Opinie o Cubic Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cubic Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cubic Polska Sp. z o.o. w Szczecin

Absolwent harwardu ulicznego

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie cubic montera ktoś pracujący w cubic już nigdy nie będzie myślał w ogole o zmianie miejsca pracy nawet mu to przez myśl nie przejdzie mówię to jako pracownik montazu czuję się tutaj jak ryba w wodzie mamy tutaj wszystko co chcecemy możemy czuć się niemalże jak w latach szkolnych jest dzwonek wzywający nas na odpoczynek gdzie w spokoju w zaciszu kantyny rozkoszujemy sie kawka i dolewamy mleka o ile jest i z tego się cieszmy bo nie każdy pracodawca daje nam wodę oraz kawe

Kalmar owoc morza

Praca jest i trzeba się cieszyć bo panuje koranowirus jedna z najlepszych firm w parku nord west !! jest kawa i cukier do tego miła atmosfera załoga na poziomie i robota idzie;) zarobki podchodzące pod europejskie standardy duży rozwój osobisty polecam każdemu który poszukuje pozytywnych wrażeń fi to firma w której odkryjecie swoje oblicze i będziecie przychodzić do domu zawsze uśmiechnięci w szczególności po otrzymaniu wyplaty

Bruce lee

Polecam pracę !!Jest to dogodna firma dająca szerokie spektrum rozwoju -szczegolnie na montażu szaf naprawdę uwierzcie mi nowi przyszli pracownicy -raz duża raz mała szafa i tak do osiągnięcia zasłużonej emerytury pozdrawiam wszystkie dobre mordeczki

Pssss

Zawsze najbardziej ciekawy , wszystko wie i najwięcej podkreca ludzi do afer .

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Krasnalek

Praca w cubic jest super, przyjazna atmosfera ogólnie dosyć dobrze płacą na produkcji szaf polecam serdecznie

Edzio
@Krasnalek

Majkel przestań pisać komentarze na firmę.

Ostatnio sytuacja się tylko pogarsza a przedstawiciele pracowników nic z tym nie robią. Coraz bardziej mam wrażenie że zrobiliśmy bardziej konkurs popularności niż wybór odpowiednich osób na to stanowisko. Już w ogóle nie ma do kogo iść ze sprawami które nam nie pasują na produkcji. Liderzy tylko donoszą, w biurze to samo strach się odezwać. Zresztą widać teraz po ostatnich pseudo podwyżkach jak firma docenia ludzi.............

Czipsu

Majkel zatrudnij mnie! Takkk ja chcę pracować ponad wszelkie normy, być konfidentem i lizusem żeby cokolwiek w tej firmie osiągnąć! Moim wzorem jest Pan G. najwspanialszy team leader. Nie chcę premii ani socjalów, mi wystarczy ta pyszna kawa i cukier. Jakieś multisporty? Po co ? Nabiegam się do biura sprzedając ludzi. Zacznę palić żeby iść z kimś na szluga a potem go sprzedać w biurze. Nooo prooooszę!

Covidd*

Niestety z tego co rozmawiałem z wieloma osobami, ludzie szukają nowej pracy. Niektórzy już się zwolnili niedawno. Zastanawiam się kto będzie pracował w tej firmie. Niebawem wszyscy uciekną zostaną sami Ukraincy którzy będą podtrzymywać firmę (pomijając lizusow i podpie*dalaczy). Sam się niebawem zwalniam oraz kilka osób z mojego bliższego otoczenia, które albo już mają nagraną pracę albo czekają na odpowiedni moment bo niestety covidek panuje (mimo wszystko Ci ludzie wertują ogłoszenia na bieżąco i składają cv) A co najzabawniejsze mają być zwolnienia przez firmę i to nie są plotki, uwierzcie jestem blisko biura i wiem co się święci. Serio nie wiem kto będzie tu pracował. Pozdrawiam.

Nick zablokowany

Drogi Kamilu. Masz rację. Z kilkoma zastrzeżeniami. Jesteś na spokojnej zmianie Darka a nie Gracjana. I nie musisz słuchać bełkotu w stylu że norma to tylko minimum jakie masz dać firmie. Że jesteś nierobem bo wyrabiasz normę itp. Oczywiście te przemyślenia są później przekazywane do biura a że biuro podchodzi do tego bardzo ufnie tworzy to atmosferę delikatnie mówiąc nieprzyjemną. Kolejnym zastrzeżeniem jest to, że twój "znajomy" ze studiów jest kierownikiem twojej (spokojnej) zmiany. Więc masz trochę inne przywileje. Kolejne zastrzeżenie to takie że spawacze i monterzy mają normy. Reszta firmy pracuje pod widzimisię brygadzisty. Jak uzna że zrobiłeś dużo to jest dużo a jak nie to nie. I nie ma kompletnie znaczenia że Tofik nie może odejść od maszyny a Łukasz może zarywać do dziewczyn z montażu w tym samym czasie. Jeden normy nie robi a drugi robi... Zadziwiające co nie? Jak to jest, że jeden pracownik może siedzieć na telefonie bo maszyna przecież pracuje a drugi nie może siedzieć mimo że maszyna pracuje... W firmie są dwie zmiany i na jednej jest spokój, normy są robione i jest szacunek do pracownika a na drugiej No cóż...

