pracownik TK

Moze zaczynając pisac jakiekolwiek opinie o specjaliście badz pracy warto również wspomnieć o osobach ktore pomimo swojego wieku notorycznie podpieralaja inne osoby do specjalistów :) Tak tak wiem doskonale, ze czytając to wiesz ze o Ciebie chodzi ;) Specjalisci się sami z Was śmieją jak można być az tak fałszywym, nie rozumiem również zawiści ktora występuje w TK odnośnie wyników :) boli Was to ze ktos pracuje lepiej? A co do Huberta to naprawdę super specjalista! Zawsze podejdzie porozmawia, pomoże gdy trzeba. Możesz zwrócić się zawsze ze wszystkim do niego. Wiadomo ze każdy ma gorszy dzień nawet i on ale wtedy wystarczy troche wyrozumiałości :) jednak najwidoczniej niektórym jej brakuje. A lidera i specjalistów moze nam pozazdrościć nie jeden dzial :) Pozdrawiam, Pracownik TK

Pracownik TK

Jak czytam te wszystkie komentarze odnoszę wrażenie, że piszą to osoby które wogle się nie starają i nie szanują pracy !! Co Wy sobie myślicie, że to przedszkole i będą Was po głowie głaskać ??? Ze swojego doświadczenia wiem, że jeżeli jesteś punktualny, robisz co do Ciebie należy, nie rozmawiasz zamiast pracować, nie chowasz się w kiblu żeby zapalić elektryka i.t.d to nikt ze specjalistów czy liderów Ci złego słowa nie powie. Firma się rozwija i musi wprowadzać zmiany żeby zapanować nad wszystkim !! Przemek, Grzesiek, Hubert, Angelika, Karol są naprawdę w porządku.Zawsze pomocni. No chyba,że pracujesz już sporo czasu a nadal sam nie ogarniasz tematu to licz się z krzywą miną ze strony kierowniczej. Proste !!! I co ważne, w przeciągu roku moja wypłata wzrosła nawet o 600 zł. Pozdrawiam

Hahaha

Z premiami chyba za chodzenie i za progi w pracowaniu !! co to przedszkole że firma płaci za chodzenie Do pracy??

Pracownik od x czasu
@Hahaha

Przynajmniej motywują aby nie siedzieć na zwolnieniach. Osoby takie jak ty muszą mieć bardzo nudne życie prywatne aby siedzieć i doszukiwać się wszystkiego co złe. Praca nie jest lekka przyznaje , robisz dużo kilometrów dziennie. Ale zastanów się coś za coś w porównaniu do innych firm i jeżeli chcesz ruszyć swoje szanowne 4 litery wypłatę dostaniesz ładna. Ale po co się wziąć do pracy lepiej wyżalać się tutaj ;) czasem się zastanawiam czy takie osoby chociaż sobie same odpowiadają ;) bo praca jak praca wszędzie będzie Ci źle . Pozdrawiam xxx

Pracownik xxx

Odnośnie "STRASZNEGO" Huberta ... Hmmm pomyślmy.. czy specjalista jest człowiekiem ? Ależ owszem ! On też ma prawo mieć lepszy i gorszy dzień ! Tak samo jak i ja oraz osoba, która właśnie czyta ten komentarz. Dlaczego mamy wymagać od niego aby zawsze uśmiechał się od ucha do ucha ? Do mnie lepiej też czasami bez kija nie podchodzić. Osobiście powiem że problemu z Hubertem nigdy nie było. Zawsze pomoże , nigdy nie odmówił pomocy a tym bardziej rzucił się że musi pomóc ! Ludzie błagam trochę fantazji i wyobraźni .. Ktoś kto napisał te negatywne komentarze musi być chyba bardzo leniwy i mieć problem z tym, że Hubert wywiązuje się ze swoich obowiązków i takie leniwe buły (których na magazynie ostatnio nie brakuje ) poprostu upomina do wzięcia się do pracy . Zamiast hejtować weźcie się lepiej do pracy i skupcie się na swoich obowiązkach, a jak masz problem podejdź i wyjaśnij to twarzą w twarz , specjalista Cię nie ugryzie ;) Przemek - najlepszy lider jakiego można chcieć. Angelika, Karol , Hubert i Grzesiek- takich specjalistów ze świeczką trzeba szukać. I nie sposób zapomnieć o Kubie !!! Lider Bee , TK tęskni !

Pracownik od x czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Glosel Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Glosel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Glosel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glosel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glosel Sp. z o.o.