4Grants sp. z o.o. sp. k.

Opinie o 4Grants sp. z o.o. sp. k.

Łukasz44

Nie dałem się zwieść pozorom i jestem wbrew wszystkiemu bardzo zadowolony, odzyskali dla mnie nie małe pieniądze a też trzeba pamiętać, że firmy windykacyjne muszą mierzyć się z ciężkimi opiniami w sieci, bo poruszają wrażliwy temat jakim są pieniądze, złączając to z faktem, że wiele ludzi chętniej fatyguje się aby w jakiś sposób wylać swoje frustracje w sieci niż pisać dobre komentarze (gdy jest wszystko w porządku zostawiamy wszystko tak jak jest) możemy odnieść wrażenie firmy negatywnej, która w rzeczywistości jest pozytywna. Z pracownikami firmy można po ludzku się dogadać a zapłata za ściągnięcie długów jest przecież oczywista i zapisana w umowie, polecam

Wiktoria

czego dotyczyla umowa ze nie byli jej w stanie przez 1,5 r wykonac ?

norb.

Jest ok

Edward
@norb.

Coś więcej opowiesz? Bardzo lakoniczna wypowiedź, nic z niej nie da się wywnioskować :P

Ding
@Edward

Po prostu warto?

Solo bella

Jestem klientem od niedawnia , mam bardzo dobry kontakt z tą firma i część nalezności juz odzyskali . Polecam firma godna polecenia :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Grants sp. z o.o. sp. k..
firma

Jak dla mnie wszystko poszło sprawnie. szybko załatwiona sprawa. Ściągnęli mi pieniądze.

Insdach

Naprawdę godna polecenia firma, szybko działają, odzyskali moją sprawę wiec jak najbardziej na +

Desing spółka z o.o.

Polecam z czystym sumieniem

Klient

Dziękuję za odzyskanie mojej należności , na pewno oddam wam więcej spraw .

Firma

Jestem zadowolony, firma godna polecenia

Pani miła telemarketerka informuje mnie na bieżąco co w sprawie. Jestem zadowolony

agrolet

Co tu duzo pisac firma godna polecienia , solidna i uczciwa :):)

Moje sprawy odzyskali to najwazniejsze

NIKOO

Porada prawna na wysokim poziomie! Jestem bardzo zadowolony z przebiegu postępowania. z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę !

Klient

Przedstawiciel wszystko mi wyjaśnił, wszystko co było dla mnie istotne zostało mi przedstawione, sprawa jest już odzyskana dzięki 4grants, polecam.

Auto-Miś

Jestem zadowolony z naszej współpracy, odzyskali moje sprawy, na pewno w razie problemów zgłoszę się ponownie.

Firma las-pool

Wszystko ok z nimi można korzystać śmiało

Pawcio

Jak dla mnie to sprawa załatwiona szybko... Polecam

Lipa

Za fakture 2500zł wzieli 920zł za wykinanie 2 telefonów. Lichwa.

Realista
@Lipa

Zastanawiam się czy lepiej mieć na niezapłaconej fakturze 2500 zł. (czyli zero !) czy w kieszeni 1580 zł. Hmmm...

Pomocny

Jak dla mnie współpraca idealna.

Firma

Jestem bardzo nie zadowolony obiecują A nic nie robią tylko konto i lokalizacje sprawdzają, konto puste lokalizacji brak. Ich odpowiedź z naszej strony to wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Grants sp. z o.o. sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Grants sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Grants sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

4Grants sp. z o.o. sp. k.