Hmmmm
@Nick zablokowany

Kolejna opinia i kolejne narzekanie na gracjana... Przypadek? Nie sądzę... Skoro jedna zmiana jest "normalna" a druga nie to może powinniśmy się wkońcu zebrać i iść do szefa pogadać że jedna zmiana pracuje normalnie a na drugiej ludzie są ganiani i oceniani według widzimisię gracjana...

@Hmmmm

Nikt z tym nie pójdzie bo nikt nie ma na tyle odwagi. Odpowiedź była by prosta: ciesz się że masz pracę, albo że nikt na siłę nie trzyma. Niestety będzie coraz gorzej.

DSA
@Nick zablokowany

Sadze ze dobrze współpracujemy z Łukaszem, co do tego nie kiał bym żadnych uwag ;)

Czy w Cubic Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie ma żadnej reakcji.

Czy Cubic Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Buli

Nie organizuje. Tak samo jak nie organizują ubezpieczenia grupowego bo za dużo z tym roboty...

Ass Destroyer

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Nie ma premii, dodatków. Totalne (usunięte przez administratora) A kadra kierownicza. Do niektórych osób bez kija lepiej nie podchodzić. Wielkie państwo bo są stanowisko wyżej a (usunięte przez administratora) potrafią.

Buli

Dla Łukasza, pseudo spawacza, który z monterni przeszedł na spawacza i bardzo dużo się wymadrza A wiedzę na znikomą. Jakby pracował przy konkretnej pracy A nie spawaniu prostych puszek to nie wiedziałby jak się za to zabrać. Właśnie taki człowiek który myśli że złapał Pana Boga za nogi będzie się kurczowo trzymał tej firmy. Jestem byłym pracownikiem i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę, są wyplacalni i nigdy nie miałam z firmą problemów. Jedynym minusem są ludzie tam zatrudnienie którzy głowy noszą za wysoko i z którymi nie da się pracować. Najwięcej narzekają Ci którzy mało robią A oczekują wiele.

Wiktor

Zacznijmy doceniać dobrych pracodawców bo lekko to teraz nigdzie nie będzie.

Elo
@Wiktor

To nie jest dobry pracodawca.

Jadwiga

Sytuacja się pogorszyła . Pseudo kierownik znowu się uruchomił i szuka dziury w całym , czepia się o wszystko . Proponuje mniej siedzieć na telefonie to może się uspokoisz trochę gracj......!

Czym Cubic Polska Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Obecny pracownik.

Niczym. Z dodatków jest kawa mleko i cukier. Poza tym kompletne zero. Goła pensja i nic więcej.

Lidia

@Pracownik Twoja wypowiedź jest zupełnie nie na temat. Przypomnę, że na forum GoWork.pl wypowiadamy się o warunkach, jakie oferuje Cubic Polska Sp. z o.o. przy zatrudnieniu. Używanie imion i innych danych personalnych ,nie jest zgodne z regulaminem serwisu. Napisz proszę, czy w tej firmie jest możliwa ścieżka rozwoju? Dziękuję.

Ukulele
@Lidia

Niestety ale nie ma żadnej możliwości rozwoju.

Fragles

Jestem byłym pracownikiem. Firme oceniam pozytywnie jako całokształt. Jest rozwojowa - cały czas nowsze technologie. Corasz większa kadra. W pracy przestrzegane są normy bhp. W porówniu z innymi firmami, to jedna z najlepszych firm na Dąbiu. Polecam

@Fragles

To ciekawe czemu odszedles A skoro odszedles to skąd wiesz jak teraz jest ? O wiele się pogorszylo (usunięte przez administratora)

Majkel

Odpieprzcie się od mojej firmy. Jest dobrze a jak się komuś nie podoba niech zmieni pracę.

biedak

Krystian z lakierni był spoko pozdro chłopie mam nadzieję że to czytasz!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cubic Polska Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Cubic Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cubic Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cubic Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cubic Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cubic Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cubic Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kniewska 5
    70-846 Szczecin